ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Каховська гідрогеолого-меліоративна експедиція

Каховська гідрогеолого-меліоративна експедиція (КГГМЕ) була створена 1 квіт­ня 1964 року і є бюджетною організацією в складі Херсон­ського обласного виробни­чого управління меліорації і водного господарства. Основ­ним завданням гідрогеолого-меліоративної служби є моні­торинг зрошуваних і осушуваних земель.

Каховська ГГМЕ виконує нагляд за меліора­тивним станом на загальній площі біля 1,1 млн га зрошуваних та прилеглих земель і сільських населених пунктів, які знаходяться в зоні впливу зрошувальних систем (212 шт.).

Експедиція виконує польові, лаборатор­ні, камеральні та допоміжні роботи. Режимно-спостережна мережа експедиції в цілому на раховує 12,1 тис. свердловин. Крім виробничої діяльності в рамках проектів робіт з держбюдже­ту експедиція в сучасних ринкових умовах вико­нує роботи з договорами зі сторонніми організа­ціями, підприємствами і приватними особами.

Очолює підприємство Граматік Дмитро Прокопович.

Рада ветеранів Таврійської міської ради

У м. Новій Каховці в 1987 році було створено організа­ція ветеранів Великої Вітчиз­няної війни та праці. Пізніше організація ветеранів почала діяти і в м. Таврійську, але офіційно її не зареєстрували. Першим головою Ради ветеранів був Заславський Роман Мефодійович. Ор­ганізаторами були голови квартальних комітетів: П.Ф. Артехі, М.А. Галь, A.M. Корпе, а також В.І. Драчов, В.І. Чуча, М.Т. Мезенцев. Вони об'єдналися для вирішення проблеми газифіка­ції міста.

Організація ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці була офіційно створена 2 травня1998 року. Головою був обраний учасник бойових дій, кавалер «Ордена Червоної Зірки»,«Ордена за мужність», «Ордена Великої Вітчизняної Війни», інвалід ІІ-ої групи, Драчов Володмир Іванович.

Основою роботи Ради ветеранів був і зали­шається захист соціально-матеріальних та мо­ральних інтересів учасників Великої Вітчизняної війни, ветеранів праці та людей похилого віку.

У місті 10 первинних ветеранських організа­цій. Створені вони на діючих підприємствах, у мікрорайонах проживання ветеранів. Первинні

ветеранські організації підтримують тісні зв'язки з громадськістю міста, допомагають ветеранам у вирішенні їхніх життєвих проблем.

На території міста проживає 400 учасників Великої Вітчизняної війни, 20 учасників бо­йових дій, 15 - інваліди 1-ої та ІІ-ої групи. Всі учасники бойових дій мають численні урядові-нагороди.

Сьогодні Раду ветеранів Таврійської міської ради очолює Чабан Надія Максимівна.

Поліклініка № 3

Поліклінічне відділення № 3 відкрите на базі ФАПу в 1955 році. У поліклініці пра­цювали лікар-педіатр, два терапевти, гінеколог.

У 2006 році поліклінічне відділення реорганізовано у відділення сімейної медици­ни. На даний час поліклініка обслуговує близько 6 300 чоловік населення та 1 544 дитини.

Керівником є Гуменюк Микола Олександрович.

КП «Міський ринок»

 

Комунальне підприєм­ство «Міський ринок» було утворено 1 липня 1999 року. Загальна площа ринку міста Таврійська-0,1365 га. Ринок має статут. Директором під­приємства є Корман Мико­ла Йосипович. На території ринку існує м'ясо-молочний павільйон, 19 кіосків та 57 місць для торгівлі ово­чами та товарами повсякденного вжитку.

 

Бібліотека

 

У місті розташовано дві бібліотеки.

Бібліотечний фонд сьогодні налічує більше 45 тис. примірників. У бібліотеках традиційно проводяться вечори, зустрічі з ветеранами війни та праці, цікавими людьми: місцевими по­етами, майстрами народних промислів; тематичні вечори, народознавчі та краєзнавчі години, інформаційні бесіди, брейн-ринги, дитячі ранки та тематичні вікторини для дітей, а також біблі­отечні уроки.

Бібліотеки беруть активну участь у різних міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах.

У 2011 році в бібліотеці № 9 відкрито Інтернет-центр. У 2012 році заклад відсвяткував 50-річний ювілей.

Колектив бібліотеки очолює Ярова Валентина Миколаївна.

Ще одна бібліотека розташована у селищі Плодове і очолює її Куліда Любов Іванівна.

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Дзвіночок»

У лютому 1975 року в яслах-садку № 54 станції Каховка Одеської залізниці шість груп прийняли пер­ших малюків. Завідуючою дошкільним закладом була Волкова Клавдія Петрівна.

З 2011 року дошкільний заклад загального типу Тав­рійської міської ради отримав назву «Дзвіночок». З січня 2012 року після реорга­нізації закладом завідує Гарькова Юлія Миколаїв­на, разом з 32 працівниками дбає про 149 діточок. У «Дзвіночку» працюють 14 педагогів: завіду­вач, вихователь-методист, музичний керівник, 11 вихователів. Один із вихователів має відзна­ку «Відмінник народної освіти України».

Пріоритетними напрямками роботи закладу є курс «Довкілля» - поле розумової діяльності, зона актуального розвитку, із якої дитина через наукові поняття переходить на інший рівень свідомості -у зону найбільшого розвитку. Прийоми вивчення довкілля: прогулянки, моделі довкілля, досліди, маршрути пошуків, скринька невідомих таємниць, День відкритих заходів Приро­ди, калейдос­коп порівнянь, альбом «Наш календарик», подорож «Сто­рінками Чер­воної книги», подорож до Галявини здоров'я, етнографічні екскурсії, День шанування родини, похід-пізнання «Я пізнаю свій край», виставки, конкурс «Знавці довкілля»


© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти