ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ ЯКА ВИКОРИСТОВУВАЛАСЬ ПРИ РОЗРОБЦІ РЕКОМЕНДАЦІЙ З ОРГАНІЗАЦІЇ БОЙОВОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ І МЕТОДИКИ ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ З БОЙОВОЇ

СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ ЯКА ВИКОРИСТОВУВАЛАСЬ ПРИ РОЗРОБЦІ РЕКОМЕНДАЦІЙ З ОРГАНІЗАЦІЇ БОЙОВОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ І МЕТОДИКИ ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ З БОЙОВОЇ

ПІДГОТОВКИ В МЕХАНІЗОВАНИХ ПІДРОЗДІЛАХ для студентів Кафедри військової підготовки НУВГП.

1.Міністерство оборони України; навчально-методичний посібник УПРАВЛІННЯ ПОВСЯГДЕННОЮ ДІЯЛЬНІСТЬЮ ПІДРОЗДІЛІВО.М. Бриксін, О.В. Стаховський, М.Д. Ткаченко, Ю.В. Цепляєв; Харків-2007.

2.Міністерство оборони України ;Головне командування Сухопутних військ ЗСУ; РЕКОМЕНДАЦІЇ З ОРГАНІЗАЦІЇ І МЕТОДИКИ ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ З БОЙОВОЇ ПІДГОТОВКИ;Київ-2005.

3.Міністерство оборони України; МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК З ОСНОВНИХ ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОВСЯКДЕННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВІЙСЬК (СИЛ);Під загальною редакцією начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-полковника Затинайко О.І.; Київ-2005.

4.Министерство обороны СССР; учебно-методическое пособие ТАКТИЧЕСКАЯ ПОДГОТОВКА СОЛДАТА, МОТОСТРЕЛКОВОГО ОТДЕЛЕНИЯ И ВЗВОДА; пособие разработано офицерами ГУ боевой подготовки Сухопутных войск; Москва 1989.

І. ОРГАНІЗАЦІЯ БОЙОВОЇ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПІДГОТОВКИ

Бойова підготовка є система заходів щодо навчання та виховання в дусі патріотизму та гордості за Батьківщину особового складу, підрозділів, військових частин, з’єднань Збройних Сил України для ведення бойових дій та виконання інших завдань у відповідності до їх призначення.

Бойова підготовка організується і проводиться на основі вимог статутів Збройних Сил України, Бойових статутів Сухопутних військ, наказів і директив Міністра оборони України, начальника Генерального штабу Збройних Сил України, командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, Організаційно-методичних вказівок з підготовки Сухопутних військ Збройних Сил України і відповідних Програм.

2. Програма бойової підготовки розроблена на навчальний рік із 11-місячним циклом навчання(10 навчальних місяців, два сезонних технічних обслуговувань техніки та озброєння по 2 тижні кожний та підготовчим періодом протягом одного місяця).

Тривалість навчального дня (без урахування часу для пересування на заняття і з занять)6 годин, навчального часу50 хвилин. Під час проведення польових виходів, стрільб, водіння, а також інших занять, пов’язаних з виходом на полігони, тривалість навчального дня не регламентується. Тактичні навчання проводяться в будь-які дні тижня без обмеження загальної тривалості службового часу.

Закріплення пройденого матеріалу, вивчення (відпрацювання) слабо засвоєного матеріалу, підготовка до наступних занять, тренування у виконанні нормативів проводиться під час самостійної підготовки у визначений розпорядком дня військової частини час та розкладі занять підрозділу.

3. Підготовка особового складу та підрозділів здійснюється протягом одного циклу навчання:

Підготовка молодого поповнення У цей період військовослужбовці займаються за програмою молодого солдата, закінчують підготовку виконанням початкової вправи з автомата і складають Військову присягу.

Одиночна підготовка військовослужбовців за фахом проводиться у військових частинах та підрозділах, які укомплектовані військовослужбовцями строкової служби у складі штатних підрозділів.

Одиночна підготовка, підготовка відділень та взводів складає загальновійськову підготовку, а рот і батальйонів – підготовку за призначенням.

Підготовка підрозділів організується і проводиться у формі виходу їх на полігони.Кількість виходів та їх тривалість визначає, виходячи з рівня підготовки підрозділів, їх бойового призначення.

Основними предметами навчання механізованих підрозділів є: гуманітарна, тактична, вогнева, технічна підготовка, водіння бойових машин, стройова та фізична підготовка, статути Збройних Сил України.

Морально-психологічна підготовка здійснюється під час навчання та повсякденної діяльності військ з метою досягнення морально-психологічної готовності та спроможності особового складу виконувати покладені на нього завдання.

4. Командирська підготовка сержантів організовується і проводиться на командирських зборах, командирських, показних та інструкторсько-методичних заняттях, інструктажах і вдосконалюється під час проведення занять за предметами навчання з особовим складом.

Планування бойової підготовки

Тематика з предметів навчання розробляється на весь навчальний рік, кількість, номери тем занять з кожного предмета навчання залежно від кількості навчальних днів на місяць визначаються під час планування.

6. Облік результатів бойової підготовки ведеться:

у взводі – індивідуальний і за відділення;

у роті – індивідуальний, за відділення, взводи і сержантів роти;

7. Переведення озброєння та військової техніки на режим сезонної експлуатаціїпроводиться у визначені керівними документами терміни (два рази на рік), для чого виділяється по два тижні.

 

ФОРМИ І МЕТОДИ ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ З БОЙОВОІ ПІДГОТОВКИ

Форма навчання - організаційна сторона навчально-виховного процесу. Вона залежить від мети, складу тих, хто навчається, і визначає структуру заняття, місце і тривалість відпрацювання навчальних питань, роль і специфіку діяльності керівника, його помічника і тих, хто навчається, використання елементів навчальної матеріально-технічної бази, навчальної і бойової техніки.

Основними формами навчання є:

- лекція;

- семінар;

- бесіда (розповідь-бесіда);

- класно-групове заняття;

- самостійна підготовка;

- показове заняття;

- інструктаж (інструктивне заняття);

- тактико-стройове заняття;

- тактичне (тактико-спеціальне) заняття;

- інструкторсько-методичне заняття;

- польовий вихід;

- тактичне (тактико-спеціальне) навчання;

- контрольне заняття (залікове заняття);

- змагання (конкурс).

Кожна форма проведення занять передбачає один або декілька методів навчання.

Методи навчання - це прийоми і способи, за допомогою яких здійснюється передавання і засвоєння знань, формування навичок і вмінь, виховання високих морально-ділових якостей особового складу, забезпечується злагодження (бойове злагодження) екіпажів, обслуг, підрозділів, військових частин та органів управління (штабів).

Використовуються наступні основні методи навчання:

- усне викладення навчального матеріалу;

- обговорення матеріалу, який вивчається;

- показ (демонстрація);

- виконання вправ;

- практична робота (на навчальному полі, у парках, на стартових позиціях);

- самостійна підготовка.

-

. ОБЕКТИ НАВЧАЛЬНО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОІ БАЗИ

БОЙОВОІ ПІДГОТОВКИ

Навчальна матеріально-технічна база бойової підготовки – це сукупність матеріальних, технічних засобів і обладнаних об'єктів (районів місцевості), призначених для забезпечення навчання і виховання військовослужбовців, злагодження підрозділів, військових частин і органів управління відповідно до планів і програм бойової підготовки, а також для проведення військово-наукових досліджень.

Навчальна матеріально-технічна база бойової підготовки поділяється на польову (навчальні об’єкти тактичної, вогневої підготовки та водіння, навчальні поля), приказарменну (навчальні класи, тренажерні комплекси, паркові вогневі містечка, ротна матеріальна база) та базу бойового злагодження.

Польова навчальна матеріально-технічна база призначена: для відпрацювання і удосконалення тактичної (тактико-спеціальної), спеціальної і загальновійськової підготовки окремих військовослужбовців, підрозділів, частин в умовах, максимально наближених до бойових; для проведення заходів бойового злагодження в особливий період. Основою польової навчальної матеріально-технічної бази є полігон.

Приказарменна навчальна матеріально-технічна базапризначена для проведення теоретичних і практичних занять, тренувань, відпрацювання нормативів із загальновійськової і спеціальної підготовки.

На навчальних об'єктах приказарменої навчальної матеріально-технічної бази обладнуються навчальні класи – спеціалізовані і загального призначення.

Класна навчальна матеріально-технічна база призначена для проведення теоретичних і практичних занять у навчальних приміщеннях.

Ротна навчальна матеріальна база призначена для проведення теоретичних і практичних занять, відпрацювання нормативів і проведення тренувань за предметами навчання з особовим складом підрозділів.

ПРАВИЛА ВЕДЕННЯ ЖУРНАЛУ

1. Журнал обліку бойової підготовки взводу ведеться протягом навчання особисто командиром взводу.

2. Список особового складу взводу складається згідно штатно-посадового розрахунку.

3. Облік бойової підготовки ведеться по предметам навчання. В графу “дата”, “присутність” і “успішність” заноситься дата проведення занять, а проти прізвища кожного військовослужбовця – присутність і оцінка: відмінно – “5”, добре – “4”, задовільно – “3”, незадовільно – “2”.

4. Причини відсутності на заняттях позначаються: “х” – хворий, “в” – відпустка, “вд” – відрядження, “р” – роботи.

5. Результати стрільб та водіння за кожного військовослужбовця обліковуються у відповідних розділах журналу. Тренування та виконання нормативів відображується в журналі обліку в розділі відповідності дисципліни.

6. В розділі ”Облік виконання норм і вимог військово-спортивного комплексу”, в графах “Результати виконання вправ” вказується: перед дробами – форма одягу (“с” – спортивна, “в” - військова), в чисельнику показаний результат, в знаменнику - дата здачі нормативу.

7. В кінці кожного місяця проводити заліки по основних предметах навчання під керівництвом командира роти. В кінці кожного кварталу проводити КПЗ під керівництвом командира батальйону з виставленням оцінок кожному військовослужбовцю.

8. Журнал під час занять знаходиться у командира взводу, а в інший час – в канцелярії роти. Журнал зберігається протягом року, після чого знищується встановленим порядком.

 

 

 

ПОРЯДОК ТА ПРАВИЛА СКЛАДАННЯ ПЛАН-КОНСПЕКТУ. ПРАКТИЧНЕ СКЛАДАННЯ ПЛАН-КОНСПЕКТУ.

Тема 1: Методика підготовки та проведення заняття.

 

ЗАНЯТТЯ : І М З .Підготовка до проведення заняття. З’ясування теми, навчальних питань, вивчення рекомендованої літератури. Визначення порядку т а часу на відпрацювання кожного навчального питання. Використання навчальної матеріальної бази. Складання план-конспекту для проведення заняття.

 

Мета : 1. Вивчити з особовим складом методичні рекомендації щодо організації бойової підготовки.

2. Навчити особовий склад якісно розробляти документи з бойової підготовки, ефективно використовувати навчальний час та об’єкти навчальної бази.

3. Удосконалювати методичну майстерність особового складу.

 

Час: 1 година

 

Місце: клас

 

Керівництва і посібники: Методика вогневої підготовки.

 

РОЗПОРЯДОК ДНЯ.

ЗАТВЕРДЖУЮ

Командир військової частини А0000

_______________________________

(в/звання, підпис, прізвище та ініціали)

"____" ________200___ року

 

РОЗПОРЯДОК ДНЯ

військової частини _________ на 200__ навчальний рік (варіант)

№ п/п Найменування заходів Початок Кінець Трива-лість
1. Підйом заступників командирів взводів (командирів відділень) 6.20    
2. Підйом особового складу 6.30    
3. Ранкова фізична зарядка 6.40 7.10 30 хв.
4. Прибирання приміщень та територій, Заправлення ліжок, ранковий туалет 7.10 30 хв.
5. Ранковий огляд 7.40 7.50 10 хв.
6. Сніданок 7.55 8.15 20 хв.
7. Тренування та інформування особового складу 8.20 8.50 30 хв.
8. Підготовка до навчальних занять 8.50 9.00 10 хв.
9. Навчальні заняття: 1 година 9.00 9.50 50 хв.
10. 2 година 10.00 10.50 50 хв.
11. 3 година 11.00 11.50 50 хв.
12. 4 година 12.00 12.50 50 хв.
13. 5 година 13.00 13.50 50 хв.
14. 6 година 14.00 14.50 50 хв.
15. Заміна спеціального (робочого) одягу, чищення одягу, взуття, миття рук 14.50 15.00 10 хв.
16. Обід 15.00 15.30 30 хв.
17. Післяобідній час, прослуховування інформаційних радіопрограм 15.30 16.00 30 хв.
18. Догляд за озброєнням та військовою технікою 16.00 16.50 50 хв.
19. Самостійна підготовка 17.00 17.50 50 хв.
20. Культурно-виховна, просвітницька та спортивно-масова робота 18.00 18.50 50 хв.
21. Час для особистих потреб 19.00 19.50 50 хв.
22. Заміна спеціального (робочого) одягу, чищення одягу, взуття, миття рук 19.50 20.00 10 хв.
23. Вечеря 20.00 20.30 30 хв.
24. Час для особистих потреб 20.30 21.00 30 хв.
25. Перегляд УТН 21.00 21.30 30 хв.
26. Вечірня прогулянка 21.40 21.50 10 хв.
27. Вечірня перевірка, оголошення наказів та розпоряджень, нарядів на наступний день і проведення (уточнення) бойового розрахунку на випадок тривоги й пожежі 21.50 22.10 20 хв.
№ п/п Найменування заходів Початок Кінець Трива-лість
28. Вечірній туалет 22.10 22.30 20 хв.
29. Відбій 22.30    

ПРИМІТКИ

1. Підготовка варт та добового наряду, розвід      
  Напередодні заступання:      
  – вивчення статутів ЗС України та інструкцій 17.00 17.50 50 хв.
  У день заступання:      
  – перевірка знань положень статутів ЗС України, інструкцій, вимог правил безпеки, обов’язків, табеля постів; 14.00 14.50 50 хв.
  – медичний огляд особового складу варт; 15.30 15.40 10 хв.
  – підготовка зовнішнього вигляду; 15.40 15.50 10 хв.
  – відпочинок (сон); 15.50 16.50 60 хв.
  – отримання зброї; 16.50 17.00 10 хв.
  – практичні заняття:      
  з вартами; 17.10 18.00 50 хв.
  з добовим нарядом:      
  на плацу; 17.20 17.35 30 хв.
  на місцях несення служби; 17.35 18.10 20 хв.
  – отримання боєприпасів особовим складом варт; 18.00 18.10 10 хв.
  – перехід до місця розводу 18.10 18.20 10 хв.
  – розвід добового наряду. 18.30 19.10 40 хв.
  У наступний день після зміни:      
  - підбиття підсумків несення служби у варті 8.20 8.50 30 хв.
2. Гуманітарна підготовка – у понеділок 2–3 години занять, у п’ятницю – 1–2 години занять.      
3. Культурно-виховна робота, просвітницька робота: понеділок, середа, четвер. 18.00 18.50 50 хв.
4. Спортивно-масова робота: вівторок, п’ятниця, неділя (11.00–14.00) 18.00 18.50 50 хв.
5. Години проведення інформувань та тренувань:      
  – інформування: вівторок, четвер; 8.20 8.50 30 хв.
  – тренування з стройової підготовки: понеділок, п’ятниця; 8.20 8.50 30 хв.
  – тренування по захисту від зброї масового ураження: середа. 8.20 8.50 30 хв.
6. Правове інформування: субота 8.20 8.50 30 хв.
7. Перегляд недільної програми “Нова Армія”. 10.00 10.45 45 хв.
8. Прийом військовослужбовців і членів їх сімей з особистих питань:      
  – командиром військової частини щотижня по п’ятницях; 16.00 18.00  
  – заступником командира військової частини з виховної роботи: щотижня по середах; 16.00 18.00  
9. Підйом у вихідні (святкові) дні 7.00    
10. Відбій у передвихідні (передсвяткові) дні 23.00    
11. Амбулаторний прийом хворих 16.00    

 

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ РАНКОВИХ ФІЗИЧНИХ ЗАРЯДОК ТА ЗМІСТ ЇХ ВАРІАНТІВ.

Затверджую

План проведення ранкової фізичної зарядки

на_____________місяць 200__ р.

 

Підрозділи Дні тижня та варіант зарядки
понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
1мр
2мр
3мр
та інше

Зміст

варіантів ранкової фізичної зарядки

Варіант Зміст
Підготовча частина 2-4 (4-6) хв. Основна частина 24-26 (40-42) хв. Завершальна частина 2-4 хв.
Перший Ходьба, біг, загально- розвиваючі вправи для м’язів рук, тулуба, ніг в русі, комплекс вільних вправ, вправи вдвох Спеціальні вправи, вправи на гімнастичних і спеціальних снарядах і тренажерах, вправи з вагою, біг на 1 км Повільний біг, ходьба з вправами у глибокому диханні і для розслаблення м’язів
Другий Ходьба, біг, загально-розвиваючі вправи для м’язів рук, тулуба, ніг в русі, комплекс вільних вправ, вправи вдвох Подолання окремих перешкод і виконання комплексів рукопашного бою Повільний біг, ходьба з вправами у глибокому диханні і для розслаблення м’язів
Третій Ходьба, біг, загально-розвиваючі вправи для м’язів рук, тулуба, ніг в русі, комплекс вільних вправ, вправи вдвох Спеціальні бігові вправи, прискорене пересування до 4 км Повільний біг, ходьба з вправами у глибокому диханні і для розслаблення м’язів

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

______механізованої роти _____механізованого батальйону

з___ до ___ 200_ року

 

Дата, дні тижня Підрозділи, фах, час проведення занять Предмети навчання, номер теми, заняття, їх зміст, номери нормативів, що відпрацьовуються Місце проведення Хто проводить Посібники, порадники та мат. забезпечення Відмітка про прове- дення  
1 взвод 2 взвод 3 взвод мех.-вод.  
ПІДГОТОВКА ПІДРОЗДІЛІВ, КУЛЬТУРНО-ВИХОВНА ТА СПОРТИВНО-МАСОВА РОБОТА  
23 січня понеділок Ранкова фізична зарядка  
6.40- 7.10 6.40- 7.10 6.40- 7.10 6.40- 7.10 Варіант №2. Прискорене пересування Дистанція бігу Старшина роти ПФП, с.113-119    
 
Інформування  
8.15- 8.45 8.15- 8.45 8.15- 8.45 8.15- 8.45 Тема. Національно-державна та територіальна символіка України Народо-знавча світлиця Командир роти Символіка України    
 
     
Тактична підготовка
9.00-

11.50

9.00- 11.50 9.00- 11.50 9.00- 11.50 Тема 2. Відділення в обороні. Зан.1 Тактико-стройове. Перехід до оборони при відсутності зіткнення з противником і ведення бою. Зміст. Зайняття відділенням вказаної позиції та її обладнання. Створення системи вогню. …. Зміна позицій. Відпрацювання нормативів (Н-Т-1; Н-ЗЗМУ-6)   Тактичне навчальне поле Командири відділень БССВ, ч. III, Методика тактичної підготовки солдатів, від-ділення та мех. взводу, Збірник нормативів, с.22    
  Вогнева підготовка  
12.00-13.50 12.00-13.50 12.00-13.50   Тема 9. Прийоми та способи ведення вогню зі стрілецької зброї, ПТРК, СПГ, АГС та озброєння БМП (БТР) в оборонному бою. Навчальне місце №1.Виконання підготовчої вправи. Навчальне місце №2.Розвідка цілей та призначення вихідних установок для ведення вогню. Навчальне місце №3.Відпрацювання нормативів № 1, 5, 7, 11, 15   Вогневе містечко Командир роти КС, с.212-229 Методика вогневої підготовки механізованих підрозділів, Збірник нормативів, с.74-87, Командирський ящик    
     
Технічна підготовка
Технічна підготовка

    12.00-13.50 Тема 6. Обслуговування та ремонт силової установки. Заняття 2.Робота системи живлення, змазування, захисту двигуна. Періодичність та зміст їх обслуговування. Відпрацювання нормативів № 11, 12 Технічний клас, парк бойових машин Заступник командира з озброєння Посібник з матеріальної частини та експлуатації БМП    
Стройова підготовка  
14.00-14.50 14.00-14.50 14.00-14.50 14.00-14.50 Тема 3. Строї підрозділів у пішому порядку. Заняття 2.Розгорнутий та похідний стрій взводу. Шикування, перешикування та зміна напрямку руху. Виконання військового вітання в строю та на місці, під час руху     Стройовий плац Командири взводів   Стройовий статут, ст.98-156    
Догляд за технікою та озброєнням  
16.10-17.50 16.10-17.50 16.10-17.50 16.10-17.50 Розбирання, чищення та змащення стрілецької зброї. Збирання її. Обслуговування БМП Парк б-вих машин Командири взводів Зброя, мастила, ЗІП зброї та БМП    
Самостійна підготовка  
  18.00-18.50 18.00-18.50 18.00-18.50 18.00-18.50 Перегляд військово-навчального кінофільму “Іноземна воєнна техніка” Клуб в/частини Командир взводу Військово-навчальний кінофільм    
   
19.00-19.50 19.00-19.50 19.00-19.50 19.00-19.50 Тема. Українська держава як суб`єкт міжнародного права. Територія і населення, недоторканість державних кордонів Народо-народознавчаі світлиця Командир роти      
   
ІНСТРУКТОРСЬКО-МЕТОДИЧНІ ЗАНЯТТЯ З СЕРЖАНТСЬКИМ ТА СТАРШИНСЬКИМ СКЛАДОМ

 

26 січня, четвер

Фізична підготовка  
12.00-12.50 12.00-12.50 12.00-12.50   Тема 3. Рукопашний бій. Заняття 2.Інструкторсько-методичне. Організація та методика проведення заняття на навчальному місці з рукопашного бою Спортивне містечко Командир роти ПФП, с.96-101    

 

Командир ____ мр

____________________

(звання, підпис, прізвище)

 

Примітка. 1.Форми і зразки решти документів, що розробляються щомісячно, визначаються штабами оперативних командувань, армійських корпусів. 2. У навчальних військових частинах, крім того, розробляються додаткові документи щодо організації навчального процесу.


ЗВЕДЕНИЙ РОЗКЛАД

занять військової частини А0000 на період з 10.09.2013 року по 15.09.2013 року

 

 

Підрозділ Понеділок 10.09.2013 Вівторок 11.09.2013
Час Тема та зміст заняття Хто проводить Місце проведення Час Тема та зміст заняття Хто проводить Місце проведення
1МВ 1МВ 1-2.   3-4.   5-6.   Військ. –ідеалог. п-ка Стройова п-ка Т2|1   Вогнева п-ка Т 1/1 Кр   Кр   Ком. взв Клас   Плац   Клас   1-4   5-6 Тактична п-ка Т. 2/3 (н) Розвідувальна п-ка Т. 2/1 КВ   КВ Тактичне поле Тактичне поле
2МВ 1-2.   3-4.   5-6.   Військ. –ідеалог. п-ка Стройова п-ка Т2|1   Вогнева п-ка Т 1/2 Кр   Кр   Ком. взв Клас   Плац   Тир   1-4   5-6 Тактична п-ка Т. 3/1 (н) ЗЗМУ Т. 3/1 (н)   КВ   КВ Тактичне поле Містечко ЗЗМУ
3МВ 1-2.   3-4.   5-6.   Військ. –ідеалог. п-ка Стройова п-ка Т2|1   Вогнева п-ка Т 6/1 Кр   Кр   Ком. взв Клас   Плац   Клас 1-4   5-6 Тактична п-ка Т. 3/2 (н) Інженерна п-ка Т.3/1   КВ   КВ Тактичне поле Інжерне містечко

 

Підрозділ Середа 12.09.2013 Четверг 13.09.2013
Час Тема та зміст заняття Хто проводить Місце проведення Час Тема та зміст заняття Хто проводить Місце проведення
1МВ 1МВ 1-2.   3-4.     5-6.   Інжерена п-ка Т3/2   ЗЗМУ Т 3/1 (н)   Військ. Топогр. Т. 1/2 Ніс   Кв   кв Інжерне містечко Містечко ЗЗМУ клас 1-2.     3-4.     5-6.   Статути ЗСУ Т 2/1 Військ.-мед. п-ка Т2/1 Інжерена п-ка Т4/1   Кв   Нач. мед.   Кв Клас   Клуб   Парк  
2МВ 1-2.   3-4.     5-6.   Інжерена п-ка Т3/2   ЗЗМУ Т. 4/1   Підготовка зі зв’язку Т.1/1 Ніс   КВ     КВ     Інжерне містечко   Містечко ЗЗМУ   Парк БМ 1-2.   3-4.     5-6.   Статути ЗСУ Т 2/1   Військ.-мед. п-ка Т2/1   ЗЗМУ Т 2/1 (н)   Кв     Нач. мед.     Кв Клас     Клуб     Парк  
3МВ 1-2.   3-4.     5-6.   Інжерена п-ка Т3/2   Підготовка зі зв’язку Т.1/2   Військ.-мед. п-ка Т3/1 Ніс   КВ     КВ   Інжерне містечко   Містечко ЗЗМУ   Парк БМ 1-2.     3-4.     5-6.   Статути ЗСУ Т 2/1 Військ.-мед. п-ка Т2/1   Підготовка зі зв’язку Т.1/1 Кв   Нач. мед.     Кв Клас     Клуб     Парк БМ

 

Підрозділ П’ятниця 14.09.2013 Субота 15.09.2013
Час Тема та зміст заняття Хто проводить Місце проведення Час Тема та зміст заняття Хто проводить Місце проведення
1МВ 1МВ 1-2   3-4   5-6 Статути ЗСУ Т 3/1 Військ. Топогр. Т. 1/1 Вогн. П-ка Т9 Ком.взв.   Ком.взв.   КР Клас   Клас   Вогневе містечко 1-6 Парковий день КР Парк БМ
Мех.. вод. 5-6 Техн. П-ка Т4/3(м) ЗКО Технічний клас
2МВ 1-2   3-4   5-6 Фіз. П-ка Т 2/1   Пожежна безпека Т3/1 Вогн. П-ка Т9 Ком.взв.   Ком.взв.   КР Спорт містечко Клас   Вогневе містечко   1-6 Парковий день КР Парк БМ
Мех.. вод. 5-6 Техн. П-ка Т4/3(м) ЗКО Технічний клас
3МВ 1-2   3-4   5-6 Основи еколог.буп. військ Т 1/1 Інжерена п-ка Т5/3 Вогн. П-ка Т9 Ком.взв.   Ком.взв.   КР Клас   Клас   Вогневе містечко     1-6 Парковий день КР Парк БМ
Мех.. вод. 5-6 Техн. П-ка Т4/3(м) ЗКО Технічний клас

 

 

Інструкторсько - методичне заняття з сержантами.

 

 

Підрозділ Четвер 13.09.2013
Час Тема та зміст заняття Хто проводить Місце проведення
1МВ 1МВ 12.00 12.50 Вогнева підготовка. Т9. Дії при озбр. БМП. Приготування до стрільби зі стрілецької зброї, РПГ КР Спортивне містечко
2МВ
3МВ

 

 

Начальник штабу в/ч А-0000

 

 

____________ _____________ ________________________________

(в/зв) (підпис) (прізвище та ініціали)


 

ЗАТВЕРДЖУЮ

Заступник командира в/ч А0000

з виховної роботи

військове звання..

___. 00. 2013 року

ТЕМАТИКА

проведення заходів виховної роботи з особовим складом

військової частини А0000 з 00 по 00 2013 року

 

№ з/п Найменування заходів Час проведення Хто проводить Прим.
ПОНЕДІЛОК –10.09.13.
1. Військово-ідеологічна підготовка: (наказ Міністра оборони України від 20.03.2013 № 188 “Про затвердження Інструкції з організації воєнно-ідеологічної підготовки у Збройних Силах України”) з військовослужбовцями сержантського, старшинського складу та солдатами військової служби за контрактом. Тема. Українське козацьке військо. (Розповідь-бесіда). 9.00-10.50 Керівники груп  
2. Перегляд документального фільму. 19.00-19.50 Офіцер з ВР  
ВІВТОРОК – 11.09.13.
1. Суспільно-політичне інформування: Тема. Останні події в країні та світі. 8.15-8.45 Офіцер з ВР  
2. Культурно-виховна робота: Тема. Вивчай та поважай історію рідного краю. (до Дня пам’яток історії та культури). Бесіда. 19.00-19.50 Офіцер з ВР  
ЧЕТВЕР –13.09.13.
1. Правове інформування: Тема. Обов’язок кожного військовослужбовця - дбати про своє здоров’я.(ст.ст.11,241 Статуту внутрішньої служби ЗСУ). Бесіда. 8.15-8.45 НМС  
2. Культурно-виховна робота: Мстислав Великий - князь Київський. (881 річниця від дня смерті). Бесіда. 19.00-19.50 Офіцер з ВР  
НЕДІЛЯ –16.09.13.
1. Година культурно-освітньої роботи: Тема. Петро Сагайдачний – видатний гетьман Козацької України. (до 391-річниці від дня народження) Бесіда. 9.00-9.50 Офіцер з ВР  

 

Офіцер відділення виховної роботи

 

 

Київ 2006

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

Тема 1. Заходи безпеки під час проведення навчань і занять у ході

бойової підготовки

Заняття 1.Вимоги керівних документів щодо виконання заходів безпеки під час проведення занять з бойової підготовки. Відповідальність і обов’язки посадових осіб та особового складу щодо дотримання заходів безпеки.

Заняття 2. Заходи безпеки під час дій на бронетанковій та автомобільній техніці і озброєнні, навантаження (вивантаження) на повітряний, морський (річковий), залізничний транспорт і під час перевезення особового складу.

Заняття 3.Заходи безпеки під час поводження зі стрілецькою зброєю, бойовими гранатами, боєприпасами, мінами, вибуховими речовинами, освітлювальними та імітаційними засобами.

Заняття 4. Заходи безпеки під час проведення занять з фізичної підготовки.

Заняття 5.Загальні протипожежні заходи у військових частинах і підрозділах. Первинні засоби пожежогасіння, їх будова та правила застосування. Основні способи та прийоми гасіння пожеж на об’єктах військових частин. Заходи безпеки під час гасіння пожеж.

Заняття 6.Заходи безпеки під час несення вартової служби.

Заняття 7.Заходи безпекипід час поводження з отруйними і хімічними рідинами та речовинами, а також медичними препаратами і наркотичними засобами. Профілактика отруєння чадним газом. Надання першої медичної допомоги потерпілим.

 

ТАКТИЧНА ПІДГОТОВКА

РОЗВІДУВАЛЬНА ПІДГОТОВКА

Тема 2.Розвідувальні ознаки розташування противника на місцевості

Заняття 1. Тактико-стройове. Розвідувальні ознаки розташування на місцевості озброєння та бойової техніки, танків, гармат, установок ПТКР, кулеметів, гранатометів, станцій радіолокаційної розвідки. (Н-Р-4)

 

Тема 3.Спостережний пост

Заняття 1, 2. Тактико-стройове. Вибір місця для спостерігача, його обладнання та маскування. Вимоги до місця розташування спостережного посту та його вибір на місцевості. Склад спостережного поста, його обладнання та маскування. Оснащення спостережного поста.

Тема 4.Відділення у розвідці

Заняття 1, 2.Тактико-стройове. Дії дозорного відділення. Орієнтування на місцевості без карти. Ведення розвідки місцевості та противника оглядом з ходу,

з коротких зупинок і висиланням піших дозорних. Дії піших дозорних під час огляду висоти, яра (балки), лісу, населеного пункту, мостів та інших місцевих предметів. Визначення місцеположення та характеру дій противника. Дії дозорного відділення під час зустрічі з дрібними групами противника та його головними силами. Доповідь підсумків розвідки. (Н-Р- 3, 4)

Заняття 3, 4.Тактико-стройове. Відділення в засаді. Вибір місця засади. Приховане висування до місця засади. Розташування відділення в засаді, обладнання та маскування позиції. Спостереження за противником. Дії відділення під час підходу до місця засади одиночних солдат та дрібних груп противника. Дії під час підходу великих груп противника. Знищення противника, захоплення полонених, документів, зразків озброєння та бойової техніки. Відхід та його маскування. Доповідь про результати засади. (Н-Р-5)

 

ВОГНЕВА ПІДГОТОВКА

 

Тема 1.Стрілецька зброя

Заняття 1. Робота частин і механізмів автомата (РКК, КК, РПГ, СГД, ПМ) при заряджанні та стрільбі. Можливі затримки та несправності, що виникають під час стрільби, та способи їх усунен­ня. Заходи безпеки під час поводження зі зброєю.

Заняття 2. Огляд та підготовка зброї до стрільби. Вивірка при­цілу та приведення зброї до нормального бою. Догляд за зброєю, її зберігання та збереження.

 

Тема 2.Прилади спостереження та прицілювання

Заняття 1, 2. Призначення та загальна будова приладів спосте­реження та прицілів до стрілецької зброї, РПГ (озброєння БМП, БТР). Підготовка прицілів до роботи та їх вивірка. Порядок кори

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти