ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Інструменти кластерної політики ГО «РІЦ «Зірковий Вітер».

4.1. Інструменти кластерної політики – набор певних правил поведінки, які є бажаними для всіх учасників Кластерних відносин та включають у себе включають шість регулятивних векторів (дивиться Додаток 2 та 4 до цього Положення). Інструменти кластерної політики є свого роду «цементом», який об’єднує та скріплю «кірпичи» - учасників Кластерних відносин. Інструменти кластерної політики розробленні та викладенні таким чином, щоб кожному учаснику кластерних відносин було комфортом та гармонійно існувати та працювати один з одним в екологічно-чистому середовище та при цьому загальна мета діяльності, а це виконання завдань певних Кластерних Проектів та Під-проектів, була досягнута.

4.2. Інструменти кластерної політики групують по шістьох векторах(тега: – інструменти кластерної політики можуть мати і інші вектори, які сформовані Суб-ядрами або заміненні на інші Ядром Кластерів):

- Вектор чистих та вільних ресурсів;

- Вектор збереження здоров’я та гармонії людини;

- Вектор екологічного середовища;

- Вектор інноваційних ресурсів;

- Вектор екологічного виховання та розвитку;

- Вектор екологічного харчування та засобів існування людини.

 

4.3. Перед тим, як перейти до опису кожного з наведених ресурсів, приведемо норми та правила залучення нових учасників до кластерних відносин, утворення Кластерних Програм, Проектів, Підпроектів, Міні-Проектів(тега: – можуть утворюватися і інші документи, які містять інформацію про Кластерну Політику, при умові викладення у них ієрархічної приналежності до вищестоячих документів), які є спільними для всіх векторів кластерної політики.

 

4.3.1. Встановлюється обов’язковістю членства особи, яка бажає прийняти участь у кластерному утворенні у громадській організації або, якщо особа не бажає бути членом громадської організації, обов’язкове укладення кластерної угоди про співпрацю та взаємодопомогу. Використання ресурсів громадської організації без наявності у особи членства або кластерної угоди – не допускається. Таким чином, члени ГО «РІЦ «Зірковий Вітер» утворюють внутрішнє середовище кластерних утворень, а особи, що уклали кластерні угоди вважаються зовнішнім середовищем кластерних утворень. Всі зазначені особи є суб’єктами кластерних відносин. Будь-яка праця у кластерних відносинах є добровільною та не може здійснюватися під будь-якими формами примусу та зобов’язання.

4.3.2. Кластерні Програми - глобальні проекти (дивись нижче Ієрархію керівних документів РІЦ «Зірковий Вітер) які мають документарний вираз координації всіх кластерів та їх учасників як єдиної системи екологічного розвитку ГО «РІЦ «Зірковий Вітер». Як правило мають довгостроковий вираз у часі виконання – від 6 до 10 років. Кластерні Програми утворюють найвищу ступень юридичних документів координуючого характеру та можуть включати в себе (реалізовуватися через) Кластерні Проекти та Під-проекти. Наприклад: «Кластерна Програма будівництва екологічного поселення «Зірковий Вітер»

4.3.3. Кластерні Проекти – глобальні та стратегічні напрямки та етапи розвитку кластерів ГО «РІЦ «Зірковий Вітер», які мають документарний вираз. Кластерні Проекти можуть бути: короткострокові – 1 рік виконання; середньострокові – 3 роки виконання та довгострокові – 6 років виконання. Наприклад: «Кластерний Проект будівництва вітрового електрогенератора потужністю 5 кват/год».

4.3.4. Кластерні Під-проекти – конкретні завдання та цілі, які мають документарний вираз, та які необхідно досягнути у діяльності ГО «РІЦ «Зірковий Вітер». Вони можуть існувати як складова частина Кластерних Проектів та Кластерних Программ, так в якості самостійного інструменту кластерної політики. Наприклад: «Кластерний Під-проект експериментального наукового прототипування та дослідного виробництва «ХакЛаб».

4.3.5. Кластерний Міні-проект – цілі та завдання, які напряму не відносяться до розбудови екологічного поселення та можуть мати документарний вираз або не мати такого, однак надають інформаційну та ресурсну підтримку щодо популяризації цілі та мети діяльності ГО «РІЦ «Зірковий Вітер». Наприклад: «Міні-Проект засадження кущами троянд місто Ужгород «Подаруй троянду місту!».

МІНІ-ПРОЕКТИ
  Для чого ускладнювати проектну діяльність додатковими Міні-проектами? Справа у тому, що окрім зазначених вже причин учасники ГО «РІЦ «Зірковий Вітер» мають намір допомогти всім бажаючим суб’єктам кластерних відносин створити для забезпечення життєдіяльності населення у містах, селах та селищах доступ до безкоштовних ресурсів. Наприклад, збудувати водозабірну свердловину, обслуговування якої буде здійснюватися учасниками кластерних відносин - БЕЗКОШТОВНО.

4.3.6. Ресурси кластерних утворень розподіляються між учасниками Проектів за ієрархічними принципами (Див. Додаток №3). Ієрархічний принцип означає, що Ядро Кластерів акумулює, збирає та обробляє інформацію про всі матеріальні та інформаційні ресурси Кластерів, але не з метою їх утримання та накопичення, а з метою негайного та невідкладного їх розподілу (у пропорції 1/3 кожному з трьох рівнів) та подальшої передачі учасникам кластерних відносин для здійснення Проектної кластерної діяльності за методом постійно діючого «фонтану ресурсів» ( як це показано у Додатку №3). Ядро кластерів обробляє запити учасників Кластерних утворень на будь-які ресурси, та керуючись потребами та можливостями кластерних утворень, надають розпорядження через електронну систему документообігу про залучення тих, чи інших ресурсів, або відмову у їх залучення

 
На малюнку з права показано принцип розподілу ресурсу серед учасників кластерних відносин. У центра знаходиться Ядро Кластера, який спрямовує ресурс до двох учасників (рівень Кластерного Проекту, ті у свою чергу, можуть передати цей ресурс для використання 3 особам нижчого рівня (Рівень Кластерного Під-проекту),далі ресурс може рухатися 5 учасникам нижче (рівень Міні-Проекту), та навіть далі, якщо цього потребує кластерні потреби та якщо є учасники, яким цей ресурс необхідний. Малюнок показує, що завдання та цілі у кожного з вищенаведених членів ГО «РІЦ «Зірковий Вітер» можуть бути різні, що виражається різними векторами практичної суспільної діяльності, однак їх виконання не буде суперечити кластерній політиці, якщо будуть узгодженні щодо різних рівнів Проектів, Під-проектів тощо.
з обґрунтуванням причин такої відмови. Ядро кластерів може засновувати та впроваджувати всі рівні: Кластерні Програми, Кластерні Проекти, Кластерні Під-проекти, Кластерні Міні-проекти. Для заснування нових нижче лежачих Кластерних Під-проектів та Міні-Проектів учасники кластерних відносин повинні узгодити їх з вище стоячими Кластерними Проектами та Кластерними Програмами, які у свою чергу мають бути узгодженні зі Положеннями ГО «РІЦ «Зірковий Вітер» та Статутом громадської організації, з метою отримання безкоштовного доступу до кластерних ресурсів та ефективного їх розподілу.

 

Ієрархія

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти