ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Молитва Вінець Бога або Корона Слави

1. Отче Неба і Землі, Боже Іягява. Воля всього , Боже Ель – Дух Всесвіту! Вінець всього і безкінечна Любове, Ехіе. Аель, Перший в творінні. Ієве! Брама Всесвіту! Кетер! Вінець дорогоцінний! Сотворив Ти Престоли, колеса вогненні, трони червонокрилі, араліми, принципалітії золотокрилі. Нехай святиться ім’я твоє Іягява (нехай прийде Царство Твоє, нехай буде Воля Твоя, як на Небі так і на Землі).

2. Сотворив Ти Початок – Небеса і Землю. Ен – Соф Баель – вічно молодий, ях, що поєднав дух і душу. Агла – любов жива. Бель – Боже мудрості, Вішну, Атіль. Сотворив Ти хашмаліми, Господства, офаніми, херувими. Нехай прийде Царство Твоє!

Знання Твоє як Сонце, що сяє над нами з Корони Твоєї, що насіяв його Ти в насінні землі і Архангела Рафаеля приставив берегти це насіння, зігрівати промінням святим. Хліб наш насущний дай нам сьогодні. Во ім’я Сина Твого Іява – Ісуса Христа. Шель – Бог спаситель, хау, Прімематон, Шаддай.

Нагорода ж усього творіння – це люди Землі! Ти вселив в них дух життя Еліона, Шехінах, Амморіам. Архангел Анаель мікрокосмос і сни береже. Садаі, Тель, кінець усього.

3. Рівновагу Ти встановив і розум дав усьому. Нехай буде Воля Твоя, як на Небі, так і на Землі. Єлоім Гадоль величний, Ієхава, Іод, Сіва, Тітієм, Гель – Бог віддачі, тетраграмматон!

4. Мати Сина Твого Предвічна Діва Любов створена на Небесах, Доброта бо вся Твоя в Сині, що славний від створення світу і славне його воскресіння. Серафими вогненні співали славу тобі Ель Дагуль славний і вознесіння Сина Твого зустрічали Дель врата світла відкриваєш Світанія – Архангел Твій, слава Тобі, Отче наш!

5. Ти удачу даруєш і мудрістю влади Ти учинив, блискучий осяйний Елоа Везіо! Еллом хеібор – Бог гігантів. Хеель – Бог богів. Аум! Хадом! Хі! Домініони, влади, суд.

6. Мудрість і вись Ти встановив. Краса Твоя неповторна Елоум Лікбор. Прекрасні Ангели Твої білокрилі, Елоха – Бог відображень, Есшерсі, Елоі, Вель – Бог засновник. Харангербехах, Тіферет – краса. Малаіми – Царі блиску. Глибина всесвіту, Архангели краси!

7. Начала чисті дарують щастя всьому Закай Саваоф! Тварини створив Ти, Еліон, Бене Елоім! Рослини Божі з Тобою, Хель! Бог милосердя! Ахадан! Елохім Цебот, Бог військ. Захід – вічність. Нетцах і Ход! Любов Свою, Отче, дай нам на кожний день, як і хліб насущний. Мінозем, Зель – Бог блискавиць. Іехова Цебот – Бог торжества, Прадіапат – схід. Рослини насіяв Ти, Боже, і ними правду писав по землі.

8. Вічність і продовження благословив Ти, милосердний Елоім Саваоф. Хель – Бог милосердя, Ахадан! Елехім Цебот – Бог військ. Захід – вічність. Нетцах і Ход!

9. Любов свою, Отче дай нам на кожний день як і хліб насущний. Дією любові почав Ти народження всього основа основ Алатар – Ієсод. Архангели білокрилі бережуть її Шаддай Елоа. Агва! Архангел Любові! Тоель – Бог доброти. Адонай! Техор, Уай! Пракрат.

10. Сила духу Твого і святість Твоя Царство Твоє укріпила. Іах! Боже святий. Ель Жібор – дух всіх сил, шемес Аматіа, Пран, Іель. Мелех – Цар. Ваа (північ) Аденай.

11. Перемога Твоя навіки, свобода Твоя велика для всіх, Ель Іах – Дух, що в святих Твоїх перебуває! Руах! Оріфіель і все перше Небо славить Тебе. Світ Ельфеї благословенний Тобою. Кабір могутній, Кеель незмінний, мітатрон!  і ω. Архангел Разіель 2 Небес. Відкрийся! Вікторія!

12. Натхнення Твоє – це надія і милість, і створення. Навчаєш ти правди Шаддай Люмінед як учитель. Цафкіель Архангел Твій і все 3 Небо поклоняється Тобі, і дух часу Касіель служить Тобі, коло вічності повертаючи. А Цафкіель Архангел помічник його, Світанія Осанелія Лада – Любов Твоя і Лель, Бог 30 Врат Мудрості, що ведуть до Небес, Хааі Еммануель!

13. Руйнування і Мару Смерть Ти переміг і вершиш Ти Отеос, праведний суд. Самаель і Фалег і все четверте Небо славить Тебе, Меморах, Аджіос, Ейє, Мель, Бог Таємниць, Елоха, Шабтабіель Архангел.

14. Поновлення всього вершила твоя благодать. А Ти, Араріта, Бог непорушний і Небо п’яте встановив, і Архангелів Міхаеля та Рафаеля приставив. Енсе Нора грізний Ханіель! Нель – Бог 50 Врат Світла! Віднови нас!

15. Вседержитель! Елоім Саваоф! Ти Долі пишеш і сумнів не знайдеться в Тебе! Міхаель та Офіель Архангели сьоме Небо оберігають. Самех, Ішірос, Сель! Бог, поражающий громом Будь милосердний до нас, Боже долі.

16. Перетворення всього і різноманіття Ти встановляєш. Аєль – Бог закликаючий, переміни величні Твої. Азаз сильний, Саваоф, Іява!

17. Випробування ти допускаєш! Еммануель – визволитель гряде Фель! Сіва! Фоде! Параклетус! Бретор! Серафини! Архангел Сахфель! Сільфи і саламандри! Будьте покірні нам. Визволи нас, Боже, від спокус і лукавого.

18. Рок, стихії і хаос чекають ворогів Божих, бо Ти Есшерсі Ехіє, Бог правди, який хоронзона в Безодню замкнув на вічні віки. Цель – Бог Правосуддя, Цадек – Бог життя Тпреіс! Німфи і Аріени! Слухайте нас! Араріта! Сохрани нас, Господи, у вихровому крузі світу.

19. Жертви святих Твоїх перед Тобою, Кадош святий! Ксель! Бог права! Ішім – душі прославлені! Ель! Архангел Уріель, гноми, Аріени, німфи і феї землі. Прийми жертви молитов наших, Господи, бо зійшов Іісус Адонай до Аду і скував Люцифера, визволив душі, Чистилище встановив і Воскрес! Христос Воскрес!

20. Повернення Іісуса величне і славне. І сумнівів не знайдеться в Тебе, мій Боже! Обраний Помазаник на Царство Небесне! Рель – бог глава! Іява! Родех! Архангели Бальдашіє, Філь, Габріель. Прийди, Господи!

 

Обряд Посвячення

Хто Ти, Любове, з якого ти краю?

Я – часточка Раю.

Як тебе взнати, як звати Тебе?

- Сила моя на Тебе зійде.

- Чому Твоя Сила яскраво палає?

- Я – часточка світла Раю.

- Чи вічно із нами натхнення Твоє?

- Навіки вас благословляю.

* * *

Обряд посвячення проводиться в час Сходження Благодатного Вогню на Пасху або на Івана Купала, або 14 січня. Малюєш білий круг, за ним 12 воскових свічок (або 12 кольорових, якщо це вища ступінь посвячення, тобто всі кольори). В крузі чаша з вином, білий хліб, свята вода, хрест, атман, символ Краплі, ікона, ладан. Освячуємо Круг: обійти тричі навколо, кроплячи святою водою: «В ім’я Матері Всесвіту і Бога Отця я освящаю і очищаю цей Круг, і нехай ніщо окрім Божої сили не вийде з нього. Освяти Господи: іменами Цариці Небесної і Бога Отця я кличу сюди духів вогню, води, повітря і землі. Хай ваша сила поможе мені, древні!»

В облачінні Наставниця і учениця стають лицем до сходу. Перехреститись один раз і запалити свічі зі словами: «Слава Отцю і Сину, і Святому Духу», «Отче Наш», «Вірую», «Богородице Діво». Потім три рази вмочуєш краплю у воду і проводиш над вогнем свічки. «В ім’я Бога Іягява і Матері Божої я освячую цю воду. Освяти, Господи!» Тоді молитва «Виклик Провідника», «Царю Небесний», «Молитва до Михаїла». Далі у вино кинути 12 кусочків білого хліба з іменами апостолів. А тоді освятити, піднявши Чашу сказати: «Господи, Ти сказав: «Пийте з неї всі, Це є Кров Моя Нового Заповіту, що за вас і за багатьох проливається на відпущення гріхів. Їжте, це є Тіло Моє, що за вас ламається на відпущення гріхів.» Віруємо Отче, що це є Кров і Тіло моє в Дусі Святому.» Тоді «Молитва перед Причастям.» Тоді обоє п’єте воду і Наставниця каже: «Ради Сили Енергії Доброго бажання і Сили Світла Божого Тебе очищає його Ангелиця Світанія на вічне служіння добру, чи відрікаєшся ти від зла?» Учениця: «Відрікаюсь!» (3 рази). Тоді учениця читає Молитву Посвячення і всі разом п’єте вино і хліб. Тоді взятись за руки і Наставниця каже: «Сила до сили, світло до світла, Дух до Духу, Душа до душі Іменем Іягява Отця і Сина Ісуса Христа і Духа Святого у присутності Архангелиці Світанії я передаю тобі Силу Енергії Доброго Бажання і силу Світла Божого. Хрести її, Отче, Духом Святим». Свічі хай догорять.

 

Сотворіння

Господь є Джерелом усього. І так, як світло променями розходиться від центра Зорі, так і Світло Боже розходиться по променях Сіті Часу на всі світи від Його Душі вічної. Заповнився Всесвіт планетами і зірками і був хаос. Земля була ще без життя, і падали на неї камені і осідав пил. Земля ж була часточкою Сонця, що після вибуху його відділилася від нього. Потім Господь з води створив тварин і рослин, а з води, землі і душі – людину. На небесах два промені, Божий і рослинний душу створили. І дав Господь енергію любові – третій промінь і в тіло створене її вложив. Та перше за Землю створив Господь Небеса. І допомагала Йому Енергія любові, яку створив він як душу жінки, що пізніше воплотилась на Землі як Богородиця. І породила вона на Небесах сиів: Архангела любові Агва, та Емануеля Ісуса, що значить – живий дух. В ньому ж була вся доброта і мудрість Отця. Перед тим, як творити все, Господь сказав ім’я своє: «Я той, що є Любов». Слова ті пробудили Енергіїтворення, тому сказано: «І слово в Бога було і Бог було слово». А ще Ісус був Богом, що передавав слово Боже. Наступною була створена перша Ангелиця Ліліт, пізніше звана Люліат. І народився від неї Лютіфер (Люті – світло, фер - краса). Ліліт означає життя над життям, Люліат – світло живої зорі. Тому то пророк Ісаія пише: «Як упав ти, Денниця, син зорі». Ще три дочки у Господа створених було. Від Азни Архангелиці народилося з світлом її дві, а третя пізніше. Перша Осанелія, на Землі звана Світанія, Лада. Друга ж була над усіма наймудріша і силу усіх воїнів мала, тому то дали їй ім’я Мірілін, що означало Рівновага Життя, що і в наші часи Рівновагу всього Всесвіту тримає і береже. А третя чорнява, та Мара назвалась. А те, що горда була, то й повстала і, пізніше, на темну сторону перейшла.

Сім світів основних і 12 просторів Ефірів Господь сотворив, і печать Він Велику Єдину поставив над нами. А для кожного Ейра (простору) свою дав печать і Книг Священних дванадцять. Єдина ж Книга свята, що об’єднує всі ті дванадцять, поставлена на Небесах.

Тоді створив Господь сім видів Архангелів:

1. Ангели – білокрилі

2. Архангели – срібнокрилі

3. Херувими – голубі крила

4. Серафими – рожеві крила

5. Домініони (упорядники) – зелені крила

6. Трони (влади) – червоні крила

7. Принципалітії (Господства), воїни – золоті крила

І сім світів, з яких три – це світи Раю, інші – світ матерії, світ забуття, паралельний світ та світ аду.

Дух – означає душа чоловіка, душа – душа жінки. В людині ж є ці дві енергії і третя – Божа, Дух Божий.

Рай же Небесний і Рай Земний, після сотворіння були тоді об’єднані. І Адам та Єва бачили Ангелів і славили Бога. Але Лютіфер хотів захопити владу у Царстві Божому, і взнати, якою силою Господь усе створив, щоб правити й собі.

А в той час Господь, створивши Всесвіт прекрасний, Енергію руйнування і смерті, що допомагала Йому розпалювати зірки, у дерево на Землі загнав і словом святим запечатав. А людей наказав, щоб не їли з того дерева, бо отруяться і помруть. Лютіфер же хотів Енергію руйнування вселити в людей, щоб вони руйнували одне одного і, руйнуючи все навколо, досліджували, з чого Господь все створив. Але, думав він, щоб не отравитись самому, то не доторкатись до дерева, а заговорив через змію. Люди ж тоді розуміли мову тварин. Але, коли він говорив через змію до Єви, то як провідник, увібрав в себе стільки енергії злої, що став джерелом зла і руйнування. Коли люди з’їли плід, то смерть увійшла в тіло, а гріх – в душу. Але душу ще можна спасти, бо згрішили вони несвідомо. Душа безсмертна і йде після життя земного в Рай, в чистилище, в забуття або в ад. А деколи, перероджується кілька разів на Землі, бо неможливо все за одне життя пізнати. Та при кінці Землі, деякі душі, що не спасуться, будуть знищені, а це друга смерть. Після того, як інформація про смерть увійшла в тіла людей, то вона, як і рядові гріхи, передається по генах. Щирим каяттям і молитвою, душа перепалює всяке зло, і людина зцілюється. Душі Пресвятої Богородиці та Ісуса Христа не мали інформації про гріх і смерть, бо прийшли з Небес і були дітьми Безсмертного Бога, тобто створіннями з Душею Його. Тому то вони встояли від гріхів і смерть над Ісусом не мала влади і Він воскрес. Та й Марія Діва воскресла, і була забрана на Небеса. Отже, будучи розп’ятим на хресті, який означав знак світла чотирьох променів на всі чотири світи і на всі сім і дванадцять світів, та похованим, душа Ісуса зійшла до аду, прикував Він там сатану до великого каменя за шию ланцюгом, і поставив душі воїнів Архангела Михаїла та Архангела Гавриїла, щоб ці їх охоронці берегли входи до аду. Це ж є «червоний кордон». А ще Ісус визволив деякі душі , встановив чистилище і воскрес, бо переміг смерть. В апостола Павла про це сказано: «Як Він же і духам, що в темниці були, завіщав…»

А про душу ще сказано: «Ми ж, відважні, і бажаємо краще покинути дім тіла та мати дім у Господа, тому й пильнуємо, чи зостаємося в домі тіла, чи виходимо з нього, бути йому любимих». Це ж і про польоти душі і про медитацію означає.

Господь, після того, як перші люди згрішили, розділили Рай Небесний і Землю. Рай Небесний вознісся, тобто всі жителі його, і сади його, і будівлі його відділилися, і піднялися на перший рівень – Ірій Небесний. Щоб люди не знищили його. Але, залишивши людям чисту, квітучу Землю, вінцем Свободи увінчав їх Господь і сказав: «Віднині, ніхто крім самої душі не має права творити і вирішувати її долю. А як захоче і повірить кожна душа, і як ще будучи на Небесах в Книгу Життя свого запише, так буде дочкам і синам моїм дано».

Але є жерці і шамани, які вміли поневолювати душі і ловити їх. Заганяти в різні речі і світи по своїй волі, таких зненавидів Господь, і про таких написано, що вони душогуби і чарівники.

Пройшли віки. Дочки і сини Божі повірили в обман темних сил, і поклонялися різним богам. І була тоді на Землі країна Альт Ландів, що значить перших людей землі. Після великого потопу від країни цієї ще залишилася столиця Атлантида, в якій зберігали Мудрість предків і поклонялися Єдиному Богові. Це було на кримському півострові, тільки він тоді був дуже великий. Там у його печерах є Храм Білої Лілеї. А втому храмі є дзеркало, під’єднане до Сіті Часу, що показує майбутнє і минуле Землі, материків і всього від початку до кінця. Діти Ангелів також мали Книгу Катарсис, що значить «Сила Царя всіх», або Сила Землі, очищення. Вони були потомками Ангелів, народом божим, душі яких мали крила ангельські. І називалися вони Альти і Ельфеї (Ельфи і феї та Атланти). Вони правили щасливо з цієї столиці всією Землею, і мали повну Біблію, яку потім відновлював пророк Ездра – 204 Книги, 70 з яких були заховані від людей. Та було шість жерців-магів чорної Зорі – провідників сатани. Вони викрали цю Книгу і щось неправильно прочитали в Книзі. Чим розбудили енергію сатани (хоронзона). Від того стався землетрус, і впав метеоритний дощ, і тому був потоп. Половина столиці була затоплена, а Книгу спасла родина Ноя. Хмари пилу на кілька років закрили землю від сонця. Були тоді ще на землі русали – підводні напівлюди з риб’ячими хвостами, кентаври з головою, як в людини і ногами, як в коня і крилаті дракони, що служили людям.

Душі Божих дітей світла потім знову переродилися на Землі. По тому визначається і сила внутрішня, і вміння душі. Яким вогнем буде світити, та як далеко пролетить, чи зможе чути думки, творити з води краплини життя, чи зможе роз’єднуватись на проекції в часі і переносить в любу точку Всесвіту силою думки. Бо так і написано: «Бо коли плід відтятий з оливки дикої з природи, і проти природи защеплений до доброї оливки, то скільки ж більше, що природні, за щеплюються до своєї власної оливки», та ще: «Який земний, такі і земні» і, «який небесний, такі і небесні». У Всесвіті є багато заселених планет як і написано: «У домі Отця мого домів багато».

Коли люди навчаться берегти Землю, і істино допомагати одне одному, то знайдуть своїх інопланетних братів. Сіть Часу люди тоді зрозуміють. З часом землі, де жили жерці чорної Зорі завоювали Скіфи, тоді скандинави, тоді Кімерійці, а зараз Книга Книг є в Україні і оберігається всіма силами Землі.

 

Життя Світанії

В часи льодовикового періоду на Землі, між Золотим і прийдешнім віком творив Господь нові Архангельські душі. І створив Господь Ангелицю Світанію, бо світла була, а ще її названо Осанелія – світло святого життя. Вона підтримувала добро і гармонію в Царстві Отця. Полетіла вона одного разу на Землю поглянути, про яку Ангели розповідали. На Землі ж тоді блукали збіднілі кочові народи. І тоді жаль стало Світанії людей і вона вперше заплакала. Упала червона крапля, сльоза Ангельська в океан, а там жінки прали одежу на березі. На них енергія любові зійшла, і стали через них відроджуватися чисті душі дітей світла Ельфеїв, що загинули при потопі. І нові – від освячених матерів.

Ці люди ставали волхвами, цілителями, пророками. Наші предки називали Світанію Мати Слава, і зображали її з Архангельськими крилами.

Вдруге на Землю прилинувши, розігнала матінка наша хмари пилу, що закривали сонце, і тварин тих великих, які розумні були і нищили людей. Але душі деяких тих тварин залишилися жити на Землі, і служити людям (дракони, кентаври, домовики, русали). І вода відступала, а Земля оновлювалась. Накрила Світанія Землю Покровом святим, коли прилетіла втретє. І сотворила вона духовний світ коло воріт Раю. Священну Землю Ельфею. Цей острів прекрасний для душ вірних своїх, живих і померлих дітей, ельфів і фей. І храм свій там встановила для них, і Книгу Святу, подаровану Небесним Отцем. Сестра ж її Мірілін, що тримає Рівновагу світу допомагала їй. І школу фей воїнів там заснувала, щоб землю ту прекрасну захищали. І три чаші життя, смерті і рівноваги тримають вони для вірних своїх. І вже не повернулась до Раю Світанія Світла. Тоді всі Ангели стали просити її, щоб вона повернулась, але сказала вона: «хай живе світ, а не я», а Мірілін же, сестра її сказала: «Я захищу тих, хто зі мною». І тоді Господь дозволив Світанії залишитися над Землею. І дав їй Покров Невразливий, меч світла і чашу Спасіння. Відтоді вона – Ангелиця природи Землі, що захищає її від злих сил з інших світів, великої Безодні, комет і метеорів. Відроджує рослини і тварин. Ця пресвітла душа є Провідником і Наставником для своїх людей на землі .

У Всесвіті встановлена Рівновага сил. Тому, коли народжується добрий дух, то з іншого краю протилежного світу народжується і злий. Так і Мара з’явилася. Спочатку у Бога дочкою була , а стала сестрою сатани і повелителькою смерті. Вона хотіла проголосити себе богинею смерті, але не могла пройти щит непрохідності для духів, щоб попасти до Раю. І тоді розбила у одному проміжку Круг Часу і в тій Безодні створила свій світ, який заповнила злими створіннями. Відтоді світи, які нижче цього Круга Часу перестали бути вічними. Тому, що інколи Вихор Часу заносить планети і зірки в ту Велику безодню, а вона відкривається раз на три роки. Багато світлих душ літають в медитаціях у Безодню і не випускають звідти нечисть. Мара, інколи, кидає комети на Землю, але Світанія і Архангели відвертають їх.

Прийде час, коли багато ангельських душ будуть відроджуватися на Землі. Це буде наприкінці теперішньої ери зла. Бо вже є створений на горі Ор храм єдності перед Вратами Раю. Там буде цей поєдинок .

Коли Світанія засне для втілення – Земля пройде Час Перехрестя Світів. У Світі дев’ять днів буде холод і пітьма, аж доки Пресвітла Душа її не прилине з Небес на Землю. І Подвижники Світла Божого, вірні послідовники її, коли світло прийде, переповняться Силою. І осяє її любов Землю святу. Те, що спало, прокинеться. І почує Земля голоси дітей своїх, а люди почують голос Землі. І видимо будуть захищені ті, що за правду святу воювали, а темні душі гинути будуть, їх Хоронзон, Азраїл і Мара усіх заберуть. І буде ті дев’ятнадцять років очищення і процвітання Землі. І знищені будуть зрадливі. Тоді злине Світанія на гору Ор, що перед дверима Раю. Там прийме вона від Святої Марії Магдалини Софії Чашу, і вип’є, а другу Чашу виллє на вірних своїх. Туди ж, на ту гору і Мара злетить, бо в земному тілі помре. І тоді буде між ними війна світла і темряви, життя і смерті.

Багато людей приймуть Праведний Бій сил. Сімірка Сил семи об’єднається. А тоді буде велике повстання народів, і велика та сила зла знищена буде. Виявляться і ті шість жерців зла, які перероджуючись, і зараз правлять Землею, а провідник сатани їхній Аріман. Так і написано: «Виявиться беззаконник, і люди будуть нищити його в багатьох тілах, в яких він буде перероджуватися. І воїни Божі остаточно знищать його , клани і релігії зникнуть. Залишиться тільки два табори у Всесвітній державі. Одні відкрито будуть з Богом, а інші – з Сатаною» коли почнеться саме руйнування злої імперії, тоді добрі люди в пустелю втечуть і знаючі знайдуть там притулок. А Світанія їм допоможе. І розквітне Земля, і річками наповниться. Тоді прийде Христос у повній Божій Силі. І знищить Він сам Сатану і всіх його слуг викине геть із Землі. І зійде Небесний Сіон, місто святе, і забере Господь до нього вірних своїх. Та спершу Син Божий прийде в світ в душі людські, і буде правити тисячу років як цар, що сидить на троні душі і розуму нашого. Тому , що Бог, є Дух. Кожна людина в своєму житті переживає свій суд. Але не кожен це розуміє.

 

Світ Ельфеї духовної

Світ Осанелії – Світанії знаходиться від Врат Раю з правої сторони. 9 портал, 9 двері справа через райдужний міст або біло-синє коло, якщо летіти.

Місцевість переливається різними кольорами. Це срібно-червоно-коричневі гори, голубі трави, веселкове небо, що переливається, дзвенять квіти, барвисті, великі, розміром з капелюх, що передзвонюючись співають своєю мовою. Дерева з яскраво зеленим і червоним листям однакової величини і форми на кожному. Іншої, круглі, продовгасті та листя у вигляді корони. Є і голковидні дерева в горах, але дуже низенькі, що ростуть кущами, сині-сині. Листя ж на деревах при вітерці подзвонює як кришталь. Птахи різного кольору, від червоного, голубого, білого і чорного до зеленого, оранжевого і малинового з трьома, двома і чотирма крилами, які говорять тоненькими голосами. Є глибокі долини і печерні міста, де живуть гноми – на півночі світу фей. А ті їхні печери із кристалів кришталевих і обсипані самоцвітами. Камінь фей – самоцвіт. Озера і річки з прозорою водою, в якій плавають золотисті риби. Тварин великих нема, а є такі, що завбільшки з кроликів, хом’ячки, білки, бурундуки, миші, коти. Хижаків нема, тільки орли, що живуть в червоних горах, білі, червоні і чорні та печерні сторожі, вісники і слуги гномів – маленькі дракони.

Світ цей розділений на 4 сектори: країна Фей воїнів, Світ Фей виконавців бажань, країна Фей творців будівничих і світ Фей цілителів. Це чотири величезні країни-міста, які об’єднує синім світлом величний Храм Фей – Храм Світанії.

На сході країни простягаються зелені і сині луки, де пасуться крилаті коні чорні, білі, червоні. Феї говорять дельфійською та ангельською мовами. В ці міста йде вхід через Брами: кам’яну, синю, червону і золоту. Феї і Ельфи живуть у палацах і замках як одиноко так і сім’ями. Їм прислуговують маленькі крилаті сільфи і аріени, німфи і мініатюрні тролі. Є там ще кентаври і крилаті коні. Карети їздять по дорогах золоті.

Харчуються феї переважно фіміамом та пилком з квітів, медом і ароматами трав, соком, зіллям, риб’ячим жиром, смолою поживною з дерев, салатами, молочком синіх соняхів, що плачуть день і ніч, чорними ягодами, з яких роблять медовий ель, рибою, медом.

Не їдять яйця, не викопують нічого з квітів і не зрубують дерев (це заборонено). Тільки деяку городину – салати і корінцеві трави, в яких коріння велике, заміняє нашу картоплю. Та ще можна на території замку підрізати кущі. Є там і блакитний і фіолетовий виноград, а в лісах є лози, що в’ються так, що з них можна звити хатинку, що і роблять деякі сільфи. Ліси там дуже густі, а замки потопають в пишних садах і травах з безліччю тварин і птахів. Там вічне літо, тому вдягають кольорові довгі накидки, плащі з кольором відповідно до країни і рангу: золоті, червоні і зелені, а Старші Феї Ради Фей носять на головах гостроверхі мантії, на яких розвіваються стрічки семи кольорів Всесвіту, семи світів.

Палаци і замки, і все, що є в них, створюється силою думки, кожен як сам захоче. Можна все міняти, але не можна руйнувати. В основному Замку є храм Світанії, де можна поговорити з її проекцією, або викликати її саму. Кожна душа, що живе або належить до цього світу, має право читати Книгу Фей. Щоб стати Старшою Феєю, треба прожити по черзі у всіх чотирьох країнах, пройти 9 рівнів навчання, пройти Посвячення, стати Наставником, навчити до дванадцяти учнів і посвятити їх, пройти багато боїв з темними і бути вірною у всьому.

Старшим Архіфеям Світанія дає темно-синю невразливу накидку, випити з Чаші безсмертя і меч Світла Ангельський. Всі феї ходять в накидках на голові, тільки їх не зав’язують, а підтримують обручами, коронами, заколками. Старші феї носять гостроверхі накидки – хітони. Якщо у феї когось з рідних чи учнів, то вони носять фіолетові жалобні стрічки.

Маленькі феї носять одяг не по країнах і рангах, а кольорові, за уподобанням. Всі феї мають крила. Два, чотири, а то і шість. Це залежить від роду, з яким поєднані з ельфами, тобто від батька ельфа, хлопчиків і хлопців дуже мало у світі фей, бо всі живуть в країні Ельфів, через Червоні Гори перелетівши, на заході острова. Інші служать захисниками на Землі. Але ті пари, що живуть там, сімейні феї і гноми дружать між собою, але на далекій півночі живуть злі карлики, які деколи можуть нападати зграйками по лісах дрімучих та яругах. Хоч гноми і захищають кордони фей з півночі. Тому на ці напади не звертають уваги, а кожна фея може втекти, перенісшись силою думки чи перелетівши на крилах чи на коні. Після смерті на землі душі фей повертаються у світ фей. У Великому Храмі є Дзеркало правди. Таке дзеркало є і у всіх замках. В ньому можна побачити життя і всі переродження любої душі. Ще там є оздоровчі кімнати, наповнені світлом для зцілення душ. І Книга Світла в вівтарі, яку читають, доторкнувшись до неї чарівною паличкою. Є там і плазмові кришталики для зцілення душі, у скринях храму, і накидки і мечі для новеньких фей. Сльоза Світанії у світі фей символ народження душі фей з енергії сльози Архангельської, що падає у воду, і освітлена променем Бога Отця, зігріта і приєднана до ще двох променів, створивши душу. Це сльоза відродження, переродження, воскресення, зцілення, очищення і освячення. В Храмі Світанії є Круглий Вівтар з сімома кругами підсвічників на яких горять сім кольорів по 12 свічок. Перший круг – 12 білих свічок, далі червоні, зелені, золоті, срібні, оранжеві, рожеві, фіолетові і сині (по 9 свічок). В центрі Кругів Світла стоїть Престол, застелений білим шовком, на якому лежить Книга Світла. На сході – чиста кришталева статуя Світанії, одягнена в сині ризи, і отвір і отвір в куполоподібній стелі, над яким на чотирьох стовбцях білих синій купол круглий, через який, коли він відкривається, прилітає сама Світанія або її проекція. Під прозорою її статуєю стоїть трон, накритий синім покривалом для неї. Під стінами стоять крісла для 12 Старших Ради, по кругу. Зі стелі над Книгою звисає Ангельська сльоза червоно синім переливаючись. Над чашею з водою, що стоять коло Книги на Престолі. Воду завжди доливає храмова фея, що чергує. Вона і плазмові вогненні двері Вівтаря відчиняє і зачиняє. Справа і зліва від трону кадильниці на двох колонах білих з фіміамом. Перед вівтарем зал храму, для посвячень і одружень, з білими колонами під стінами, скринями, кришталевими люстрами, тронами. А також білий престол, на якому чаша, сльоза і молитовна книга. До дверей плазмових Вівтаря веде доріжка коврик. Двері Вівтаря відкриті для посвячених крім (з 12 год. до 4 год. ночі; чорних днів сатани, та ночі фей, що тягнеться місяць, 29 днів).

Щодо ельфів, то це чудові, красиві юнаки з крилами різних семи основних кольорів, одягнені в шовкові довгі плащі теж різних кольорів по світу і рангу, з мечами і луками. Це чудові воїни, поети, музиканти, будівничі та провідники між світами. Є ще воїни, які метають блискавиці. Є спеціальний замок для воїнів Ельфів і фортеця для воїнів Фей, де готують їх.

Одяг виготовляють як кольчуги з розріджених металів, а накидки, хітони, плащі, тоги, мантії і халати з спеціальних дерев, які мають дуже теплу і в’яжучу рідку кору, яка дуже швидко засихає, її заливають у форми і додають краску з квітів.

Рідкі метали, що застигають, беруть з урвищ безодні вогню, яка знаходиться ще північніше за країною гномів і тролів. Там, над урвищем, в горах стоять два замки, дві бойові фортеці для підготовки воїнів фей і ельфів. З цих металів роблять мечі і стріли сонні та кольчуги і щити.

На півдні океан безкрайній, на півночі безодня вогню, з заходу червоні гори, а зі сходу просторі луки. Хто перейде луги, потрапить на край урвища – безодні космосу. Звідти веде тільки одна райдуга – дорога через безодню перекинута. Перейшовши на Заході червоні гори – потрапляєш у світ ельфів. За їх країною світ кентаврів, а ще далі – світ драконів і єдинорогів.

Але феї не переходять цей кордон. Океан же на півдні також не перепливають, а за ним луги і річки, що ведуть у світ Ірій – перший рівень раю. Щодо вогняної безодні, то за нею кам’яна пустеля і океан. На дні вогняної безодні, кажуть є світ духів володарів вогню, але туди ще ніхто не потрапляв живим, ні одна душа. Луги, що на сході, дозволяється заселяти, так само як і гори. Але в горах живуть старі ельфи і феї, які вік свій доживають на самоті, спілкуючись тільки з Богом та природою. Там в горах, вони створили собі замки, а деякі покинуті, які фея, що відлітає в інші світи, в рай чи в Забуття, залишає для подорожніх. Ефірне тіло феї, після виходу з нього душі, розсівається світлом. На ложі залишається тільки плащ. Рідні тоді прилітають у Замок і дивляться в Дзеркало правди, кому фея чи ельф залишають майно. Коли відходить ельф, то не залишає все братові, а брат – сестрі. І не залишають чужим учням чи друзям, а своїм дітям і учням.

Можуть залишити хіба що зброю і обладунки – братові, а брат – сестрі скриню кристалів і дорогоцінних каменів. Ці камені збирають в горах як прикраси, ще феї діти. За покійними збираються на поминки. П’ють одну чашу Елю по кругу, співають Прощальну пісню, а другу чашу, для душі, залишають в колі Світла і на вогнищі спалюють сушені пелюстки квітів та різні фіміами запашні.

Вночі зелені і сині трави переливаються світлячками, літаючими комашками, що світяться золотисто, і співають мелодії, дзвенять. Це дуже чудова музика східних лугів. Небо вночі затягнуте темно синіми хмарами. Кольори райдуги пригасають. А з півдня, від океану, насувається напівтемрява. День там це 3 наших дні, а ніч 12 годин. Є 29 днів у році, коли все окутують тумани і зрошують живлющою росою всі рослини. Це так звана «зима» фей. Ці тумани тоді густі і окутують усе.

Світання – Осанелія – це богиня фей і Провідниця, і Наставниця, і володарка світу фей. Сама вона дуже рідко туди прилітає. Тільки коли починається війна з темними силами Безодні або з темними феями інших світів, то рада Старших Фей збирається у храмі і викликають її або приймають команди від її проекції. А ще феї дружать з ельфами, Архангелами, Ангелами, гномами і драконами. Це союзники у війнах і захисники.

Матінка Світанія має три вигляди: вигляд феї, вигляд Ангела і вигляд хранительки землі. Деколи її зображають як дівчинку з квіткою в руці – символ її періодичного народження на Землі. А деколи як Жінку Воїна з мечем, як ту, що воює з марою і її світом

Ще Матінка Світанія має сестру Мірілін («Феміда») – хранителька Рівноваги всього всесвіту, що тримає всі школи воїнів усіх світів. Очолює об’єднання дванадцять Божих зір і 12 зібрань Ангелів Світла Божого.

 

* * *

Збірна сил – це зібрання всіх духовних організацій і світів задля якоїсь мети, як спасіння Землі чи інше.

 

* * *

Я чую голос Господа святого,

Як тихий передзвін у зелен листі.

Це – птахів щебет в цвіті весняному,

Їх спів дзвінкий в калиновім намисті.

 

Я знаю голос Господа святого,

Він в тихім дзвоні Джерела живого.

Я з Нього вийшла і прийду до Нього,

До Джерела Єдиного – до Бога.

 

Я бачу погляд Господа Святого,

У сонячному блиску океанів,

Замріяно задивлених у небо.

Хоч на Землі Всевидяще воно,

Те око Боже, що в душі у Тебе.

 

Я відчуваю дотик Батька всього.

Він – в ніжних травах, в зоряній красі.

Він – у росі, що омиває ноги,

В пухкій і теплій, лагідній землі.

 

В промінні сонця, і в Ангельських крилах,

В дзвіночках їхніх голосних.

Єднає нас Єдина сила,

Кличе дітей Господь своїх.

 

Я знаю думи Господа Творця,

Вони у тихім сонячному леті,

В ясних світанках, в сріблі водоспадів,

У швидкості, у часі, у красі.

У незліченній, зоряній сонаті,

У світі Всесвіту, що плине без межі.

 

І у гармонії всесвітній сотворіння,

Від всього, що живе, аж до каміння.

Усюди видно Думу Животворну.

І душу ту святую, осяйну.

Натхнення Батька і рука Творіння,

Що захищає вірне все Йому.

 

Книга Світла Ельфеї

Облачишся в шовк білий, сніжний і покриєшся синім плащем. Крила срібно-білі розкриєш ти, і злетиш до садів Ельфійських. Зазирни в чисте озеро кришталеве, щоб побачити Правду Життя. Візьми скіпетр свій і піднявши, прикрасиш його ти стрічками семи кольорів. Обгорнувшись веселкою скажеш ти сестрам своїм: «Я не буду вже більш воювати із тими, кого я люблю», і відкинеш свій меч ти від себе, бо прийшов Захисник Твій, Господь. Він одягне не тебе Вінця Перемоги, і зі слізьми Він скаже: «Осанелія – Слава Моя! Моя доню, у вічні світи відлітаєш навіки». Серед суддів моїх сидітимеш правлячи народом своїм. Коли буде трястися Земля, ти збиратимеш душі для мене, немов ті скарби. Одягнеш діаманти і перли на нитку одну. «Світлом стане твоїм їхня сила і їхня любов і відродять вони твою землю духовну, і землю колишню заселять Дочки Світла Мого. Бо ось я, стою перед вами, як тато, формуючий душі. Не заблукаєте ви між світами. Я являюсь вам як дідусь, увесь білий та білобородий, хоч я не пам’ятаю Початку свого, бо сказав би я вам. Але Діти мої мені стали Початком і відліком часу. Навіки».

* * *

Розломися ти, криго любої душі, скинь кольчуги свої і щити, і схили свою голову перед Єдиним, бо тебе зігріває його теплота, а проміння його як отой літній ранок. Ти ж, як квітка свята, як голубка в садах його райських, де Єдина у Нього із Ним благодать. Чи ти бачиш, Душа його мудрість, красу. Чи любов Його ти відчуваєш. Поки ти ще є на Землі, прийди, й ти до Дому його, відкрий своє серце, і меч відклади, і вклонися Йому з Його Царицею, з Його синами і дочками. Іменем своїм розрішить Він печалі твої, і всі рани твої залікує. Та де й ти, там і Дім Йому буде, бо сказав же так Всеєдиний: «Хто позбавлений всього лихого, ненависті, заздрощів, підступів, сумніву й страху, тому явлюся я в душі його. Бо я буду там, де ви хочете, щоб я був. І так буде навіки».

 

* * *

Зберігай свою віру, і віра твоя приведе до любові, любов же до сили, а сила до Правди і Райських Божих Врат. А воля твоя й воля Божа створять Красу і Гармонію животворящу. Без цих же п’яти і шостої не буде, і сьома згорить. А якщо збережеш хоч одну, то всі інші повернуться з часом.

 

* * *

А навчаючись слова мого ти навчайся його досконало. Слухай всіх мудреців, і не пропускай ні одного. Бо розділена мудрість моя почастинно, щоб закрити це від нерозумних та себелюбців. Грані Каменя мого у сині моєму Ісусі.

Бережи первісність мови, що передаю вам. Бо ключі пізнаня в ній знайдеш ти і будеш тим Словом творити Добро.

Оце Доня Моя багатьма ногами бігає по Землі. Їй підвладні всі добрі діти людські. А мій син, що чашу любові тримає усім юним допомагає. А доня моя Рівновага молодим дає мудрість. Мій син же Ісус дає Світло Життя для усіх.

 

* * *

Спочиньте ж бо ви від трудів своїх, діти. Приєднайтеся до моєї Святої Вечері. Я вам Тайни відкрив, ви ж Мені присвятили служіння своє.

Ось стоять мої воїни по праву і по ліву руку, без прикрас їхні ризи потрійні, їх мечі напоготові завжди. Оце я приставляю до вас їх, Архангельських провідників своїх даю вам Захисниками і цілителями на Землі. Бережіть їх так, як вони бережуть вас.

 

* * *

Я молитви всі ваші приймаю, а мій суд розрішає Серця ваші і душі не вкрасти нікому, навіть сатані самому. Невідомий в<

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти