ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Діяльності лікаря-невропатолога Надвірнянської поліклініки

Матеріально-технічна база :

 

 

Лікар- невропатолог Бойчук Л.Ю. працює в Надвірнянській поліклініці, яка розміщена по вулиці Грушевського,12 і обслуговує місто та приписні села: Назавизів, Гвізд, Молодьків,Стримба, Лоїва,Пнів.

За територією обслуговування закріплені учні ПТУ №11 та коледжу Київського національно-транспортного університету.

Надвірнянська поліклініка розташована в чотирьох поверховому приміщенні.

На першому поверсі розташована реєстратура, кабінети заступника головного лікаря по експертизі непрацездатності і заступника головного лікаря по поліклінічній роботі, чотири стоматологічні кабінети, кабінет

фіброгастроскопії та проф.кабінет.

На другому поверсі-фізіотерапевтичне відділення, кабінет ЛФК, жіноча консультація, лор-кабінет, маніпуляційний кабінет, терапевтичний кабінет, кабінет УЗД та кабінет окуліста, денний стаціонар.

На третьому поверсі розташовані п’ять терапевтичних кабінетів, два кардіологічні кабінети, кабінет хірурга, травматолога, пульмонолога та ревматолога, ЕКГ-кабінет та кабінет функціональної діагностики, наркологічний, неврологічний, урологічний та психіатричний кабінети.

На четвертому поверсі-шість стоматологічних кабінетів, рентген.кабінет і лабораторія.

Лікарю-невропатологу підпорядковується медсестра неврологічного кабінету.

В своїй роботі лікар-невропатолог керується нормативними документами МОЗ України, обласного і адміністративного відділу охорони здоров’я та посадовою інструкцією.

За час 2010-2012 рр. лікар-невропатолог Бойчук Л.Ю. працювала на 0,5 ставку лікаря амбулаторного прийому. Робочий час 3 год. 18 хв.

В зону мого обслуговування входить 12,5 терапевтичних дільниць, учні ПТУ №11 та студенти Надвірнянського коледжу і жителі приписних сіл.

Загальна кількість даного населення становить 30429 чол.

 

Структура населення зони обслуговування Надвірнянською поліклінікою за 2012 рік

Таблиця №1

№ пп Населення Чоловіки Жінки Всього
Населення працездатного віку
Населення пенсійного віку
Всього:

Отже, чоловіків- 14943 що становить 51,2%, жінок-13925, що становить 48,8% людей працездатного віку- 19244-667%, людей пенсійного віку-9624-33,3%.

По соціальному складі на території обслуговування переважає працююче населення.

В роботі лікаря-невропатолога подається та відповідно ведеться щоденна( талони амбулаторного прийому), щоденник лікаря, щотижнева (відомості- екстрені повідомлення про первинні гострі розлади мозкового кровообігу), щомісячна ( підрахунки основних функцій лікарської посади), звіт по експертизі тимчасової та стійкої втрати працездатності, щоквартальна, щопіврічна та щорічна інформація основних вадів та показників діяльності лікаря-невропатолога.

ВИСНОВКИ:

1. За 2010-2012 роки лікар- невропатолог Бойчук Л.Ю пропрацювала на 0,5 ставки (згідно штату забезпечення лікарями) амбулаторного прийому на базі Надвірнянської ЦРЛ.

2. В своїй роботі лікар-невропатолог керувалась нормативними документами МОЗ України та управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації, посадовою інструкцією.

3. В цілому по віковій структурі населення обслуговується переважно населення працездатного віку. Відсоток осіб пенсійного віку становить 33,3%.

4. За 2010-2012 роки лікарем-невропатологом Надвірнянської поліклініки Бойчук Л.Ю своєчасна та достовірна статистична звітність, відпрацьований відповідний інформаційний зв’язок, згідно затверджених норм управлінського зв’язку МОЗ України в роботі лікарів поліклінік.

 

 

Об’єм виконуваємої мною роботи:

За час моєї роботи в Надвірнянській ЦРЛ строго виконую свої функціональні обов’язки відповідно до вимог посадової інструкції на основі чинного законодавства про невропатолога районної поліклініки.

Оволоділа методикою лікування неврологічних хворих по всіх нозологічних формах, які зустрічаються при ураженні нервової системи.

Це методика комплексного лікування цереброваскулярних захворювань, захворювань периферичної нервової системи, уражень токсичної етіології, травм нервової системи, демієлінізуючих та вроджених захворювань нервової системи.

1. Надаю консультативну допомогу, лікувальну допомогу населенню з послідуючою диспансеризацією хворих, обслуговую виклики на дому.

2. Проводжу профілактичні огляди на дільницях.

3. Приймаю участь у експертизі тимчасової втрати працездатності і направленні хворих на МСЕК.

4. Приймаю участь у клінічних та патологоанатомічних конференціях.

5. Займаюсь санітарно-просвітньою роботою.

6. Підвищую свій кваліфікаційний рівень шляхом відвідування переривистих курсів, опрацювання медичної літератури, курсах підвищення кваліфікації.

Виклики на дім фіксуються у спеціальному журналі, який знаходиться в реєстратурі. Виклики здійснюються з подачі дільничних терапевтів, лікарів-терапевтів лікарських амбулаторій.

В Надвірнянській ЦРЛ працює виїзна бригада вузьких спеціалістів в складі якої входить лікар-невропатолог, цією бригадою здійснюються цільові виїзди в медичні заклади району для надання спеціалізованої допомоги сільському населенню (проводяться профілактичні огляди, амбулаторний прийом,обслуговуються виклики на дім).

Окрім цього профілактичним відділом поліклініки в плановому порядку організовуються профілактичні огляди працюючого населення на підприємствах.

В районі налагоджена чітка схема взаємодії неврологічного кабінету поліклініки та неврологічного відділення ЦРЛ.

На кожний робочий день завідувач неврологічним відділенням виділяє певну кількість місць для госпіталізації хворих, що дає можливість чіткого планування оздоровлення пацієнтів. При потребі амбулаторні хворі отримують консультації суміжних спеціалістів.

Приймаю участь у роботі наукових товариств, конференцій. Працюючи над підвищенням фахового рівня, читаю лекції на підприємствах на теми: « Профілактика гіпертонічної хвороби та її мозкових ускладнень», «Вплив алкоголю на діяльність нервової системи, профілактика неврозів».

Штати неврологічної служби в районі:

 

В районі зареєстровано 5,0 посади лікаря амбулаторно-поліклінічної роботи та 3,5 посади лікаря стаціонарної допомоги.

 

Амбулаторно-поліклінічна неврологічна допомога Надвірнянського району за 2010-2012 роки:

Обсяг і рівень амбулаторно-поліклінічної допомоги населенню в районі по всіх діючих показниках можна вважати як у цілому так і по окремих спеціальностях задовільним.

Матеріально-технічна база центральної районної поліклініки задовільна. Відкрито денний стаціонар при поліклініці, що в складний економічно-фінансовий період зменшує витрати, зокрема на стаціонарну допомогу.

Амбулаторно-поліклінічна допомога проводилась в 3-х неврологічних кабінетах району ( рай поліклініки, Ланчинської та Делятинської лікарень.

Згідно представленої таблиці в 2012 році невропатологами району прийнято 39314 хворих проти 43890 в 2011 році. Зменшилась кількість прийнятих хворих по Ланчинській лікарні. Кількість прийнятих хворих по Надвірнянській поліклініці в порівнянні з 2010 роком утримується на одному рівні.

В 2012 році навантаження на одну лікарську посаду невролога поліклініки в районі складає 7998,7.

По захворюванню дорослого населення прийнято 35%, дитячим невропатологом 7,9 % хворих від загальної кількості прийнятих хворих.

Щорічно невропатологами оглядається третина дорослого населення району.

 

Амбулаторно-поліклінічна неврологічна допомога населенню Надвірнянського району за 2010-2012 роки:

Таблиця №1

  2010 рік 2011 рік 2012 рік
Прийнято хворих Прийнято хворих Прийнято хворих
Всього По захв. Дор. діти Обсл. викл. Всьо-го По захв. Дор. діти Обсл. викл. Всього По захв. Дор. діти Обсл. викл.
Надвірнянська ЦРЛ  
Ланчинська МЛ    
Делятинська МЛ Дор.2466 Діт1708
Дитяча лікарня Діти      
По району Дор. 16237 Діти 762 Дор15432Діт616 Дор 10878Діт2339

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти