ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


VI. Виставлення оцінок з урахуванням всіх видів діяльності учнів на уроці.

Загрузка...

VII. Домашнє завдання, інструктаж щодо його виконання.

Читати сторінку 82 – 98 Саме головне занотувати

Урок № 19

Тема. Відкривання, перегляд і збереження електронної книги. Способи навігації на аркуші і в книжці табличного процесора.

Мета:

навчальна: формувати в учнів вміння працювати з електронними книгами відповідно до теми уроку;

розвивальна: розвивати вміння виділяти головне; формувати навички застосування теоретичних знань на практиці;

виховна: виховувати комунікабельність, уміння спілкуватись з однолітками.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку

I. Актуалізація опорних знань.

Інтерактивна вправа «Лови помилку»

Учням роздано картки, на яких є фрази з помилками. Необхідно знайти їх та виправити (помилки наводяться курсивом).

· Перетин стовпця та рядка — комірка. Виділена комірка зветься активною. Адреса активної комірки записується в рядок стану. Діапазон комірок — це прямокутник, який задається назвами крайнього лівого і крайнього правого стовпців.

· Діапазон стовпців — це горизонтальна смуга таблиці. Незв’язний діапазон виділяється за допомогою клавіші Ctrl. Для того, щоб увести число в комірку, необхідно зробити її активною та набрати число на клавіатурі. Формули вводити в комірку можна тільки за допомогою рядка формул.

· Маркер заповнення — це рамка, яка обрамляє комірку. Він дозволяє заповнювати комірки значеннями простим перетаскуванням миші.

 

II. Вивчення нового матеріалу.

Конкурс «Науково-дослідницька лабораторія»

Етап № 1. Учасникам груп дається завдання опрацювати за допомогою підручника новий матеріал з теми: «Відкривання, перегляд і збереження електронної книги. Способи навігації на аркуші і в книжці табличного процесора». Головне у роботі групи: кожен учень повинен оволодіти матеріалом.

Етап № 2. Гра «Так — ні» проходить за комп’ ютером. Завдання знаходиться в групі за посиланням http://vk.com/away.php?to=https%3A%2F%2Fdocs.google.com%2Fforms%2Fd%2F18c80pc7NONk2QoqI7JLlD9P9Lw7M-iki9SDoQPjbM5o%2Fviewform&post=-111986937_23

За кожну правильну відповідь учень отримує по 1 б.

Максимальна кількість балів — 7б. (див.Дод.1)

Відповіді на запитання виводяться в Googl таблиці див.Дод.2

ІІІ. Фізкультхвилинка

http://vk.com/video344121703_456239018?list=75c3cde0111be318d8

IV. Закріплення матеріалу.

- Закріплення матеріалу проходитиме за комп’ютером завдання знаходиться на сторінці у підручнику 89

Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил безпеки

та санітарно-гігієнічних норм.

1. Запустіть табличний процесор Excel 2007, виконавши Пуск => Усі

програми => Microsoft Office => Microsoft Office Excel 2007.

2. Роздивіться вікно програми і знайдіть основні елементи вікна програми,

які подано на малюнку 4.3. Виберіть по черзі різні вкладки

Стрічки. Ознайомтеся з переліком елементів керування на цих вкладках

та їх призначенням, використовуючи підказки, які з’являються

після наведення вказівника на елемент керування.

3. Закрийте вікно програми вибором кнопки Закрити ” .

4. Відкрийте файл електронної книги вправа 4.1.xlsx, який міститься в

папці Розділ 4\Пункт 4.1.

5. Виберіть ярлик Аркуші за допомогою миші. Роздивіться електронну

таблицю. Знайдіть елементи вікна електронної книги, наведені на

малюнку 4.4.

6. Установіть поточною клітинку В4, вибравши її вказівником миші.

7. Опрацюйте переміщення курсора по таблиці, використовуючи клаві-

ші - Зверніть увагу на зміну даних у полі Ім’я та в

Рядку формул. У яких клітинках уведено текст? У яких клітинках

уведено числа? У яких клітинках уведено формули? Запишіть у зошит

приклади адрес відповідних клітинок.

8. Установіть поточною клітинку С4. Уведіть з клавіатури число 132.

Зверніть увагу на зміни у клітинці С7 і на діаграмі. Поясніть, чому

це сталося.

9. Уведіть у клітинки С5 і С6 відповідно числа 100 і 2. Простежте за

змінами у клітинці С7 і на діаграмі.

10. Виберіть ярлик Аркуш2. Перегляньте електронну таблицю, використовуючи

смуги прокручування. У яких клітинках уведено текст?

У яких клітинках уведено числа? У яких клітинках уведено формули?

Запишіть у зошит приклади адрес відповідних клітинок.

11. Змініть дані в деяких клітинках стовпців С і D. Простежте за змінами

результатів обчислень у стовпці Е і на діаграмі.

12. Установіть різні масштаби перегляду аркуша, використовуючи кнопки

та повзунок у Рядку стану.

13. Збережіть електронну книгу у вашій папці у файлі з тим самим іменем.

14. Збережіть електронну книгу в папці Мої документи у файлі з іменем

таблиця 4.1.xlsx.

15. Закрийте вікно програми

IV. Підбиття підсумків уроку.

Оголошення балів

 

V. Домашнє завдання.

Читати сторінку 88 -90 дати відповідь на запитання 1-5 на стор. 90

 

Картки

№1

· Перетин стовпця та рядка — комірка. Виділена комірка зветься активною. Адреса активної комірки записується в рядок стану. Діапазон комірок — це прямокутник, який задається назвами крайнього лівого і крайнього правого стовпців.

 

№2

Діапазон стовпців — це горизонтальна смуга таблиці. Незв’язний діапазон виділяється за допомогою клавіші Ctrl. Для того, щоб увести число в комірку, необхідно зробити її активною та набрати число на клавіатурі. Формули вводити в комірку можна тільки за допомогою рядка формул.

 

№3

Маркер заповнення — це рамка, яка обрамляє комірку. Він дозволяє заповнювати комірки значеннями простим перетаскуванням миші.

 

 

Додаток 1

 


Додаток 2

Урок № 20

Загрузка...

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти