ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Відповіді на запити і пропозиції

 

19. Шановні пані та панове!

Стосовно запиту про продаж рибних консервів з Росії

Ваш лист від 17 січня цього року було передано нам для відповіді Торговою палатою Росії. Дякуємо Вам за цей запит, проте з жалем вимушені повідомити, що зараз не маємо можливості запропонувати Вам рибні консерви для негайного постачання. Що стосується постачань рибних консервів на регулярній основі протягом майбутнього року, то переговори про це почнуться з нашими потенційними покупцями в листопаді-грудні ц.р. Тому ми будемо вдячні, якщо Ви повідомите нам про необхідному Вам кількість товару, асортимент і терміни постачання. Відповідно, ми вишлемо Вам наші пропозиції.

Щиро Ваші,

 

20. Шановні пані та панове!'

Дякуємо Вам за запит від 23 березня, з якого ми дізналися, що Ви зацікавлені в продукції нашої кондитерської фабрики. Із задоволенням прикладаємо до цього листа наш прейскурант цін. Ціни вказані без торгових знижок. Окремо Ви отримаєте каталог продукції нашої фабрики у трьох екземплярах.

Сподіваємося, що наша пропозиція сподобається Вам. З цікавістю чекаємо Вашої відповіді.

Щиро Ваші,

 

21. Шановні пані та панове!

Дякуємо Вам за Ваш запит від 14 серпня і висилаємо Вам окремою посилкою дві копії Генерального каталога верстатів, що виробляються нами. Галочками ми відзначили ті типи машин, які в даний час доступні для продажу. Якщо Ви повідомите нам, які моделі Вас цікавлять, ми із задоволенням вишлемо Вам їх детальний опис і креслення.

Щиро Ваші,

 

22. Шановні пані та панове!

Ваш запит стосовно марганцевої руди

Дякуємо за Ваш запит від 15 березня цього року. На жаль, вимушені повідомити Вам, що в даний час мине можемо запропонувати Вам руду, що містить 85% двоокисів марганцю, для негайного відвантаження.

Ми могли б вислати Вам пропозицію на руду із змістом 80% двоокисів марганцю, якщо така якість руди Вас влаштує.

З цікавістю чекаємо Вашої відповіді.

Щиро Ваші,

 

23. Шановні пані та панове!

Дякуємо Вам за Ваш запит від 14 березня стосовно парафіну.

Із задоволенням повідомляємо Вам, що сьогодні ми вислали Вам посилкою наступні зразки парафіну:

Сорт А - точка плавлення 52-54° С.

Сорт В - точка плавлення 51-52° С.

Ми можемо запропонувати Вам 100тонн парафіну Сорту А за ціною 85 фунтів стерлінгів за метричну тонну і 100тонн Сорту В за ціною 80 фунтів стерлінгів за метричну тонну. Обидві ціни включають плату за доставку на умовах СІФ Гулль. Доставка може бути здійснена з Одеського порту протягом трьох тижнів після отримання Вашого замовлення. Умови оплати і інші умови викладені в копії наших загальних умов продажу, що є невід'ємною частиною даного контракту, що додається.

Ця пропозиція залишається в силі у випадку, якщо товар не буде проданий до отримання Вашої відповіді. Будь ласка, повідомте про Ваше рішення якомога раніше.

З повагою,

 

24. Шановні пані та панове!

Підтверджуємо отримання Вашої телеграми від 20 січня наступного змісту: «БУДЬ ЛАСКА, ПРИШЛІТЬ ПРОПОЗИЦІЮ ОДНУ ТИСЯЧУ ТОНН 80 ВІДСОТКІВ МАРГАНЦЕВА РУДА».

У відповідь пропонуємо Вам (пропозиція залишається в силі протягом восьми днів з сьогоднішнього дня):

1000 тонн (± 10%) марганцевої руди, що містить в сухому вигляді мінімум 80% двоокисів марганцю, за ціною 77 фунтів за метричну тонну. Умови СІФ Гулль, доставка в березні. Оплата готівкою за документами в Гулле. Ви повинні представити протягом п'яти днів з дня підписання угоди гарантійний лист першокласного британського банку на повну контрактну вартість вантажу як гарантія оплати замовлення.

Загальні умови продажу викладені в типовому контракті, що додається. З цікавістю чекаємо Вашої відповіді.

Щиро Ваші,

Обговорення цін і умов. Акцептування і відхилення пропозицій

 

25. Шановні пані та панове!

Відповідаючи на Ваш лист від 18 березня, ми, на жаль, вимушені повідомити Вам, що не можемо прийняти Вашу пропозицію, оскільки інші фірми запропонували нам нижчі ціни.

Якщо Ви знайдете можливість переглянути ціни у бік зменшення і запропонувати інші умови доставки і оплати, ми можемо знову повернутися до обговорення питання.

Щиро Ваші,

 

26. Шановні пані та панове!

1 січня цього року ми були вимушені підвищити ціни на нашу продукцію на 10%, що було викликане зростанням цін на сировину і іншими витратами.

Проте зараз ми бачимо, що собівартість товару виявилася не такою великою, як ми чекали, і тому із задоволенням повідомляємо Вам, що замість 10-процентного підвищення цін ми обмежимося 2-процентним.

У зв'язку з цим ми повертаємося до нашої пропозиції від 15 січня і сподіваємося, що Ви пришлете нам замовлення на товар, до якого ми віднесемося найуважнішим чином.

Щиро Ваші,

 

27. Шановні пані та панове!

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти