ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Вибір майстра по розробці звітів

У діалоговому вікні „Новый отчет” можна вибрати один із шести варіантів.

Конструктор”дозволяє створювати звіт „з нуля” і редагувати вже створений звіт.

Мастер отчетов”запускає основного майстра для створення звітів, який дозволяє вибрати поля для звіту, задати формати, умови групування і підсумкові функції.

Автоотчет: в столбец”. Цей майстер створює звіт, в якому кожний запис базового запиту, або таблиці представляються у вигляді простого списку, що містить назву і значення полів.

Автоотчет: ленточный”. У звіті цього типу даних, записи базового запиту, або таблиці, виводяться в одному рядку. Якщо таблиці базового запиту пов'язані відношенням „один-до-багатьох”, то „Майстер” створює групу для даних, що надходять з боку відношення „один”, але не обчислює ніяких підсумкових значень. При створенні звіту використовується останній стиль, який був обраний в „Майстрі звітів”, або застосований з допомогою автоформату в „Конструкторі звітів”.

Мастер диаграмм”. Цей майстер допомагає побудувати діаграму і створює у звіті вільну рамку об'єкта OLE із впровадженою діаграмою Microsoft Graph.

Почтовые наклейки”. Цей майстер дозволяє обирати поля з іменами і адресами, форматувати їх і створювати звіт для друку поштових етикеток (бірок, наклейок). Ви можете вибрати будь-який тип і настроїти розмір етикеток.

 

Розділи звіту

Порожній макет звіту містить розділи „Верхний колонтитул”, „Нижний колонтитул”, між якими знаходиться „Область данных”.Додати або видалити верхній і нижній колонтитули можна за допомогою команди „Вид” Ø „Колонтитулы”. При створенні звіту можна задати заголовок, який буде надрукований тільки в самому початку звіту, і примітку, виведену в кінці звіту. Щоб додати у звіт ці розділи, необхідно вибрати команду „Вид”Ø„Заголовок/примечание отчета”.

Лінійка з діленнями по верхньому і лівому краям вікна звіту, допомагає планувати розташування даних на сторінці. Змінити розмір будь-якого розділу можна, перетягнувши його границю. В кожному розділі Microsoft Access виводить сітку.

 

Вікно звіту і його інструменти

Вікно звіту представлено на рис. 4.3.

Панель элементов містить всі кнопки для усіх елементів управління, які можна використовувати при створенні звіту. Це поля, надписи, рисунки, прапорці і т. ін. Щоб відкрити цю панель потрібно вибрати команду „Вид”Ø „Панель элементов”, або клацнути на кнопці„Панель элементов” на панелі інструментів. Кнопка „Другие элементы” надає доступ до всіх елементів управління „ActiveX” (у тому числі до елементів управління „Календарь”) встановлених у системі. Щоб розмістити у звіті конкретний елемент управління, потрібно клацнути на відповідній кнопці на панелі елементів, натиснути ліву кнопку миші та протягнути покажчик миші до того місця, де повинний бути елемент, і відпустити кнопку.

Список полей спрощує розміщення у звіті приєднаних елементів управління (елементів управління, пов'язаних з полями таблиці або запиту). Він відкривається клацанням на кнопці „Список полей” на панелі інструментів або вибором команди „ВидØ Список полей”.У рядку заголовка списку полів Microsoft Access виводить ім'я базової таблиці або запиту. Щоб створити приєднаний елемент управління за допомогою списку полів, виберіть його тип, клацнувши на відповідній кнопці на панелі елементів. Потім перетягніть поле зі списку в потрібне місце звіту. Якщо кнопка не обрана, типом елемента управління по умовчанню є „Поле”.

Рис. 4.3. Вікно звіту

Вікно властивостейдозволяє встановити властивості самого звіту, його розділів і елементів управління. Набір властивостей, представлених в ньому залежить від об'єкта. Щоб відкрити вікно властивостей, необхідно виділити потрібний об'єкт і клацнути на кнопці „Свойства” на панелі інструментів, або вибрати команду „ВидØСвойства”.

 

Сортування і групування

Звіти представляють можливість групувати інформацію що виводиться за допомогою вікна „Сортировка и группировка”.Щоб відкрити його, потрібно клацнутина кнопці„Сортировка и группировка” на панелі інструментів, або вибрати команду „ВидØСортировка и группировка”.У вікні„Сортировка и группировка” (рис. 4.4) можна визначити до 10 полів або виразів, які будуть використовуватися у звіті для групування даних. Перший елемент списку визначає основну групу, а наступні підгрупи усередині груп.

Рис 4.4. Вікно „Сортування і групування”.

 

У першому рядку стовпця „Поле/выражение” розкривається список полів базової таблиці або запиту. Почавши уведення зі знаку дорівнює (=), можна увести в цьому стовпці вираз, що містить посилання на будь-яке поле базової таблиці або запиту.

По умовчанню Microsoft Access сортує значення по зростанню. Для зміни порядку сортування потрібно вибрати значення „По убыванию” у списку що розкривається, і котрий з'являється після клацання лівою кнопкою миші в комірці стовпця „Порядок сортировки”.

У звіті повинно бути зарезервовано місце для заголовка кожної групи і примітки, в котрій можуть виводитися обчислюванні підсумкові поля. Щоб додати у звіт ці розділи, необхідно встановити для властивостей „Заголовок группы” і „Примечание группы”значення „Да”. Крім того, можна дати команду Microsoft Access виводити усі детальні дані для даного рівня групування на одній сторінці (якщо це можливо), вибравши для тієї ж властивості значення „Вся группа”.

 

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти