ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


На сцені Ксенія Дорошенко і народний хореографічний ансамбль «Радуга», центра позашкільної роботи та дитячої творчості, керівник Тихонова Ольга Яківна.

Виховання в людині патріота своєї Батьківщини, любові до рідного краю, любові до України варто починати з раннього дитинства.
Отже, вже сьогодні, в роки навчання необхідно виховувати глибокі почуття патріотизму та національної гідності, найкращі якості захисника Батьківщини, високий рівень загальної культури та народних знань, народної етики, моралі, мистецтв.

9.У 2014 році Ізмаїл відзначив 70-річчя визволення від фашистських загарбників. Низку заходів, приурочених визволенню міста було проведено і в нашому закладі: упорядкування братських могил на території свого міста покладання квітів до пам'ятника загиблих, зустрічі з ветеранами та дітьми війни, круглі столи, конференції.

 

10.Прийняли участь у мітингу до Дня визволення України від німецьких загарбників, покладання квітів біля пам’ятника воїнів – визволителів.

11.В рамках національно-патріотичного виховання учнів в Ізмаїльському центрі професійно - технічної освіти було проведено урок «Криваве" золото "вересня 1939-го».Радянізація Західної України ». Хлопці підготували реферати, повідомлення про те історичному періоді.

«1 вересня 1939 нападом Гітлера на Польщу почалася Друга світова війна. Вже 17 вересня під війну на боці фашистської Німеччини вступив СРСР. Сил боротися відразу з двома наддержавами Польща, звичайно, не було. Країна була окупована і згідно з таємним протоколом до пакту Молотова-Ріббентропа розділений між переможцями. Так угоду між Сталіним і Гітлером дозволила нарешті приєднати до Росії західноукраїнські землі (решта України була під радами ще з 1918-1920 рр. Після чого жителі цих територій отримали можливість відчути на собі всі "щастя" життя в Країні Рад. У радянській історіографії ці події подаються під назвою "золотий вересень" - з гіркотою констатувала факти викладач історії.

«Разом з тим з перших же годин встановлення московській владі стало зрозуміло - тамтешнім жителям вона принесли не волю і створення українського держави,і не " щасливе життя "при радянському ладі.

У вересні 1939 (задовго до вступу СРСР у Другу світову війну) Берія віддав наказ, згідно з яким нарком НКВС УРСР І.Сєрова мав організувати опергрупи НКВС. Їх завданням, крім іншого, повинна була бути "зачистка" "звільнених" регіонів від "антирадянського елемента . Відповідно довідці, в 63 в'язницях утримувалося 72768 в'язнів. Кривавими слідами злочинних вбивств залишала після себе радянська влада » - встановили страшні факти учні групи №12 Райлян Федір і Димитрієв Кирило.

«Ми, майбутні зварювальники, патріоти своїй країни, говорили про те, що справедливо стверджував у свій час філософ: «головний урок історії в тому, що історія нічому нас не вчить". На жаль, навряд чи ті, хто рік тому в Донбасі виходив на мітинги з транспарантами "Путін, прийди!" і схвалював звірячі побиття учасників проукраїнських мітингів і вбивства активістів у Донецьку, читали наукову історичну літературу, аналізували досвід історії. Ціною їх витвереження стала кривава війна, загибель тисяч людей ».

Історія дала ще один урок. Але чи будуть зроблені з нього висновки, зрозуміють люди перш ніж кликати окупантів на свою землю.

У 1939 році окупацію Західної України назвали "золотим вереснем», довгоочікуваним "звільненням". Певна частка правди в цьому, безумовно, була. Людей "звільняли" від своїх квартир, майна, пенсій, культури, мови, громадянських прав і свобод. А багатьом жителям Західної України за "золото" вересня 1939 довелося розплатитися дорогим - власним життям ...

12. Однією із жахливих сторінок ХХ століття є Друга світова війна 1939-1945 рр., яка торкнулася і нашої країни. Саме під час цієї війни розпочалось довге і криваве протистояння наших співвітчизників за визволення нашої держави. Тяжкий шлях визволення України тривав з 1942 до 1944 рр., попри гіркоту поразок ми вирвали перемогу у ворога звільнивши нашу державу. Саме цим подіям і присвячена виховна година «Визволення України від фашистських загарбників».

13.Важливо для майбутнього покоління не забувати подвиг героїв Другої світової війни. Учні нашого закладу ( 33 група сироти ) відвідали ветерана Другої світової війни Гайдай Дмитра Івановича.Зустріч наших учнів з ветераном та свідком війни відбулася у формі довірливої та зворушливої бесіди. В нас була можливість поставити запитання, обміркувати цікаві відповіді, а головне – зробити безцінні висновки про те, що найголовнішою цінністю для кожної людини є можливість жити і працювати під мирним небом і ніколи не втрачати своїх рідних та близьких під кулями та снарядами. Безумовно, ця зустріч залишить ся незабутньою, а традиція пам’ятати, вітати й шанувати захисників Батьківщини – незмінною.

Такі заходи сприяють громадянському змужнінню учнів. Вони проявляють любов та інтерес до вивчення історії рідного краю, героїчних сторінок історії Великої Вітчизняної війни, шанують ветеранів війни та праці, які своїми ратними і трудовими подвигами відстояли рідну землю в страшні роки війни та підняли її з руїн, збудували незалежну Українську державу.

14.Щорічно з метою вивчення героїчних і трагічних подій Афганської війни 1979-1989 років проводяться заходи «АФГАНСЬКИМИ ДОРОГАМИ…».

На захід було запрошено майстера виробничого навчання нашого закладу Георгіу Петра Василовича. Він пройшов цю страшну війну. Його розповідь – це не почуті історії від когось, а те, що прийшлось пережити самому.

Георгіу Петро Василовичдоніс до сердець учнів головну думку: війна – це безумство, невиправдана жорстокість.

15.В рамках співпраці з навчальними закладами міста в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті пройшла сесія Європейського молодіжного парламенту (ЄМП) регіонального рівня «Європа стає ближчою». Студенти ІДГУ та Ізмаїльського центру професійно-технічної освіти протягом трьох днів знайомились з поняттям Європарламент, а також познайомляться зсередини з методами його роботи і сферами діяльності.

Сесія Європарламенту в Ізмаїлі проходила в рамках проекту «Інтеррейл Тур» і проводиться в Україні вже вп'яте. Ідея даного проекту з'явилася в 2009 році для того, щоб поширити проекти ЄМП - Україна в регіони. Метою проекту є залучення учасників з усіх регіонів України, влаштовуючи події в їхньому рідному місті. Сесія в Ізмаїлі проходить вперше і зібрала в цілому 50 учасників. Дія відбувається під керівництвом команд досвідчених модераторів (членів Європарламенту) більш ніж з 15 країн Європи, таких як Угорщина, Греція, Норвегія, Польща, Австрія та ін.

Зараз молодь України не має значної кількості можливостей долучитися до діяльності міжнародних організацій, а також отримати можливість взяти участь у дебатах і висловити власну думку щодо проблем, як усередині країни, так і на міжнародному рівні. Цільовою аудиторією проекту є молодь віком від 16 до 20 років.

Основними проблемними темами, які обговорювали учні протягом сесійного періоду, це: фемінізм (боротьба зі стереотипами), криза, вакцинація та зайнятість населення (безробіття). Мова спілкування для всіх учасників сесії, згідно з регламентом, міжнародний - англійська.

Проект розпочався 16 листопада, і проходить в 4-х містах України одночасно: Ізмаїл, Чернігів, Харків, Кривий Ріг. Всього в проекті беруть участь понад 350 делегатів з різних міст України.

ЄМП (Європейський молодіжний парламент) - це загальноєвропейська освітня платформа для дебатів, міжкультурних зустрічей, виховної роботи та обміну ідеями серед молодих людей Європи, яка була заснована в 1987 році.

16.Важливим чинником національно-патріотичного виховання учнівської молоді є система роботи зі збереження народних звичаїв та обрядів українського народу. Прикладом такої роботи є проведення традиційного обласного фольклорно - етнографічного фестивалю «Знай і люби свій край».

 

Фестиваль засвідчив, що фольклорне мистецтво – це невичерпний потенціал у вихованні учнівської молоді засобами національної культури з урахуванням особливостей співацько-виконавських традицій, національного вбрання та інструментарію, народної хореографії характерних для нашого регіону. Молодь вчиться з повагою ставитись до культурно-історичного минулого українського народу, його звичаїв, традицій і обрядів.

Свято Івана Купала в Ізмаїлі. Приймала участь у підготовці свята.

Необхідність розвитку інтересів учнів в галузі краєзнавства пов'язана з соціальним запитом суспільства: чим повніше, глибше, змістовніше будуть знання учнів про рідний край і його кращих людей, тим більш дієвими виявляться вони у вихованні любові до рідної природи і землі, повазі до традицій свого народу. Наш край має багату історичну та культурну спадщину.

17.У рамках проекту «Бессарабія – це Україна» в ДНЗ «Ізмаїльський центр професійно – технічної освіти» 11 листопада організована та проведена етнографічна виставка «Зберегти минуле, щоби збудувати майбутнє».

Захід залучає учнів до історичного минулого рідного міста, збереження культурного надбання, розвиває самостійно-пізнавальну діяльність учнів, виховує любов, повагу і дбайливе ставлення до культурної спадщини Бессарабії, розширює уявлення про історію розвитку краю. Виховуючи в учнях любов до рідного краю, ми формуємо гідне майбутнє нашого народу.

Рідний край! Скільки величі, краси та доброти втілено в цих двох словах. Адже рідний край – це немов би батькова колиска, яка безсмертно жевріє вогником у наших серцях. Любімо наш рідний край, шанобливо ставимось до нього, адже кому як не нам , і коли як не сьогодні потрібно це зробити. Ми жителі своєї Батьківщини, і лише об’єднавши наші зусилля в єдине ціле зможемо все подолати і йти до поставленої мети, щоб залишити по собі гідний слід для наших дітей, онуків та правнуків.

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої України. На жаль, сотні з них отримали поранення та знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. У складний для нашої країни час учні проявляють свої найкращі патріотичні почуття, підтримуючи морально українську армію. Мова йде про те, щоб написати нашим захисникам кілька теплих рядочків листа-підтримки або намалювати яскравий позитивний малюнок.

18. Саме тому учні з великим задоволення та трепетом взяли участь у Всеукраїнській акції «Лист пораненому»та надіслали на передову захисникам Вітчизни яскраві малюнки, щирі листи, які містять часточку душі і любові юних патріотів України.

19. З метою виховання в учнів почуття патріотизму, національної гідності, формування ціннісного ставлення до України, прав та свобод людини, європейського вибору українців, вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, в ДНЗ «Ізмальський центр професійно – технічної освіти» було проведено відкритий захід на тему:«Доля України рішається в наших душах і серцях».Україна - це територія гідності та свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - Майдан 2004 року, який був святом свободи, і революція 2013 року, Революція гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Під час боротьби українського народу проти режиму формувалося громадянське суспільство, вражаючи світ, а серце Європи билося на Майдані .

На захід були запрошені: заслужений вчитель української мови та літератури Одеської області та України, Шевченко Валентина Володимирівна, керівник підрозділу волонтерської організації "Комітет дружин і матерів ізмаїльських прикордонників" Аршинова Олена Леонидівна, учасник подій на Майдані Віктор Вермінський, член спілки літературного об’єднання ім. Василюка, Вікторія Сосна.

«Сьогодні ми всі усвідомлюємо значення слів «війна» і «мир». Тому ми зібралися, щоб вшанувати пам'ять героїв Небесної Сотні. Вам важливо познайомитися з тими, хто дивився в очі смерті і пройшов кола воєнного пекла, почути гірку правду про війну на Сході нашої країни і дізнатися, хто вони - захисники України» – висловилась Олена Леонидівна.

Учні читали вірші про патріотизм та відданість своєї Батьківщині, спивали патріотичні пісні.

«2013,2014, 2015 роки були особливими для України, адже вони з кожним днем наближували нас до незалежної демократичної і вільної держави, але в той же час були дуже трагічними. Україна втратила велику кількість людей, які навіки залишаться у наших серцях справжніми Героями, відданими душею і серцем своїй Батьківщині» - говорила учням Шевченко Валентина Володимирівна. Ми не обираємо Батьківщину, але можемо обрати, як прожити своє життя заради неї. Історію створює не хтось і десь, а ми, тут і зараз.

«Нас убивали, нищили голодоморами, вивозили до Сибіру, саджали по тюрмах. Але українська нація – нескорена і вільна! Зараз розпочинається відлік новітньої історії України. Небесна сотня виконала свою земну місію» - зі сльозами на очах ділився спогодами Віктор Вермінський.

Учням дуже сподобались вірші про героїв та патріотів які читала Вікторія Сосна.

Завершили захід словами П.Тичини «Я єсть народ, якого Правди сила ніким звойована ще не була!». Ми з вами живемо в Україні, тому ми повинні знати і шанувати історію , традиції і культуру нашої держави. Миру, спокою і світлого майбутнього!

 

20.В Ізмаїлі пройшла Акції пам'яті героїв Небесної Сотні.
ДНЗ «Ізмаїльський центр професійно – технічної освіти» теж прийняв участь на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року - лютий 2014), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
Організував захід Пейков Валерій Михайлович - голова Ізмаїльської міської організації політичної партії «Громадянська позиція»,викладач з війського - патріотичного виховання в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті.
На заході були присутні: Світлана Кравченко – член партії "Солідарність" Блок Петра Порошенко, викладач історії в ДНЗ «Ізмаїльський центр професійно – технічної освіти»,голова "Просвіти" в Ізмаїлі - Юрій Якусевич, Виктор Верминський - учасник Майдана, волонтер - Лариса Морар, голова партії "Батьківщина" - Анатолій Дідух, громадські активісти, патріоти, студентство, учасники Майдану, бійці АТО, родичі, друзі, знайомі загиблих воїнів.
Активісти говорили, що українці не мають морального права забути про цих людей, імена яких вже увійшли в історію визвольної боротьби українців. Учні ДНЗ "ІЦПТО" написали слова подяки бійцям АТО на пропорі, якій поїде на передову, за те, що вони захищають незалежність нашої держави.
Виступаючи перед присутніми, Валерій Пейков зазначив, що рівно 2 роки тому Україна переживала одне з найтрагічніших подій в своїй історії - розстріл протестувальників на Майдані в Києві. "Сьогодні ми згадуємо події, що сколихнули світ, які змінили хід історії. У ці дні ми вшановуємо подвиг Героїв Небесної Сотні, справжніх патріотів України, які поклали душу і тіло за нашу свободу, за честь, за Батьківщину. Зараз Україна переживає дуже складні часи через події на Сході держави. Але нам слід усвідомити, що ніхто крім нас не захистить нашу Батьківщину».
На знак скорботи всі присутні вшанували пам'ять полеглих у боротьбі за Українську державу хвилиною мовчання. Слава Україні. Українську державу хвилиною мовчання.

 

 

Проблема захисту Вітчизни, яка впродовж віків зароджувалась і жила в українських душах, оберігала нас від винищення та поневолення, привела до омріяної свободи, дала право називатись нацією.
Виховання молоді на військово - патріотичних традиціях вимагає від педагогів створення необхідних і достатніх умінь для розвитку національної свідомості і самосвідомості особистості кожного учня.
Військово-патріотичне виховання – це процес цілеспрямованого систематичного формування у дітей та молоді почуття патріотизму, духовної та психологічної готовності до виконання громадянського та конституційного обов’язку щодо зміцнення обороноздатності держави та захисту України. Одним із засобів військово-патріотичного виховання є проведення в державних навчальних закладах професійно – технічної освіти квест – гри воєнно – патріотичного направлення.

21. 7 грудня, в рамках Всеукраїнського тижня правознавства та до Дня збройних сил Українибула проведена квест – гра « Я патріот своєї держави».Ми стали першим професійно - технічним закладом в Ізмаїлі, де майбутніх працівників навчали навичкам військової майстерності.
Приймала участь у заході - керівник підрозділу волонтерської організації "Комітет дружин і матерів ізмаїльських прикордонників" Аршинова Альона Леонидівна. Це вагомий крок у військово – патріотичному вихованні молоді, і є підготовкою до служіння у лавах захисників Батьківщини. Під час гри учні випробовували себе у заходах патріотичного, інтелектуального, військово-спортивного спрямування: стройовий «ВПОРЯД» (стройова підготовка), гра «Рятівник» - надання першої долікарської допомоги та елементи рятувальних робіт, «Лабіринт» - змагання, які довелося пройти майбутнім захисникам Вітчизни. Особливо підняла патріотичний дух учнів «Зустріч на Ельбі».
Патріотична вихованість, фізична підготовленість, виховання волі, характеру, формування світогляду, розвиток творчих навичок, нахилів, умінь, усвідомлення моральних принципів лицарства, отримані під час заходів гри допомагають учням: відчувати себе патріотом України, обрати активну життєву позицію «знаю, вмію, можу», розвинути фізичні та творчі здібності , сформувати громадянську позицію, знайти друзів-однодумців.
Треба пам’ятати, що формування особистості національно свідомого громадянина України – процес довготривалий, складний та важкий, особливо, коли він ускладнюється реаліями сьогодення. А тому слід забезпечувати цілісність виховання, що вимагає залучення до участі у позаурочних заходах батьків учнів, військових, волонтерів, громадських діячів тощо.

Пріоритетними рисами ціннісного ставлення до Батьківщини є відповідальність і дієвість. Учні прагнуть жити на Україні, пов’язувати з нею свою долю, служити Вітчизні на шляху її становлення як суверенної держави, поважати Конституцію України та виконувати її закони, володіти державною мовою, поважати свободу, демократію, справедливість.

 

22. Було організувано зустріч з представниками військової частини в питаннях підготовки молоді до збройного захисту держави.

23. Згідно наказу МОН України від 16.06.2015 № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді», заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді, громадського руху та активній громадській діяльності, щодо форм і методів роботи по національно патріотичному виховання молоді та військовослужбовців, прищеплення національної гідності та гордості за причетність до славної української нації, творчих, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів, сприяти процесам реформування та розвитку демократичних пріоритетів українського суспільства та позитивним перетворенням у ньому, пропаганді та поширенню прогресивних ідей та світогляду серед дітей та молоді, організовувати та проводити різноманітні благодійні, інформаційні, молодіжні та інші заходи на базі ДНЗ «Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти» створена Ізмаїльська міська громадська організація «Центр Українських Справ».

Мета організації - сприяти становленню в Україні громадянського суспільства, розвитку національно – патріотичному вихованню, сприяти активній участі молоді в громадській діяльності та житті українського суспільства. Сприяти проведенню різноманітних інформаційних та національно - патріотичних заходів, прищеплювати молоді любов до українських традицій, проводити військово-патріотичні заходи (квест – ігри) тощо.

 

Склад:

Голова - В.В. Шевченко

Заступник голови - керівник волонтерської організації «Комітет дружин та матерів прикордонників» О. Л. Аршинова.

Члени організації:

Кравченко С.П.- викладач історії ДНЗ «Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти»,

Козловська С. А. – член районної ради,голова районної партії

Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина".

Костусєва Н.П.- директор Ізмаїльського вищого професійного училища Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича – Сагайдачного,

Іванова В.В.- заступник директор з НВР Ізмаїльського вищого професійного училища Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного,

Свищ Н.М.- викладач української мови та літератури Ізмаїльського технікуму механізації і електрифікації сільського господарства.

Напередодні Старого Нового року (31 грудня за старим стилем, 13 січня за новим) або святого Василія Великого (14 січня), український народ визначає Маланку, або Щедрий вечір. За давньою народною традицією, справляють Щедрий Вечір з обрядами, забавами.

З метою ознайомлення учнів з особливостями різдвяної обрядовості українців, формування духовних та морально-етичних цінностей молоді засобами українського народознавства та фольклору члени громадської організації «Центр Українських Справ» подарували учням і викладачам «Свято Маланки і Василя».

Підготували народний вертеп: заслужений вчитель української мови та літератури Одеської області та України, Шевченко Валентина Володимирівна, керівник підрозділу волонтерської організації "Комітет дружин і матерів ізмаїльських прикордонників" Аршинова Олена Леонидівна та викладач історії Кравченко Світлана Павлівна. Сценічне віншування для хлопців, дівчат, викладачів, родини і всієї України підготували члени приватного волонтерського гуртка «Промінчик» Марія Дімова, Кузнєцова Альона і Михайло Стороженко та учні І- ІІІ курсів.

Всі присутні були радісними, веселими і добродушними.

 

 

 

24. Для України 2014 рік був багатий на історичні події, які вплинули не лише на нашу державу, а й на міжнародні відносини. 20 лютого оголошено Днем скорботи за загиблими в сутичках на Майдані.
Найбільш трагічні події в історії незалежності України (на той час) сталися в Києві 18-20 лютого 2014 року.
З метою виховання в учнів почуття патріотизму, національної гідності, формування ціннісного ставлення до України, прав та свобод людини, вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, в ДНЗ «Ізмальський центр професійно – технічної освіти», в групі №17, було проведено тематичну бесіду:«Вони загинули за Україну». Учні розповідали про події на Майдані , як ніби це було вчора.
«Саме Майдан дав зрозуміти Європі, що європейські цінності – не даність, яка автоматично передається від покоління до покоління, не ВВП на душу населення, не суспільство всезагальної ситості, не пересування без віз, не набір зачовганих порожніх словесних оболонок, оформлених в міждержавні угоди та конституції, а кров і піт, страждання і жертва, розтрощені кістки та пробиті кулями серця. Що саме тут, на передовій боротьби з російською імперією та її маріонетками, всі їхні притрушені пилом десятиліть цінності знаходять свій справжній сенс. З’ясувалося, що цінності Майдану, його людський подвиг і є головною європейською цінністю»,- повідомив учень Левашов Владислав.
«Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість з них – молоді, сильні. Ті, хто лише починав жити…»,- з болем в голосі говорив Войтов Володимир.
« Я переконаний, що події , що відбулися в Україні, навряд чи можуть залишити когось байдужими. Подвиг Героїв Небесної сотні повинен бути продовжений усіма нами – ми повинні зробити життя в Україні кращим. Своїми справами довести, що Небесна сотня загинула не дарма»,- висловив свої почуття майбутній електромонтер Момзіков Валентин.
Імена новітніх Героїв уже назавжди вкарбовані в серця українців, а пам’ять про них, бійців Небесної сотні, нагадуватиме учням про відвагу тих, хто поклав молоді життя свої за нашу свободу. Наш заклад шанує пам'ять героїв, які ціною свого життя заплатили за наш спокій та мирне небо.

Пам'ять про загиблих героїв житиме вічно! Може бути і в місті Ізмаїл з’явиться вулиця Героїв Небесної сотні

 

Результатом патріотичного виховання є сформоване почуття патріотизму, яке означає прояв особистістю любові до свого народу, поваги до українських традицій, відчуття своєї незалежності до України, усвідомлення єдності власної долі з долею Батьківщини.

 

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти