ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Записи та надання інформації

Постачальник Fristads Канзас Групи повинен створити і підтримувати список всіх хімічних речовин, що використовуються у виробництві та обслуговуванні, включаючи назви хімічної продукції, мету чи область застосування та посилання на дані по техніці безпеки.

Постачальник Fristads Канзас Групи повинен мати дійсні паспорти/дані по техніці безпеки (MSDS) для всіх хімікатів, що використовуються у виробництві та обслуговуванні.


Процес регулювання хімічних речовин
Постачальник Fristads Канзас Групи повинен мати письмову процедуру щодо зберігання, обробки та використання хімічних речовин. В процедурі повинно бути вказано, хто несе відповідальність за належне дотримання процедури з хімікатами постачальником.

Інформація працівників та навчання
Постачальник повинен гарантувати, що службовці, які поставляють, зберігають, регулюють та використовують хімічні речовини, мають належну кваліфікацію і пройшли відповідну підготовку. Записи про навчання повинні зберігатися у постачальника.


Інформація про ризики та безпечне поводження з хімічними сполуками і речовинами повинна розміщуватися на місцях зберігання і у виробничих приміщеннях, де використовується хімікати. Інформація може бути також в паспорті безпеки, або в конкретній інструкції щодо безпечного поводження і використання (відповідно до MSDS). Інформація повинна бути описана мовою, зрозумілою робітникам.

Маркування хімічних речовин
Постачальник Fristads Канзас Групи повинен забезпечити,щоб всі контейнери з хімічними речовинами - у тому числі тимчасові - були правильно позначені відповідними символами небезпеки і назвою хімікату, щоб знати вміст і звести потенційний ризик до мінімуму.

Зберігання та обробка хімічних речовин
Постачальник Fristads Канзас Групи повинен вжити всіх необхідних заходів безпеки, щоб запобігти витоку хімічних речовин в повітря, ґрунт і воду.

Утилізація хімічних речовин
Постачальник Fristads Канзас Групи повинен розпоряджатися хімікатами згідно правових норм, що відносяться до їх класифікації.

 

3.4.3.1 Вказівки для дотримання

Ø Забезпечте відповідність всім законним вимогам та певним індустріальним стандартам, які стосуються придбання , зберігання , поводження і використання хімікатів :

Ø Встановіть відповідальність за знання закону та його виконання в процесі діяльності.

Ø Проведення інвентаризації хімікатів на місці з усією відповідною документацією.

Ø Наявність повного списку по всіх хімікатах, які використовуються та зберігаються у виробництві, включаючи назву хімікату ,мету/сферу використання і характеристика даних то техніці безпеки.

Ø Наявність дійсного дозволу на будь-який хімікат, який є обмежений законом.

Ø Забезпечте дані по техніці безпеки для хімічних речовин, які використовуються у виробництві і оновлене технічне обслуговування .

Ø Письмова процедура для зберігання, поводження, використання і видалення хімікатів. Процедура повинна визначати функцію і хто є відповідальний за гарантування, що відповідна процедура для поводження з хімікатами завжди дотримується.

Ø Всі працівники,хто в своїй роботі контактує з хімікатами, (включаючи працівників, які добувають , зберігають, використовують і видаляють хімікати), знають про відповідну процедуру і мають відповідну кваліфікацію щодо безпечного управління хімікатами.

Ø Інформація стосовно ризику і безпечного поводження з хімічними сполуками і речовинами виставлена в зоні хімічного зберігання і на виробничих площах, де використовуються хімікати .

Ø Переконайтеся, що контейнери з хімікатами , включаючи тимчасові контейнери, є відповідно позначені певними символами небезпеки та хімічними назвами для забезпечення, що вміст відомий і потенційний ризик мінімізований.

Ø Зберігання хімічних речовин :

· небезпечні хімікати у належних закритих цистернах і контейнерах. Використовуйте для цього резервуари, щоб уникнути протікання і забруднення;

· зберігайте хімікати так, щоб не зашкодити працівникам та інформуйте працівників про місця зберігання небезпечних хімікатів;

· позначте відповідно зони, де зберігаються хімікати.

Ø Ліквідувати хімікати відповідно до законних постанов, враховуючи їхню класифікацію, і переконайтесь, що хімікати не переплуталися з іншими відходами.

Ø Збирайте олійні фарби у сепараторі і мастила у сепараторі для мастил .

 

3.4.3.2 Документи, що підтверджують відповідність

Ø Письмова процедура для управління хімікатами .

Ø Повна інвентаризація хімічних речовин, які використовуються на виробництві і технічному обслуговуванні з дійсними даними по техніці безпеки для всіх хімікатів у списку.

Ø Записи про тренування працівників по необхідній процедурі для постачання , зберігання , поводження , використання і видалення хімікатів.

Ø Інформаційний матеріал стосовно ризиків і безпечного поводження має бути розголошений зоні зберігання і виробничих площах, де використовуються хімікати .

Ø Документувати відповідні закони і постанови назвою, статтею і джерелом.

Ø Документувати функцію/особу відповідальну за документи , управління і зберігання цих законів і постанов оновленими.

Ø Документувати функцію/особу відповідальну за перевірку відповідності з цими законами і постановами.

4 ДОДАТОК

 

 

 

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти