ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Banking Systems (Банківські системи)

Banking Systems (Банківські системи)

Операції окремих банків (як вони виконують , використовують, і управляють коштами , щоб отримати прибуток ) приблизно однакові у всьому світі. У всіх країнах банки є фінансовими посередниками в бізнесі отримання прибутку.

Банки сьогодні прийняти наголошувані депозити , такі як депозити до запитання або в даний час ( договірна Порядок вилучення ) рахунок , а також строкові депозити і використовувати кошти своїх вкладників в основному для надання кредитів і купувати цінні папери .

Банки , таким чином , працювати в якості фінансових посередників , що стоять між первинними кредиторами ( вкладниками ) і кінцевих позичальників. Таким чином , вони надають безліч послуг. Одним з них є об'єднання ризиків . Банк , який робить багато кредитів розправляє свої ризики. Досить імовірно , випробувати втрати на кілька кредитів , але більшість навряд чи досвід втрати на всі або більшість. ( На відміну від того , хто робить тільки один кредит варто все - або - нічого ситуацію. )

Ще одна послуга банків є надання ліквідності . Той , хто відкриває поточний рахунок в моток можете отримати свої гроші назад у разі потреби. Банк означає в той час як можна видавати кредити з його або її депозитів та вкладів інших людей , зберігаючи при цьому лише малу частину таких родовищ у вигляді рідкого резерву . Тому що він має багато вкладників , які, як правило , хочуть знімати депозити в різний час банк звичайно може задовольнити вимоги тих вкладників , які хочуть забрати свої депозити. Ще одна послуга , банки надають є експертна оцінка при наданні позик. Більшість вкладників не може оцінити кредитоспроможність тих , хто бажає, щоб запозичити.

 

Central Banking System

Центральний Банківська система

Центральна банківська система є основним сектором будь-якої сучасної валютної системи . Це має велике значення для податково -бюджетної політики національного уряду і функції приватного сектора. Більшість країн мають центральний банк. У деяких країнах центральний банк є незалежним від уряду ( США , Німеччина ) , в інших ( Великобританія , Японія , Китай ) вона знаходиться під контролем уряду. У першому випадку уряд буде не в змозі спровокувати експансіоністську політику або підвищити економіку в рецесію або створити бум до наступних виборів.

Центральний банк є банком , який контролює чи політику банківського сектора в конкретній країні , а також здійснює інші спеціалізовані функції , які можуть бути специфічними для цієї країни. Завдяки своїй унікальній позиції зазвичай для центральний банк буде під контролем держави , а не для роботи в якості строго комерційне підприємство.

Центральний банк є національна установа таких як Банк Англії , ФРС США , Бундесбанку Німеччини , в Банку Франції , Банку Японії , Національного банку України , який функціонує як основний контролер грошової маси і Таким чином , надає домінуючий вплив на економічний стан своєї країни. Кожен з центральних банків мало чим відрізняється від інших в межах своєї діяльності , в своїх повноважень і методів він може використовувати в характері відносин з урядом і його банківської системи не для приватних клієнтів. Центральні банки несуть відповідальність за здійснення грошово -кредитної політики та нагляду за банківською системою.

Вони контролюють грошову масу , виступати в якості кредитора останньої інстанції для комерційних банків з проблемами ліквідності .

 

 

Безробіття емплоемент

Технологічна безробіття . Це є однією з форм структурної безробіття , яка відбувається, коли впроваджуються нові технології. При автоматизації , рівень зайнятості в промисловості може різко впасти , навіть якщо загальний обсяг виробництва в галузі зростає.

Циклічна безробіття . Це був досвід минулого , що внутрішня і зовнішня торгівля пройти циклів буму , занепаду рецесії , відновлення , а потім бум знову і так далі. Циклічна безробіття може бути довгостроковим , і уряд може спробувати зменшити його , роблячи все можливе , щоб звести до мінімуму рецесію або заохочувати прискорення економічного зростання.

Тертя і сезонне безробіття буде короткостроковим. Структурна , технологічна і циклічне безробіття все довгострокові і більш серйозним.

Уряду прагнуть впливати рівень безробіття по ряду причин. Безробіття є марною тратою економічних ресурсів , і це призводить до індивідуальної труднощів. Політично , рівень безробіття розглядається як ключовий показник успіху уряду чи невдачі .

Політики для уряду з метою надання впливу безробіття , ймовірно , буде спрямована або на зниження загальної кількості безробітних вниз до " прийнятним" рівні , або на створення нових робочих місць. Створення робочих місць і зниження рівня безробіття повинні часто мають на увазі одне і те ж.

Уряд може спробувати створити робочі місця або скоротити безробіття шляхом :

• витрачати більше грошей безпосередньо на робочих місцях , я . е. . наймом державних службовців;

• стимулювання зростання в « приватний сектор » економіки. Коли сукупний попит зростає , фірми , ймовірно , захочете збільшити випуск , щоб задовольнити попит , і так буде наймати більше робочої сили;

What is Economics?

Що таке Економіка ?

Економіка є соціальна наука , як історія , географія , політика , психології та соціології. Це вивчення людських зусиль , щоб задовольнити те, що здається необмеженим і конкуруючих бажань допомогою ретельного використання відносно обмежених ресурсів . Вона вивчає найбільш важливі аспекти нашого життя , пов'язані з виробництвом , розподілом , обміном і споживанням добробуту . Тому ми можемо визначити економіку як " дослідження людства в повсякденному діловому житті . "

Принципи економіки закласти основи для того , як ми вести бізнес. Це пояснює , чому речі виробляються і як джерело поєднується з попитом . Це пояснює , чому ми платимо певну ціну для одного товару , а іншою ціною на інший товар. Вона пояснює , як змінити ціни , як зайнятість і обсяг визначаються в економіці загалом та впливу державних витрат і податків.

Принципи економіки лежать в основі всіх комерційних угод. Розуміння цих принципів Тому дуже важливо , якщо ви хочете зрозуміти , як працює світ бізнесу.

Це наука , використовуючи наукові методи для розробки теорії , як функціонує економіка працювати.

Економіка це наука складається з двох дисциплін , які мають макроекономіки і мікроекономіки .

Макроекономіка є вивчення «глобальних » чи колективних рішень окремого домогосподарства або виробників.

What is Microeconomics and Macroeconomics?

Що таке мікро- та макроекономіки ?

Цікава задача для економіки , задачі, яка зберігає елемент мистецтва в економічній науці , полягає в розробці продуманої спрощень , які тримають аналіз керованим , не спотворюючи реальність занадто багато. Саме тут мікроекономісти і макроекономісти перейти вниз різних шляхів.

Мікроекономісти як правило , пропонують детальний лікування одним з аспектів економічної поведінки , але ігнорують взаємодію з іншою економікою в цілях збереження простоту аналізу . Мікроекономічному аналізу шахтарських зарплат б підкреслити особливості шахтарів і здатність гірських власників оплатити його буде в значній мірі нехтують ланцюжок непрямих ефектів, до яких зростання шахтарських зарплат може викликати.

У деяких випадках , непрямі ефекти не можуть бути занадто важливо , і це буде мати сенс для економістів присвятити свої зусилля , щоб дуже докладного аналізу окремих галузей або видів діяльності . В інших обставин , непрямий вплив дуги занадто важливі, щоб бути під сукно і альтернативний спрощення має бути знайдено .

Supply

Пропозиція

Поставка відноситься до кількості товару, що існуючі постачальники або потенційні постачальники хотіли б виробляти для ринку за даною ціною . У цьому контексті , і як правило , в області економіки , термін « товар » включає в себе послуги , а також матеріальні продукти. Кількість товару , який може бути наданий на ринок коливається вгору або вниз , або тому , що існуючі постачальники збільшити або зменшити їх вихідні величини , або фірми припинити виробництво в цілому і піти з ринку , або нові фірми вийти на ринок і почати виробляти товари .

Якщо кількість , що фірми хочуть виробляти за даною ціною перевищує кількість , що покупці вимагатимуть , не було б перевищення пропозиції , з фірм , конкуруючих , щоб виграти те, що попит продажів є. За- харчування і конкуренція, як очікується, призведе до прайс- конкурентоспроможності та падіння цін.

Кількість, що поставляється з блага залежить від :

• ціна , одержувану від блага. Компаній захочуть поставити більше за вищими цінами;

• ціни на інші товари. Збільшення цін на інші товари зробить поставку хороша , ціна не піднімається менш привабливими для постачальників ;

• вартість роблячи добро , яке в свою чергу залежить від цін факторів виробництва - я . е. . заробітна плата , процентні ставки , земельна рента і очікування прибутку. Зростання ціни одного фактора виробництва ( скажімо , праця) , призведе до того , виробники відійти від поставки товарів , чиї витрати й прибуток тісно пов'язані з ціною праці , до поставки товарів , де вартість робочої сили є менш значним , .

Ми були б спростити вплив інфляції на бізнес , якщо ми припустили , що всі ефекти були несприятливими . Існує школа думки , яка стверджує , що низькі і стабільні темпи зростання рівня цін може бути корисним. Вона вважає , що стійке зростання грошових доходів виробляє сприятливі очікування і індукує інвестицій , оскільки компанії прагнуть розширити. Ця дія розширює економіку в цілому. Як це не парадоксально , інфляція може також скоротити витрати на бізнес в короткостроковій перспективі. Багато підприємств несуть витрати , які зафіксовані протягом деякого періоду часу - наприклад , оренда заводу може бути зафіксована на певному малюнку протягом декількох років. У той час , коли ціна продажу продукту фірми , і, отже , його дохід від продажів , є зростання ця вартість буде падати в реальному вираженні і таким чином стимулюючи бізнес.

Існує ще аргумент , що фірми можуть бути переконані у великій мірі запозичувати в період інфляції оскільки тягар погашення кредитів знижується інфляція . Якщо інфляція щорічно працює на 10 відсотків , наприклад , то реальна вартість виплат по кредиту , буде падати приблизно на цю суму щороку. Це може служити для заохочення інвестицій , які , так як це ін'єкції в господарському обороті , сприятиме рівень активності . Тим не менше, в цих умовах процентні ставки , ймовірно , буде високою.

Уряд буде визнати , що низькі темпи інфляції , швидше за все , існують у багатьох країнах . Темпи інфляції в 5 відсотків або нижчою не вважається занадто великою проблемою , особливо якщо конкурент народи страждають аналогічні показники .

The Money Market

Грошовий ринок

Грошовий ринок включає в себе попит на гроші і пропозиція грошей . Рівновага на грошовому ринку є такий стан рівноваги , коли попит на гроші від домашніх господарств і підприємств задовольняється за кількістю грошей в комплект поставки. Рівновага на грошовому ринку досягається за рахунок зміни цін облігацій .

Люди можуть тримати своє багатство в різних формах - грошей , облігацій , акцій , і майна. Для простоти будемо вважати , що є тільки два засоби: гроші (кошти обміну , що не звертає ніякої цікавості ) , та облігації , які ми використовуємо , щоб стояти для всіх інших активів процентним , які безпосередньо не засобу платежу . Як люди заробляють дохід , вони додають до їх багатства. Оскільки вони витрачають , вони виснажують своє багатство. Як люди повинні розділити своє багатство в будь-який момент між грошима та облігаціями , щоб отримати кращі прибуток можливі, а не нести збитки?

Існує очевидна вартість зберігання грошей. Альтернативні витрати зберігання грошей є процентна можна було б досягти , якщо він / вона провела облігації. Це , природно , випливає, що люди будуть тримати гроші , а не облігацій , тільки якщо є вигода , щоб компенсувати ці витрати , тільки якщо холдинг гроші вигідніше , ніж тримати облігації. Це може відбутися тільки , коли процентні ставки по облігаціях занадто низькі , щоб зробити його прибутковим , щоб тримати облігації.

Тому попит на гроші буде рости і призведе до тимчасової нестачі грошей на грошовому ринку . Якщо у них немає грошей , домашніх господарств і підприємств , швидше за все , продавати облігації вони володіють на готівку. Це викличе збільшення пропозиції облігацій , що знижує ціни на облігації і піднімається процентні ставки по процентних активах.

Національний банк України

Національний банк України має виключне право видавати валюту в оборот і ввести банкноти і монети національної валюти. Щоб надрукувати банкноти банкнот Друк і чеканки Роботи НБУ був створений. Карбування монет в Україні робиться на замовлення Національного банку .

Національний банк України несе відповідальність за забезпечення , що комерційні банки будуть відповідати банківського законодавства та банківського регулювання , який закріплений НБУ і самих комерційних банків .

Для підтримки банківської системи та банківські резерви розширення , Національний банк України надає кредити комерційним банкам для задоволення їхніх нагальних потреб у грошових коштах. Це також дає цільових кредитів у зв'язку з реорганізацією і модернізацією виробництва , розвитку різних секторів економіки і структурної перебудови національної економіки .

Sole Proprietorship

Одноосібне володіння

Індивідуальні підприємці є фізичні особи, які здійснюють господарську діяльність у різних сферах господарської діяльності ( промислове , торгівля , транспорт , банківська справа і т.д.) і заключні комерційних операцій від свого імені. Організаційно-правова форма не повинна бути вказана в назві фірми . Найнятий персонал не називають власників.

Власники повинні бути зареєстровані в торговому реєстрі , отримати ліцензію на провадження господарської діяльності і тримати книги , що відображають результати останнього. Зміст книги є комерційною таємницею не доступні для третіх осіб. У разі судового позову книги можуть бути відкриті для суду і зацікавлених сторін за умови , що власник діє в якості позивача чи відповідача. Крім того , книги можуть бути оприлюднені у разі , якщо будь-який з неплатоспроможності або успадкування.

Індивідуальний підприємець не є юридичною особою і несе повну відповідальність своїм майном за зобов'язаннями його фірми . Мільйони індивідуальних підприємців у світі здійснювати підприємницьку діяльність , головним чином, у сфері різних послуг і роздрібної торгівлі.

Повне товариство

Головною особливістю необмеженого партнерства дорівнює та колективної відповідальності за майно для всіх членів товариства . Іншими словами , кредитори можуть бути оплачені або за рахунок майна товариства або приватній власності членів . Крім того , угода не може забезпечити за винятком майнової відповідальності будь-кого з членів перед третіми особами. Майно необмеженого партнерства є спільною власністю його членів.

Майстер товариства з обмеженою відповідальністю здійснювати підприємницьку діяльність на основі Статуту і повинні бути зареєстровані. Один або кілька дійсних членів і акціонерів як інвестори роблять партнерство . Акції можуть бути або продані або розподілені серед інвесторів або котируються на фондовій біржі. Повноправні члени запустити партнерства і несуть відповідальність за зобов'язаннями товариства . Акціонери ризикують девальвації належних їм акцій. Юридична особа може виступати в якості повноправного члена. Таким чином майстер командитне товариство несе характеристики обох командитного товариства і акціонерного товариства . Перевага майстер командитного товариства є в отриманні додаткового доходу шляхом випуску цінних паперів та їх подальшого продажу на ринку цінних паперів. Дивіденди не обкладаються податком , тому інвестори здебільшого залучають податковим режимом майстер товариств з обмеженою відповідальністю , які платять тільки податок на прибуток.

Banking Systems

Банківські системи

Банки мають стимул йти на ризик , тому що ризиковані кредити мають більш високу норму прибутку. Всі ці високих заробітків дістаються банкам . Але більша частина коштів , схильних до ризику належать вкладникам. Відповідно більшу частину ризику , що банки приймають несе вкладників і до Федеральної корпорації страхування депозитів ( FDIC) , яка страхує свої вклади в США . Це одна з причин , чому банки в значній мірі регулюються державою. Інший , можливо , навіть більш важлива причина в тому , що банки є хранителями відмічуваними родовищ , які складають більшу частину циркулюючої середовища суспільства обміну . Якщо банки не і немає страхування вкладів , то вкладники повинні скоротити свої витрати. Як падіння результаті продажу і фірми повинні кинути співробітників залишилися без роботи.

Банківська система може створити більш ніж на один долар депозитів на кожен долар резервів до цих пір. Це можливо тому , депозити не є фізичними об'єктами , а скоріше права абстрактний власності документально підтверджені записи на комп'ютері. Ні фізичний об'єкт не створюється , це все залежить від обліку . Припустимо , що хтось депозити $ 1,000 валюти в банку . Кредити банків $ 1,000 на рахунок вкладника , а потім додає велику частину з нього. Він може - не протягнути все це , тим не менш. Закон і розсудливість вимагає , щоб він тримає резерв під депозит - скажімо , 10 відсотків. Тому він надає тільки $ 900. Позичальник потім щось купує з цим $ 900 і продавець родовищ його або її $ 900 перевірки в банку. Потім банк тримає $ 90 в якості резерву проти цього родовища $ 900 і надає на $ 810 , який потім стає депозит і так далі. У кінцевому рахунку всі оригінальні $ 1000 проводиться в резерви в одному банку або іншій формі. І тому, що запаси становлять 10 % депозитів , загальний обсяг депозитів буде вдесятеро первісне депонування або 10000 .

Фінанси є надання грошей у той час , коли це необхідно. Це система грошових відносин , що ведуть до формування , розподілу і використання грошових коштів в процесі його обороту між господарюючими суб'єктами.

Державні фінанси є надання грошей ( співтовариством ) за рахунок податків , які будуть витрачені на національних і місцевих органів влади щодо проектів республіканського і місцевого вигоди. Це збірний термін для фінансових потоків , а також фінансових установ державного сектора.

Державні фінанси має такі чотири функції :

а) надання основних послуг ;

б) заохочення або контроль окремих галузей економіки;

в) здійснення соціальної політики щодо соціальних послуг , і

Основним інструментом будь-якої фінансової системи є бюджет. В умовах ринкової економіки , орієнтованої , бюджет є найважливішим інструментом для досягнення національних пріоритетів і цілей шляхом виділення та розподілу ресурсів , а також підтримка стабільного макроекономічного середовища .

Four Markets

Чотири ринки

Fixed -відсоткові цінні папери і звичайні акції відносяться основний фондовий -в -торгівлі , ринків цінних паперів і фондових бірж головним ринку цінних паперів у Великобританії (і Нью- Йоркська фондова біржа є найбільшою в США ) . При купівлі одного чи іншого, інвестори допомагають - прямо або побічно - забезпечити фінансами , що державні або галузеві потреби . Чому « прямо чи опосередковано » ? Оскільки фондовий ринок два ринки в одному: первинний ринок і вторинний ринок.

Вторинний ринок є ринком , на якому інвестори можуть купувати і продавати ці цінні папери один з одним. Купівля та продаж на вторинному ринку не мають прямого впливу на фінанси уряду і компаній. Але якщо інвестори не знають , що вони можуть купувати і продавати цінні папери на вторинному ринку вони цілком може бути хочуть поставити грошові кошти для уряду чи компаній , купуючи цінні папери на первинному ринку , коли вони вперше були опубліковані. І ціни , встановлені купівлі та продажу інвесторами на вторинному ринку допомогою, щоб визначити ціну , що уряд і компанії повинні будуть заплатити наступного разу вони повинні випускати додаткові цінні папери за готівку на первинному ринку. Розумно ліквідного вторинного ринку , як правило , вважається дуже важливим для здорового первинному ринку.

Національний банк України

Створення абсолютно нової банківської системи в Україні пов'язане з законом «Про банки і банківську діяльність », прийнятий у Verkchovna Ради України в березні 1991 Згідно з цим законом українська банківська система: . Визначається як дворівневої структури, що з Національний банк України і комерційні банки всіх типів і форм власності . З перших днів у Національному банку підстави України її діяльність були спрямовані на зміцнення позицій української державності на світовому рівні.

За Законом України «Про банки і банківську діяльність '' Національний банк України був сформований на базі українського підрозділу Держбанку СРСР в березні 1991 року. НБУ є державною установою . Воно несе відповідальність перед Verkchovna Рада України і має право на законодавчу ініціативу. Національний банк підтримує контакти з урядом України і з Міністерством фінансів.

Національний банк управляється Радою керуючих, що складається з п'ятнадцяти членів . Це персонал: губернатор , чотири віце- губернатори та інші члени . Голова Національного банку України призначається Президентом і затверджується Verkchovna Ради строком на чотири роки. Губернатор керує роботою Ради . Віце- губернатори і всі члени Ради призначаються губернатором і затверджується Президією Verkchovna Ради України .

Demand

Попит

Попит відноситься до кількості товару , що потенційні покупці будуть купувати , або спробувати купити , якщо ціна товару були на певному рівні. Але попит не означає кількість, яка потенційні покупці хочуть вони могли купити. Попит що буде фактична спроба купити за даною ціною. Попит може бути задоволений , і так фактичні обсяги купили б рівнятися попит. З іншого боку , деякий попит може бути незадоволеним , з більш потенційні покупці намагаються купити хороше, що є в недостатній подачі , і так не вистачає одиниць добре , щоб піти навколо .

Загальна кількість вимагали згадується як ринковий попит. Наступні фактори впливають на загальну ринкову попит на товар :

• ціну товару. Попит вище за нижчими цінами;

• ціна і доступність товарів-замінників - тобто товарів , які можуть бути куплені замість ;

• ціна і наявність доповнень - тобто товарів , які зазвичай купували в поєднанні з добре ;

• розмір доходу домогосподарства - тобто , скільки грошей споживачі повинні витрачати. У деяких випадках , вартість і доступність кредиту , наприклад , з витратами по кредитних картах ;

• смаків , моди , ставлення до хорошим ;

• споживчі очікування щодо майбутніх ринкових умов ( наприклад , очікувані підвищення цін або дефіциту поставок) ;

• розподіл доходів серед населення - тобто , як багатство поширюється серед населення.

What is Economics?

Що таке Економіка ?

Мікроекономіка займається аналізом конкретних економічних факторів і детального вивчення їх поведінки . Вона вивчає індивідуальні виробники , споживачі або ринки. Мікроекономіка вивчає , як урядові заходи, такі як правил і податки впливають на індивідуальні ринки. Крім мікроекономіки намагається зрозуміти , які чинники впливають на ціни , заробітну плату і прибуток. Таким чином , в центрі уваги мікроекономіки дослідження є ціна або виробництво певного продукту , кількість співробітників , прибуток або доходи і витрати фірм або домогосподарств.

Розподіл таких понять як макроекономіки і мікроекономіки не означає , що предметом економічної теорії так строго розділений на окремі частини , які кожна тема є чисто макроекономічної або мікроекономічних один. Багато з економічних частин і тим вивчаються як в макроекономіці та мікроекономіці .

При вивченні економіки важливо розрізняти дві гілки цій темі. Перший відомий як "позитивних економіки" , а другий як « нормативної економіки".

Позитивний економіка має справу з об'єктивним або наукових пояснень Робочої економіки . Мета позитивної економічної пояснити , як суспільство приймає рішення про споживання , виробництві та обмін товару . Метою даного дослідження є двоякою : задовольнити нашу цікавість про те , чому економіка працює як це робить, і мати деяку основу для прогнозування того , як економіка буде реагувати на зміни в умовах.

ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО є основним організаційно-правова форма великих фірм . Акціонерне товариство являє собою об'єднання інвесторів називається акціонери. Він здійснює підприємницьку діяльність на основі Статуту і має бути зареєстровано відповідно до Закону про компанії. Будь-яка юридична особа чи фізична особа може бути засновником компанії. Акціонери не відповідають за зобов'язаннями товариства . Акціонерне товариство є найбільш стабільною формою об'єднання капіталів , як відставка будь-якого з його інвесторів не передбачає ліквідації товариства . Інвестор має право продати свої акції без згоди інших акціонерів.

Початковий статутний капітал Банку сформований шляхом продажу акцій. Протягом цього періоду початкова акціонерний капітал є єдиним джерелом фінансування його діяльності . Отримані від продажу акцій кошти використовуються на придбання земельних ділянок , виробничих приміщень і офісів , обладнання, товарів першої необхідності (сировини) для запуску виробничої діяльності. Тому компанія отримує дохід , а також можуть фінансуватися шляхом випуску боргових зобов'язань і забезпечення банківських кредитів.

Таким чином , ряд переваг зробити акціонерним товариством найбільш ефективним засобом концентрації та централізації засобів виробництва і капіталу. Акціонери можуть повернутися свій капітал тільки шляхом продажу акцій за ціною в даний час котируються на фондовій біржі.

Акціонери мають майнові та особисті права . Права власності реалізуються у разі ліквідації товариства , а в разі отримання дивідендів. Особисті права означає право голосу; зазвичай акція дає право на один голос. Рішення повинні бути прийняті переважною більшістю голосів , отже , особа або юридична особа, яка має контрольний пакет акцій є той , хто робить резолюції.

Four Markets

Чотири ринки

Зокрема , існування необхідного мінімального рівня комісії створили серйозну проблема блему , так як це перевищило граничні витрати організації великих угод. Брокер вік фірми, які не були членами біржі не зіткнувся з жодними обмеження на комісіях вони могли стягувати і , таким чином могли конкурувати ефективно для великих торгів NYSE - котируються акцій . Такі угоди , як говорили , відбудеться в третьому ринку .

В цілому , термін « третій ринок » тепер відноситься до торгівлі будь фондовій біржі безпеки на ринку більше - лічильника. Існування такого ринку посилюється сьогодні по тому , що її торгові годинник не є фіксованими (на відміну від бірж ) , і що він може продовжувати торгувати цінними паперами , навіть якщо торгівля зупинена на біржі. У середньому 18 млн. акцій було продано в третьому ринку протягом кожного дня 1992 року.

До 1976 фірми- члени NYSE були заборонені правилом 394 від або виступаючи в якості дилерів в третьому ринку або виконання замовлень , пов'язаних з Нью- Йоркської фондової перераховані цінні папери для своїх клієнтів у третьому ринку . У 1976 році Правило 394 був замінений правилом 390 , що дозволяє виконання цих замовлень в третьому ринку , але до цих пір забороняє фірмам - членам виступати в якості дилерів в третьому ринку . Проте , цінних паперів і бірж Com місія видав правило, яке дозволяє фірм- членів в якості дилерів в цінні папери , які стали , перерахованих на NYSE після 26 квітня 1979 року. Суперечливі versy ще існує більше Правило 390 , як деякі люди стверджують , що це повинні бути скасовані повністю для стимулювання конкуренції між NYSE і на ринку більше - лічильника , в той час як інші стверджують , що маючи всі замовлення направляються до NYSE призведе до найбільш конкурентоспроможною можливого ринку .

Наприклад , ми могли б вивчити , чому окремі домогосподарства воліють автомобілі на велосипеди , і як виробники вирішити , чи слід виробляти автомобілі або велосипеди . Потім ми можемо об'єднувати поведінку всіх домогосподарств і всіх фірм , щоб обговорити спільні закупівлі автомобілів і загальне виробництво автомобілів. В умовах ринкової економіки ми можемо обговорити на ринок для автомобілів. Порівнюючи це з ринку для велосипедів , ми можемо бути в змозі пояснити відносну вихід цих двох товарів . Складна філія мікроекономіки , відомих як теорії загальної рівноваги розширює цей підхід до свого логічного завершення.

Banking Systems (Банківські системи)

Операції окремих банків (як вони виконують , використовують, і управляють коштами , щоб отримати прибуток ) приблизно однакові у всьому світі. У всіх країнах банки є фінансовими посередниками в бізнесі отримання прибутку.

Банки сьогодні прийняти наголошувані депозити , такі як депозити до запитання або в даний час ( договірна Порядок вилучення ) рахунок , а також строкові депозити і використовувати кошти своїх вкладників в основному для надання кредитів і купувати цінні папери .

Банки , таким чином , працювати в якості фінансових посередників , що стоять між первинними кредиторами ( вкладниками ) і кінцевих позичальників. Таким чином , вони надають безліч послуг. Одним з них є об'єднання ризиків . Банк , який робить багато кредитів розправляє свої ризики. Досить імовірно , випробувати втрати на кілька кредитів , але більшість навряд чи досвід втрати на всі або більшість. ( На відміну від того , хто робить тільки один кредит варто все - або - нічого ситуацію. )

Ще одна послуга банків є надання ліквідності . Той , хто відкриває поточний рахунок в моток можете отримати свої гроші назад у разі потреби. Банк означає в той час як можна видавати кредити з його або її депозитів та вкладів інших людей , зберігаючи при цьому лише малу частину таких родовищ у вигляді рідкого резерву . Тому що він має багато вкладників , які, як правило , хочуть знімати депозити в різний час банк звичайно може задовольнити вимоги тих вкладників , які хочуть забрати свої депозити. Ще одна послуга , банки надають є експертна оцінка при наданні позик. Більшість вкладників не може оцінити кредитоспроможність тих , хто бажає, щоб запозичити.

 

Central Banking System

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти