ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Гімн фей святої землі Ельфеї

Свiтанiя

Колись я залишила Рай Небесний заради Землі. Я – єдина з Архангелів, якій Отець дозволив охороняти Землю і відновляти. Дав мені Господь меч світла проти всякого біса і демона, Покров світла невразливий і чашу, де зібрані Краплі Життя, Сльози смерті і вода рівноваги.

Нехай мої сльози очистять тих, хто хоче очиститись, відновлять тих, хто потребує відновлення, і спалять тих, хто мене зрадив. О, вороги Господні! Ви шукаєте мене серед тлінних, я ж прийду як не тлінна. І буду світити як сонце, і зберу народ свій, щоб привести кожного до Отця душ. І 12 зірок Ангелів воскликнуть від дванадцяти світів славу тому, хто живе вічно. Коли мої сльози впали в океан, і жінки, що були на березі, з них прийняли мою силу, то відродили вони дітей з душами Ангелів-дітей світла Божого. І тому не помре жодна душа за днів останніх, з кожної церкви, і люду, і племені, і роду. Я ярий Захисник тих, хто вірний Богові, і нещадний меч для тих, хто зраджує його. Бо і я, поклоняючись Ісусу Христу в молитві, знаю, що коли він прийде на Землю. Тоді і я повернуся до Раю. Бо на мечі в Нього написано Ангельською мовою «Ю ать дах інь мі» – «Я захищатиму того, хто зі мною». І буде так! І створила я Землю перед Вратами Раю світлу Ельфею – країну вільного духа світла. І заселила цей острів прекрасний душами своїх Божих дітей. Фей дочок і Ельфей – синів духа фей. І Мірілін сестра моя мені помагала творить усе в Рівновазі. Прийдіть же до мене. В мій храм Єдності на горі Орелі. І відкрийте Книгу Світла і прочитайте правду. Проспівайте молитву Єдності. Бойовий заклич свій. Бо Бог єдиний збирає вас од гори святої своєї, і приводить кожного в дім свій, а тоді знову збирає вгорі. Щоб на Землю прислати творити Божу роботу, творити прекрасний світ душ. Благословляю вас, діточки, сини і дочки вільної Землі Бога Єдиної Ельфеї. Творіть на славу Отця, що немає кінця.

 

Гімн фей святої землі Ельфеї

Ірам іспомі хейлі мей Орланд отаноа Алатар лірас Еледан іспомі (3 р.)   Он лінь ден інаіс ара аніа Ліанам даріен лі Літанас ліосі діон Данлі іспомі (3 р.)   Хаілісе фаорсамі Лаон сан лінь орос Орао ель тан Сала іспомі (3 р.) Церква Єдина, зберися разом Небеса повернулися Престол сіяє. Душа єдина.   Згори летить дочка прекрасна Зоря рання, квітка даруючи життя. Молитва всесвітньої Ангелиці – віра Єдина.   Голоси легкокрилих фей Любов свята лине всесвітом Перемога Духа вічного, Сила Єдина.

* * *

Ми – часточки великої любові, де Бог у нас Єдиний, ми – у Ньому,

В його величній, зоряній Душі.

І єдність та в любові нероздільна,

Немає ні початку, ні межі.

 

Немає нам стандарту лику й форми,

А тільки голос Батька, що творить,

І надихає дзвін той, голос, кожну мить,

Натхнення духа, крилами простора.

 

Там, де немає часу й зір, і світла вже сіті,

Там лик Єдиного сіяє в самоті

Космічного океана.

І все сповняють промені душі

Його святої…

 

Волею і думкою Божою Проповідницею Всесильного Бога відкрито мені те, що і пишу вам, Діти Світла Божого на всі літа. Ангельська сила і слава з вами навіки. Звільниться Земля перед кінцем віків від аду оков, впаде чорна Тріада. І розколяться мечі аду. І буде землетрус великий, але вогонь спалить демонів їх, і очиститься Земля Мати від ворогів своїх. Сила світла і сила тьми тоді в Небі і на Землі будуть рівні. Світло Боже. У всіх і у всьому дасть життя, і розцвіте вся Земля. Небесний Сіон до нас прилине, і Ангелів велика сила буде молитися з нами в Сіоні Єдиному. Лампаду душ ваших не загасити нікому, навіть сатані самому. Коли царство Ісуса Христа прийде, смерть назавжди відійде. Нетлінні душі відійдуть в нетлінні тіла на Небесах і на Землі і вся Вселенна буде радіти їх силі і красі. Відійди від турбот і від діл своїх, боже дитя і залиши світ темних. Наповнись світлом Бога живого і віддались від злого, а зло віддалиться від тебе. Нагорода твоя – Царство Боже, жива свята твоя вода. Ти будеш непереможна і свята. Коли крила Ангела пролетять над ложем жінки світла. Над нею ж невидимий Божий Покров. Сама Мати Божа осінить це ложе святою сльозою і святим хрестом, і ввійде Божа благодать в цей дім. Всі сили Небес і Землі благодать цю берегли, щоб повстала Божа рать за душі своїх воювати. Три битви їм перейти дано, не впаде крило ні одного. Мудрість і хрест, і вінець святий з вами всіма навіки віків.

Ода про просвітленого

Замок осяйний засвітився в зареві ночей…

І до Замка Небесного дванадцять є ключів, дверей,

І кожному учневі своєму дав по ключу Великий наш Творець,

І струни золоті торкнувши, великий Бард мелодію заграв…

Відкрив Замок і в нього заглянувши

Він вмить безсмертним просвітленим став.

І з чаші сну, і з чаші Забуття, з чаші життя він смерть святую пив.

А випивши, розп’яття він прийняв,

І в Небеса він стрімко відлетів по райдужній дорозі…

І в тривозі учні його покірно всі чекали.

Та не було в очах святих печалі, а радісною туга їх була.

Тільки тоді вони знання прийняли, що не існує ні добра, ні зла…

Тоді зʼявився лик Учителя Святого, і розсіяв над океанами світів.

І в променях по сіті часу знову, до учнів він приплив.

І осінивши їх святим благословенням сказав їм вічне слово заповіт: «Замок осяйний світиться в зареві ночей, і до Замка цього ще є дванадцять ключів-дверей. Але коли ти, учень мій, в двері святі ввійдеш, то приймеш чаші три сповна й до Господа прийдеш. Ставши на шлях ученика нема шляху назад. Бо ж хто нектар святий прийняв, все інше для нього ад. І світло, дихання Творця тобі укаже путь. Благословляю я тебе, молитись не забудь».

І, осінивши всіх Хрестом, старець святий щез. Лиш довго сонечко пливло серед святих Небес…

Головні Закони,

Передані для подвижників

Світла Божого

1. Люби Господа Бога всім серцем своїм, а свого ближнього як самого себе.

2. Будьте добрими. Відмовтеся від цілей і бажань, якщо хочете, щоб вони збулися. Ніколи і нічого не ставте вище за любов до Бога в душі. Любіть таким усе, яке воно є, ніщо не ставте вище за головну мету, і все здавайте на волю Божу. Не затримуйтесь надовго ні на чому, але всього досягайте поступово і з молитвою.

3. Любіть життя, дякуйте за кожен день своєму Творцю, не бійтеся смерті.

4. Не зрадьте Господа Бога свого та духовних Провідників його на Землі і на Небі.

5. Йди тільки дорогою Правди. Очисти думки і почуття молитвами та розмовою з Богом. Скарб твій у чистоті почуттів і думок, бо перше за слово думка в Бога була.

6. Любіть ближніх і допомагайте одні одним, але нікого і нічого не ставте вище за любов до Бога, бо якщо порушиться баланс між добром і злом у вашій душі, то ви втратите того, кого любите.

7. Зі злом боріться добром, любов’ю, правдою та всяким словом, що знищує його.

8. Те, що у когось на серці, не повинно бути в тебе на устах. Вмій берегти таємниці.

9. Віруй без сумніву у чудеса Божі, але досліджуй чи вони не від Лукавого.

10. Розмовляй з Богородицею, Світанією Ангелами та Провідниками Божими, що є часточкою Духу його на Небесах і на Землі. Говори з Отцем в думці з радістю і благословенням.

11. Служи Богові і не бійся робити добро людям, бо як зло так і добро повертається втричі вам та нащадкам вашим.

12. Святкуй суботу – день створення світу і неділю – день воскресіння Христа.

13. В кожній людині є добро. Ворогів же для тебе немає, є ті, хто не зрозумів Правди Божої чи не знайшов, Любові Божої не впізнав. Молися за їх врозумління і просвітлення. Не реагуй на зло.

14. Вчи інших, до 12 осіб, і власним прикладом приводь до Бога. Посвячуй новеньких за обрядом, вказаним в книзі. В кожному Крузі Сили має бути Наставниця і Захисник. Першозасновниця – Джерело. Потім їх учні стають Наставниками і Захисниками, і створюють свої Круги Сили. Не прив’язуйся до Захисників Своїх.

15. Прощати треба не тільки на словах, а й від щирої душі. Якщо зціляєш, то і тіло, і душу. Стався до всіх однаково, по доброму. Не дивись на вогонь зовнішній, але пізнавай причини вогню внутрішнього душі.

16. Вмій боротися зі злом, але спочатку знищи його в собі. Позбудься гордості, ненависті, осудження. Брехні,страху, ревнощів, сумніву.

17. Не обминай страждаючого, не відмов у допомозі, особливо, коли просять Раді Христа. Не приймай слави, віддавай її Богові. Не бери плати за навчання. Даром взяли, даром віддавайте. Молися за всіх у якийсь із днів тижня.

18. Нічим не клянися, ні хрестом, ні дітьми. Ні землею. Ні небом. Бог клятв не приймає. Бо хоче , щоб ми добровільно йому служили, а ні – то буде порушено клятви.

19. Будьте щедрі. Не жалійте ні лагідності одне одному, ні їжі, ні одягу. Захищайте своїх одновірців, але знайте, що жити для ближнього більша честь, як померти за нього. Мова ваша між собою має бути щира і чиста як молитва.

20. Дітей виховуй у труді, дружбі, і любові до Отця Небесного. По дитячому сприймай від інших все добре за приклад. Але йди тільки своєю дорогою до Отця.

21. Якщо вибрав дорогу Правди, то йди нею до кінця і не нарікай на ту дорогу, якою ти йдеш.

22. Не хвалися силою, не осуджуй інших, не зводь наклепів на інших знаючих, не завидуй, не показуй чудо на доказ своєї сили.

23. Не руйнуй Землю і Воду. Добро не є біле або чорне, воно як світло, хвилі, небо і земля.

 

Бойовий Заклич – гімн фей

Орао ліосі, кліоне Араміа тіні он ім. Лаона кароам юе Лаос сан ень сіан   Торіан дрейвен онь Рао віе юхе? Лаос ін. Еорос Бейсе юень   Меос осан деін хайде. Еол ініх бал інь Ор Еліон юен ріе Ланітар оне од юень. Гора все існування, Ангели, Військо таємне на ній, Надія – то меч мій, Слово святе вночі.   Небесна дорога древня. Сонце, де ти? любов і воля. Спаси мене.     Вогонь святий серце бережи, Часу вниз впасти нема, Згори Дух Божий наповняє мене, Земля простора за мною.

 

П’ять ступенів відкриття сили (по шкалі білих)

1. Навчання безвідмовного послуху

2. Ісусова молитва, очищення думок, їх контроль

3. Подвижництво, добродіяння

4. Боротьба з демонами, піст, затворництво, усмирення плоті, обітниця мовчання

5. Святе чудотворіння, медитація, відкриття внутрішньої та зовнішньої сили.

Є всього 12 ступенів.

 

Ода душі воїна світла

Онь араус лірас. Лінь онь ріо осане ліорсам, Ін крімане сантар, інім. Осане меос осан.   Іс ліань ліар раос Он іс мень мар осе Мо сіт калі вен еледан Балтмо хі віех   Ін осан літа нас ліні віа Еліон Еорос ріоне Еледан ладен ініре Сантар ен Еоросе   Ін лім діон лінь Ін ліра он іс ріон Лінь кей орлі Ом кароам ліра Ін ініх еледан?   Сантар Еледан юен маді Орсі кей ліорсам лірас Ласен маді віа хаусен Адені раос   Орлаосе торіан юем Ані отаноа Іем лім Діон бал Юхе Елан отаноа   Юем тан сітем Юе еледан ен інірім Ініен ані хайлоне.   Над полем заграва сіяла, Летів над полем білий кінь, І тога світла там лежала Освячена вогнем святим.   Внизу текла ріка Світанку По ній пливли проміння хвиль, Що були кров’ю тої душі, Загубленої в вічності.   І світло молитви долітало До Творця Безмежного, Душа жінки шукала Друга по світах.   І сльози Ангельські летіли І блищали на тому полі, Літали чорні орли. Чи меч блиснув І нема душі?   Свята душа тебе шукає. Крила чорного коня блищать Пісня кличе до бою Сестру Світанку.   Благословенний шлях Небесний твій, не повертайся, Коли сльози ангельські впадуть. Ти відродишся, воскреснеш   Твоєю вічність буде. Моя душа тебе знайде, Ніколи не забуде.

«Молитва зречення»

Для Джерела

(ця молитва читається за пару днів перед посвяченням)

Іменем всіх Сил Добра

Зрікаюся я сатани і всіх слуг його,

І всіх демонів його,

І всіх родичів його.

Іменем Єдиного Бога приймаю

Я Силу Духа Святого.

Іменем Ігява Отця

І Сина його Ісуса Христа

Відрікаюся я від тіла свого,

Від крові своєї,

Віддаю себе в руки Єдиного Бога,

Щоб керував моїм духом, тілом і душею.

Навіки віків. Амінь

 

Закони Захисників

1. Захисник – це права рука Джерела. Найкращий друг, учень і охоронець тіла і душі. Він має захищати Джерело фізично, духовно і морально і молитися за нього.

2. Перед самим посвяченням пройти навчальний бій з джерелом в астралі. Щоб захищати всіх на різних Планах Буття.

3. Безвідмовно і беззаперечно слухати і виконувати прохання Джерела і сприймати з вірою всі пророцтва і попередження.

4. Випробовуй своїх учнів вірою і правдою як нових захисників.

5. Взнавати любу інформацію

6. Не зрадити свою віру і вчителя

7. Завжди говорити Наставниці правду

8. Не жалій за ту Дорогу, якою ти йдеш

9. Будь незалежний від речей, людей та духів крім Бога і Ангелів

10. Слідкуй, щоб інформація не дісталася темним силам

11. Передавай інформацію без посередників

12. Захищай Головний Ключ та всі підходи до нього

13. Захищай всіх від злих духів і людей

14. Слухайся голосу своїх ангелів світла і провідника Світанії

15. Блокуй думки про знання від посторонніх

16. Веди записи діянь Джерела

17. Освяти свою зброю та облачіння, постав щити і обереги

 

Закони для учнів

1. Безвідмовно і беззаперечно виконувати всі накази Наставника

2. Молитися за ближніх, які коло тебе

3. Тримати думки в чистоті, а якщо з’являється якась негативна думка чи план, одразу розповісти її Наставникові

4. Якщо хтось із дев’ятки посвариться з кимось із простих людей або духовних, то із ним автоматично перестає спілкуватися вся дев’ятка, поки вони не примиряться, тобто стануть сторонньою людиною.

 

Сотворення

Воля, Життя, Рівновага, Любов, Смерть,

Відродження, Сила, Час,

Воскресіння

Волею думки Своєї сотворив Господь Вселенну, ввібравши у Себе всі енергії Життя, врівноваживши їх між собою, як живі і розумні створіння. Любов же – найсильніша Енергія Світла Йому допомагала. Смерть і Руйнування були замкнені ще від живого, хоча існували. Відродження душ є й існує для всього, що створене Богом Єдиним, Отцем нашим. Сила Його Слова і Духу ниті часу тримає, що з’єднують дев’ять Архангелів Енергій, і дають Волю існувати матерії, яві, і час, повертаючи зорі, згорає, й відроджується сам по собі. Воскресіння життя і Основи душі – це її внутрішнє серце – вогонь невгасимий, зернятко золоте, що його погасити не зможе ніхто, без волі самої душі. Тих, хто пройшов смерть, забуття, відродився й воскрес, було небагато. Діти в бога були, це ж вони: Лютіфер, Іісус, Купідон, Світанія і Мірілін як п’ять, що зібрані в одну Силу, заключають вони у Собі, як Ключі, всі Енергії ті основні, що тримають усесвіт. П’ять енергій тримають вони, інші ж п’ять є в Архангелів Духу вогненно подібних, інші ж десять тримає сам Бог, і ще дві, то тримають дві дружини його: Маріам Та Люліат. Всіх же 22-і сили оті, об’єднані в Єдиному вічно. Коли Землю прекрасною Бог сотворив, то енергії різні, і діти його всі за неї боротися стали, хто ж прекрасніший, кращий перед Отцем, щоб правити нею. І промовив Отець до дітей своїх «Так прекрасні ви всі, і такі досконалі, що нікому не дам із вас сотворіння своє, а дам людям – тим дітям своїм, що прославлять і Вас, і мене, і у радості житиме все у святому творінні, і Божественну Силу Любові даю Я людині, і Волю творить Рівновагу для всього, прекрасне моє вдосконалюючи сотворіння, силу світлу і волю душі їх нетлінні». І заграла тоді у Лютіфера в серці гординя. Захотів і він сам сотворити таке ж, як Отець, поклоніння хотів від людей він земних і творіння, щоб Отця захопити всю владу для їхніх сердець. І тоді він внушив і Адамові, і Єві розбити, розібрати сотворене те сотворіння Творця. Не творити уже, руйнувати прекрасні творіння, щоб привело людей те до смерти – до руйнування енергій життя. Так у дереві тому заключне було пізнання, що Добро є Творіння живого, й помноження; зло ж є роздроблення того, що Бог сотворив. Так, уперше, енергію смерті і руйнування Адам з того дерева ніби, отруту вкусив.

Вигнав Господь невірного сина Лютіфера з Світлого Раю. Дав Він людям на поміч святих своїх Ангелів, що ходили між людьми, і людей научали, щоб здоровим і сильним народ той Господній у щасті жив, і з Отцем говорили ще люди тоді. З Ангелами. Рай Небесний у Ірій пресвітлий від них відлетів. Став невидимий він для людей, щоб вони і його не зруйнували, та Господь ще тоді говорив до своїх дітей. І все більше людей темній силі підвладні ставали, усе більш руйнували Творця сотворіння святі. Рівновагу зв’язку усього живого вони розривали, і самі засинали їх душі від цього, не мали з Отцем вже зв’язку. Поділилися Ангельські і діти Адама, діти Каїна й Авеля, й діти проміжних світів. І було на землі тоді ще чотири великі храми. І було іще щастя у душах Божих Синів. Та прийшли до дітей, що нащадками Ангелів були, темні сили, що стали являтися їхнім волхвам, шість волхвів-мудреців того краю тоді об’явили. Що служити потрібно не тільки Єдиному – різним Богам. Хто науку ту прийняв, в тих душі Божу силу втрачали, Боже світло в них гасло у душах і темінь була. Темні душі тоді Лютіферу служити стали, і не чули вже Ангелів голос, не чули Отця. І тоді то Син Божий, Ісус, на Землі воплотився, Він людей до Отця всі душі повернути хотів. І померлий із гробу свого Він у ад опустився. І зв’язав там Люцифера того, й закони нові встановив. Щоб для душ, що потрапили в ад, не по своїй злій волі відродитись, до Неба піднятись ще можна було. Щоб їх рід рятував в часу Пам’яті Божому Колі, і молитвами щоб те єднання до Бога вело. І воскрес Іісус, перемігши смерть, темную мару, бо енергію Волі і Життя, я Любові лиш мав, і вознісся на Небо, до свого Отця, а Отець Йому Суд весь і владу віддав. Приніс світло Ісус для людей у живій Благодаті, щоб відродження й створення силу люди в собі віднайшли. Духом Божим з душею людини, щоб Ангели знову говорили, й творити прекрасне на Землі могли. Ще пришле Бог дочку свою Світлу на Землю, що як сонце осяє усе, й сатану з душ людей прожене. Вона голову змієві тому – його ідеалам зітне. Буде світло творити для Бога Єдине, Небесно-Земне. І тоді, немов та Наречена Ісуса зустріне, коли в рідний Рай Ірій прилине, прийде. Не дозволить Отець душам гинути, Землю спасе Він. Знов Ісус на об’єднану Землю із Неба прийде. Те Повернення буде Перемогою Божого сина, із Його Ангелами. Він визволить людство своє. Розприділяться праведних душі в свої Світи райські, як хто вірив, так кожному буде по вірі дано. І Небесний Сіон воз’єднається знов із Землею, одним Духом і Силою стане із Богом одно…

Благословення Боже з вами, Отця Небесного і Мами, Любові животворна Сила, хай дасть душі Натхнення крила, Дарує Божу Благодать, і сохранить Свята Печать Землі не буде вже кінця, тільки перехід до нового у Богові життя.

 

Ода про світ фей

Срібні дзвіночки лунають у тиші, священний голос Ангелів, у веселковій Неба висі благословляючи дзвенить заклич легкокрилих фей. Серед квіток з усіх найкраща.

Їх Мати Матерів летить у синьому хітоні серед усіх тих дзвонів, сіяє як Зоря Ранкова. Священна сила, освяти. І падає сльоза у чашу знову й знову. Сльоза та Ангельська відродження душі. І п’ють із тої чаші душі всі і ті, що в Світі свому, і ті, що на Землі Безсмертя п’ють, щоб жити знову й знову. І тільки меч святої Матері Землі ніколи не зламається і не впаде, а мати тихо усміхнеться й скаже: «Ю ать дах інь мі», - «Я захищу того, хто зі мною». і блискавиця світла пролетить з її руки і темну суть спалить, і душу кожної дочки своєї захистить. І дасть їм по такому ж промені лучу, і по накидці невразливій синій, - «З Чаші Безсмертя ви п’єте віднині». І коні ваші крилами своїми як блискавиці швидкісні летять. А в лісі замок вас уже чекає той, що його дбайливо будувала, творила із любов’ю Ельфів вся родина. І там зустріне мати свого сина і брат сестру і доню – батько. І шелест кришталевий по садах, «Кеан» - дзвенять квітки при вході брами.

Над горами червоними орли літають із співучими птахами. Розсипані під горами лежать дорогоцінні камені скарбами, що ними граються всі діти фей. Чотири шляхи, що ведуть до храму на Перехресті тих доріг. І Храм, той синій храм, що бачив всі наради, що фей збирав як зірок міріади, таїть Священну Книгу Світла в вівтарі. Закони і всі знання до Зорі читати можна в Книзі тій священній. А по садах, лісах Палаци й Замки чекають на володарів своїх. Там є Дзеркала правди в кожному із них, і є шари зв’язку. А в дзеркалі такому всю сутність і всі переродження душі любої можна подивитись. А в келихах вже грає світлий ель і мед рікою льється із кувшинів. Столи заставлені тарелями з пилком, а посередині курять пахущі фіміами, що крила відновлять і дають силу життя. А ложа вже засипані квітками і травами, під накриттям, і гномики та сільфи, вклоняючись, прислужують у замках. Не примусово, а з своєї волі, бо там і проживають і їдять з хазяїнами хліб святий. А білі єдинороги і кентаври , і дракони світлові живуть у горах. На них літають феї бойові, що цю країну славну захищають, що ризикують силою душі. Щоб світ цей був безпечним, тихим раєм. А в ніч святу все вкриється туманом. І поринають ввись молитвенні пісні і колискові. Їх квітки співають, і дітям матері, тоді чудова ця музика наповнює усе навколо. Грізний океан тоді на півдні. Й той, здається, затихає. І небо райдужне вже потемніле, відбиває, міниться кольорами. Там на луках квітучих синьо-ізумрудних трав, пасуться білі й чорні наші коні. І скелі, що на заході, червоні, сіяють в позолоті як величні стражі.

А з півночі, через печерні валуни і Царство гномів перелетівши, можна побачити велике те урвище, що в ньому лава вогняна кипить. А на горі. Над урвищем оцим стоїть камінний, неприступний Замок – Фортеця то для війська бойова. Там найсильніших воїнів готують. Звідти виходять загартовані й безстрашні воїни Ельфи й войовниці феї, герої наші. А ще у тому світі є квітки, що плачуть день і ніч солодким білим соком, що феї називають молоком. Квітки ці в формі сонця – сині-сині. І є дерева, що рідкою корою чи смолою деревною стікають, і із цього роблять одяг, бо ця кора клейка міцна і застигає швидко. Там говоряча і співуча кожна квітка. Є віщі там білобороді Ельфи, що на флейтах і арфах співають гімни й закличі, живуть в горах, у замках одиноко, чекаючи до Раю переліт.

До того світу райдужна дорога Небесна тягнеться над Бездною до краю Зелених Луків квіткових. По тій Дорозі тільки із цього світу душі можуть конем перелетіти, чи на крилах. Якщо чужий без дозволу летить, то тих Дорога Райдужна згубила майже усіх, над світом фей, над Райдужною тою, не долітаючи до неї, зліва угорі видніються Врата Золоті Раю. І Ангели так часто прилітають звідти до світу того, помагаючи там теж у всьому кожній тій душі. Благословенні будьте, сестри світла. Грає для вас словами Барда Ельфа Новий Заклич Небесного Отця. Нехай ваш світ прекрасний буде вічним. Нема йому в ефірах тих кінця.

Ангельська мова фей

Елі Іягява – Бог Отець. Світанія – Осанелія, Лада

1. Воля – Еорос – Дух всевишній всесвітній

Сіс – все, всесвіт

Сі – всі

Ся - всіх

Ель – Дух

Еліон, Еле – Дух небесний і людський

Ор – гора, вгорі

2. Еліон – Дух Божий

Тіоне – Трійця

Он – згори, на

Онь – над

Еле – дух людський

Еледан – душа

Еол – час

Одан – чоловік

Ладен – жінка

А, ар – початок

Сен – син

Дінь – внучка

Ден – дочка

Адені – сестра

Бені - брат

3. Елле – Рівновага

Дрейвен – древній

Сан – святий

Сіан – ніч

Осан – небесне світло

Діонес – Архангелиця

Кліонес – Архангел

Ельмаіле – Благодать

Ехе – Мир

Осане – освячений

Ра – небесне світло

Раос – світанок

Осе – промінь

Рао – сонце

Осані – білий

Ліа – вода

Меос – вогонь

Лім – сльози

Ліорсам – кінь

Ліень – текла

Ліар – ріка

Ліне – хвиля

4. Вознесіння – оре

Оніс – поній

Ініре – шукати

5. Удача – славіам

Слава – славі

6. Краса – інаіс

Блиск – ліра

Зірка – ара

7. Щастя – лаон

8. Продовження, народження – алона

Вічність – тан; тані – круг

9. Любов небесна – агава

Любов земна – лаон

Життя – лі

10. Сила природня – ка

Сила набута – сала

Ліанам – квітка

Ліусам – тварина

Он, ор – верх

Фа – легкий

Айран, рамах – воїн

11. Руйнування – хао

Бій – хаусен

Крила – орсі

Злотокрилий – каліраорс

Лдінта – жива

Літанас – молитва; літан – молитись

Ліосе – все існування

Кріман – матерія

Крімане – тога, одяг

Араміа – табір

Ангел – кліон

Ангелиця – діон

Космос – кріоме

Голос – хаіліс

Маус – дорогоцінний

Ріні – вершники

Ортаіл – сніжні

Тал – сніг

Драйвен – первісний

Кіма – камінь

Араон – метеоритний; тіа – хай, нехай

Раох – вогняний дощ

Аніа – ранішня

Рітана – провідниця кругу

Раох – сонячний

Сантар – знахар

Каліанам – чаша

Каліраусіус – дракон

Унт – нападник

Катарсіс – сила царя всіх

Кінаус – показує

Ріа – розділення

Ріон – поле

Айліс – дрімучий

Соан – коридор

Нось – прошу

Кадаміас – законний; каде – істинний; каді – істина; кад – правда

Орлаі – птахи

Коден – код

Лаос – слово; лаосай – говорити

Сайн – захопив

Орао – гора

Дервіусам – дерево

Тар – цар; тарма – цариця; лана – наречена; кам – чистий

Катарман – корона

Камітар – царство

Санітаре – святий цар

Ланітар – країна

Таріан – земна дорога

Торіан – небесна дорога

Ан – на

Ланма – мати

Елама – батько

Оман – обман

Краутан – пекло

Ладна – Земля

Омінь – смерть

Ю – я

Іспомі – єдиний

Бал – вспасти

Балтон – падший

12. Перемога – орао

Натхнення, надія – лаоне (а)

Дія – деі

Меч – кароам

13. Руйнування – хао

14. Поновлення – елан (створення - елана)

Сонце – рао

15. Доля – кармінас

16. Перетворення, народження – оніан

Віра – данлі

17. Випробовування – данліус

Всевишній – тарон

Сльозинка – ені

18. Рок – карна

Гріх – каре

Рідний – кровен

Кров – калі вен

Давній – вен

Степи – тірін

19. Жертва – краус

Першопростір – аріан

Інший – ініа

Створіння (істота) – ліан

Спільний – кон

Зіркопланета – раон

Ніяке – ініріс

Їхніх названих – імеін

Відторгнення – мод

Зменшення – тахе; зникнення – кан

Ефірне – дехен

Народження – аріа

Сатана – айдіс

Рання – аріан

Даний – дайна

Стійкий – лаодах

Прилинувший – лінсей

Кличе – маді

Знайти – інірім

Навколо – оді ос

Загублений – балтвіо

Єдиновладдя – каміан

Забуття – хайлоке

Десь – віех

Тепер (сьогодні) – хі

Видимий – фаорс

Невидимий – еліме

Допоможіть – еме

Зарево – араус

Книга – каб

Небеса - орланд

20. Повернення – отаноа; прощення – отане; прости – отанеі

Рай – ір; трійця – тіоне; три – тіо

Привіт – кеан

Музика – лас

Пісня – ласен

Престол – алатар

21. Знання – умір

Крила – орсі

22. Нагорода – даріен (тау); спасіння – данле; визволи – данлео

Золото – каліраус

Легкокрилий – фаорс

Хитрий – хіма

Ворог – хіман

Низ – ус; відкриття – ран

Нижній – інь; коридор – соан

Верх – он

Орел – орліа; птахи – орелі мі

Багатство – ман

Всесвітня любов – лаос; всесвітнього всебачення – кінаесе

Всесвіт – арос

Але – оре

Коли – іен

Їх – юх

Названий іменем, ім’я – імеін

Минулий, проминаючий, приходящий – тох

Тінь – ек; зменшуватися – тахе

Сатана – асен

Були – сіт; буде колись – сіте

Буде тепер – сітем

Захисник – бейс

Темний – кері

Що? – мо

Чи – ом

Збори – чабаш

Військо – салімі

Вас – ені; захистить – дахе

Церква, храм – ірам

Просторий – оне; вгорі – онь

Простори – ріоне

Люди – лані

Людина – аліт

Таємний – тіні

Іти, збиратися прийти – хей

Теж, також – ті

Не – ані

Хліб – наам

Разом – мей

Наповняє – ріе

Перший камінь – алад

Камінь – калад

Берегти – деін

Серце – хайде

Зціляти – ліамель

Прощай – дархайд

Погляд – кінае

Око – кін

Від – віа; як – ях

Мир – клео; мир – ехе

Твій – юем; ти – юхе; ми – юхем

За мною – од юень; з – оді

Нас – ене; наша (ій) – енемі; за – од

Тебе – ен

Мене – юен

І – ін; а – е; є – іс

Теж – ті; час – танкан

Не – ані

Напій – опім

Мій юе; мого – юем;

В (у) – ень; через, крізь – енні

До – віан; де ти? – віе юхе?

Наповняє – ріе

Об’єднання – іспоміо

Внизу – інь

Ні – іні

Хай буде так – тіа сіте алє

Так – алє

Віщий – лаосе

Ніколи – ініен

Спокуса – кареен

Ніякий – ініме

Бо – ал

 

Нумерологія

Є три грані каменя життя, шість доріг, дванадцять сил, 104 світи, 8 кругів безкінечності, дев’ять початків, чотири промені душі, п’ять ангелів, три сили, дві основи, один Господь, три кути світи, Трійця! Не працювати в такі дні місяця: 6, 9, 10, 13, 17, 18, 24, 28.

Онь – один

Ті – два

Тіо – три

Філе – чотири

Арелі – п’ять

Аріа – шість

Сімі – сім

Акао – вісім

Тірін – дев’ять

Рін – десять

 

Правила мови

1. Слова поділяються на ключові, незалежні та похідні.

Похідні – це слова, які пишуться разом і утворюють третє слово.

Ключові – це слова, позначені цифрами, з них складаються всі інші слова

2. Закінчення ам в словах означає речі матеріальні.

3. Закінчення ем, ен, еле – невизначеність матерії і множини. Закінчення і– множина. Немає букв ю, я, и, ї, ґ, а тільки звуки (йа; йу; йі).

 

* * *

Є диво в небесах, яке всі ангели оспівують в віках, а я із ними в торжестві співаю, про мудрість Божу, про красоти Раю.

Корону Слави Господа святого, що із кришталю й золота самого, а 22 є камені на ній. 22 самоцвіти священні, які виблискують, міняються кольорами, і є на них 22 імені Господніх, написані на різних мовах, що звучать як гами, як звуки чисті, що об’єднують всі мови, що ллються із одного імені і слова Божого, яке написане на серці в Нього. І так ці камені прекрасно виграють мелодії до ельфійських подібні. Велику Рівновагу бережуть, і промені сіяння від Корони творять, ісходять до ступень Сіону, Святого міста, що у його мурах 22 Камені великих, самоцвітів, становлять і підтримують фундамент. І 22 види створінь духовних створив Господь, в порядок їх розставив, і 22 Архангели приставив дивитися за ними. На Короні його ще виблискує 7 сапфірів, і 7 Архангелів навколо Пристола та 9 діамантів – арафимів і херувимів тайно виявляючи, і пісню непереможну співають вони, співаючи Божі псалми. Крім Раю створив Господь ще 12 світів духовних. І кожному Він дав свою Святу печать, і Книг дванадцять. А Єдину Книгу Святу поставив у садах Едему, для всіх єдину, що об’єднує всі знання. Веде до Книги тої теж Дорога Архангельська – єдиний коридор загальний, із якого вихід є у кожний із світів. І кожний із 12 Архангелів тримає камінь віри й меч осяйний. 12 каменів – 12 слів імен, і Божих апостолів. Тож їм складаємо святу подяку, і Богові Єдиному й Ісусу, Сину Його у Духові Святому, за кожний світ, за кожную стеблину, і квітку, й крапелину, за кожний храм Божого Дому, Господь Єдиний в нас, а ми у Ньому.

 

Обряд Посвячення

Хто Ти, Любове, з якого ти краю?

Я – часточка Раю.

Як тебе взнати, як звати Тебе?

- Сила моя на Тебе зійде.

- Чому Твоя Сила яскраво палає?

- Я – часточка світла Раю.

- Чи вічно із нами натхнення Твоє?

- Навіки вас благословляю.

* * *

Обряд посвячення проводиться в час Сходження Благодатного Вогню на Пасху або на Івана Купала, або 14 січня. Малюєш білий круг, за ним 12 воскових свічок (або 12 кольорових, якщо це вища ступінь посвячення, тобто всі кольори). В крузі чаша з вином, білий хліб, свята вода, хрест, атман, символ Краплі, ікона, ладан. Освячуємо Круг: обійти тричі навколо, кроплячи святою водою: «В ім’я Матері Всесвіту і Бога Отця я освящаю і очищаю цей Круг, і нехай ніщо окрім Божої сили не вийде з нього. Освяти Господи: іменами Цариці Небесної і Бога Отця я кличу сюди духів вогню, води, повітря і землі. Хай ваша сила поможе мені, древні!»

В облачінні Наставниця і учениця стають лицем до сходу. Перехреститись один раз і запалити свічі зі словами: «Слава Отцю і Сину, і Святому Духу», «Отче Наш», «Вірую», «Богородице Діво». Потім три рази вмочуєш краплю у воду і проводиш над вогнем свічки. «В ім’я Бога Іягява і Матері Божої я освячую цю воду. Освяти, Господи!» Тоді молитва «Виклик Провідника», «Царю Небесний», «Молитва до Михаїла». Далі у вино кинути 12 кусочків білого хліба з іменами апостолів. А тоді освятити, піднявши Чашу сказати: «Господи, Ти сказав: «Пийте з неї всі, Це є Кров Моя Нового Заповіту, що за вас і за багатьох проливається на відпущення гріхів. Їжте, це є Тіло Моє, що за вас ламається на відпущення гріхів.» Віруємо Отче, що це є Кров і Тіло моє в Дусі Святому.» Тоді «Молитва перед Причастям.» Тоді обоє п’єте воду і Наставниця каже: «Ради Сили Енергії Доброго бажання і Сили Світла Божого Тебе очищає його Ангелиця Світанія на вічне служіння добру, чи відрікаєшся ти від зла?» Учениця: «Відрікаюсь!» (3 рази). Тоді учениця читає Молитву Посвячення і всі разом п’єте вино і хліб. Тоді взятись за руки і Наставниця каже: «Сила до сили, світло до світла, Дух до Духу, Душа до душі Іменем Іягява Отця і Сина Ісуса Христа і Духа Святого у присутності Архангелиці Світанії я передаю тобі Силу Енергії Доброго Бажання і силу Світла Божого. Хрести її, Отче, Духом Святим». Свічі хай догорять.

 

Сотворіння

Господь є Джерелом усього. І так, як світло променями розходиться від центра Зорі, так і Світло Боже розходиться по променях Сіті Часу на всі світи від Його Душі вічної. Заповнився Всесвіт планетами і зірками і був хаос. Земля була ще без життя, і падали на неї камені і осідав пил. Земля ж була часточкою Сонця, що після вибуху його відділилася від нього. Потім Господь з води створив тварин і рослин, а з води, землі і душі – людину. На небесах два промені, Божий і рослинний душу створили. І дав Господь енергію любові – третій промінь і в тіло створене її вложив. Та перше за Землю створив Господь Небеса. І допомагала Йому Енергія любові, яку створив він як душу жінки, що пізніше воплотилась на Землі як Богородиця. І породила вона на Небесах сиів: Архангела любові Агва, та Емануеля Ісуса, що значить – живий дух. В ньому ж була вся доброта і мудрість Отця. Перед тим, як творити все, Господь сказав ім’я своє: «Я той, що є Любов». Слова ті пробудили Енергіїтворення, тому сказано: «І слово в Бога було і Бог було слово». А ще Ісус був Богом, що передавав слово Боже. Наступною була створена перша Ангелиця Ліліт, пізніше звана Люліат. І народився від неї Лютіфер (Люті – світло, фер - краса). Ліліт означає життя над життям, Люліат – світло живої зорі. Тому то пророк Ісаія пише: «Як упав ти, Денниця, син зорі». Ще три дочки у Господа створених було. Від Азни Архангелиці народилося з світлом її дві, а третя пізніше. Перша Осанелія, на Землі звана Світанія, Лада. Друга ж була над усіма наймудріша і силу усіх воїнів мала, тому то дали їй ім’я Мірілін, що означало Рівновага Життя, що і в наші часи Рівновагу всього Всесвіту тримає і береже. А третя чорнява, та Мара назвалась. А те, що горда була, то й повстала і, пізніше, на темну сторону перейшла.

Сім світів основних і 12 просторів Ефірів Господь сотворив, і печать Він Велику Єдину поставив над нами. А для кожного Ейра (простору) свою дав печать і Книг Священних дванадцять. Єдина ж Книга свята, що об’єднує всі ті дванадцять, поставлена на Небесах.

Тоді

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти