ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Використання автоматизованої банківської системи Б2 у роботі із зовнішніми системами

 

Завдання 5.1. Фізична особа (прізвище, ім’я студента, який виконує завдання) звернулась у банк з проханням надати їй кредит на споживчі цілі у розмірі 10 тис. грн. терміном на 10 місяців. Відсоткова ставка за кредитним договором становить 30% річних, метод нарахування процентів «Факт/360». Банк встановив категорію кредитної операції «субстандартна».

Здійснити операції з оформлення кредитного договору, нарахування та сплати комісії за позикою, нарахування і погашення процентів за весь період дії позики. Відобразити операції у АБС Б2.

 

Завдання 5.2. У зв’язку із зростанням інфляції банк вирішив змінити процентну ставку за кредитом фізичної особи з 30% на 32%.

Виконати дану операцію та поміняти метод нарахування процентів «Факт/Факт» у АБС Б2.

 

Завдання 5.3. У зв’язку з погіршенням матеріального стану фізичної особи (прізвище, ім’я студента, який виконує завдання) нею не було погашено останнього платежу за кредитною угодою.

Тому необхідно змінити категорію кредитної операції з «стандартної» на «під контролем» у АБС Б2.

 

Завдання 5.4. Банківська установа здійснюючи моніторинг кредитних угод виявила погіршення фінансового стану позичальника-фізичної особи (прізвище, ім’я студента, який виконує завдання).

Тому за згодою клієнта кредит було пролонговано ще на 5 місяців. Відобразити операцію пролонгації кредитного договору у АБС Б2.

 

Завдання 5.5. Фізична особа (прізвище, ім’я студента, який виконує завдання) не здійснювала погашення платежів за кредитом протягом тривалого терміну, у зв’язку із чим банк визнав її фінансовий стан вкрай незадовільним і прийняв рішення щодо визнання кредитної операції дефолтом.

Відобразити операції у АБС Б2.

 

Завдання 5.6. З метою диверсифікації поточних ризиків банківська установа здійснила купівлю 100 процентних облігацій номіналом 500 грн. в торговий портфель.

Відобразіть дану операцію в банківській системі Б2.

 

Завдання 5.7. З метою отримання прибутку та в зв’язку із підвищенням курсу акцій, банк вирішив здійснити їх частковий продаж.

Виконайте операцію продажу банком 200 акцій номіналом 300 грн. з портфелю на продаж в банківській системі Б2.

 

Завдання 5.8. У банк звернувся клієнт, якому для здійснення імпортної операції необхідно 350000 дол. США. У зв’язку із тим, що у банку немає необхідної суми, йому необхідно здійснити купівлю доларів США на валютному ринку.

Відобразіть дану ситуацію у системі Б2.

 

Завдання 5.9. Для купівлі транспортного засобу клієнту фізичній особі необхідно 50000 євро. На поточному рахунку клієнта є достатньо національної валюти для здійснення даної операції.

Здійсніть операцію клієнтської купівлі валюти у системі Б2.

 

Завдання 5.10. Клієнт отримав у спадщину 100000 євро та бажає здійснити купівлю нерухомого майна для чого йому потрібно здійснити обмін євро на національну валюту.

Відобразіть зазначену операцію за допомогою АБС Б2.

 

Завдання 5.11.Банк має у наявності 25000 євро, за які йому потрібно купити дол. США з поставкою валюти на наступний робочий день.

Здійсніть дану операцію в банківській системі Б2.

 

Завдання 5.12.Здійснити операцію у системі Б2 по купівлі банківською установою дол. США на суму 100000грн. з поставкою валюти на наступний робочий день.

 

Завдання 5.13. Банк уклав угоду щодо продажу 85000грн. з поставкою євро через 3 місяці.

Відобразіть зазначену форвардну операцію в АБС Б2.

 

Завдання 5.14. У банківській установі була укладена угода щодо купівлі євро, яка еквівалентна сумі 50000 дол. США з поставкою даної валюти через пів року.

Виконайте операцію за допомогою системи АБС Б2.

 

Завдання 5.15. З метою збереження дорогоцінного майна фізична особа звернулась до банку з проханням оренди сейфу розміром 25*25*30 терміном на 1 рік. Орендна плата за сейф становить 500 грн. У разі прострочення терміну угоди банк нараховує пеню у розмірі 3 грн. за кожний день прострочки. Видайте в оренду депозитний сейф фізичній особі за допомогою системи Б2. За умовою договору передбачено оплата застави під наданий банком ключ від сейфу. Оплатіть заставу через касу банку. У зв’язку із непередбачуваними обставинами фізична особа з’явилась до банку через місяць після закінчення терміну угоди, за що банк нарахував зазначену у договорі пеню.

Відобразити дані операції в системі АБС Б2.

 

Завдання 5.16. Для зберігання цінних паперів юридична особа уклала угоду з банківською установою щодо оренди депозитного сейфу розміром 50*50*50, терміном на 8 місяців. Орендна плата такого сейфу у банку становить 2000 грн. За невиконання умов договору банк встановлює пеню у розмірі 3% від суми оренди. Здійснити операцію по наданню оренди сейфу юридичній особі в банківській системі Б2. Довірена особа підприємства з’явилась на наступний після закінчення терміну угоди день, у зв’язку з чим банківською установою була нарахована пеня. Юридичною особою було переглянуто умови договору та прийнято рішення щодо продовження терміну його дії ще на 3 місяці.

Виконайте зазначені операції в системі АБС Б2.

 

Завдання 5.17. У зв’язку із розширенням торгівельної діяльності клієнта-юридичної особи, банк запропонував йому скористатись послугами факторингу. Проаналізувавши всі наданні клієнтом документи на суму 150000, комерційний банк запропонував прокредитувати його діяльність на суму 100000 грн. З метою покриття своїх ризиків, банк висунув умову щодо внесення клієнтом у забезпечення кредиту нерухомого майна. Створіть факторингову угоду та здійсніть операції по врахуванню та оприбуткуванню заставного майна. Через кризові явища на ринку нерухомості, зменшилась ринкова вартість нерухомого майна, в зв’язку із чим банком було переглянуто умови договору застави та за згодою клієнта змінено тип забезпечення.

Відобразіть зазначені операції в системі АБС Б2.

 

Завдання 5.18. Фізична особа (прізвище, ім’я студента, який виконує завдання) звернулась у банк з проханням надати їй кредит на споживчі цілі у розмірі 10 тис. грн. терміном на 10 місяців. Відсоткова ставка за кредитним договором становить 30% річних, метод нарахування процентів «Факт/360». Банк встановив категорію кредитної операції «субстандартна».

Здійснити операції з оформлення кредитного договору, нарахування та сплати комісії за позикою, нарахування і погашення процентів за весь період дії позики. Відобразити операції у АБС Б2.

 

Завдання 5.19. У зв’язку із зростанням інфляції банк вирішив змінити процентну ставку за кредитом фізичної особи з 30% на 32%.

Виконати дану операцію та поміняти метод нарахування процентів «Факт/Факт» у АБС Б2.

 

Завдання 5.20. У зв’язку з погіршенням матеріального стану фізичної особи (прізвище, ім’я студента, який виконує завдання) нею не було погашено останнього платежу за кредитною угодою.

Тому необхідно змінити категорію кредитної операції з «стандартної» на «під контролем» у АБС Б2.

 

Завдання 5.21. Банківська установа здійснюючи моніторинг кредитних угод виявила погіршення фінансового стану позичальника-фізичної особи (прізвище, ім’я студента, який виконує завдання).

Тому за згодою клієнта кредит було пролонговано ще на 5 місяців. Відобразити операцію пролонгації кредитного договору у АБС Б2.

 

Завдання 5.22. Фізична особа (прізвище, ім’я студента, який виконує завдання) не здійснювала погашення платежів за кредитом протягом тривалого терміну, у зв’язку із чим банк визнав її фінансовий стан вкрай незадовільним і прийняв рішення щодо визнання кредитної операції дефолтом.

Відобразити операції у АБС Б2.

 

Завдання 5.23. З метою диверсифікації поточних ризиків банківська установа здійснила купівлю 100 процентних облігацій номіналом 500 грн. в торговий портфель.

Відобразіть дану операцію в банківській системі Б2.

 

Завдання 5.24. З метою отримання прибутку та в зв’язку із підвищенням курсу акцій, банк вирішив здійснити їх частковий продаж.

Виконайте операцію продажу банком 200 акцій номіналом 300 грн. з портфелю на продаж в банківській системі Б2.

 

Завдання 5.25. У банк звернувся клієнт, якому для здійснення імпортної операції необхідно 350000 дол. США. У зв’язку із тим, що у банку немає необхідної суми, йому необхідно здійснити купівлю доларів США на валютному ринку.

Відобразіть дану ситуацію у системі Б2.

 

Завдання 5.26. Для купівлі транспортного засобу клієнту фізичній особі необхідно 50000 євро. На поточному рахунку клієнта є достатньо національної валюти для здійснення даної операції.

Здійсніть операцію клієнтської купівлі валюти у системі Б2.

 

Завдання 5.27. Клієнт отримав у спадщину 100000 євро та бажає здійснити купівлю нерухомого майна для чого йому потрібно здійснити обмін євро на національну валюту.

Відобразіть зазначену операцію за допомогою АБС Б2.

 

Завдання 5.28.Банк має у наявності 25000 євро, за які йому потрібно купити дол. США з поставкою валюти на наступний робочий день.

Здійсніть дану операцію в банківській системі Б2.

 

Завдання 5.29.Здійснити операцію у системі Б2 по купівлі банківською установою дол. США на суму 100000грн. з поставкою валюти на наступний робочий день.

 

Завдання 5.30. Банк уклав угоду щодо продажу 85000грн. з поставкою євро через 3 місяці.

Відобразіть зазначену форвардну операцію в АБС Б2.

 

Завдання 5.30. У банківській установі була укладена угода щодо купівлі євро, яка еквівалентна сумі 50000 дол. США з поставкою даної валюти через пів року.

Виконайте операцію за допомогою системи АБС Б2.

 


© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти