ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Захист Землі перед Великою Безоднею

Це має виконувати Джерело, літати раз у три роки у травні у Велику Безодню, чи тоді, коли зло виривається несподівано. Щоб летіти в таку дорогу – 12 днів піст, молитва та покаяння, якщо це сталося несподівано, то зібрати всю любов до Бога, і летіти з нею.

Світанія перед польотом подарує меч світла і невразливий хітон. Спеціальні молитви там треба перетворювати у форми: думки-образи. Летіти треба в образі Світла чи невідомої монади, точки або прозорого птаха через темний ефір у білий Круг у синьому небі.

Коли потрапляєш у біле світло перед Вратами Раю, то летиш у південно-східному напрямку від них у протилежну сторону через космос. Тоді вібраційним способом у формі звука через 24 ефіри N i A через Космічні Плани. Сила думки по каналах світла, і сила інтуїції і бажання будуть переносити тебе. Чим ближче до Безодні, тим важче стає летіти, бо там зменшене Боже світло. Крізь чорний міст треба пробиратися наосліп, а там важко дихати. Потім вилітаєш з нього і летиш над Безоднею в північно-східному напрямку вниз. Тобто ти пролетиш мимо правителів трьох Ефірів, і опустишся на метеорит перед Вратами Безодні. За ними – Космічне пекло, де править Мара і Хоронзон – боги смерті і руйнування. За Вратами – чорна діра, де спалахує чорне, червоне і зелене, коричневе світло. Це третій Круг Непрохідності для душ і ефір ZAX. Навколо – Велика Безодня за Вратами – Безодні Смерті. Всередині неї все розвалюється, руйнується , переливається, вибухає, міняється і кипить. Ти ж, не метеориті, прийми образ і подобу Світанії і укриття Невразливим Покровом. Будуть з’являтися «маяки» - несправжні провідники, ангели з неживими очима, білими і червоними крилами потвори – наслідок ілюзії Мари. Але не їх треба боятися та й взагалі не боятися нічого. Дочекайся, коли з воріт почне вириватися зло. Воно може бути у різноманітному вигляді. І тут треба знати, де відганяєш силою уявного вітру, заганяєш назад Драконів палиш білим вогнем, змії – висвітлюючи простір молитвою, птахи – проекції орлів, вогонь перегороди річкою Забуття, чорних драконів відганяєш Мечем Світла. Треба вистояти, поки Ворота не прикриються за законами Кругу Часу і пустити ту річку в діру Забуття, яку відкриєш сама. Коли виривається Велика Темрява, переходь в подобу Зорі палаючої, а коли дрібна нечисть – висвітлюй світлом, якщо летить великий камінь – розколюєш його, кидаючи на нього метеорит, на якому стоїш. Той Єдиний метеорит перед Вратами можна одразу ж відновити силою думки. Може вийти темний воїн – бийся з ним на мечах до закриття Брами. Повертайся тією ж дорогою.

 

Школа фей воїнів

На півночі світу Фей, над вогняною Безоднею стоїть дев’ятиповерховий замок з шпилями нагорі. Це школа, де проходять тренування і випробовування фей війни, захисники цього прекрасного світу. При вході в школу висить вивіска над дверима: «Ніяке нечисте серце не ввійде сюди, і ніяке нечисте серце не вийде звідси». На подвір’ї Замку, за цими воротами стоїть земляний камінь. На ньому кожна душа, що прийшла на навчання, приносить клятву, поставивши праву руку на камінь: «Клянуся не зрадити, захищати цю Землю, як цей камінь стояти незворушно на її сторожі, або загинути і стати землею, або перемогти на славу Отця». Обіцяю, проходячи школу, захищати її закони і виконувати їх во ім’я Матері Світанії і Бога Отця. Після цього приходить Наставниця і господиня замку Мірілін, що ангельською мовою означає Рівновага Життя, що є сама сестрою Світанії. Вона дарує душі Червоний Плащ, врічає їй же меч, і запрошує зайти в Замок, благословляючи. На вигляд вона – чорно-біла померла душа, висока і широка сильна жінка в чорній монаршій мантії з капюшоном.

Щоранку всі співають Бойовий Заклич, який і відкриває врата Замку. На першому поверсі замку холодно і сиро. Є багато холодних підземель і карцерів для тих, хто не виконує законів замку.

Перше випробовування полягає в тому, що в одну із кімнат душу феї приводить Наставниця до каменя, до якого прив’язана «фея зрадниця». Її відв’язують, ї їм обом дають мечі і вона наказує ліквідувати порушницю. Якщо учениця ліквідовує її, то переходить на друге завдання, якщо помилує, то її Мірілін приводить до Чаші Причастя, одягає терновий вінець і відправляє в темницю, до каменя, на якому написана Книга Законів, а в ній закон, що воїн повинен ліквідувати зрадника і ворога, бо інакше той ліквідує його. Душу прив’язують до каменя і залишають там ненадовго, поки вона не зрозуміє цього закону. Насправді ж ніякої порушниці вбивати не треба, бо це тільки проекція, але фея не знає цього.

Друге завдання полягає в тому, що в кімнаті тренування з метання вчишся метати правильно і чітко блискавки, шари, а також кидати різного кольору вогонь із чарівних паличок, клинки, мечі та інше. Потім душа проходить відновку в ванні, наповненій плазмовим розчином, який очищає і укріпляє від всякої негативної енергії, і стирання пам’яті, і з’єднує роз’єднані частинки душі.

Потім йде перехід у кімнату з плазмовим ковпаком. Душа вчиться вибиратися з-під нього, перетворюючись на плазмово-світловий пар. Серце душі перетворюється поступово, і всі 7 сфер, і витікає з-під ковпака, якщо поверхня землі або приміщення така, що її можна пропалити. Щодо зернятка душі, то воно не перетворюється, але може пропалити поверхню підлоги, якщо вона не кришталева, діамантова або кристалічна, і збирається знову. Тоді переходиш звичайний бій на мечах у підвалі Замку з трьома відьмами, і знову на спочинок з іншими ученицями в загальній кімнаті. Смерті і життя дві чаші дають випити наступного ранку і від цього додається сили. Тоді переходиш на третій поверх рівень в кімнату душ. Там в акваріумах є різні душі шари, залиті плазмою. Вивчаєш різницю між ними. Так душа демона має тверду чорну оболонку. Душа Ангела кришталево чиста, як кришталь, з золотим зерном всередині. Душа Архонта з чорною оболонкою, і має в собі, всередині, чорний камінь, як гранітний. Душа ельфа має в собі зелену енергію землі сили. А душа феї має енергію синювату і рожево-білу енергію Сфер. Душа Архангельська має чисто біле світло. Щоб перемагати демонів, треба мати змішані три енергії, зелену – силу Землі, синю – силу сфер і біле світло Боже. Ще вчиться, як можна перепрограмувати розум. Треба вкласти в голову кристал, заповнений потрібною інформацією. Ці кристали добуваються в Червоних Горах – «Сльози гір». Вони втягують в себе любу світлу енергію. Тяжкої і темної ні. Другий спосіб – це заложити в душу потрібну інформацію, і вкласти її в голову.

Кристалами ще можна зцілювати і з них роблять гадальні шари і дзеркала Правди.

Наступна кімната – це кімната запитань. Там є багато речей, які всі накриті кольоровими тканинами. Душу закривають у кімнаті і вона має все, що хоче знати нове. Після кожного запитання зривається тканина з потрібного предмета я з’являється Книга з відповіддю. Потім переводять ученицю на п’ятий рівень (поверх) в кімнату часу. Та сидить на троні кришталева статуя Матінки Рівноваги з мечем і Терезами в руках. Перед нею на Престолі стоїть Чаша Часу і макет-машина Круга Часу, що пливе, і рухає світи. Душі тільки кажуть, що цією машиною можна управляти часом і ведуть далі на відпочинок в загальну кімнату. Там душа має право просити їжу і напої, яку приносять службові феї в синьому. Учениці ж всі у червоних навчальних плащах ходять, поки вчаться. Їх бойові крилаті коні знаходяться на подвір’ї в конюшнях Замку.

Шостий рівень – кімната променів. Там є багато променів різного кольору і треба дійти до дверей, розрубавши мечем кожний промінь, знаходячи анти колір до нього і не попектися. Так синій меч розрубує вишневий колір, білий – чорний і червоний, жовтий – зелений і синій, рожевий – жовтий і зелений, синій – промінь розрубує червоний меч.

В наступній кімнаті бій з триголовою гідрою, третя голова якої не відрубується, а погляд вбиває. Треба дати їй глянути в дзеркальце правди, тоді вона вбиває себе ж своїм же поглядом.

Потім душа повертається в кімнату часу, де їй дають випити з Чаші Часу. Тоді вона отримує силу, щоб ставити ковпак в сіті часу, і пересувати промені на його поверхні, міняючи час, а також прискорювати і сповільнювати час, збільшуючи і зменшуючи ковпак. Промені часу приєднані до Архангелів часу. Також треба вміти бачити минуле і майбутнє в Чаші Лотоса з водою.

Після цього переходять на спочинок. В кімнаті Задзеркалля душа проходить по черзі сім дзеркал. Це сьомий рівень Замку. В першому дзеркалі зустрічає свого двійника, якого перемогти можна, пройшовши рівно крізь нього. В другому потрапляє в світ проекції страхів, де має зрозуміти, що треба уявляти, ніби цих монстрів нема. В третьому – білий хрест – знак вийти назад. В четвертому - чорний світ, де темна енергія тяжка і душу стискає до монади – повернутися назад у вигляді монади і розширитися. В п’ятому – пустота, яку заповнити звуками дзвону. В шостому – бій з драконом часу, який проходиться коли дати йому випити з Чаші Часу. І в сьомому показано, що можна летіти в сімох проекціях і бачити все в будинках через дзеркала. Треба вилетіти з якогось дзеркала в будинку та зібратися в сімох житлах, і зібратися воєдино, а тоді присферитися в школу. Восьмий рівень – це підготовка до бою з демонами у Вогняній Безодні. Йдеш на перехресний коридор, де є хрест і камінь молитви, і молиш там всі молитви і обереги, а тоді переходиш на ложе лотоса, на енергетичне відновлення, де відновляють душу всі 7 аур.

Перехід на дев’ятий рівень стане для учениці несподіванкою тим, що оголошується битва з демонами тими, якими колись вона не перемогла в житті, тобто з колишніми ворогами, та ще й на їхній території – у Вогняній Безодні. Об’являють, що бій не навчальний. Сама Матінка Пресвітла Мірілін дає душі випити з Чаші Сили, дарує меч Світанії, сонні стріли і світлові клинки, приводить і благословляє, тоді прив’язує до невидимого променя, виходять з ученицями на подвір’я, співаючи бойовий гімн фей і відкриває вхід у Вогняну Безодню, там є один демон вратарник, якого фея одразу ж перемагає, а потім приземлиться на острівок, куди прилетять вороги, по колу в закритих плащах, і з ними бореться до перемоги, рідко хто з них скидає балахон, показує обличчя. Перемігши їх душа повертається на зовні через печеру в кургані, сказавши слово код для дверей. Якщо душа поранена, то її витягують за невидимий промінь, після цього Мірілін поводиться з душею надзвичайно лагідно, і відкриває таємницю, що вона і є сестра Рівноваги, сестра Світанії, і каже що душа має право розділившись на проекції жити в кількох світах. Тоді закликає зберегти вірність світу фей, і відправляє на спочинок в одиночну кімнату з пуховим ложем під балдахіном.

Наступний – десятий рівень – таємниці ельфів, йдеш у підземелля, і маленький гном показує сім чудес світу фей. Перше чудо – це камінь круглий і зелений, це сонний камінь, що присипляє. Друге чудо – це кузня мечів, із чого, з яких руд вони робляться. Третє чудо – це меч ельфів, який сам вміє битися по собі, і має розум. Четверте чудо – це мантії, і з чого їх роблять, і мантія невидимка із срібного дерева і дзеркальної плазми. П’яте чудо – це Жар-Птиця Віри, червона, вогняна. Праматір червоних орлиць з рожевим сяйвом, яка дарує рожеві кулі енергії з клюва. Шосте чудо – безсмертний ельф, який прикований під ковпаком по своїй власній волі, йому треба задати запитання, а коли він, натомість, запропонує феї померти за свій світ, треба погодитися, тоді він зрозуміє готовність і вірність тої душі, і відповість на запитання. Сьоме чудо – Чаша зі Сльозами Світанії, яка відроджує любу душу, навіть і спалену. Після цього, дякуємо гному, і йдемо на починок в особисту кімнату.

Одинадцятий рівень – це загальний турнір. Всі, піднявши жезли вгору, співають гімн єдності і розходяться в променеві кімнати, де заряджаються чотирма перехресними променями. Тоді виходять на подвір’я і тренуються парами, але кидають прозорі, нейтральні кулі і таку ж нейтронну енергію, користуються мечами і щитами. Аж після турніру знайомляться між собою.

Дванадцятий рівень – бій із самою господинею Замку Мірілін, але не всі його проходять, а деякі, хто вчився на відмінно, тобто без жодної похибки, не проходять його взагалі, а отримують благословення і відлітають додому разом з речами і тваринами. Щоб перемогти Мірілін, треба прилетіти на коні в башту замку в її кімнату, і забрати зі стола її земний шар, а тоді кинути в неї. Після цього вона з’явиться в своєму справжньому вигляді, як жінка з чорним волоссям в фіолетово-червоній мантії, дуже красива, з чорно-синіми очима, з діамантовим червоним жезлом в руці, поклониться і відпустить із замку. Заграє музика фей.

 

Перетворення

Для того, щоб перетворитися в щось інше, треба мати частинку цієї енергії, і відділити семигранний промінь, а потім поділити його на дев’ятигранний промінь (тобто в дев’ятикутну зорю) з золотим осердям, і це ввести в свою ауру або випити з зіллям.

 

Зникнення речей

Вісім каменів по кругу, в центрі вогнище, сіть з 8 рук (пар), слідуючи велінню долі, в цей роковий час я поміщаю все творіння з його силами і сонце з промінням яскравим, і сніг зі сніжинками білими, і блискавицю гнівливу, вітри швидкі, і гори сильні, і зганяю я це все милістю і дією великого Атми Всемогутнього, поміщаю поміж собою і Царством пітьми, далеко звідси. Зама, зама, озза, рахама, озай (apeas). Анаін утрок утвас бетуд дохіел (дохіель) діенве.

 

Віднова душі

На відновлення душа прилітає на перший рівень Раю в золоті врата в храм з левами, де проходить сім озер і ангели виливають в неї світло з трьох чаш. Це наша витрачена енергія на бій з чорними або на чиєсь зцілення.

 

Переплавка душі

На переплавку душу відправляють у таких випадках, якщо їй підсадили чужу душу, або канчука душу, що пожирає енергію. Дали чужу силу, якої людина не хоче, якщо кинули темну силу, з якою людина сама не може впоратися.

 

Перетрансформація душі

Це коли людина попала в тяжку депресію, або коли треба знищити лишнього купідона. Переплавка це – очищення душі через проходження вогняного озера – чистилища. Це проходити тяжко, але потрібно, повернувшись випити святої води. При перетрансформації душа проходить озеро світла і благодаті, де душу відновлюють і де створюють нові душі.

При відновці душа проходить сім озер, на дні яких проходить випробування і очищається водою з Чаші і Світлом Божим.

 

Бій з Земним Наставником

Проходиться у двох випадках: навчальний – це коли йде тренування чи екзамени. І тоді, коли учень повстає проти свого вчителя, тоді він може кинути виклик. Але бій тоді проходить без плащів і щитів. Це називається бій останньої довіри. Наставник ніколи не кидає виклик учневі першим, а тільки є виняток, коли той перейшов на темну сторону.

 

Закон переговорів

З темними: маєш право тільки на три мирних зустрічі з темною особою, якщо прийде до вас ворог ваш, то прийміть його щиро у домі своєму, нагодуйте всім що є і вислухайте. Прийміть подарунки і віддайте на люди, не доторкайтеся до них. Якщо джерело – неодружена фея, тобто не зв’язана веселкою Купідона, чи клятвою з коханим, то не повинна жаліти ласки гостю, якщо ж одружена, то має пред’явити йому знак: кулон, браслет чи перстень.

Якщо в гості прийде хтось зі своїх – знак подасть, попросивши води.

Колір плащів означає: чорний і червоний – бойовий і навчальний бойовий. Синій і сірий – робочі для світу фей і на землі, білий – для польотів на вищі рівні Раю. Пов’язка на голові феї синя – стан війни.

 

Медитація від сильного болю

Уявити себе наповненою чистою, прозорою водою.

 

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти