ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Звідси випливає, якщо ми самі створюємо свій світ, отже ми самі і можемо його змінити.

Але як це зробити?

Якщо ми хочемо змінити навколишній світ і людей, що нас оточують, то нам потрібно пам’ятати: все, що нас оточує - це відображення нас самих. Тому – почніть з себе. Коли ви зміните себе, зміняться люди, що оточують вас, і події., які відбуваються з вами у вашому житті.

Якщо нам щось не подобається в інших людях, то це обов’язково є всередині нас, у нашій підсвідомості. Не потрібно намагатися змінити навколишній світ, людей, своїх близьких. Приймайте їх такими, якими вони є. Просто змінюйтеся самі – і тоді світ зміниться.

Кожен із нас повинен узяти на себе відповідальність за свій світ, своє життя. Узяти на себе відповідальність – означає повну відмову від звинувачення оточуючих і самого себе, звільнення від жалості і жалю, від критики, засуджень і ненависті. Якщо ми беремо на себе відповідальність – ми починаємо жити повним і сильним життям. Ми самі створюватимемо події у своєму житті так, як захочеться нам. Ми будемо створювати особливий простір довкола себе, який допоможе змінюватися оточуючим людям. Змінюючи свої переконання – ми змінюємо свій світ.

Коли людина бере на себе відповідальність за свій світ, за своє життя, у неї з’являється свобода вибору. Вона стає господарем свого життя, реалізуючи вольовий акт. Людина вільна вибирати, якими думками їй користуватися.

Що більшою чистотою помислів володіє людина, то більше в неї здібностей, то до більших знань Всесвіту вона отримує доступ. Іншими словами: що менше агресії у нашій душі, у нашій свідомості, тим приємніше і цікавіше наше життя, тим міцніше наше здоров’я, тим більшими здібностями ми володітимемо. Змінити себе – це в першу чергу, позбавитися від агресивних думок і емоцій.

Оскільки людина є всього лише частиною Всесвіту, то, як частина цілого, вона прагне до цілого. Кожна жива істота спочатку є цілісною, і людина у тому числі. Ми всі живемо у реальному світі, у одній реальності, але кожен сприймає цю реальність по своєму, так як кожна людина керується у своєму житті різними думками, тим самим створюючи свою реальність, яка не схожа на всі інші. І тому, ми всі прагнемо у своєму житті до одного – щоб наша внутрішня реальність, співпадала із зовнішньою. Розум людини розділив світ, порушив цілісність. І тому, людина підсвідомо протягом усього свого життя прагне цю цілісність знайти (поєднати зовнішнє і внутрішнє). Можна сказати, що у цьому і є відповідь на одвічне питання: «У чому сенс і призначення життя?». Кожна людина підсвідомо здійснює головну функцію і головну мету життя – жити у цьому світі і прагнути, аби її модель реальності відповідала самій Реальності. Іншими словами, з’єднати наші мрії і бажання, з реальними вчинками; тобто зробити так, щоб те, як ми хочемо жити поєдналося з тим, як ми живем.. Лише таким чином людина може знайти цілісність самої себе.

Все наше життя – це процес здійснення наших підсвідомих і свідомих намірів, що не припиняється ні на мить. У кожної людини свій унікальний життєвий шлях і визначається він інтуїтивно. Дуже важливо зрозуміти, що наш підсвідомий розум завжди здійснює для нас певні позитивні наміри. Намір не може бути негативним, оскільки негативного досвіду в природі просто не існує. Заперечення присутнє лише у нашій мові.

Людина не може відмовитися від здійснення своїх намірів. Це неможливо. Таке життя. Тому не потрібно боротися з самим собою – потрібно просто змінювати свої думки і способи поведінки. Важливо не те, що або як ви робите, а те, чи приносить це вам і оточуючим радість?

Декілька століть тому Парацельс писав: «Уява більшості чоловіків і жінок на сучасному рівні розвитку цивілізації дуже слабка, їх воля дуже млява, а їх віра дуже пронизана сумнівом, аби досягти бажаного результату; на щастя, їх уява, якою би порочною вона не була, не матиме великої сили, поки стан моралі не підніметься вище за свій нинішній рівень». Ці слова актуальні і сьогодні.

Чому ж так відбувається, що, стикаючись з однією і тією ж незбагненною, складною й убогою реальністю, люди створюють такі убогі моделі світу, повні болю і страждання? Можливо, причина в тому, що ми живемо дуже нудним і одноманітним життям. Світ припинив бути для нас загадкою. І це найсумніше. Люди припинили ставитися до себе і до навколишнього світу як до великої таємниці. Ми багато думаємо про те, що подумають інші?... не задумуючись над тим, а що ми самі думаємо з цього приводу…

І нарешті, хочеться побажати усім – звертайтесь частіше до своєї інтуїції, не зациклюйтесь на проблемах, налаштуйтесь на позитив, і прийміть цей світ, таким яким він є. Змінившись самі – ми змінимо СВІТ! Недарма люди говорять: «Посміхнись Всесвіту, і він у відповідь – посміхнеться тобі…»


К.В.Коломієць

МУДРІСТЬ БЕЗ ЧЕРГИ

Стань позитивним! Неважливо, наскільки страшними здаються речі, чи такими є, підніми погляд і побач можливості – вони завжди помітні, бо вони завжди є.

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти