![]() |
Закріпленя вивченого матеріалу.
(шляхом вивчення вірша) - Look at the picture and listen to me. I have got a ball Ann has got a doll Jim has got a plane. Bob has got a train. ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ. Підсумок уроку. - At home you may say your mothr what toys have you got in English. And write down a line of letters Aa and Bb. - What did you learn at our lesson? What letters did you learn? - Say in English «Це лялька. Це м’яч.» - The lesson is over.
УРОК 11 Дата: ___________ Тема: Мої іграшки. Мета: повторити і закріпити матеріал попереднього уроку; ввести назви іграшок: a car, a cat, a kite, a frog; практикувати учнів в їх вживанні; удосконалювати навички будувати речення за допомогоюструктур I have got …/ This is ..; ознайомити учнів з новими літерами Cc, Dd. Розвивати увагу, мовну здогадку, навики каліграфічного письма та дрібну моторику рук. Виховувати комунікативність (вміння працювати в команді), формувати доброзичливість, толерантність. Обладнання:тематичні малюнки, картки літер, робочі зошити. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ. Привітання. Уведення в іншомовну атмосферу. а) фонетична розминка - Одного разу у Mr Tongue був чудовий настрій. Надворі світило сонечко, співали пташки: [vi: - vi: - vi:] . Mr Tongue вирішив зробити зарядку. Спочатку він покректав трішки: [k –k – k] , потім легенько підстрибнув [t – t – t], потім трохи сильніше: [d – d – d]. Далі він виглянув у двір і уважно оглянув зовні вхідні двері (язик рухається по зовнішній лінії губ). Ще раз послухав, як співають пташки, і побіг купатися. б) мовна розминка - Repeat after me. Balls and dolls Dolls and balls I have got Many toys. - Repeat altogether. -OK. Tell me, please what names of toys do you hear in this rhyme. Повторення раніше вивченого. а) самостійна робота - You have two minutes to do the task. Match and say. A a [ b] B b [ ] б) робота з малюнками - I’ll name the picture if you agree with me you’ll write down “+” in your copybooks, if you don’t agree you’ll write down “-“. - Let’s start. It is a bird. (+) It is a dog. (-) It is a doll. (-) It is a ball. (+) It is a teddy – bear. (-) It is an apple. (+) ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ. - At our lesson today we’ll continue to speak about the toys and learn two letters of English Alphabet. You also can make up sentences with grammar structures: I have got/ this is. ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ. Введення нових ЛО. а) семантизація слів - Look at the picture and listen to me. [a:] – a car – is a car. It is a car. I have got a car. (аналогічно a cat, a kite, a frog) б) фонетичне опрацювання с) гра «Вкажи..» д) гра «Назви картинку» - I’ll show you a picture and you must name it. And you also say what toys have you got at home. f) фізхвилинка «Teddy – bear» 2. Вивчення вірша. - ex. 1b, p.24 Unknown words: Park – парк sky - небо Mat - килимок log – болото (учні повторюють вірш за вчителем) Ознайомлення з новими літерами. а) введення літер С – is for cat, come, clock [k] – c
Hey, diddle, diddle, Play little fiddle. Niddle-naddle, naddle – niddle Play, little fiddle.
[d] – d б) письмо літер в повітрі. в) письмо літер в друкованому зошиті г) робота з карткою - Match, colour and say. (WB ex1, p.19) Читання слів. - впр.5, с.25 IV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ. Підсумок уроку. - Say what letters did you learn at our lesson? - What does it mean the words “a kite”, “a frog”, “ a car” in Ukrainian.
УРОК 12 Дата: ___________ Тема: Мої іграшки. Кольори. Літери Pp, Oo. Мета: активізувати лексичний матеріал попереднього уроку; практикувати учнів в їх вживанні; ознайомити з новими ЛО по темі «Кольори»; вчити називати кольори іграшок; формувати вміння будувати прості речення. Розвивати увагу, мислення, дрібну моторику рук, діалогічне мовлення. Виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі. Обладнання:картки літер, тематичні малюнки, кольорові квадрати, картки для сам.роботи. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ. Привітання. (див. урок 10) Уведення в іншомовну атмосферу. а) фонетична зарядка - Mr. Tongue wants to train with you. - Look at the blackboard and name the sounds. [ ] [b] [k] [d] - Name the words which we learned according to the following sounds. [ ] – cat, car [b] – ball [ k] – kite [ d] – dog, doll б) мовна розминка - впр.1б,с.24 Повторення раніше вивченого а) гра « М’яч» б) самостійна робота - Find the letters which we learned at our lessons. a b d m n c a l o c b d ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ. -At our lesson today we’ll learn new letters and get to know names of colours in English. At the end of our lesson we’ll be able to describe a toy. ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ. Введення нових ЛО а) семантизація слів - When the rain stopped we’ can see a rainbow in the sky. - So, today we’ll learn colours of the rainbow. - Look at the blackboard. There are many colorful squares on it. I’ll name their colours and you repeat after me: red, yellow, purple, orange, blue, green. б) фонетичне опрацювання [e] – red. It is red. And etc. в) гра «Назви кольори» - Подивіться, здається, на цій сонячній галявині хтось замріявся й заблукав серед квітів і метеликів. Розгляньте картинку, назвіть кольори, і дізнаєтесь, хто цей фантазер. Чи буває таке насправді? (кольоровий малюнок галявини і між квітів сніговик). Розвиток мовлення. -OK. And now name the toys which you have got and say what colour it is. - ex 3, p. 26. Фізхвилинка. - Коли нікого немає в кімнаті, твої іграшки займаються своїми справами! Так – так, ляльки ходять одна до одної в гості, машинки влаштовують перегони, а ведмедики … танцюють! Не віриш? Давай тихенько зазирнемо до кімнати і поспостерігаємо за цим плюшевим ведмедиком. (вірш «Teddy – bear») Розвиток письма. а) введення літер - Listen to the rhyme and say what sound do you hear most of all. [p] – Peter Piper picked of pickled peppers. A peck of pickled peppers Peter Piper pickled.
[o] – A cup of coffee hot in proper coffee pot. б) написання літери в повітрі в) письмо літер в зошиті. Розвиток навичок читання. а) робота з алфавітом б) читання слів - ex 5 p. 25 - ex 5 p. 27 IV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ. Підсумок уроку - At home you may write one line of letters Oo, Pp, name your colourful pencils. - What did you learn today? Who can name the colours of rainbow? - The lesson is over.
УРОК 13 Дата: ___________ Тема: Кольори та іграшки. Мета: повторити та закріпити вивчені назви кольорів; практикувати учнів в їх вживанні; ознайомити учнів з новими ЛО уроку: boat, train, duck, elephant, goat. Вчити будувати речення типу It is a .. , ввести літери Ee, Ff, Gg. Розвивати навички каліграфічного письма, усне мовлення, вміння розрізняти кольори. Виховувати бажання допомагати один одному. Обладнання:кольорові квадрати, тематичні малюнки с. 28, картки літер, алфавіт, картки для самостійної роботи. ХІД УРОКУ І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ. Привітання - Hello, everyone! How are you today? - We are fine, thank you! Повідомлення теми та мети уроку. - At our lesson today we’ll continue to speak about the colours. You will be able to describe the toys and know the names other toys. Уведення в іншомовну атмосферу. - OK. Tell me, please, how are you today? - Are you ready for the lesson? а) фонетична зарядка - Today we’ll have a guest. It is a teddy – bear. He wants to learn English with you. - But he comes with an envelope. There are different tasks for you. If you work hard, he’ll give a present. - First of all let’s train our tongue. Our teddy – bear likes playing among the flowers. But look! There are many different sounds on them. Let’s name them. (букет, а на пелюстках звуки). ІІ. ПОВТОРЕННЯ РАНІШЕ ВИВЧЕНОГО. 1. Гра «What letter is this” - Our teddy – bear likes jumping. So, help him to get another side of our blackboard. He has to jump only on the letters which we know and you must sound it. - Who can show these letters in the alphabet? 2. Game “A ball” - Oh, teddy – bear tells me that he wants to play with the toys. Let’s revise the names of toys. ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ. Введення нових ЛО. а) семантизація слів. - Look at the picture and listen to me. A boat – a red boat – is a red boat. – It is a red boat. б) закріплення вивчених ЛО - гра «Покажи мені» - You must show a picture, name it and say that you have such toys. - ex. 2, p. 28 2. Фізхвилинка «If you are happy …» |
|
|