ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Довідник «Податки та відрахування»

Довідник «Податки та відрахування» включає список податків, відрахувань, зборів в різні державні, цільові фонди, а також додаткову інформацію про кожний вид податків і відрахувань: ставку, межі, організацію-отримувача, її розрахунковий рахунок, типовий зміст платежу, бухгалтерський рахунок обліку розрахунків та ін. Довідник використовується для автоматичного розрахунку сум податків і відрахувань, при редагуванні документів, а також для ведення аналітчного обліку по бухгалтерских рахунках 17, 54, 64, 65.

Даний довідник поставляється заповненим різними видами податків і відрахувань.

Кожний елемент довідника характеризується унікальним текстовим кодом і набором реквізитів.

Не варто змінювати найменування, а також текстові коди елементів довідника. Вони використовуються в алгоритмах типової конфігурації і їх зміна приведе до некоректного розрахунку сум тих чи інших податків і відрахувань.

В періодичному реквізиті «Ставка» для кожного із податків вказується його ставка в долях одиниць.

Періодичний реквізит «Предел» служить для організації шкали оподаткування для тех податків, які мають декілька різних ставок в залежності від бази оподаткування, наприклад, утримання в ПФ. В цьому реквізиті вказується межа бази оподаткування, до якої діє вказана ставка. Для кожного податку, нарахування якого необхідно виконувати по шкалі оподаткування, в довіднику є окрема група або підгрупа, в якій містяться елементи «1 предел», «2 предел» і т.д. в порядку зростання меж шкали.

В періодичному реквізиті «Дополнительно» зберігаються інші додаткові параметри, які необхідні для правильного розрахунку.

Крім того, для кожного елемента довідника можуть бути вказані:

- бухгалтерський рахунок, на якому враховуються розрахунки по даному податку або відрахуванню;

- платіжні реквізити для перерахування податків і відрахувань, тобто найменування організації-отримувача, її розрахунковий рахунок, код платежа і текстовий коментар по платежу (реквізит Содержание), які будуть автоматично підставлятися в документ "Платежное поручение", причому код і коментар (призначення платежу) підставляються лише у випадку вибору шаблону платежу із довідника "Назначение платежей".

Коригування ставок і меж слід робити тільки через кнопку "Історія" у формі довідника.

Внесення нових елементів в довідник можливе як у формі списка елементів довідника, так і безпосередньо в формі елемента. Для переключення між цими режимами слід скористатись командою Действия /Редактировать в диалоге із головного меню програми.

Довідник "Призначення платежів"

В довіднику зберігається список типових призначень платежів. Довідник використовується при заповненні документа «Платежное поручение».

Довідник містить коротке і повне найменування платежа. Коротке відображається в електронних формах, повне – у формах для друку (тобто, в платіжних дорученнях в розділі "Призначення платежу"). Можна створювати як готові елементи – призначення платежу, так і шаблони (для створення шабдонів необхідні знання вбудованої мови програмування).

Поставляється заповненим двома шаблонами призначень для оплати податків (старий і новий формат).

Довідник "Види витрат"

Поставляється заповненим примірним варіантом. Допускаються будь-які коригування, внесення нових елементів. Використовується

§ для вказання, як закривати рахунки 8 класу і рах.91, напр., на які рахунки відносити з/плату працівників: рах, 23, 91, 92, 93;

§ як субконто, тобто розріз аналітичного обліку на затратних рахунках.

Довідник "Фірми"

Дані про організацію можна ввести, використовуючи спеціально призначений діалог «Помощник заполнения констант» або безпосередньо відкривши довідник "Фірми".

Якщо в конфігурації включений режим ведення обліку від імені декількох фірм, то в цьому довіднику буде зберігатися список таких фірм і всі необхідні для обліку дані про організації.

Ввід інформації про фірму і редагування вже введенних данних здійснюється в діалоговому режимі. Діалог організований у вигляді картотеки: дані про фірму, які вводяться в цьому діалозі, разподілені по декількох закладках.

Закладка "Основні дані" містить:

-Коротке і повне найменування Фірми

Коротке служить для відображення в екранних формах, а повне – тільки для формування друкованих форм документів і звітів. Тут же вказуються телефони, фізична і юридична адреси Фірми, а також галузь і форма власності.

прапорець "Фізична особа" - можливість ведення обліку від імені суб'єкта підприємницької діяльності – фізичної особи.

-Відповідальні особи Фірми - (директор, головний бухгалтер, касир, голова профкому) вибираються із довідника співробітників.

-"Счета нашей фирмы"

В даній конфігурації для кожної із фірм можна ввести необмежену кількість розрахункових рахунків, валютних рахунків і касс (готівкових рахунків). Основний розрахунковий рахунок в гривнях і основний валютний рахунок встановлюються в реквізитах "Основной р/счет" і "Основной валютный р/счет". Ці значення по замовчуванню будуть підставлятися у всі платежні документи.

Закладка "Реєстрація і коди"

вводяться коди організації, її реєстраційні номери в фондах, дані про податкову інспекціюї. Інформація з цих реквізитів використовується при формуванні регламентованих звітів.

Закладка "Дополнительно"

На закладці "Дополнительно" визначаються основний оптовий і роздрібний (магазин) склади Фірми. Ці значення будуть по замовчуванню підставлятися у всі прихідно-розхідні, складскі і роздрібні документи.

Довідник "Співробітники"

Трьохрівневий, елементи (карточки співробітників) можна об‘єднувати в довільні групи, найкраще згідно структури фірми (напр. можуть бути групи "офіс", "відділ збуту" і "виробництво", в свою чергу група "виробництво" може складатися з декількох груп "цех №1", "цех №2" і т.д.). Крім того, доцільно створити групу "Звільнені", в яку переміщати карточки звільнених працівників.

Карточки працівників, дані яких хоч раз використовувались в документах, не можуть бути видалені з бази.

На закладці "Общие" слід вказати прізвище, ім‘я та по-батькові працівника, посаду, стать. Табельний номер генерується автоматично, хоча, при необхідності, його можна змінити.

Реквізит "Основной" – вказує, чи являється дане місце праці основним; при розрахунку комунального податку програма враховує тільки основних працівників.

Дату прийому на роботу вказувати обов‘язково. Дату звільнення слід вказати, як тільки працівник звільняється, в іншому випадку програма і далі буде нараховувати на нього комунальний податок.

На закладці "Данные по з/п" :

реквізит "количество детей" – кількість дітей, на яких поширюються льготи по ПДФО;

"Количество льгот" – сумарна кількість льгот працівника (в тому числі і на дітей) ;

"Пенсионер" – враховується при утриманні з з/плати в фонд безробіття;

"Член профспілки" – для автоматичного нарахування профспілкових внесків;

"Инвалид" – враховується при нарахуванні внесків в ПФ (4%).

"Счет затрат" потрібно вказувати тільки, якщо не використовується 8 клас (в іншому випадку проведення є однозначно в Дт рах.81; все, що однозначно, вказувати не потрібно).

"Вид затрат" – з одного боку аналітики, з іншого вказуємо, на який рахунок закрити витрати (91, 92, 93, 23).

Закладку "Паспортные данные" заповнювати не обов‘язково, однак корисно: напр., при формуванні доручення паспортні дані автоматично підставляться в документ одразу після вибору прізвища працівника.

На закладці "Налоговые данные" слід обов‘язково вказати індивідуальний ідентифікаційний номер (для автоматичного формування форми 1ДФ).

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти