ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


ІНШИМИ ЛЮДЬМИ, НІЖ ВИ ЗНАЙДЕТЕ ЗА ДВА РОКИ, НАМАГАЮЧИСЬ ЗАЦІКАВИТИ

ІНШИХ ЛЮДЕЙ СВОЄЮ ПЕРСОНОЮ»

ДЕЙЛ КАРНЕГІ

ВІРНЕ ТІЛЬКИ ТЕ, ЩО, ПРАВИЛЬНО ВИБРАВШИ МОМЕНТ, МАЙЖЕ БУДЬ-ЯКЕ ПИТАННЯ

МОЖНА ВИРІШИТИ ПОЗИТИВНИМ ЧИНОМ. ПРИ НЕПРАВИЛЬНОМУ ВИБОРІ МОМЕНТУ,

МАЙЖЕ НІЧОГО НЕ МОЖНА ВИРІШИТИ ТАК, ЩОБ ЦЕ ДАЛО ДОБРІ РЕЗУЛЬТАТИ

 

КОЛІБРІ

До

раснозобий колібрі - одне з найдивовижніших божих створень. Його розмір складає всього три з половиною дюйми, але він має найбільший енергетичний запас зі всіх теплокровних істот. Двічі в рік ця маленька істота подорожує з південної Канади до Панами! Його шлях має протяжність близько п'ятисот миль над водою.

Звичайно ця одна з красивих пташок пурхає з квітки на квітку, збираючи нектар і комах. Колібрі втрачає велику кількість калорій, коли літає, і тому він повинен годуватися цілий день, поки світло, щоб заповнити запаси енергії і сил. Велика частина щорічної подорожі птаха на південь відносно легка, але наступає день довгого перельоту тільки над поверхнею відкритого моря. Це не той час, щоб залишитися без сил!


У ніч напередодні цього останнього, щонайдовшого відрізка шляху колібрі практично впадає в стан сплячки. Йому потрібно тільки приблизно двадцять відсотків звичних енергетичних ресурсів для підтримки тепла в етом-состоянії. Птах стає настільки нерухомим, що ви можете торкнутися її, і вона не відреагує. Як тільки сонце починає зігрівати повітря, птах прокидається і востаннє збирає нектар перед довгим польотом над водою.

Я ледве можу собі уявити маленьку тридюймову істоту, що скоює таку тривалу подорож без зупинки. Нічого говорити, яке глибоке враження справив на мене рівень самореалізації цього птаха!

Нам слід повчитися у маленької колібрі, що потрібен для облаштування бізнесу або керівництва підприємством. Безумовно, два ключові компоненти - ЕНЕРГІЯ і ПІДГОТОВКА.

Підтримуйте високим ваш енергетичний рівень

Колібрі, звичайно, не єдина істота, яка проводить велику частину дня, запасаючи «паливо», щоб вижити. Це часто відбувається в тваринному світі. Людям, можливо, і не потрібно думати про прожиток кожну безсонну годину дня, але людям потрібна належна їжа, і фізична, і емоційна. Усюди, де я бував за останній час, мені доводилося зустрічати людей з низьким рівнем енергетики і майже виснажених емоційно. Небагато людей регулярно займаються спортом. Більшість людей забуває поїсти або харчуються на швидку руку їжею, приготованою в мікрохвильовій печі.

Хоча це, звичайно, не книга про здорову їжу, я хочу запропонувати вам декілька своїх рецептів, щоб допомогти вам підвищити ваш енергетичний рівень.

1. ХАРЧУЙТЕСЯ ПРАВИЛЬНО

Що означає харчуватися правильно? Головним чином, це значить -прідержіваться натуральних харчових продуктів, не перероблених і без консервантів. Уникайте жирної і смаженої їжі, включаючи, звичайно, і картопля фрі. Уникайте наповнювачів і хімікатів. А також зайвої кількості солі, білого цукру і білої муки.


Наш організм постійно атакується «вільними радикалами», які ушкоджують його на клітинному рівні. Кількість вільних радикалів в організмі помітно збільшується, якщо людина їсть дуже жирну їжу, палить і вживає міцні спиртні напої. Щоб подолати натиск вільних радикалів, людина повинна їсти багато свіжих овочів і фруктів, тільки нежирне м'ясо, рибу або домашнього птаха, використовувати рослинне масло типу оливкового в салатах і при готовке.

Якщо Ви не знаєте основ здорового живлення, я закликаю вас зробити пріоритетним ВИВЧЕННЯ того, що добре для вашого організму і що погане. Врешті-решт, це єдиний організм, який у вас є!

2. ЇЖТЕ МЕНШЕ

Огрядність представляє головну небезпеку для здоров'я в нашому світі не тільки в Сполучені Штатах, але і в багатьох інших країнах, які все більше орієнтуються на західну дієту. Більше шістдесяти відсотків американців - і від сімдесяти п'яти до вісімдесяти відсотків дорослих американців - страждають ожирінням.

Огрядність є причиною смерті і хронічних захворювань в рівній мірі, як куріння або алкоголь. Трагічно і смішно, що найрозвиненіші нації в світі вмирають від надлишку продуктів харчування, тоді як решта частини миру вмирає від їх браку!

Здорове живлення полягає в тому, щоб є менше, але частіше. Протеїн може бути дуже корисний для регулювання цукру в крові.

У що б те ні стало вам потрібно уникати висококалорійної їжі з великим змістом оброблених вуглеводів і жирів. Читайте анотації до будь-яких харчових продуктів, що пакетуються, які Ви їсте! Я закликаю людей зовсім не голодувати, а бути здоровими.

3. БІЛЬШЕ ЗАЙМАЙТЕСЯ СПОРТОМ

Дослідження показують, що тільки близько п'ятнадцяти відсотків американців мають звичку займатися фізичною культурою. Спортивні і оздоровчі клуби виручають великі гроші, продаючи величезну кількість абонементів людям, які напевно не будуть їх відвідувати після декількох занять.


Я не закликаю людей ставати атлетами або бігунами-марафонцями. Фізична культура в такому об'ємі протипоказана багатьом людям по віку або за станом здоров'я. До чого я закликаю - так це обов'язково більше рухатися.

Один із способів робити це полягає в тому, щоб щодня рахувати кроки. Крокомір, що рахує кроки, може коштувати дуже недорого. Ходіть по драбинах, паркуйте автомобіль подалі від входу, скоюйте тридцятихвилинні прогулянки або займайтеся одноманітною механічною працею три-чотири рази на тиждень. Більше - краще, скажімо, тридцять хвилин п'ять-шість разів на тиждень, але це не обов'язково для користі справи, врешті-решт. Скоротіть час, що проводиться біля телевізора, в Інтернеті, або на дивані перед DVD- або відеоплеєром.

Переконайтеся, що чим більше ви займаєтеся фізичними вправами, стежите за цукром в крові і нарощуєте м'язи, тим швидше йде процес метаболізму, тим більше ви можете їсти, не накопичуючи ваги.

4. ВИКОРИСТОВУЙТЕ ХАРЧОВІ ДОБАВКИ

Останні медичні дослідження із цього приводу явно свідчать, що ви правильно робите, використовуючи харчові добавки до вашого раціону живлення. Вони дійсно можуть вплинути на ваш енергетичний рівень і допомогти запобігти або навіть, можливо, повністю позбавитися багатьох серйозних захворювань, напряму пов'язаних із способом життя, наприклад, раку, серцево-судинних захворювань, діабету, і остеопорозу. Упевніться в надійності постачальника харчових добавок, які ви приймаєте - знайдіть компанію, яка використовує натуральні компоненти, відповідну технологію, має сертифікат якості і безпеки.

Ви повинні провести своє власне дослідження щодо того, що вам слід приймати і в якій кількості. Я пропоную узяти за основу полівітамінні і мінеральні добавки. Потім я приймаю деяку збалансовану кількість антіоксидантних вітамінів типу З, Е, і мультикаротина. Більшість людей не одержує достатню кількість жирних кислот. Ці живильні речовини знаходяться перш за все в рибі лососевих порід і в льняному сім'ї. Продаються добавки у вигляді капсул.


Є багато інших прекрасних добавок, які я приймаю для профілактики: глюкозамін, CoQIO, збалансована формула В-комплекса, пальметто і травні ферменти.

Пам'ятайте, ваші клітки складаються з того, що ви їсте. Я особисто вважаю за краще мати тих, що збагатять вітамінами, вільні від відкладення жиру клітки, ніж клітки картоплі фрі упереміш з хімікатами!

5. ПИЙТЕ ВОДУ

У вашому тілі дуже високий відсоток води. Вода наповнює клітки, вимиває з організму токсини - і те, і інше безпосередньо пов'язане із станом здоров'я. Необхідно пити, щонайменше, два з гаком літра свіжої чистої води щодня, і більше, якщо ви зайняті фізичною працею. Я підкреслюю: свіжіше і чистої!

Я пропоную вам провести невелике дослідження, яка лякаюча кількість хімікатів і домішок міститься в звичній воді з-під крана. Канцерогенні речовини (зухвалі рак токсини), відходи виробництва, бактерії і інші мікроорганізми знаходяться всюди, і їх практично неможливо відфільтрувати. Навіть бутілірованная у виробничих умовах вода має незначну кількість небезпечних хімікатів, не видалених при фільтрації. Мати у себе якісну систему фільтрації води необхідно і обійдеться набагато дешевше, ніж підірване кінець кінцем здоров'я.

би.ВІДМОВІТЬСЯ ВІД ТЮТЮНУ І АЛКОГОЛЮ

Це завжди хворе місце, тому що деякі люди відчувають настійну потребу в цих речовинах. Я не ваш батько, але я читав багато медичних досліджень з цього питання. Негативні наслідки куріння на здоров'я людини настільки добре вивчені, що я особисто вважаю самогубством продовжувати палити. Мільйони вільних радикалів вторгаються в тіло з димом тільки однієї сигарети. Якщо Ви в даний час палите, я закликаю вас знайти кошт, щоб кинути. Якщо не палите ... не починайте! Я настійно рекомендую не палити на робочому місці і під час ділових обідів. Куріння може бути дуже шкідливим для тих, хто не палить, у деяких людей тютюновий дим викликає алергію.


Питання алкоголю, мабуть, ще каверзніше, ніж куріння. Деякі люди здатні приймати алкоголь цілком спокійно і в помірних дозах. Навіть в цьому випадку, по моєму досвіду, алкоголь є недоречним і потенційно руйнівним доповненням в будь-яких ділових відносинах і бесідах. Як і у випадку з сигаретою, людина рідко образиться, якщо ви скажете «ні, спасибі», коли Вам пропонують алкоголь. Навпаки, кажучи «та і випивши дуже багато, можна заподіяти образу. Алкоголь має властивість розв'язувати мову таким чином, що мовляться речі, про яких згодом доводиться жалкувати. З поваги до людей, у яких є проблеми з алкоголем, а також до тих, чиї сім'ї випробували негативну дію алкоголю, я рекомендую керівнику підприємства ухвалити мудре, відповідальне рішення з цього питання.

7. ДОСТАТНЬО ВІДПОЧИВАЙТЕ

Всупереч поширеній думці, можна досягти великих успіхів і при цьому достатньо спати. Насправді немає ніякого толку, якщо ви ходите напівсонні і змучені від недоліку відпочинку.

Тілу потрібен відпочинок. Деяким людям достатньо п'ять-шість годин нічного сну, але це виключення. Більшості людей вимагається, принаймні, сім годин сну вночі, а деяким навіть вісім-дев'ять годин.

Звичайно, буває час, коли вам доводиться не спати допізна, щоб закінчити проект, але визнайте, що завжди, чим більше ви недосипалі, тим менш ви були продуктивні. Від цього може також постраждати якість вашої роботи.

Якщо ви проспали або встаєте по будильнику, це вірна ознака перенапруження і недоїдання. Якщо ваше тіло працює нормально, і ви дотримуєте правильну дієту... Якщо у вас добре збалансовані робота, гра, і фізичне тренування... І якщо ви приймаєте відповідні харчові добавки і п'єте досить чистої, свіжої води, ви повинні прокидатися вранці бадьорим, повним енергії і сил, готовим прийняти виклик ДНЯ.

Я часто говорю моїм діловим партнерам: не ставте мету, щоб потім забути про себе настільки, що вам ніколи не доведеться насолодитися плодами досягнення цієї мети!


Достатня підготовка - необхідна!

Люди, очевидно, не мають здатності колібрі впадати в сплячку перед тим, як прийняти головний виклик... Але у нас є здатність наперед планувати і накопичувати сили, які нам потрібно для успішної реалізації проекту. Щоб гарненько підготуватися, ви повинні завжди:

1. ЗНАТИ, КУДИ ВИ ЙДЕТЕ

Колібрі має вбудований компас, який допомагає йому пролітати кілометри над відкритою водою. Ви повинні ясно представляти, куди ви збираєтеся йти і чого хочете досягти перш, ніж почнете діяти. Ви повинні мати чітке уявлення про успіх, щоб взнати, що ви його досягли! Наявність сильного відчуття мети і напряму може додати вам сил і допомогти витримати труднощі наміченого довгого шляху до успіху.

2. ВИРОБИТИ ОЦІНКУ

З ділової точки зору, вам необхідно прорахувати, скільки грошей вам потрібно для виконання роботи. Запитайте себе:

• Чи є у мене необхідні ресурси? Інакше, де
б я міг узяти достатні ресурси?

• Чи готовий я принести необхідні жертви — не тільки
матеріальні, але і в плані жертви часу?

• Чи цілком я взяв до уваги «вартість» цього
підприємства в значенні втрат для моєї сім'ї?

• Чи знаю я ціну невдачі? (Перед колібрі стоїть дуже висока
ціна - смерть в океані!)

Коли молода людина вирішує поступити в коледж, а потім в університет, щоб стати лікарем, адвокатом або ученим, він звичайно дуже добре знає, скільки часу і гроші ця дорога до вченого ступеня коштуватиме. Коли людина починає будувати будинок, то він звичайно дуже добре знає, які потрібно витрати і скільки часу, щоб закінчити будинок. Створення нового бізнесу і розширення вже існуючого пред'являють схожі вимоги. Ми не повинні починати проект, не оцінивши спочатку час і бюджет, необхідні для успішного його виконання.


3. МАТИ ДОСИТЬ «ПАЛИВА»

Лідеру необхідно, швидше, інтелектуальне і психологічне паливо, ніж фізичне. Підтримувати виразне бачення перспектив перед лицем критики або смутку може бути емоційно дуже важко. Запитайте себе:

• Чи знаю я, як одержати точні відомості? Чи знаю, де одержати
інформацію про мій бізнес і продукт, в якій я маю потребу?

• Чи хочу я витрачати час, щоб слухати або читати учбову
літературу, яка торкається мого бізнесу? Чи хочу я «робити
домашню роботу»? Як мені вийти на людей, які успішно пройшли
цей шлях, так, щоб я міг повчитися у них?

• Чи можу я знайти вчителя або наставника, який вірить в мене і
може допомогти мені розвинути життєві і ділові навики, які мені
потрібні, щоб стати лідером? Чи хочу я відвідувати семінари або
конференції, або піти на короткострокові курси, щоб розвинути
певні навики?

Якщо ви вчитеся стати лідером, вам потрібно спілкуватися з людьми, які допоможуть підживити вас енергією і будуть для вас джерелом надихання. Стороніться людей, які:

• Критично набудовані

• Дуже застерігають вас від ризикованих дій

• Заздрять вашому потенційному або існуючому успіху.
Щоб тримати курс, заведіть журнал і занесіть в нього ваші цілі і

переконання. Читайте про себе щодня свої пріоритети і цілі, поставлені перед собою. Закріпіть в свідомості свої мрії!

Практикуйте візуалізацію святкування вашого успіху. Тримайте в пам'яті яскравий образ того, що б ви робили, досягнувши своєї мети. Це бачення вашого майбутнього дасть вам енергію і стимул.

Чим далі дорога...

Чим далі дорога... Чим більше мрія... Чим прекрасніше бачення... Тим більше вам потрібно енергії і підготовки! Вам потрібні буде сили, щоб підтримувати своє фізичне і емоційне здоров'я. Вам буде потрібно підготуватися, щоб не зійти з шляху і мати досить енергії, щоб триматися впродовж всього шляху до мети. Це


справедливо для бізнесу, для прагнення до вченого ступеня, для виховання дітей, і це справедливо для будь-якого виклику життя!

Не воля до перемоги веде людину до успіху. Наповнення вашої волі енергією, готовність до подорожі - ось що несе людину через роки, через відстані, через перешкоди і перешкоди до успіху.

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти