ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Будинок культури Таврійської міської ради

Клуб залізничників був введений у експлуатацію у листопаді 1955 року з кі­ноустановкою і глядацьким залом на 225 місць. У 1995 році він був реоргані­зований у Будинок культури міста Таврійська. У мину­лому тут розміщувалася бі­бліотека та кінозал, в якому щодня демонструвалося по чотири сеанси ху­дожніх фільмів.

На базі Будинку культури діють хореогра­фічні студії «Грація» (кер. О.Вахтель) і «Роз­маїття» (кер. О.Марінець), вокальна студія «Маленькі зірочки» (кер. І.Зінченко), лялько­вий гурток і Клуб за інтересами«Натхнення» (кер. Р.Бирючинська), гурток акторської май­стерності (кер. Е.Клюс). Працює спортивно-оздоровча група «Здоров'я» (кер. О.Вахтель). Художні колективи беруть ак­тивну участь у всіх міських захо­дах Таврійська та Нової Каховки, виїзних концертах на підприєм­ствах та організаціях міста. Хоре­ографічні колективи та учасники вокальної студії систематично демонструють свою творчість на різноманітних оглядах-конкурсах, мають лауреатів та дипломантів різних ступенів. Протягом останніх п'яти років заклад було реконструйовано. Очолює колектив Штефан Зоя Андріївна.

З метою активізації роботи по попередженню дитячої злочинності значна увага приділяється організації дозвілля молоді та заняттю спортом. У місті є футбольне, баскетбольне, волей­больне поля та легкоатлетичний майданчик. Ді­ють спортивні секції для дітей і дорослих.

Залізнична станція «Каховка»

Згідно з постановою Ради міністрів СРСР в 1950 році почалося будівництво Каховської ГЕС. Початок масштабного будівництва в 1946-1949 роках у степу в районі с. Цукури була закладена залізнична станція. Станція заснована 10 лютого 1951 року і мала назву «Єрмаки Сталінської залізниці», куди при­бували вантажі для будівництва ГЕС.

Нова залізнична станція з'єднала Таврійські степи з розвиненими регіонами та великими станціями колишнього Радянського Союзу. На станції було 3 шляхи. З часом станція розвива­лася, додавалися приймально-відправні колії, розвивався і наш регіон, з'явилися великі про­мислові підприємства, які почала обслуговувати станція. Станції було присвоєно 1-й клас,вона стала вузловою і через неї стали йти по­їзди з Донбасу до Одеси.

У 1956 році чисельність штату працівників перевищувала 200 осіб. В 90-х роках у період розвалу економіки залізничні перевезення зна­чно знизилися, скоротився штат працівників. Починаючи з 2006 року робота станції почала стабілізуватися. Починаючи з 2006 року робота станції почала стабілізуватися.

У даний час станція змінилася: зро­блений євроремонт вокзалу, робочі місця комп'ютеризовані. Для працівників покращені умови праці, організовано санітарно-побутове приміщення. Працівники станції з гордістю но­сять звання залізничників.

Горошко Віктор Іванович є наразі директо­ром станції.

 

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Новокаховської міської ради

Історія школи починається з 1953 року, коли для дітей залізничників станції Каховка була відкрита семирічна школа № 72.

З 2012 року заклад функціонує як загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Новокаховської міської ради. У школі навчається 427 учнів у складі 20 класів.

Провідна ідея школи - це створення позитив­ного навчально-виховного та соціокультурного середовища життєдіяльності, ефективного розвитку компетентної особистості. Для реалізації цих положень в школі відкриті курси в початковій школі на вибір: «Основи споживчих знань», «Сходинки до інформатики», «Основи риторики» «Права дитини»; в основній школі: «Основи споживчих знань», «Практикум з правопису української мови», в старшій школі: «Ми -громадяни країни», «Побудова кар'єри».

У школі відкрито класи з поглибленим вивчен­ням української мови. 31995 року діє самодіяльна дитяча організація «Козачата», де діти вивчають і продовжують козацькі звичаї та традиції.

31985 року очолює школу Нестерович Віктор Йосипович - «Відмінник освіти України»

Залізнична лікарня

Для надання стоматологіч­них послуг у місті функціонує 4 стоматологічних кабінети. У 1956 році був відкритий фельдшерський пункт на станції Каховка. 4 вересня 1957 року на базі фельдшерського пункту почала свою роботу Залізнична лікарня на ЗО ліжок (терапія, хірургія, пологовий будинок), грязелікарня і поліклінічне відділення, що обслуговували залізничників.

У1958 і 1960 році були відкриті дитяче та невро­логічне відділення. При лікарні відкрито допоміжні служби - пральню, харчоблок, гараж, котельню.

Дружній колектив, кваліфіковані спеціалісти повсякденно виконують свою місію з охорони здоров'я людини.

Очолює колектив залізничної лікарні Лопачук Володимир Михайлович.

 

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти