ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Центральний Банківська система

Центральна банківська система є основним сектором будь-якої сучасної валютної системи . Це має велике значення для податково -бюджетної політики національного уряду і функції приватного сектора. Більшість країн мають центральний банк. У деяких країнах центральний банк є незалежним від уряду ( США , Німеччина ) , в інших ( Великобританія , Японія , Китай ) вона знаходиться під контролем уряду. У першому випадку уряд буде не в змозі спровокувати експансіоністську політику або підвищити економіку в рецесію або створити бум до наступних виборів.

Центральний банк є банком , який контролює чи політику банківського сектора в конкретній країні , а також здійснює інші спеціалізовані функції , які можуть бути специфічними для цієї країни. Завдяки своїй унікальній позиції зазвичай для центральний банк буде під контролем держави , а не для роботи в якості строго комерційне підприємство.

Центральний банк є національна установа таких як Банк Англії , ФРС США , Бундесбанку Німеччини , в Банку Франції , Банку Японії , Національного банку України , який функціонує як основний контролер грошової маси і Таким чином , надає домінуючий вплив на економічний стан своєї країни. Кожен з центральних банків мало чим відрізняється від інших в межах своєї діяльності , в своїх повноважень і методів він може використовувати в характері відносин з урядом і його банківської системи не для приватних клієнтів. Центральні банки несуть відповідальність за здійснення грошово -кредитної політики та нагляду за банківською системою.

Вони контролюють грошову масу , виступати в якості кредитора останньої інстанції для комерційних банків з проблемами ліквідності .

 

 

Безробіття емплоемент

Технологічна безробіття . Це є однією з форм структурної безробіття , яка відбувається, коли впроваджуються нові технології. При автоматизації , рівень зайнятості в промисловості може різко впасти , навіть якщо загальний обсяг виробництва в галузі зростає.

Циклічна безробіття . Це був досвід минулого , що внутрішня і зовнішня торгівля пройти циклів буму , занепаду рецесії , відновлення , а потім бум знову і так далі. Циклічна безробіття може бути довгостроковим , і уряд може спробувати зменшити його , роблячи все можливе , щоб звести до мінімуму рецесію або заохочувати прискорення економічного зростання.

Тертя і сезонне безробіття буде короткостроковим. Структурна , технологічна і циклічне безробіття все довгострокові і більш серйозним.

Уряду прагнуть впливати рівень безробіття по ряду причин. Безробіття є марною тратою економічних ресурсів , і це призводить до індивідуальної труднощів. Політично , рівень безробіття розглядається як ключовий показник успіху уряду чи невдачі .

Політики для уряду з метою надання впливу безробіття , ймовірно , буде спрямована або на зниження загальної кількості безробітних вниз до " прийнятним" рівні , або на створення нових робочих місць. Створення робочих місць і зниження рівня безробіття повинні часто мають на увазі одне і те ж.

Уряд може спробувати створити робочі місця або скоротити безробіття шляхом :

• витрачати більше грошей безпосередньо на робочих місцях , я . е. . наймом державних службовців;

• стимулювання зростання в « приватний сектор » економіки. Коли сукупний попит зростає , фірми , ймовірно , захочете збільшити випуск , щоб задовольнити попит , і так буде наймати більше робочої сили;

What is Economics?

Що таке Економіка ?

Економіка є соціальна наука , як історія , географія , політика , психології та соціології. Це вивчення людських зусиль , щоб задовольнити те, що здається необмеженим і конкуруючих бажань допомогою ретельного використання відносно обмежених ресурсів . Вона вивчає найбільш важливі аспекти нашого життя , пов'язані з виробництвом , розподілом , обміном і споживанням добробуту . Тому ми можемо визначити економіку як " дослідження людства в повсякденному діловому житті . "

Принципи економіки закласти основи для того , як ми вести бізнес. Це пояснює , чому речі виробляються і як джерело поєднується з попитом . Це пояснює , чому ми платимо певну ціну для одного товару , а іншою ціною на інший товар. Вона пояснює , як змінити ціни , як зайнятість і обсяг визначаються в економіці загалом та впливу державних витрат і податків.

Принципи економіки лежать в основі всіх комерційних угод. Розуміння цих принципів Тому дуже важливо , якщо ви хочете зрозуміти , як працює світ бізнесу.

Це наука , використовуючи наукові методи для розробки теорії , як функціонує економіка працювати.

Економіка це наука складається з двох дисциплін , які мають макроекономіки і мікроекономіки .

Макроекономіка є вивчення «глобальних » чи колективних рішень окремого домогосподарства або виробників.

What is Microeconomics and Macroeconomics?

Що таке мікро- та макроекономіки ?

Цікава задача для економіки , задачі, яка зберігає елемент мистецтва в економічній науці , полягає в розробці продуманої спрощень , які тримають аналіз керованим , не спотворюючи реальність занадто багато. Саме тут мікроекономісти і макроекономісти перейти вниз різних шляхів.

Мікроекономісти як правило , пропонують детальний лікування одним з аспектів економічної поведінки , але ігнорують взаємодію з іншою економікою в цілях збереження простоту аналізу . Мікроекономічному аналізу шахтарських зарплат б підкреслити особливості шахтарів і здатність гірських власників оплатити його буде в значній мірі нехтують ланцюжок непрямих ефектів, до яких зростання шахтарських зарплат може викликати.

У деяких випадках , непрямі ефекти не можуть бути занадто важливо , і це буде мати сенс для економістів присвятити свої зусилля , щоб дуже докладного аналізу окремих галузей або видів діяльності . В інших обставин , непрямий вплив дуги занадто важливі, щоб бути під сукно і альтернативний спрощення має бути знайдено .

Макроекономіка підкреслює взаємодію в економіці в цілому. Це навмисно спрощує окремі будівельні блоки ана лізу в цілях збереження керованої аналіз повної взаємодії економіки .

Наприклад , в галузі макроекономіки як правило , не турбуватися про розрив вниз споживчих товарів в автомобілях , велосипедах , телевізорів і калькуляторів. Вони воліють вважати їх все одній зв'язці під назвою " споживчі товари", тому що вони більше зацікавлені у вивченні взаємодії між домогосподарств закупівель споживчих товарів і фірм рішень про машин і будівель.

Supply

Пропозиція

Поставка відноситься до кількості товару, що існуючі постачальники або потенційні постачальники хотіли б виробляти для ринку за даною ціною . У цьому контексті , і як правило , в області економіки , термін « товар » включає в себе послуги , а також матеріальні продукти. Кількість товару , який може бути наданий на ринок коливається вгору або вниз , або тому , що існуючі постачальники збільшити або зменшити їх вихідні величини , або фірми припинити виробництво в цілому і піти з ринку , або нові фірми вийти на ринок і почати виробляти товари .

Якщо кількість , що фірми хочуть виробляти за даною ціною перевищує кількість , що покупці вимагатимуть , не було б перевищення пропозиції , з фірм , конкуруючих , щоб виграти те, що попит продажів є. За- харчування і конкуренція, як очікується, призведе до прайс- конкурентоспроможності та падіння цін.

Кількість, що поставляється з блага залежить від :

• ціна , одержувану від блага. Компаній захочуть поставити більше за вищими цінами;

• ціни на інші товари. Збільшення цін на інші товари зробить поставку хороша , ціна не піднімається менш привабливими для постачальників ;

• вартість роблячи добро , яке в свою чергу залежить від цін факторів виробництва - я . е. . заробітна плата , процентні ставки , земельна рента і очікування прибутку. Зростання ціни одного фактора виробництва ( скажімо , праця) , призведе до того , виробники відійти від поставки товарів , чиї витрати й прибуток тісно пов'язані з ціною праці , до поставки товарів , де вартість робочої сили є менш значним , .

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти