ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Приклад висновків до економічної частини дипломного проекту

В економічній частині дипломного проекту обґрунтовано доцільність розробки нового програмного продукту, розраховано його собівартість
(20 000 грн), визначено договірну (ринкову) ціну: 28 800 грн. Розраховано, що період, протягом якого можливо здійснити розробку програмного продукту та запровадження його в дію, складає 65 днів.

Проаналізувавши основні техніко-економічні характеристики нового ПП та аналогу, виявлено, що за кількістю наявних функції розроблений ПП рівний аналогу, за шістьма параметрами розроблений ПП переважає аналог, це: вартість ПП, простота та зручність інтерфейсу, вага ПП, час виконання запиту, можливість нарощування функціональних характеристик та час відновлення системи після збою. Проте, кількість людей, необхідних для обслуговування усього процесу за допомогою розробленого ПП, є більшою за аналог. Незважаючи на це, розроблений ПП запропоновано замовнику з кращими якісними характеристиками, про що свідчить інтегральний показник конкурентоспроможності (5,67) та його ефективність, яка складає 101,29 %.

При виконанні економічної частини, зробивши всі необхідні розрахунки, встановлено, що технологія розробки програмного продукту відповідає оптимальному рівню витрат, і, в кінцевому підсумку, розроблений продукт є економічно доцільним та конкурентоспроможним для впровадження в технічному відділі підприємства.

 


Додаток Б

Параметри комп’ютерних мереж, інформаційних систем і програмних продуктів

Для комп’ютерної мережі Для інформаційної системи Для програмного продукту
· захист мережі; · продуктивність; · надійність; · рівень обробки інформації; · чіткий зв’язок складових елементів системи; · підтримка в актуальному стані базу даних клієнтів зони; · формування Web–додатків; · працездатність каналів зв’язку; · пропускна здатність внутрішньої ширини маршрутизаторів; · динамічна організація резервних та обхідних каналів зв’язку; · довжина пакетів, заторів і втрат пакетів на комутаторах; · електроавтономність; · безпека без провідникової локальної мережі; · швидкість завантаження електронних ресурсів; · спосіб доступу до Інтернету; · тощо · рівень безпеки; · безперебійний режим обробки операцій; · безперебійний режим роботи у випадку збою комп’ютерної техніки (обладнання); · можливість розмежування доступу до ІС; · можливість автоматичного архівування даних та виведення з архіву; · реєстрація та ідентифікація оператора ІС; · можливість роботи ІС в режимі трансакцій (тобто відтворення початкового стану операційної системи до збою); · збереження конфіденційності інформації, що зберігається в ІС; · збереження інформації та відновлення роботи системи; · криптографічний захист інформації в системі; · наявність ліцензії Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та сертифікату ДСТС ЗІ СБУ на засоби криптографічного захисту інформації; · тощо · забезпечення CD, DVD та іншими інформаційними носіями з офіційними дистрибутивами продукту (інсталяційними файлами); · час оновлення системи наявність ліцензії; · надання замовнику кодів · можливість нарощування функціональних характеристик; · адаптація щодо змін нормативно-правової бази; · наявність якісної супроводжуючої документації; · простота та зручність інтерфейсу; · інтегрованість (взаємодія) з іншими ПП; · можливість роздрукування інформації; · інтерактивний (діалоговий) режим роботи з комп’ютером; · адаптивність до змін постановки завдань; · гнучкість процесів обробки даних; · супутній сервіс (Інтернет-підтримка, консультації на місці, оновлення продукту, налаштування тощо); · тощо

 


Додаток В

Таблиця 1- Норми часу на групу задач (задачу), людино-дні

Кількість макетів вхідної інформації Задачі підсистем
Техніко-економічне планування, оперативне управління виробництвом, трудовими ресурсами; якість продукції Технічна підготовка виробництва; транспортне, ремонтне, енергетичне, інструментальне обслуговування Матеріально-технічне забезпечення; реалізація і збут продукції Бухгалтерський облік; фінансові розрахунки
Кількість різноманітних форм вихідної інформації
3;4 5;6 7-9 3;4 5;6 7-9 3;4 5;6 7-9 3;4 5;6 7-9 10-14

Таблиця 2 - Норми часу на задачі розрахункового характеру

Група складності алгоритму Ступінь новизни
А Б В Г
а)
б)
в)

Додаток Г

Графік залежності P(t) та Q(t) для системи з 10 паралельно з’єднаних елементів


[1] Типові норм часу, затверджені Держкомітетом СРСР з питань праці та соціальних питань і ВЦРПС у 1987 р. (друга редакція) і рекомендовані для застосування в усіх галузях народного господарства. Норми часу, розраховані на комплекс задач, зазначені в людино-днях для п’ятиденного робочого тижня з тривалістю робочого дня 8 год. 12 хв. У разі іншої тривалості робочого дня норми часу перераховуються

1 Нa підставі листа Мінсоцполітики України No 9050/0/14-12/13 вiд 21.08.2012 р. «Прo розрахунoк норми тривалості робочого часу нa 2013 рік»

[3] Закон України «Про державний бюджет України на 2013 рік» від 6 грудня 2012 року

[4] Постанови Кабінету Міністрів України №745 від 15.08.2005р. "Про перехід до єдиних тарифів на електричну енергію, що відпускається споживачам", Постанови НКРЕ №344 від 17.03.2011р. "Про внесення змін до Постанови НКРЕ №218 від 11.03.2010р." та Постанови НКРЕ №1850 від 29.12.2012р. "Щодо встановлення на січень 2013 року роздрібних тарифів на електроенергію з урахуванням граничних рівнів тарифів при поступовому переході до формування єдиних роздрібних тарифів для споживачів на території України"

[5] Згідно з пунктом 10 підрозділу 4 Розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України від 02.12.10 р. №2755-VІ встановлено ставку податку на прибуток підприємств: з 1 квітня 2011 року по 31 грудня 2011 року включно - 23 відсотки; з 1 січня 2012 року по 31 грудня 2012 року включно - 21 відсоток; з 1 січня 2013 року по 31 грудня 2013 року включно - 19 відсотків; з 1 січня 2014 року - 16 відсотків.

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти