ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Про джерела інформацій перед прийняттям рішень

Степан Пісоцький

ЖИТТЯ У ЧИСТОТІ

ЗМІСТ

Дошлюбна стриманість. 2

Про рішення молоді у США.. 3

Саме рішення не вчителя, а студента. 4

"Це не може статися зі мною". 4

Про джерела інформацій перед прийняттям рішень. 5

Три великі сучасні обмани. 5

Міф 1. "СЕКС БЕЗПЕЧНИЙ". 5

Наслідки перед шлюбом. 6

Два види зв'язку і вплив на жінку. 6

Що робиться в них обох, коли займаються дошлюбними статевими стосунками ? 7

Чи будуть вони щасливі після статевих стосунків?. 8

Дошлюбні стосунки і вибір чоловіка / дружини. 9

Вплив на подружнє життя. 11

Вагітність. 13

Венеричні захворювання. 14

СНІД.. 15

Генітальний Герпес. 16

Хламідіоз. 17

Гонорея. 18

Сифіліс. 19

Вірус папіломи людини. 19

Протизаплідні засоби не є безпечні 21

Міф 2. "СЕКС-ЦІКАВИЙ". 22

Міф 3. «ВСІ ЦИМ ЗАЙМАЮТСЯ». 22

«Відновлене дівицтво». 25

ЯК ТОДІ ЖИТИ У ЧИСТОТІ?. 25

Алкоголь. 28

Наркотики. 29

Музика і слова. 35

Розсудливість. 35

Порнографія. 36

ПОСТАНОВА ЧИСТОТІ 41

Життя у чистоті 42

Частина 1 – Наслідки дошлюбих статевих стосунків. 42

Наслідки перед шлюбом: 42

Вплив на подружнє життя : 42

Вагітність. 42

Венеричні захворювання: 43

 

Протизаплідні засоби не захищають: 44

Частина 2 – Для чого є статевість?. 45

Частина 3 - Як тоді жити в чистоті ?. 46

ПОСИЛАННЯ.. 49

 

Дошлюбна стриманість

 

Чого прагне кожна людина ? ... любові.

Любов - не примха. Любов необхідна для розвитку і щасливого життя людини.

Де повинне бути постійнеджерело справжньої, щирої любові?

... у школі? ... на вулиці? ... на роботі? ... в армії? ... між друзями?

Постійним джерелом любові повинна бути сім'я.

 

Багато хлопців сміються з понять любові або сім'ї, бо часто вважають, що їм не потрібно любові, лише цікавості гуляння з дівчатами. Але чи вони праві? Роздумаймо глибше наскільки важлива є та життєдайна любов, джерелом якої, як ми щойно погодилися, повинна бути сім'я:

Якщо є здорова сім'я, діти найкраще розвиваються. Тоді вони мають найкращу нагоду бути емоційно здоровими. Якщо бракує батька або матері, навіть якщо немає в тому нічиєї вини, дитина все ж таки страждає, щось в ній може лишитися недорозвинене. Тому таку дитину в нашому народі звуть "півсирота." Якщо дитина виростає без батька чи матері, тоді вона є "кругла сирота." Навіть з народної мудрості знаємо, що тяжко буде такій дитині вирости розвиненою.

У США вже дехто визнає, що справжня причина насильства у великих містах цієї держави полягає у тій великій кількості родин у яких є лише один член батьківської пари.[i] А 70% тих, що сидять по тюрмах у США, походять з сімей, в яких бракує одного з батьків.[ii] Подумаймо, чи не подібними є причини проблем в Україні, сьогодні.

Коли молода людина підросте, її нова сім'я, дружина/чоловік і діти стають джерелом любові. А якщо цього бракує, людина чується нещасливою.

Ось чому добрі рішення у сімейних справах є такою важливою темою у цих доповідях - бо це справа внутрішнього здоров'я людини.

А проблемою є те, що багато сучасної молоді нищать свою нагоду мати своє власне здорове джерело любові (свою сім'ю), через рішення які вони приймають ще далеко до шлюбу, тобто тоді, коли вирішують вступити в дошлюбні статеві стосунки.

Мова в тих доповідях йтиме про рішення ще задовго до одруження, про вибір, що буде мати вплив на ціле життя, як і на подружжя молодої людини, незважаючи на те, з якої сім'ї та людина походить.

Так, існують проблемні сім'ї ... і такі є всюди ... а ви зробіть вибір, щоб у вашій власній сім'ї було краще. Це починається з удосконаленням свого власного характеру вже тепер. Бо багато людей виростають і, не змінивши себе самого, творять такі самі поламані сім'ї, як ті, з яких вони вийшли.

Про рішення молоді у США

Ви мабуть бачили дещо про США по телебаченню. Чи є позитиви у США і Канаді? Є. Можеш вибирати заняття, професію, працю, де дістанеш платню згідно з роботою. Можеш навіть стати успішним бізнесменом (чесним або нечесним). Можеш вільно молитися і можеш стати або святим або бомжем - все залежить від тебе. Можеш спілкуватися з ким хочеш, можеш читати що хочеш, слухати, дивитися по телевізору або у кінотеатрах що забажаєш. Все залежить від свобідних рішень людини.

Але сьогодні багато молоді у США, як і в Україні, приймають рішення, які для них єнездорові. Ось статистика яка показує результати нездорових рішень молоді у США:

 

- Кожного рокувагітніє 1 000 000 неодружених дівчат (у середніх школах) віком 13-19 років. Коло 40% цих вагітностей закінчуються абортом.[iii]

- Кожного року3 000 000 нових випадківвенеричних захворювань виникає серед молоді (у середніх школах) 13-19 років.[iv]

- СНІД є головною причиноюсмерті людей віком 25-44 років у США. Коли людина вмирає від СНІД-у маючи 25-30 років, це значить, що ці особи заразилися коли їм було 15-20 років, тобто, у середніх школах або ВУЗ-ах.[v]

Кожна молода особа, що потрапляє у вищезгадану статистику, відчуватиме біль, жаль і розпач (часто) на ціле життя.

Саме рішення не вчителя, а студента

Коли молода особа попадає в одну з тих статистик, коли дівчина дізнається що вона вагітна, або коли хлопець або дівчина дізнається що заражений венеричним захворюванням, тоді хапається за голову і плаче:

"О, якби я знав / знала, то прийняв(ла) б інше рішення !"

То ось ця доповідь є для того, щоб вам передати найбільш точну інформацію про ті важливі справи життя, про які мовчить мас-медіа. Щоб ніхто з вас, що слухають, не міг сказати собі, своїм батькам, своєму чоловікові / жінці, своїм дітям, чи будь-кому: "я не знав."

Викладач не може прийняти за вас рішення, хоч і хотів би, щоб запобігти вашому великому болю. Викладач може лише дати інформацію про наслідки ваших дій. Рішення є ваше! Навіть Бог не втручається у свобідну волю людини.

"Це не може статися зі мною"

Десь тепер напевно більшість зрозуміли, що тут йде мова про дошлюбні статеві стосунки, і декотрі з вас, напевно, вже кажуть про себе: "Це не може статися зі мною." Це найбільш поширений самообман. Бо кожен відчуває спокуси або сам від себе, або від інших, робити те, що не є здорове. І кожному потрібна добра інформація, щоб мати її як зброю проти спокус, коли ті прийдуть. Не дайте себе обманути. Декотрі дали себе обманути коли їм було 14, 18, 22, 25, навіть 30 років. Завжди будьте на поготові. Не знаєте, коли до вас прийде спокуса – на розпач.

Про джерела інформацій перед прийняттям рішень

До прийому рішення треба мати інформацію. Звідки молодь діставала інформацію у справах, які вимагають рішення 50 або 100 років тому? Головним чином від батьків, церкви і школи. Всі вони вчили по суті, те саме. Якщо дитина сказала неправду, батько вдома покарав би, кажучи "не бреши!" Священик пояснив би, що це гріх. Навіть учитель покарав би за "брехню." Так само всі ті джерела вчили, навіть не вживаючи багато слів, про здорові стосунки у сімейних справах.

А сьогодні, звідки молодь дістає більшість інформації про все? ... з мас-медіа: телебачення, фільмів, сучасної музики, Інтернет і журналів, а також від своїх друзів, які самі вчаться з мас-медіа. Непотрібно навіть пригадувати очевидне: майже все, що мас-медіа сьогодні вчить, це те що нездорове.

 

[Візьміть брошуру в руки, і читаємо ...]

Три великі сучасні обмани

Сьогодні нас переконують деякі"друзі" і пропаганда мас-медіа (фільми, пісні ...) що дошлюбні статеві зносини ("вільний секс") є:

1. безпечні

2. цікаві,і що

Всі тим займаються.

 

 

Якщо ми звернемо увагу на телебачення, то побачимо, що нас сьогодні вчать. Телевізор вчить, що можна займатися сексом без наслідків. Ми тут розглянемо ці три міфи про дошлюбні статеві стосунки. [далі читаємо:]

 

 

Міф 1. "СЕКС БЕЗПЕЧНИЙ"

 

Але чи це ПРАВДА? Чому не говорять нам про дорогу ціну дошлюбних статевих стосунків і тяжкі наслідки?

 

 

Зрозуміймо одне: Якщо людина буде займатися дошлюбними статевими зносинами, за це буде дорога ціна і тяжкі наслідки.

Наслідки можуть бути видимі, як вагітність або венеричні захворювання або невидимі, як психологічні проблеми.

Наслідки можуть завдати біль відразу або набагато пізніше - 5, 10 або 20 років у майбутньому, коли людина зовсім того не сподівається.

 

Наслідки перед шлюбом

· передчасне внутрішнє творення зв'язку між хлопцем і дівчиною, який через те, що вони неодружені є причиною конфліктів і часто розлуки.

 

Статеві стосунки утворюють зв'язок між обома партнерами. Від зв'язку є сильний емоційний потяг до партнера, без логічного пояснення, чому він існує. Цей потяг триває, незважаючи на те чи живеться з партнером у згоді, чи зовсім ні.

Вплив на подружнє життя

Багато молодих людей думає собі так: "Я буду спати з різними статевими партнерами перед шлюбом, тоді одружуся і все буде добре."

Людина, що так думає, дуже помиляється. Дошлюбні статеві стосунки мають величезний вплив на подружнє життя, і деколи стають причиною розлучень. Ось кілька проблем:

 

· порівняння з попередніми партнерами

 

Молодий чоловік, якщо мав попередніх партнерок, порівнюватиме свою молоду жінку із ними. Це не добре. Молода жінка, якщо мала попередніх партнерів, порівнюватиме свого молодого чоловіка із попередніми. Це не добре. Такі порівняння між ними спричиняють холодність і ворожнечу, бо бракує винятковості у подружжі, якого кожна людина дійсно прагне.

· пригадування попередніх партнерів

 

Часто жінкам, навіть після 10 років у щасливому подружжі, яскраво пригадуються їх попередні партнери, особливо перший мужчина, з котрим вона була. Нормальні, ментально-здорові, щасливо одружені жінки не можуть зрозуміти, чому їм постійно пригадується цей перший мужчина. Такі пригадування лякають і злостять жінку, особливо коли вона розуміє, що він не був дійсно доброю особою для неї. Жінка починає навіть сумніватися у своїй любові власного чоловіка. Холоднеча між ними часто доводить до розриву щасливого подружжя.

· бажання змін. Мужчина, який у молодості привик мати статеві стосунки з багатьма жінками, бачитиме свою дружину лише як ще одну жінку для тимчасового користування. Бажаючи змін, зневажатиме її і часто шукатиме пригод з іншими.

 

Вагітність

Вагітність назавжди змінює життя молодих осіб, оскільки завагітнівши, дівчина стає матір'ю живої дитини.

 

Будь який відповідальний медичний підручник скаже що молода жінка стає матір'ю зразу коли завагітніє, і що вона від тоді носить у собі живу дитину, а не лише масу клітин.

 

Вона стоїть перед вибором:

1) народити дитину і опікуватися нею (це добре, хоч буде нелегко);

2) народити і віддати на усиновлення (це добре, бо є добрі бездітні сім'ї. Але, розлука з дитиною болітиме)...

 

В Україні, і поза її межами, а особливо у західному світі є багато добрих бездітних подруж, які шукають бодай одну дитину щоб усиновити. Часто вони їдуть дуже далеко по цілому світі, шукаючи хоч одну дитину.

3) аборт (який спричиняє фізичний біль і загрожує здоров'ю і життю дівчини. Аборт також відбивається на психіці молодої матері, навіть якщо вона не усвідомлює, що дозволила позбавити життя свою дитину).

 

Аборт є болюча процедура, яка часто калічить молоду жінку, часто лишає її безплідною, а деколи навіть мертвою. Жінки вмирають у теплих, чистих клініках аборту у західному світі. А що можна казати про лікарні в інших частинах світу, а ще що можна казати про незаконні аборти?

Ще є проблема, що дуже багато жінок, в яких був аборт, переживають постабортальний синдром. Тоді, п'ять або десять років після аборту, незважаючи на те які були її переконання про моральністьаборту під час або після процедури, жінка переживає травму. У неї може розвитися депресія, озлоблення, почуття провини, страху, почуття власної неповноцінності, несподіваний і неконтрольований плач, нічні кошмари про дітей, агресія до дітей, сексуальні дисфункції, думки про самогубство і пристрасть до алкоголю і наркотиків. Це емоційний синдром подібний до такого, який переживають мужчини-ветерани американсько-в'єтнамської, совєтсько-афганської, або російсько-чеченської війни.

Венеричні захворювання

Венеричні захворювання

(деякі призводять до тяжкої повільної смерті!)

 

 

Сьогодні є настільки тривожний час щодо венеричних захворювань, що обоє молодих людей мусять бути дуже певні, що ні один, ні другий не є заражений, поки не одружаться. У декотрих випадках мусять іти на аналізи перед шлюбом.

Багато є дискусій сьогодні про те наскільки зараження венеричними захворюваннями можна уникнути контрацептивами (протизаплідними засобами). Нехай зразу буде ясно що жіночі таблетки і спіралі зовсім не зупиняють такі зараження. Презервативидещо зупиняють такі зараження. Тому, щодо кожної хвороби будемо говорити саме наскільки вони запобігають зараженню нею.

СНІД

СНІД є основною причиною смерті молоді віком 25-44 років у США;

- темпи поширення СНІД-у в Україні одні з найшвидших у світі;

- передається через фізіологічні виділення і кров;

- уражає імунну систему і хворий гине від будь-якої нешкідливої для здорової людини інфекції;

- презервативи тут тільки дещо ефективні (ймовірність зараження від 10% до 45%).

 

Коли людина, через статеві стосунки заражається ВІЛ-ом (Вірус Імунодефіциту Людини), цей вірус нищить її імунну систему. Відтак, коли система імунітету знищена, людина стає беззахисною перед будь-якою хворобою, яку імунна система здорової людини легко подолала би. Такий неприродній стан імунологічної беззахисності називається СНІД-ом (Синдром Набутого Імуно-Дефіциту).

Зразу після зараження, віруси ВІЛ-у швидко множаться. Але тому що немає значних симптомів, людина без аналізу не знає що інфікована, і якщо в неї є статеві партнери, не знаючи, заражає їх. А є ще такі люди, що знають точно, що вони є заражені ВІЛ-ом, однак і далі проводять безладне статеве життя, та ще й навмисно без презервативів, щоб заразити якомога більше людей. Після 5 до 10 років, а деколи навіть і 20 років, імунна система людини стає знищена, і вона беззахисно терпить навіть від простих хворіб. Така людина через 2-3 роки повільно вмирає.

Пригадую, СНІД головна причина смерті молоді у США віком 25-44 років. Коли людина вмирає від СНІД-у маючи 25-30 років, то коли вона заразилася?... Заразилася коли її було 15-20 років, тобто у середній школі або у ВУЗ-і. Тому це стосується молоді.

Чи СНІД поширений в Україні? ... У 1994 було лише 44 ВІЛ-інфіковані особи. За три роки, у 1997, їх було вже 15 000 ! Це один із найшвидших спалахів СНІД-у у світі.[xvii] Згідно із офіційною державною статистикою, видана 2001 році, існує приблизно 30 000 ВІЛ-інфікованих осіб, які перебувають на обліку в медичних закладах України.[xviii] Але згідно із найновішими новинами Всесвітньої Організації Охорони здоров'я (ВООЗ), в Україні є десь 200 000 до 500 000 хворих на СНІД і носіїв вірусу.[xix] Це значить, що навіть якщо би ВІЛ-СНІД чудесно зупинився сьогодні, то ще все в Україні будуть кілька сотень тисяч людей які будуть вмирати по лікарнях України у наступних 5 до 10 років.

Вживання презервативів зменшує ймовірність зараження, але тільки до певної міри. Згідно із багатьма американськими і європейськими дослідженнями, презервативи запобігають зараження ВІЛ-СНІД-у на 55% до 90%.[xx] Навіть якщо взяти до уваги найвищу цифру (90%), це ще все значить що є 10% ймовірність (тобто один на десять) на зараження.

Наскільки це справді безпечно? Уявімо собі що ми є на автовокзалі. Там є десять автобусів. Кажуть нам, "Сідай на будь-який із тих автобусів, але, до речі, один з них по дорозі вибухне." Чи ми сідали б на автобус із такою ймовірністю на смерть? Мабуть ні. Але така сама ймовірність є на зараження ВІЛ-ом із зараженим партнером навіть при вжитку презерватива.

 

Генітальний Герпес

Герпес статевих органів

- невиліковна хвороба, яка спричиняє болючі пухирці на статевих органах і біля них;

- ускладнює пологи жінкам і викликає смертельні хвороби у дитини, зараженої під час пологів від матері.

 

Генітальний Герпес – це вірусне, тобто невиліковне захворювання, яке спричиняє болючі пухирці на статевих органах і біля них. У декотрих інфікованих людей, герпес зовсім ніколи не болить, хоч може легко і непомітно передатися іншим. У декотрих людей появляються болячки на тім місці тіла де був контакт із інфікованою особою, зникають, але повторяться знову і знову звичайно на ціле життя, бо вірус проникає в нервові волокна тазової області і там продовжує існувати. Такі болючі атаки можуть бути спровоковані статевими стосунками, носінням тісного одягу, а у жінок - менструації. Воно також ускладнює пологи жінкам і викликає смертельні хвороби у дитини, зараженої підчас пологів від матері.

Реальний випадок: одна дівчина при перших статевих стосунках, коли їй було 17 років, заразилася герпесом. У її випадку, кожні місячні викликають атаку хвороби. Пухирці утримуються приблизно 16 днів. Можна передбачати, що ті болючі, і сверблячі болячки на її тілі будуть з'являтися на 16 днів у кожному менструальному циклі до кінця її життя, пригадуючи про перший дошлюбний статевий акт.

Тяжко собі уявити, які у цієї дівчини перспективи на щасливе подружнє життя, бо вона може передати цю невиліковну хворобу своєму чоловікові, і ще своїй дитині, від чого ця дитина може вмерти. Багато молодих жінок, коли думають про своє майбутнє з цією хворобою, переживають почуття провини і занечищення.[xxi]

Як вже було сказано, презервативи мало допомагають, бо зараження можливе через фізичний контакт не тільки з статевими органами, але з ушкодженими ділянками на шкірі біля цих органів. Презерватив не покриває всі заражені місця на шкірі біля статевих органів.

 

Хламідіоз

Хламідіоз

- дуже багато дівчат, не знаючи, що заражені, через цю хворобу стають безплідними на все життя.

 

Хламідіозє дуже розповсюджене захворювання яке може зробити молоду жінку безплідною на ціле життя.

Часто стається, що дівчина, маючи скажімо 16 років заражується хламідіозом від якогось юнака. Вона не знає, що заражена, бо у більшість випадків ця хвороба не болить. Аж тоді коли її буде 21 або 25 років, вона буде одружена, схоче мати своїх дітей, тоді дізнається гірку новину від лікаря, що вона ніколи своїх дітей не зможе мати. Це тому, що ця хвороба знищила в неї маточні труби - ті частини жіночого тіла, де починається життя. Таке трапляється часто.

Якщо вона була б знала що заражена, могла б вилікуватися. Але вона не знає, бо її не болить. А тоді виникають великі проблеми.

А це захворювання дуже поширене в Україні. Навіть незаймані дівчата, і навіть діти хворіють на хламідіоз в Україні, бо хвороба передається навіть через рушники в хаті, якщо хтось в дома інфікований.

Чи презерватив запобігає зараженню хламідіозом? Презерватив повинен захистити від хламідіозу, але чомусь ефективно не зупиняє.[xxii]

 

Гонорея

Гонорея

- 80% заражених, нічого не підозрюючи, заражають інших;

- у багатьох випадках жінки і чоловіки стають безплідними на все життя.

 

Гонорея дуже подібна до хламідіозу: обидва є бактеріальними захворюваннями, які звичайно можна було б вилікувати. Хоч тепер з'являються види гонорейної бактерії, на яких звичайні антибіотики не діють, бо бактерії стають стійкими до різних ліків. Обидві хвороби, у багатьох випадках, мало болять, і тому хворий не піде лікуватися, бо не знає що хворий. І обидві хвороби спричиняють безплідність у молодих жінок, і деколи у мужчин.

Чи презерватив зупиняє гонорею? ... Згідно із даними американських вчених, ризик передавання гонореї від жінки до мужчини знижується на 49% до 100% за умови користування презерватива. Проте вони не знайшли ніяких доказів того, що презерватив запобігає передаванню гонореї від мужчин до жінки.[xxiii]

Сифіліс

 

Сифіліс

- може призвести до ураження різних органів тіла, аж до повільної смерті.

 

Сифіліс - небезпечне і важке захворювання. Воно спричинює різноманітні виразки і висипання на шкірі, і на слизових оболонках. Якщо не виліковувати його у перших етапах, воно може спричинити ураження внутрішніх органів, нервової системи, і кістково-суглобного апарату та інших частин тіла, також може спричинити сліпоту і навіть смерть.

Презерватив малоефективний проти сифілісу, бо інфекція може передатися через виразки і висипки на шкірі, які презерватив зовсім не покриває.

 

Вірус папіломи людини

Вірус папіломи людини

- це захворювання у США найбільше поширюється!

- деколи бородавки на статевих органах на ціле життя;

- ця невиліковна інфекція може спричинити різні форми раку статевих органів, особливо у жінок;

- кожна п'ята дівчина в Канаді, не знаючи того - заражена;

- вірус живе назовні людини і передається через звичайне тертя шкіри зараженої особи до шкіри незараженої;

- не існує ефективних засобів штучної профілактики проти цієї хвороби. Презервативи не допомагають!

Лише справжня стриманість від будь-яких близьких фізичних стосунків може запобігти зараженню.

 

 

Захворювання Вірус папіломи людини можливо гірше за ВІЛ-СНІД, особливо для жінок, бо у США від нього вмирає більше жінок ніж від ВІЛ-СНІД-у. В Україні майже ніхто із простого люду не знає про це нове венеричне захворювання, яке на Заході тільки тепер стали сприймати серйозно як ще одну приховану епідемію. Ніхто не говорив про СНІД, поки від цього захворювання не почали вмирати тисячі людей. Було б добре, якби із цим смертельним захворюванням до такого не дійшло. Саме тому про вірус папіломи людини тут подається більше інформації, щоб люди могли довідатися про те, про що ніколи не чули, і щоб були свідомі небезпеки, яка вже також є в Україні.

Ця невиліковна інфекція може спричинити різні форми раку статевих органів, особливо рак шийки матки у жінок. Часто трапляється що молода дівчина заразиться вірусом папіломи від якогось юнака коли її було 16 років. Коли її 22, вона хворіє на рака шийки матки. Це не є перебільшення. Таке стається не тільки у США але і в Україні. Коли дівчині менше 19 років, її шийка матки не є здатна боротися із тим вірусом, і в неї через кілька років може появитися передраковий стан, а якщо це не вилікується, тоді - рак і можливо смерть.

Слід знати що коли у жінки є передраковий стан, це ще можна вилікувати. А передраковий стан у шийці матки можна знайти коли жінка піде на цитологічне дослідження (мазь із шийки матки), щоб перевірити чи не з'являються передракові клітини. Якщо виявляється що все добре, жінка може повторити обстеження через 2-3 роки. Якщо виявляться клітини у передраковому стані, то обов'язково лікувати шийку. Якщо виявляється не передраковий стан, а дійсний рак, тоді мабуть виникає необхідність операції або променевого лікування.

Вірус папіломи теж пов'язаний із іншими формами раку статевих органів у жінок, як і в чоловіків.

Як передається вірус папіломи? ... Вірус передається від шкіри до шкіри, підчас статевого контакту. Проте повний статевий акт необов'язковий для зараження. Ніякий презерватив не покриває все тіло біля статевих органів, де може знаходитися цей вірус, тому презервативи дуже мало помагають. Лише справжнєстримання від будь-яких близьких заразливих контактів може запобігти зараженню.

Треба взяти до уваги, що багато тих захворювань живуть в устах людей, бо передались через орально-статеві стосунки. Тому треба бути дуже обережним кого цілувати.

Тут йшла мова про шість венеричних захворювань. А насправді їх є десь 50!

 

Міф 3. «ВСІ ЦИМ ЗАЙМАЮТСЯ»

 

Сьогодні мільйони молодих людей в цілому світі прилюдно присягають, що будуть дотримуватися чистоти. На подив багатьом скептикам, вони дійсно дотримуються своєї присяги і це підтверджує державна статистика.

 

Це велика брехня що "всі тим займаються." Все були молоді люди які вибирали справжню любов понад фальшиву любов дошлюбного сексу. Але сьогодні багато молоді довкола світу ще і постановляють стримуватися до шлюбу. Ось кілька доказів:

Ÿ У США майже 2,4 мільйон молоді вже прилюдно зробили постанову стримуватися до шлюбу із програмою "True Love Waits" ("Правдива любов чекає")Коло 16% дівчат і 10% хлопців в США склали подібну постанову.

Ÿ У США коло 52% молоді у середніх школах є діви (хлопці і дівчата). А із тих, що вже займалися сексом, 25% тепер стримуються. Це велика зміна у порівнянні з тим, що було десять років до того, як наслідок, кількість вагітностей між середньо-шкільною молоддю у США, хоч ще все є дуже високе, падає. Також зменшується кількість абортів.

Ÿ Навіть журнал Playboy (Плeйбой) пише, що сьогодні кількість осіб що додержуютьсядівицтва у суспільстві значно зросло. Britany Spears є популярна американська співачка, що каже, що вона додержується дівицтва. Не є важливо чи вона справді є дівою чи ні. І ми не пропагуємо ні її пісні, ні її поведінку як щось добре наслідувати для дівчат. Але що є дуже важливе і цікаве, це те що молодь цікавиться тим, що хтось каже що вона діва. Молодь цікавиться дівицтвом.

Ÿ У США це прийнято і нормально, і навіть класно щоб молода людина казала що буде стримуватися до шлюбу.[xxv]

 

ЧОМУ жити у чистоті? Жити у чистоті стосується не лише питання дошлюбної стриманості. Це, перш за все, стиль життя, основою якого є володіння собою. А це є умовою справжнього успіху у житті.

 

Дуже важливо є зрозуміти, що стриманість не є лише відмовляння від сексу до шлюбу, яке само по собі дуже важливе. Це цілий стиль життя, основою якого є володіння/панування над собою, опанування, самоконтроль, самодисципліна, і відкладення самозадоволення. А ці речі є необхідною умовою справжнього успіху у житті.[xxvi]

Твої батьки, твій народ твоє нутро (тіло, розум, чуття, дух), твій майбутній чоловік / дружина, твої майбутні діти, твоя Церква (яка б не була) сподіваються від тебе стриманості від дошлюбних зносин і додержання подружньої вірності.

"Твої батьки" – Звичайно батьки дуже хочуть щоб їх діти стримувалися, навіть якщо вони їм того безпосередньо не кажуть.

"Твій народ" – Незважаючи чи ми члени народу українського, російського, єврейського, чи навіть китайського, ніякий народ не користає коли їх молодь не стримується.

"Твоє нутро" – Ми збудовані для тільки одної жінки / одного чоловіка, і так будемо щасливі. Всяке інше буде лише творити проблеми.

"Твій майбутній чоловік / дружина" – Навіть якщо він/вона цього не скаже, фактом є що він / вона буде сподіватися.

"Твої майбутні діти" – Ніякий батько, ніяка мати не схоче перераховувати дитині своїх попередніх партнерів.

"Твоя Церква" - Не тільки християнська церква, але, як вже було згадано, багато інших релігійних спільнот у таке подібне вірять.

Ми щойно вичислили всіх тих, які сподіваються стриманості від вас.

А хто сподівається нестриманості?...

1. коханець/коханка, які насправді лише прагнуть власного самозадоволення та компанії, які заробляють гроші на сексі і на нашій нестриманості,

2. голлівудські "артисти", багато модерних співаків, деякі уряди, яким вигідно, щоб люди були слабі.

Хто вони такі, щоб ми їх мали слухати, і виконувати те, чого вони вчать ?!

«Відновлене дівицтво»

Ти вже втратив / втратила дівицтво? Ти можеш зробити постанову стримуватися від сексуальної активності, починаючи від сьогодні і так триматися до одруження. Дівицтво - це щось більше, ніж лише фізичний стан; це постанова, спосіб думання і стиль життя. Сьогодні вже багато молодих людей живуть таким «відновленим дівицтвом».

 

Слід знати: якщо ти вже почав статеве життя, можна і потрібно зупинитися, зробити постанову стримуватися до шлюбу і змінити своє життя щоб можна було так жити.

 

ЯК ТОДІ ЖИТИ У ЧИСТОТІ?

Ось декілька практичних кроків:

1. Зроби щиру постанову дотримуватися чистоти, і живи цим.Твоя постанова може бути тими словами, які є в кінці цієї брошури. Напиши листа майбутній дружині / чоловікові! Живи тією чистою мрією!

 

Не досить лише подумати, "мабуть буду стримуватися." Бо часто тоді знайдеться якась цікава людина, яка буде запрошувати тебе до безладдя звабними словами, кажучи: "Який ти нерозумний, та ж дошлюбний секс насправді є добра річ!" Тоді може закрутитися тобі в голові від емоцій, і ти можеш впасти у сумнів, і можеш дати себе звести.

Але коли ти зробив тверду постанову стримуватися до шлюбу, тоді, коли повстали б такі часи сумніву, ти пригадав би собі постанову, і що ти справді віриш.

Напиши листа своїй майбутній жінці / чоловікові. Читай того листа час від часу, щоб було зрозуміло що ти чекаєш когось вартісного, не лише кого попаде. Коли почнеш зустрічатися з кимось, перечитай того листа, і запитай себе, - "Чи та людина достойна мене і мого листа?" Якщо ти відчуватимеш відповідь "ні", мабуть час залишити її і іти далі.

 

*Для віруючого християнина: якщо є якісь гріхи чистоти, покайся перед Богом. Якщо ти православний або католик, не вагайся піти висповідатися. Будь певний, ти не шокуєш цим священика, який звик всяке чути.

Якщо були:

1) близькі зближення до статевого акту;

2) статевий акт – природний або неприродний (це великий гріх);

3) сексуальне фантазування, мастурбація, вживання порнографії;

За всі ці гріхи християнин повинен покаятися.

2. Розкажи про свою постанову чистоти комусь відповідальному, хто справді турбується твоєю долею. Підтримуй зв'язок з тією особою і дозволь їй пильнувати, чи ти дотримуєшся своєї постанови.

 

Боротьба за власну чистоту ніколи не була, і далі не є легкою, а тяжкою. Деколи, навіть коли бути уважним, можна непомітно падати крок за кроком, поки людина опиниться у нечистоті. Тому, було б дуже корисно мати підтримку, а не боротися самому.

Молода людина не починає безладне життя різким падінням від чистоти, оскільки в ній закладена природна інстинктивна самооборона і відраза до нечистоти, яка не дозволяє раптового падіння у безладдя. Насправді, людина падає у безладдя повільними кроками, спершу допускаючи нечисті думки, тоді малі нечисті фізичні акти, тоді більші, і так з часом опиняється повним учасником безладного життя.

Тому добре розказати про свою постанову чистоти і про свої межі комусь відповідальному, хто справді турбується твоєю долею: доброму другові, батькові, матері, вуйкові, душпастиреві. Мабуть, краще було б, щоб ця особа була тої самої статі що ти. Підтримуй зв'язок з тією особою і дозволь їй пильнувати, чи ти дотримуєшся своєї постанови і меж (про межі говориться більше в низу - точка 6).

Приклад: Дві дівчини, які є добрими і відповідальними приятельками, і обидві постановили, що будуть дотримуватися дошлюбної чистоти, також обіцяли і дали одна одній дозвіл, щоб пильнували одна одну.

Якщо перша буде зустрічатися з якимось хлопцем, нехай друга також приглядається, хто він такий. Вона зможе бачити в нього позитивні і негативні риси які перша можливо не побачить, тому що вона вже "закохується" в нього.

Якщо перша прийде до дому трохи пізно, нехай друга зразу запитається:

"Де ти вчора була? З ким? Як довго? Чому так довго? Що ти з ним там робила? Чи не думаєш ти, що ти є близько до переступу своєї власнопоставленої межі?"

Друзі, які так пильнували один одного стали найкращими друзями на ціле життя, бо вони не тільки дуже добре пізнали один одного, але також пильнували щастя одне для одного, а то може і врятували свого друга буквально від смерті.[xxvii] (р. 11, ст. 6)

3. Будь певний, що в тебе достатньо справжньої взаємної любові з членами родини, вірними і відповідальними друзями і з людьми в потребі. Любов отримаєш даруючи її іншим. (Коли бракує взаємної любові з тими особами, тоді людина часто, щоб заповнити ту порожнечу, шукає фальшиву самолюбну «любов», яка поступово спонукає до сексу).

 

Багато молоді попадає у дошлюбний секс, шукаючи справжньої любові. Щоб було достатньо справжньої любові, слід підтримувати нам сильні зв'язки із членами родини, із вірними відповідальними друзями і з людьми в потребі. Люди в потребі можуть бути матеріально бідні люди, яким ми повинні виявляти любов, допомагаючи їм. Це також можуть бути молоді люди у школі, яким добре не іде. Якщо будемо їм виділяти любов, навіть якщо вони не будуть показувати вдячності, нам в якийсь спосіб любов буде вертатися і нам буде спокійно на душі. Тоді буде набагато менше потягу до фальшивої любові через дошлюбний секс.

 

4. Тримайся осторонь алкоголю і наркотиків! Алкоголь відпускає всі гальми! Наркотики - це пекло!

Алкоголь

Щоб хлопець не йшов на зустріч із дівчиною із алкоголем!

Щоб дівчина ніколи не йшла на зустріч із хлопцем, коли виглядає що будуть пити алкоголь!

Чому?

Алкоголь притуплює розум і позбавляє розсудливості. Дуже важко скласти постанову чистоті, і справді додержуватися її. Але коли використовується алкоголь, тоді це набагато тяжче, бо алкоголь затуплює i виключає розсудливість у розумі, і тоді всякі постанови відпадають. Замість розсудливості, працюють лише самі потяги, між ними, сексуальний потяг. А метою сексуального потягу є лиш швидке, дешеве самозадоволення, особливо коли ти є близько гарної і цікавої особи.

Багато доброї молоді, під впливом алкоголю не тільки почали робити речі, яких вони не сподівалися, але декотрі в такий спосіб і зіпсули ціле своє життя.

Не кажи собі, "Це стосується тільки гулящих людей." Дуже багато доброї, щирої чистої молоді, що присвятили себе триматися незайманими до шлюбу на встид і розпач втратили дівицтво, а то і завагітніли, чи заразилися смертельними венеричними захворюваннями під впливом алкоголю.

Не кажи собі: "Я сильніший за це." Ніхто не є сильніший! Алкоголь відбирає силу бути сильним!

Не кажи собі: "Небезпека існує тільки тоді, коли дуже багато випити."

Не треба аж бути "п'яним" від цілої літри, щоб прийняти нездорове рішення від якого будуть наслідки на ціле життя. Вистачає 100г, або 50г, або і менше. Потрібно лише стільки алкоголю, щоб помішало тверезу розсудливість.

А треба щоб дівчата були дуже обережні, бо є такі хлопці, як

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти