ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Та ресурсів ГО «РІЦ «Зірковий Вітер».

4.3.7.

КЛАСТЕРИ ВОДИ
Така побудова кластеру схожа до процесу побудови кластерів води, тому є найбільш оптимальною. Згідно наукових досліджень водні кластери можуть утворювати різноманітні форми, а тому є найбільш раціональними з точки зору швидкості зміни та трансформації.
Утворюються три нижче стоячі рівні розподілу та координації ресурсів Кластерних утворень, які передбачають, що кожний з нижчих рівнів може використати, лише 1/3 ресурсів Ядра кластерних утворень (тега: – може бути і інша пропорція, яка надає можливість рівноправного та справедливого розподілу кластерних ресурсів), що забезпечує рівний розподіл ресурсів Кластерів в незалежності від рівня близькості учасників кластерних відносин безпосередньо до ядра Кластерів. Зовнішні партнери Кластерних відносин мають можливість безкоштовного доступу до ресурсів Кластерів лише у тому випадку, якщо є на це дозвіл Ядра кластерних відносин (у вигляді відповідної цивільно-правової угоди), та за умови, що ресурс які планується використати зовнішнім партнером є вільний від використання членами ГО «РІЦ «Зірковий Вітер» - учасниками кластерних відносин.

 

4.3.8. Перебування учасника кластерних відносин безпосередньо у 1, 2 або 3 рівнях кластерних утворень залежить від ступеню участі конкретного члена кластерних відносин в формуванні та реалізації Кластерної політики ГО «РІЦ «Зірковий Вітер» (тега: – може бути утворено і більшу кількість рівнів кластерних утворень). Чим більше ступень участі, тим тісніше та ближче (1 рівень) учасник кластерних відносин знаходиться до Ядра кластерної політики. При цьому, один з учасників 1-го рівня кластерних утворень може передати наявний ресурс тільки двом учасникам нижчого рівня, якщо такі ресурси знаходяться у його розпорядженні. В свою чергу учасник 2-го рівня може передати наявний ресурс тільки двом учасникам 3-го рівня, якщо такі ресурси знаходяться в його розпорядженні. Так само і учасники 3-го рівня можуть залучити до кластеру та використання його ресурсів тільки двох зовнішніх генеральних партнера. Генеральні партнери можуть залучати додаткових партнерів, тільки в разі наявності у них відповідних кластерних ресурсів та з відома та відповідного дозволу Ядра Кластерів.

4.3.9.

МОЖЛИВОСТІ КЛАСТЕРІВ ВОДИ
Можливості трансформації кластерів води практично безмежні, що дає нам підстав стверджувати (принаймні гіпотетично), що вода має властивості пам’яті, як це показав наукове Кіяко Масуті у своїх дослідження води.
Учасники 1 рівня мають можливість засновувати Кластерні Проекти, Кластерні Під-Проекти та Міні-Проекти. Учасники 2-го рівня мають можливість засновувати тільки Під-проекти та Міні-Проекти. Учасники 3-го рівня мають можливість засновувати тільки Міні-Проекти (тега: – це правило не є жорстким та може бути трансформовано в залежності від фактично сформованих відносин у Кластерних утвореннях ). Учасники будь-якого рівня можуть прийняти участь у будь-якій ролі в уже заснованому раніше Кластерній Програмі, Кластерному Проекті, Під-проекті, Міні-проекті у тій ролі, яка відповідає його внутрішньому бажанню те переконанням у відповідності до наявного досвіду та навичок.

 

4.3.10. Наведена у попередніх пунктах цього Положення ієрархія учасників кластерних відносин вводиться з метою:

- Формування дійсної та реальної потреби у певних ресурсах для кластерних потреб. Залучення нових ресурсів у кластерні відносини, у такому випадку, здійснюється лише у разі відсутності у кластері необхідного ресурсу або повністю, або у достатній кількості. Це надасть можливість уникнути можливого перенасичення продуктом кластерних відносин та надасть стимул максимального залучення вже раніше отриманого ресурсу.

- Утворення та закріплення серед учасників кластерних відносин системи «Вчитель-учень», де роль Вчителя, буде на один рівень вище рівня учня. Такий підхід ставить у рівні умови щодо можливостей доступу до ресурсів Кластерних утворень, одночасно вносить необхідність щодо можливості їх використання мати Наставника або Вчителя, якій зможе надати координуючи вказівки та поради щодо оптимального раціонального використання наявних ресурсів. Більш конкретне втілення таких принципів знайде свій прояв у реальних неформальних кластерних відносинах.

 

- Одночасно, така ієрархія у ресурсах кластерних відносин запроваджується з метою швидкої передачі ресурсу від одного кластеру до іншого для виконання завдань конкретних кластерних проектів. Такі рішення приймаються Ядром кластерів, та передається по вертикалі у низ для пошуку необхідного ресурсу та переводу його у використання у інший кластер.

4.3.11. Запити на використання кластерних ресурсів завжди повинно надходити від учасників Проектів та Під-проектів, Міні-Проектів до Ядра кластерів (тега: – Суб-ядра можуть обробляти власні ресурси в залежності від фактично сформованих відносин), який формує та обробляє необхідну інформаційну базу даних для пошуку ресурсу або його придбання (залучення) в разі нестачі. Ресурси кластерних утворень можуть поповнюватися за рахунок майна ГО «РІЦ «Зірковий Вітер», яке він набуває згідно Статуту. В разі неможливості негайно отримати кластерний ресурс у зв’язку з його відсутністю, Ядро кластерів може прийняти рішення, про залучення ресурсу з інших кластерів, або запровадити додаткові заходи до його пошуку або виробництва поза межами Кластерних утворень з подальшим залученням у кластерні відносини.

4.3.12. Кластерні Під-проекти спрямовані переважно на виконання наступних завдань та цілей:

- Створення умов для технічної творчості та самоосвіти в т.ч. для практичного оволодіння навичками виробництва, наукових дослідів і прототипування, створення робочих та дослідницьких моделей.

- Створення інформаційної платформи для взаємодії зацікавлених людей;

- Створення умов для майстер-класів різного спрямування з ціллю запрошування фахівців різних галузей знань для обміну досвідом;

- Кластерними Під-Проектами може бути сформовані і інші завдання і цілі в межах Статутної діяльності організації;

- Створення умов високої якості праці учасників Проектів та Під-проектів;

- Підвищення поваги до майстерства та досвіду досвідчених працівників у тій чи іншій сфері, створення умов для передачі їх знань та навиків молодому поколінню.

Ефект від дії Під-проектів організації - зростання технічної обізнаності, підвищення інтересу до теоретичної наукової частини, практичний досвід для студентів і молодих фахівців, виникнення ідей для високотехнологічного процесу.


 

    Підведемо підсумок вищенаведених правил кластерної політики. Для цього наведемо ситуаційний приклад у якості ілюстрації відносин. Кластерні відносини - взаємодія людей за типом "кластерів води", де 1 атом кисню і 2 атома водню: 1 + 2 = 3. Далі, на рівень нижче теж саме 2 + 3 = 5. Утворюється як би зв'язок, ланцюжок або ієрархія пов'язаних учасників відносин. Далі - 5 + 8 = 13. Виходить наступні результат, такий що Кластерний Проект починає одна людина, а підхоплює і реалізує вже ланцюжок людей, зацікавлених в результатах проекту. Наприклад: "Кластерний проект будівництва вітрового електрогенератора потужністю 5 кВат / год" (заснував Петров). Реалізують: Петров, Сидоров, Іванов. При цьому Сидоров та Іванов засновують свій Кластерний Під-проект "Виготовлення верстатів для виробництва карбоно-пластикових конструкцій". Реалізація Під-проекту дає можливість технологічно і ресурсно виконати верхній Кластерні Проект електрогенератора. Андрій, наприклад, не хоче (!) брати участь ні в одному з Кластерних Проектів і Під-Проектів, але хоче взяти участь в своєму власному проекті. Тоді він повинен задуматися і прийняти рішення, про те де він може допомогти розвинути вже створені кластери, та одночасно зробити щось своє. Подумавши, Андрій пропонує свій проект якому присвоюється статус Міні-проект. Міні-проект Андрія називається "Геолокація за допомогою Андроїд-орієнтованого мобільного пристрою". Здавалося б нічого спільного з вітряком, але зв'язок пропонує сам Андрій. Наприклад, він пропонує створити геолакаційну метеостанцію на базі операційної системи Андроїд і використовувати її для обчислення більш вдалого розташування вітряків. Ідея розглядається Ядром Кластерів і акцептується. Ядро Кластерів дає Андрію право безкоштовно (!) використовувати ресурси лабораторій "ХакЛиб" (що належить РІЦ "Зоряний Вітер"). Андрій, у свою чергу, зобов'язується після використання ресурсу надати кластерам ГО «РІЦ «Зірковий Вітер» своє (написане, розроблене) програмне забезпечення (прилад мобільна метеостанції на платформі Андроїд).

 


© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти