ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Організація робіт з поточного ремонту електроприводу

ВСТУП

Загальна частина

Планування ремонтів електрообладнання

Організація робіт з поточного ремонту електроприводу

Організація оплати праці електроремонтного персоналу

Заходи з наукової організації праці

Розрахункова частина

Розрахунок списочного складу

Розрахунок середньомісячної заробітної плати

Розрахунок працеємності поточного ремонту

Розрахунок витрат на поточний ремонт

Розрахунок економічного ефекту за наукової організації праці

Список літератури

Додаток1: завдання на курсовий проект

Вступ.

 

Центр економічної діяльності в умовах ринкового господарства змінюється до основної ланки всієї економіки підприємства. На підприємстві вирішується питання об’єму та асортименту виготовляємой продукції , вибору постачальників та покупців , формування цін , економічного розходування ресурсів , впливу кадрів, багато продуктивної техніки та технології.

Саме на підприємстві здійснюється процес виробництва продукції , виникає безпосередній зв'язок робітника та засобів виробництва.

Перехід до ринкової економіки вимагає від підприємства підвищення ефективності виробництва , конкурентної здатності продукції та послуг на основі упровадження досягнень науково-технічного процесу , ефективність форм господарювання та керування виробництвом , переборювання безпорадності , активізація підприємства , ініціативи і т.д.

На ефективність роботи підприємства в умовах ринкової економіки впливають найрізноманітніші фактори , пов’язані з удосконаленням організації виробництва та праці, керування підприємством.

Питання удосконалення господарства мають важливе значення при ринковій економіці , яка вимагає всілякої економії матеріальних, трудових та фінансових ресурсів, при цьому особливе значення має правильна організація електроремонтного господарства у боротьбі з простоями обладнання. Простої , так чи інакше пов’язені з ремонтами, складають близько ¾ всіх простоїв металургійних агрегатів, поліпшення ремонтної справи дозволяє значно зменшити кількість простоїв, збільшити виробництво продукції та зменшення її собівартості.

Раціональна організація електроремонтного господарства є найважчою умовою підвищення ефективності металургійного виробництва.

Задача електроремонтного господарства металургійного заводу зводиться до забезпечення безперервної, надійної та високопродуктивної роботи обладнання при найменших матеріальних та трудових витратах. Удосконалення організації електроремонтного господарства, зменшення трудових витрат на ремонт та догляд за обладнанням є суттєвими резервами подальшого підвищення продуктивності праці на кожному підприємстві та у чорній металургії в цілому.

Рішення задачі підвищення ефективності служби електрообладнання металургійних заводів вимагає здійснення цілого комплексу заходів:

1. підвищення надійності електрообладнання

2. забезпечення ремонтів високо надійними уніфікованими запасними частинами

3. широке застосування передової технології ремонтів та виробництва запасних частин та змінного електрообладнання наукової організації праці електроремонтного та чергового персоналу.

4. суттєвого поліпшення догляду за електрообладнанням у міжремонтний період

Виконання цих задач вимагає подальшого удосконалення планування , організації виробництва та праці всієї економічної роботи підрозділів електроремонтного господарства металургійних заходів.

 

 

Загальна частина

1.1 Планування ремонтів електрообладнання.

Системи технічного обслуговування та ремонту електрообладнання (ТОРЕО)- це система так званого планово –попереджувального типу. Основна мета такої системи ремонту полягає в тому , що по закінченню відпрацьованого часу в момент відмови виникають різного виду ремонтні роботи. Чим менше за часом розрив між фактичним моментом відмови та виконання відповідного ремонтного впливу на об’єкт ,тим ефективніше і економічніше система технічного обслуговування та ремонту.

Система (ТОРЕО) служить нормально-інформаційною базою , необхідна для розробки і складання основоположного документу по якому організовується робота по здійсненню технічного обслуговування обладнання енергогосподарства промислових підприємств.

Таким документом є річний графік технічного ремонту і обслуговування обладнання енергогосподарства підприємства.

З метою зниження витрати на ТО та Р електрообладнання поділяється на три категорії в залежності від впливу на роботу підприємства , його цехів і ділянок:

1. електрообладнання , життєво важливе для всього підприємства та визначаюче випуск основної продукції , - піддається ТО і Р в примусовому порядку в нормативні терміни і у повному об’ємі , передбаченому змістом типових ремонтних робіт.

2. електрообладнання , відмова котрого приводить до недовиконанню плану виробництва окремими цехами та підрозділами підприємства ,- накладається через нормативні терміни оглядом , при котрих визначається необхідність і об’єм ремонтних робіт з послідуючим після оглядним ремонтом.

3. електрообладнання, відмова котрого суттєво не впливає на випуск продукції ,- ремонт не планується і відбувається тільки після відмов.

В річний план графіка ремонту електричних машин входе тільки середні і поточні ремонти. Капітальний ремонт з заміною обмоток електричних машин , силових і пічних трансформаторів , електрозварювального обладнання , вантажо під’ємних електромагнітів в річний номенклатурний план електрообладнання не включається і відбувається при необхідності заміни обмоток.

Для вирівнювання завантаження ремонтного персоналу та ремонтних цехів і організації по місяцям планового персоналу і р емонтних цехів по місяцям планового року при розбірці річного плана- графіка допускається перенесення ремонту електрообладнання із одного місяця в другий в залежності від його значення , та групи режиму роботи. Величенна перенесення терміну ремонту визначається згідно П72. інші значення переносу планового ремонту можуть бути встановленні особою , відповідальною за електрогосподарство , і підлягають затвердженню головним інженером підприємства на термін 1-3 рок.

Основними задачами для планування ремонтних робіт на підприємстві є:

1. річний план поточного і капітального ремонтів технологічного обладнання.

2. річний план – графік ТО і Р електрообладнання за попередній рік.

3. місячні плани - графіки ремонту технологічного обладнання , агрегатів і механізмів.

4. ремонтні відомості.

5. кошти на капітальний ремонт і модернізація електрообладнання .

6. запровадження системи технологічного обслуговування та ремонту обладнання електрогосподарств промислових підприємств , які пропонують норми та нормативи, її рекомендацій і положень.

7. підвищення надійності обладнання .

8. забезпечення подачі якісних енергоресурсів основному технологічному обладнанню.

9. економія енергетичних ресурсів , раціонального використання ремонтного матеріалу.

10. скорочення простоїв основного технічного обладнання за рахунок удосконалення технічного обслуговування та ремонту обладнання енергогосподарства.

11. впровадження показників якості ремонту і якості енрго ремонтних служб.

12. організація обліку технічного стану обладнання.

13. організація матеріальної та виробного - технічної бази.

 

ВСТУП

Загальна частина

Планування ремонтів електрообладнання

Організація робіт з поточного ремонту електроприводу

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти