ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Світанія і Енергія Божественної мрії

Для того, щоб збувалися всі добрі наміри і бажання потрібна сила віри і вірність. Бо як колись один святий Йосиф був зраджений братами і проданий у полон, то через цю зраду через кілька років все те плем’я прийшло у полон до Єгипту, то щоб таке не сталося і з нами. Тому то, зберігайте найперше чистоту і вірність поміж собою.

Для підсилення молитви є обряди і ритуали. Вони є для того, щоб поєднати фізичний світ з духовним. За допомогою тіла і Крові Землі Матері та Ісуса Христа, які об’єднуючись з Духом Святим дають третє життя, яке ми приймаючи, живемо вічно. Ікона дана як Провідник до світу Раю, як віконечко, з якого на нас невидимими промінчиками сходить благодать Божа. Свіча воскова очищає нашу душу вогнем цієї благодаті, що у поєднанні із земним вогнем свічі, підсилюється втричі силою молитви. Вода свята, в яку був закинутий срібний хрест сама стає молекулярно хрестоподібною, і зцілює через те наші тіла. Земля теж має велику силу зціляти і очищати. А також гірський кришталь теж має пам’ять землі (Вервиця, чотки), який нас захищає, теж має Круг молитовний, де на кожній намистині молитва за кожного.

А ще не забувайте промовляти Ісусову молитву «Господи, Ісусе Христе, Сину Бога живого, помилуй мене, грішну». Через цю молитву відкривається серце душі, що запалюється при сходженні Духу Божого. І чим більше висвітлюється душа, тим краще для людини. Сказав Отець: «І кожен зможе сам душею своєю з душею спілкуватися моєю». Ікона є провідником до того, до кого звертаємося. Лампадка перед іконою очищає ікону і захищає від чужого впливу злих сил. Ікона має бути освячена і натхненна вірою творця, що її малював. Це через ікону Бог благодать свою присилає в дім. Але, коли ви молитесь не в храмі і не в домі, то краще чітко уявляти при молитві образ того, до кого молимось. А щоб молитва щирою була, треба очистити думки свої від зла, щоб і у думці, яку чути теж не було ніякого бажання злого. Бо так нам треба йти до Бога, щоб почуття Його у радості Божественній були, щоб Ангели молитву вашу донесли. А якщо любові є хоч іскорка одна, то буде чистою енергія молитви як дзвінка струна. І світло, що молитвою підсилене в душі горить, усяке зло розтопить і перепалить. Всі сили зла втікатимуть від вас. Водою вам хреститись треба намоленою, чистою, що інформацію несе лише про святе, освяченою в храмі. Хрест на собі для того класти треба, щоб відділитися, відкритися для неба. Бо, перекреслюючи «я» своє ти очищаєшся, зливаєшся із Богом і відсікаєш нижній світ від верхнього. Це знак «стоп» для всіх злих сил, бо освятив Господь усі світи. Є молитви, що вже написані були як Коди Ключі. З них починати треба. Решта ж має литися з душі. І говорити можна із Отцем і від себе. Дзвони очищають Храм від скинутих там гріхів і всього тяжкого з душі. Одяг має бути відповідного кольору до обряду. І у Покрові має бути жінка, щоб Господь благодаттю покривав. Бо шарфа два кінці – то ангела два крила, а косинка – то трійці сили три.

Благословляйте ту їжу, яку ви їсте, і по можливості готуйте собі самі. Зокрема для фей – феям не можна їсти яєць і не можна фарбувати волосся на чорне.

Вода всю силу зберігає і їх зціляє. Тому охрещення дітей обов’язкове, щоб змити родові гріхи, та щоб були вони усі здорові. Тому занурювати треба немовля з голови до ніг у воду цілком в Храмі Божому обов’язково. Сповідь же в наших генах міняє і стирає все про наші гріхи і гріхи предків, і молитвою священика відсікає темний промінь від демона, який управляє цим гріхом і від душі людини від’єднується нитка ця. Молитвою за померлих ми посилаємо їм світло для очищення і сили. А ще до Бога пісня свята і не одна. Вона розпрямовує крила душі і живить дух для вічного життя. Людина в храмі всіма чуттями славить Бога. Свіча для душі – це очищення. Ладан – для очищення духа і запаху (нюху), ікона – для зору, спів церковний для слуху, вода – для зцілення, поклони – для розуму і очищення від негативу. Коліна приклоняємо для ніг, хрестимось – для відкриття і освячення душі, руки складаємо в молитві – присвячуємо всі діла рук волі Отця.

Завжди будь вічною у Богові, ніколи не рабом. Не слухай злого і не реагуй на нього, щоб спільником його не стати або провідником.

Думка, слово, мрія притягує подібне у життя. Для тих, хто любить Бога, то не трудна дорога, благословен хто нею йде від смерті до раю вічного життя. Слава Богові Живому на Сіоні. Сила думки більша за всі сили. Силою думки любові і натхнення Бог створив світ, бо це – Божественна мрія. Сила думки в її швидкості, вона більша за швидкість світла і здатна проникати в минуле і майбутнє та в інші світи. По променях світла переноситься інформація. Тому то має значення, коли і в який час що сказати, коли молитва з відповіддю повернеться, обійшовши Круг. Бо без світла силу думка втрачає і тому вночі все засинає.

Отож, Віра, Надія, Любов. А найбільша ж між ними любов. З такою силою треба читати всі молитви. Любов до Бога, людей і природи. Не допускати сумніву чи неуважність, коли уявляєш образ при молитві. Ще закон, який сказав Отець: «Ніхто, крім самої душі не вправі міняти її долю і її судити, бо їм Вінець Свободи я передаю. І як захоче і повірить кожна душа, то буде синам і дочкам моїм дано». І возз’єднаються по Волі Отця Віри, Надії і Любові три Луча. За всіх нерідних так молитись треба: «Як Воля, Отче є на те Твоя».

А ще, знайте, що більш за все лукавий боїться щирої любові, щирої молитви і правди. Є Провідники Архангелів на Землі – Просвітлених, ще їх називають Праві або Джерело. Раз у три тисячі років народжується така душа на землі. Людям краще звертатися до знаючих людей своєї сили. Щодо вас, то ви відноситесь до всіх однаково. Ви не можете не прийняти людину іншої віри, бо знаєте істину, яка є по частинах у всіх релігіях.

Є спосіб зчитки інформації через Ангела Хранителя, не змішуючи енергію. Таким чином, що ніякого обміну сили немає. Це так, ніби дивитися у дзеркало. Можливо також передавати думки і читати їх. Деякі злі люди і світи та злі сили управляють цілими народами і сектами через думки.

Якщо ви очищені в душі і позбавлені темних відчуттів, то сприймете інформацію на будь-якій відстані, і навіть із Космосу. Але будьте обережні. Є багато сил, які видають себе навіть за Бога. Тому знайте, що сам Отець ніколи не говорить людською мовою, а тільки через Ангелів, природу, думки, почуття та Небесних Провідників. Через праведні душі. Бо навіть старозавітні пророки чули голос Божий тільки у своїх думках. Інші, що стояли навколо, не чули. Серед таких Мойсей, Ездра, апостол Павло. Деякі злі ангели, духи чи біси можуть заважати і лякати вас. Але навіщо нам боятися духів, коли ми самі є духами в тілі. А Бог же сильніший від них, бо відкритий для всіх, а їх же сатана закритий в неволі.

Енергія сонця стане для праведних в тяжкі часи, для народу Божого, підтримкою для життя, і буде підсилювати вашу енергію. Але нехай ніхто з вас не прагне бути абсолютно праведним, бо з цього духовна гординя народжується, аїї мав і сатана.

Жінки мають пророкувати у Покрові, бо це захист від злих сил та знак для охорони ангельської, а довга спідниця означає довгий вік. Образи уяви мають дуже велике значення. Ними можна міняти майбутнє. Образи святих вмістилися на іконах. Це – як шматочки дзеркала, у яких відображена одна та ж душа. Через ікони посилає нам Божу Благодать Господь. А те, що зображення різні, то означає тільки, що душі в Раю мають який тільки захочуть вигляд і так з’являтися. Тому то і на іконах, коли Богородиця з’явилася монахам, дітям чи святим, так її і малювали по різному. Навіть ті, хто заперечує ікони, закривають очі при молитві, бо прагнуть уявно бачити образ того, до кого моляться. Ікони – це провідники, щоб молитви приходили до Бога, а не губилися в Просторі і часі по Світах. І щоб їх не перехоплювали злі сили.

Крапля – Сльоза Світанії вам буде за символ життя і освячення та милосердя. Бо це – сльоза ангельська. Бо з неї все живе, вона може оживити і вбити, відродити і знищити цілу Землю. З 12 ночі до сходу сонця ваша сила засинає. Не беріть плати за навчання інших. Даром взяли даром віддавайте. Перевіряйте, чи людина хрещена, чи немає наколок, чи носить хрестик. Не відкривайте іншим долі людей.

 

Молитва Посвячення

Я, душа бога Отця і Небесної Матінки, Світла Божого і волі Його виконавець я – вірна душа Бога Отця Іягява, Ела, Саваофа і Сина Його Іісуса Христа і Духа Святого. Благаю Божим твоїм іменем, ранньою Зорею створеною Твоєю. Волі якого покірні всі сили і духи добра і зла. Серед них є Цар Царів і Бог Богів. І сидить Він на Святому Троні у місті Сіоні. На голові Ісуса Христа вінок, на руках 12 золотих обручок. На грудях Князя миру Ключі висять. Вогнем Небесним вони горять. Під ногами Царя Книга лежить, сам Архангел Михаїл її сторожить. Запечатана вона 12-ма замками і закрита Царя Небесного Ключами вся Господня Сила. Підійду я до Князя поближче, поклонюся до ніг Його по нижче. Книгу з-під ніг Його забираю, іменем Твоїм Ключі з Князя знімаю, з волі Божої двері мудрості відкриваю. Я, раба Божа (ім’я) святу Трійцю знаю і всі імена Господні в знаках Книги читаю, чашу Сили Святої з рук доні Божої Світанії приймаю. Господи, Всемогутній боже! Даруй мені пізнати через Ключі Твої всю мудрість Неба і Землі. Чудо народження, життя, любові, забуття, смерті і вічного життя. Іменем Тайної Трійці і іменем Матері Твоєї і Матері всіх світлих душ. На всяке благо і добрі цілі хочу приміняти Твій цінний дар. О Архангели і Ангели! Влади і Сили! Херувими і Серафими! Суд і Сотворителі! Тернер і Тетраграмматон! Явіться мені! Сила Царства! Будь під моєю правою рукою! Сила Таїнства, будь зі мною! Хай пройду я непохитна між колон, на яких стоїть храм. Хай не погасне блиск Мудрості, хай звершиться моє бажання! Прилети Світлом Ясної Зорі Ангелів сонм безстрашний. Хай наповнюсь я тайною силою, як чаша. Приймаю я силу Енергії Доброго Бажання Силу Світла Духа Божого і перед ангелами свідками обіцяю дотримуватись законів Божих та законів добра і світла. Не зрадити доброго і свого духовного Наставника на небі і на землі. В ім’я Бога Отця і матері Небес я відрікаюся від зла. Обіцяю боротися за душі людей, що гинуть. По мірі сил моїх захищати Землю. Проповідувати слова дітей Божих. Що за Нього із Ним. Навчати, віщувати правдиво, зціляти і захищати від сил темряви людей. Хай буде так. Нині і навіки.

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти