ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Дошлюбні стосунки і вибір чоловіка / дружини

· «притуплюється» розсудливість і рішучість у виборі для себе доброго чоловіка / жінки

 

Одне з найважливіших рішень вашого життя або мого, є "з ким одружуватися?" (Проблемою є, особливо в Україні, те що люди мало над тим питанням застановляються. Мабуть, думаючи, що не робить великої різниці саме з ким одружуватися, або думають що не мають права запитувати другу людину багато. Таке думання призводить до поганих, часто трагічних одружень, які часто закінчуються розлученнями, які емоційно калічать дітей. Зробити добрий вибір є дуже важлива річ.) А саме це дуже важливе рішення страждає, коли людина займається дошлюбними статевими стосунками.

На це є кілька причин. Але ми тут порушимо лише одну точку: чому не є добре займатися статевими стосунками з людиною, з котрою є намір одружуватися?

Якщо вони не одружені, а лише заручені, мета їх заручин ще все є щоб добре вивчити характери один одного, щоб вирішити одне з найважливіших питань їхнього життя: чи їм справді одружуватися, чи ні. Навіть до останньої хвилини перед шлюбом потрібно тверезо думати, бо декотрі серйозні хиби появляються якраз тоді.

Подумаймо, нащо є той подружній зв'язок? Жити з іншою особою, навіть із коханою дружиною, не є легко, виринають конфлікти. Коли між щасливо одруженими є сильний зв'язок, а вони переживають життєві завірюхи, непорозуміння і сварки, тоді в той сам час вони також відчувають зв'язок між собою. Цей зв'язок "знечулює" буденні проблеми настільки, щоб вони до кінця дня знайшли якусь, бодай тимчасову на них розв'язку, не тільки, щоб не розлучатися, але ще щоб у ще більшій згоді зійтися разом.[xiii] А для неодружених, дошлюбні статеві стосунки утворюють майже подружній зв'язок, який, "знечулює" (приглушує) клопоти, які вони повинні брати серйозно ще перед шлюбом на це щоб вирішати чи їм одружуватися чи ні. Ось одна причина чому дошлюбні стосунки не помагають, а шкодять у виборі супруга.[xiv]

Візьмімо приклад: Молода дівчина зауважує, що у підготовці до шлюбу, її наречений хлопець має тенденцію падати у фази безконтрольної люті. Якщо б не було між ними зв'язку утвореного статевими стосунками, вона мала б свободу, зауваживши таку хибу його характеру, залишити його, замість того щоб одружитися з таким і тоді на ціле життя жити в домашньому пеклі із психічно хворим насильником. Але, якщо вже були між ними статеві стосунки, у неї будується зв'язок біологічний, як і емоційно-психологічний і вона відчуває потяг до нього. Зв'язок "засліплює" її на його хиби і вона починає раціоналізувати – шукати в собі пояснення, тобто оправдання його поведінки, щоб мати причину його не залишити. Тоді слабне здібність думати чисто і вибирати мудро. Насправді це стає майже неможливим.[xv]

Вплив на подружнє життя

Багато молодих людей думає собі так: "Я буду спати з різними статевими партнерами перед шлюбом, тоді одружуся і все буде добре."

Людина, що так думає, дуже помиляється. Дошлюбні статеві стосунки мають величезний вплив на подружнє життя, і деколи стають причиною розлучень. Ось кілька проблем:

 

· порівняння з попередніми партнерами

 

Молодий чоловік, якщо мав попередніх партнерок, порівнюватиме свою молоду жінку із ними. Це не добре. Молода жінка, якщо мала попередніх партнерів, порівнюватиме свого молодого чоловіка із попередніми. Це не добре. Такі порівняння між ними спричиняють холодність і ворожнечу, бо бракує винятковості у подружжі, якого кожна людина дійсно прагне.

· пригадування попередніх партнерів

 

Часто жінкам, навіть після 10 років у щасливому подружжі, яскраво пригадуються їх попередні партнери, особливо перший мужчина, з котрим вона була. Нормальні, ментально-здорові, щасливо одружені жінки не можуть зрозуміти, чому їм постійно пригадується цей перший мужчина. Такі пригадування лякають і злостять жінку, особливо коли вона розуміє, що він не був дійсно доброю особою для неї. Жінка починає навіть сумніватися у своїй любові власного чоловіка. Холоднеча між ними часто доводить до розриву щасливого подружжя.

· бажання змін. Мужчина, який у молодості привик мати статеві стосунки з багатьма жінками, бачитиме свою дружину лише як ще одну жінку для тимчасового користування. Бажаючи змін, зневажатиме її і часто шукатиме пригод з іншими.

 

Часто подібні проблеми стають причиною розлучень.

 

 

Ця проблема особливо стосується хлопців в Україні, як і в світі на загал. Бо хлопців переконують інші хлопці, і навіть дорослі, що їм (хлопцям) потрібно дуже багато статевих партнерок перед шлюбом. Переконують їх, що їх рівень мужності, в якийсь спосіб вимірюється кількістю партнерок.

Декотрі хлопці дають себе переконати такого. Вони мають багато партнерок у школі, та деколи навіть бувають із проститутками. Тоді приходить час одружуватися. Часто тоді він знаходить собі добру незайману дівчину, і бере її як жінку. Питання: як він з нею буде поводитися? Він буде поводитися з нею так само як із попередніми. Він навчиться поганих звички, і несвідомо принесе їх до подружжя. Які є ті звички:

 

1) "бажання змін" - він навчився діставати насолоду від захоплення самою різноманітністю жінок;

2) "чиста жінка / проститутка" - він навчився ставитися до всіх жінок як до тимчасових - як до проституток, навіть якщо думав що чисту жінку буде бачити як чисту;

3) "заборонений овоч" - він навчився, що жінка є щось, до чого він повинен закрадатися і робити щось незаконне. Він буде приступати до молодої жінки, ніби він закрадається до коханки на тимчасове тваринно-механічне самозадоволення.

Якщо такий молодий мужчина одружиться, він буде бачити свою молоду жінку як засіб для свого самозадоволення, не як людину, що є другом на життя. До неї буде приступати тими самим тваринно-механічним підступом, якого навчився із коханками.[xvi] А це не тому, що хоче її зневажати, але тому, що він краще не вміє. Такий мужчина стає подібним до злодія. Злодія не цікавить законний хліб, а вкрадений. Він краде не тому, що голодний, а тому, що дістає задоволення від самої крадіжки. Так воно може статися з мужчиною із безладним життям. Вона, можливо, буде сильно відчувати всі ці зневаги. А йому будуть байдужі її почуття, бо він навчений бути байдужим до почуттів жінок. Бажаючи мати подібне до того, що мав, він або залишить її, або буде шукати задоволення в інших, "більш досвідчених" жінок, або в якийсь інший спосіб.

Пригадуємо, що коли говоримо про розлучення подружжя, то це не є, щоб осуджувати ті подружжя, що тепер розійшлися, а радше щоб дати добру пораду вам, молодим людям, щоб ви прийняли добрі рішення, щоб ви не ввійшли у подружжя що розведуться. Бо розвід калічить дітей, незважаючи з якої це причини.

Вагітність

Вагітність назавжди змінює життя молодих осіб, оскільки завагітнівши, дівчина стає матір'ю живої дитини.

 

Будь який відповідальний медичний підручник скаже що молода жінка стає матір'ю зразу коли завагітніє, і що вона від тоді носить у собі живу дитину, а не лише масу клітин.

 

Вона стоїть перед вибором:

1) народити дитину і опікуватися нею (це добре, хоч буде нелегко);

2) народити і віддати на усиновлення (це добре, бо є добрі бездітні сім'ї. Але, розлука з дитиною болітиме)...

 

В Україні, і поза її межами, а особливо у західному світі є багато добрих бездітних подруж, які шукають бодай одну дитину щоб усиновити. Часто вони їдуть дуже далеко по цілому світі, шукаючи хоч одну дитину.

3) аборт (який спричиняє фізичний біль і загрожує здоров'ю і життю дівчини. Аборт також відбивається на психіці молодої матері, навіть якщо вона не усвідомлює, що дозволила позбавити життя свою дитину).

 

Аборт є болюча процедура, яка часто калічить молоду жінку, часто лишає її безплідною, а деколи навіть мертвою. Жінки вмирають у теплих, чистих клініках аборту у західному світі. А що можна казати про лікарні в інших частинах світу, а ще що можна казати про незаконні аборти?

Ще є проблема, що дуже багато жінок, в яких був аборт, переживають постабортальний синдром. Тоді, п'ять або десять років після аборту, незважаючи на те які були її переконання про моральністьаборту під час або після процедури, жінка переживає травму. У неї може розвитися депресія, озлоблення, почуття провини, страху, почуття власної неповноцінності, несподіваний і неконтрольований плач, нічні кошмари про дітей, агресія до дітей, сексуальні дисфункції, думки про самогубство і пристрасть до алкоголю і наркотиків. Це емоційний синдром подібний до такого, який переживають мужчини-ветерани американсько-в'єтнамської, совєтсько-афганської, або російсько-чеченської війни.

Венеричні захворювання

Венеричні захворювання

(деякі призводять до тяжкої повільної смерті!)

 

 

Сьогодні є настільки тривожний час щодо венеричних захворювань, що обоє молодих людей мусять бути дуже певні, що ні один, ні другий не є заражений, поки не одружаться. У декотрих випадках мусять іти на аналізи перед шлюбом.

Багато є дискусій сьогодні про те наскільки зараження венеричними захворюваннями можна уникнути контрацептивами (протизаплідними засобами). Нехай зразу буде ясно що жіночі таблетки і спіралі зовсім не зупиняють такі зараження. Презервативидещо зупиняють такі зараження. Тому, щодо кожної хвороби будемо говорити саме наскільки вони запобігають зараженню нею.

СНІД

СНІД є основною причиною смерті молоді віком 25-44 років у США;

- темпи поширення СНІД-у в Україні одні з найшвидших у світі;

- передається через фізіологічні виділення і кров;

- уражає імунну систему і хворий гине від будь-якої нешкідливої для здорової людини інфекції;

- презервативи тут тільки дещо ефективні (ймовірність зараження від 10% до 45%).

 

Коли людина, через статеві стосунки заражається ВІЛ-ом (Вірус Імунодефіциту Людини), цей вірус нищить її імунну систему. Відтак, коли система імунітету знищена, людина стає беззахисною перед будь-якою хворобою, яку імунна система здорової людини легко подолала би. Такий неприродній стан імунологічної беззахисності називається СНІД-ом (Синдром Набутого Імуно-Дефіциту).

Зразу після зараження, віруси ВІЛ-у швидко множаться. Але тому що немає значних симптомів, людина без аналізу не знає що інфікована, і якщо в неї є статеві партнери, не знаючи, заражає їх. А є ще такі люди, що знають точно, що вони є заражені ВІЛ-ом, однак і далі проводять безладне статеве життя, та ще й навмисно без презервативів, щоб заразити якомога більше людей. Після 5 до 10 років, а деколи навіть і 20 років, імунна система людини стає знищена, і вона беззахисно терпить навіть від простих хворіб. Така людина через 2-3 роки повільно вмирає.

Пригадую, СНІД головна причина смерті молоді у США віком 25-44 років. Коли людина вмирає від СНІД-у маючи 25-30 років, то коли вона заразилася?... Заразилася коли її було 15-20 років, тобто у середній школі або у ВУЗ-і. Тому це стосується молоді.

Чи СНІД поширений в Україні? ... У 1994 було лише 44 ВІЛ-інфіковані особи. За три роки, у 1997, їх було вже 15 000 ! Це один із найшвидших спалахів СНІД-у у світі.[xvii] Згідно із офіційною державною статистикою, видана 2001 році, існує приблизно 30 000 ВІЛ-інфікованих осіб, які перебувають на обліку в медичних закладах України.[xviii] Але згідно із найновішими новинами Всесвітньої Організації Охорони здоров'я (ВООЗ), в Україні є десь 200 000 до 500 000 хворих на СНІД і носіїв вірусу.[xix] Це значить, що навіть якщо би ВІЛ-СНІД чудесно зупинився сьогодні, то ще все в Україні будуть кілька сотень тисяч людей які будуть вмирати по лікарнях України у наступних 5 до 10 років.

Вживання презервативів зменшує ймовірність зараження, але тільки до певної міри. Згідно із багатьма американськими і європейськими дослідженнями, презервативи запобігають зараження ВІЛ-СНІД-у на 55% до 90%.[xx] Навіть якщо взяти до уваги найвищу цифру (90%), це ще все значить що є 10% ймовірність (тобто один на десять) на зараження.

Наскільки це справді безпечно? Уявімо собі що ми є на автовокзалі. Там є десять автобусів. Кажуть нам, "Сідай на будь-який із тих автобусів, але, до речі, один з них по дорозі вибухне." Чи ми сідали б на автобус із такою ймовірністю на смерть? Мабуть ні. Але така сама ймовірність є на зараження ВІЛ-ом із зараженим партнером навіть при вжитку презерватива.

 

Генітальний Герпес

Герпес статевих органів

- невиліковна хвороба, яка спричиняє болючі пухирці на статевих органах і біля них;

- ускладнює пологи жінкам і викликає смертельні хвороби у дитини, зараженої під час пологів від матері.

 

Генітальний Герпес – це вірусне, тобто невиліковне захворювання, яке спричиняє болючі пухирці на статевих органах і біля них. У декотрих інфікованих людей, герпес зовсім ніколи не болить, хоч може легко і непомітно передатися іншим. У декотрих людей появляються болячки на тім місці тіла де був контакт із інфікованою особою, зникають, але повторяться знову і знову звичайно на ціле життя, бо вірус проникає в нервові волокна тазової області і там продовжує існувати. Такі болючі атаки можуть бути спровоковані статевими стосунками, носінням тісного одягу, а у жінок - менструації. Воно також ускладнює пологи жінкам і викликає смертельні хвороби у дитини, зараженої підчас пологів від матері.

Реальний випадок: одна дівчина при перших статевих стосунках, коли їй було 17 років, заразилася герпесом. У її випадку, кожні місячні викликають атаку хвороби. Пухирці утримуються приблизно 16 днів. Можна передбачати, що ті болючі, і сверблячі болячки на її тілі будуть з'являтися на 16 днів у кожному менструальному циклі до кінця її життя, пригадуючи про перший дошлюбний статевий акт.

Тяжко собі уявити, які у цієї дівчини перспективи на щасливе подружнє життя, бо вона може передати цю невиліковну хворобу своєму чоловікові, і ще своїй дитині, від чого ця дитина може вмерти. Багато молодих жінок, коли думають про своє майбутнє з цією хворобою, переживають почуття провини і занечищення.[xxi]

Як вже було сказано, презервативи мало допомагають, бо зараження можливе через фізичний контакт не тільки з статевими органами, але з ушкодженими ділянками на шкірі біля цих органів. Презерватив не покриває всі заражені місця на шкірі біля статевих органів.

 

Хламідіоз

Хламідіоз

- дуже багато дівчат, не знаючи, що заражені, через цю хворобу стають безплідними на все життя.

 

Хламідіозє дуже розповсюджене захворювання яке може зробити молоду жінку безплідною на ціле життя.

Часто стається, що дівчина, маючи скажімо 16 років заражується хламідіозом від якогось юнака. Вона не знає, що заражена, бо у більшість випадків ця хвороба не болить. Аж тоді коли її буде 21 або 25 років, вона буде одружена, схоче мати своїх дітей, тоді дізнається гірку новину від лікаря, що вона ніколи своїх дітей не зможе мати. Це тому, що ця хвороба знищила в неї маточні труби - ті частини жіночого тіла, де починається життя. Таке трапляється часто.

Якщо вона була б знала що заражена, могла б вилікуватися. Але вона не знає, бо її не болить. А тоді виникають великі проблеми.

А це захворювання дуже поширене в Україні. Навіть незаймані дівчата, і навіть діти хворіють на хламідіоз в Україні, бо хвороба передається навіть через рушники в хаті, якщо хтось в дома інфікований.

Чи презерватив запобігає зараженню хламідіозом? Презерватив повинен захистити від хламідіозу, але чомусь ефективно не зупиняє.[xxii]

 

Гонорея

Гонорея

- 80% заражених, нічого не підозрюючи, заражають інших;

- у багатьох випадках жінки і чоловіки стають безплідними на все життя.

 

Гонорея дуже подібна до хламідіозу: обидва є бактеріальними захворюваннями, які звичайно можна було б вилікувати. Хоч тепер з'являються види гонорейної бактерії, на яких звичайні антибіотики не діють, бо бактерії стають стійкими до різних ліків. Обидві хвороби, у багатьох випадках, мало болять, і тому хворий не піде лікуватися, бо не знає що хворий. І обидві хвороби спричиняють безплідність у молодих жінок, і деколи у мужчин.

Чи презерватив зупиняє гонорею? ... Згідно із даними американських вчених, ризик передавання гонореї від жінки до мужчини знижується на 49% до 100% за умови користування презерватива. Проте вони не знайшли ніяких доказів того, що презерватив запобігає передаванню гонореї від мужчин до жінки.[xxiii]

Сифіліс

 

Сифіліс

- може призвести до ураження різних органів тіла, аж до повільної смерті.

 

Сифіліс - небезпечне і важке захворювання. Воно спричинює різноманітні виразки і висипання на шкірі, і на слизових оболонках. Якщо не виліковувати його у перших етапах, воно може спричинити ураження внутрішніх органів, нервової системи, і кістково-суглобного апарату та інших частин тіла, також може спричинити сліпоту і навіть смерть.

Презерватив малоефективний проти сифілісу, бо інфекція може передатися через виразки і висипки на шкірі, які презерватив зовсім не покриває.

 

Вірус папіломи людини

Вірус папіломи людини

- це захворювання у США найбільше поширюється!

- деколи бородавки на статевих органах на ціле життя;

- ця невиліковна інфекція може спричинити різні форми раку статевих органів, особливо у жінок;

- кожна п'ята дівчина в Канаді, не знаючи того - заражена;

- вірус живе назовні людини і передається через звичайне тертя шкіри зараженої особи до шкіри незараженої;

- не існує ефективних засобів штучної профілактики проти цієї хвороби. Презервативи не допомагають!

Лише справжня стриманість від будь-яких близьких фізичних стосунків може запобігти зараженню.

 

 

Захворювання Вірус папіломи людини можливо гірше за ВІЛ-СНІД, особливо для жінок, бо у США від нього вмирає більше жінок ніж від ВІЛ-СНІД-у. В Україні майже ніхто із простого люду не знає про це нове венеричне захворювання, яке на Заході тільки тепер стали сприймати серйозно як ще одну приховану епідемію. Ніхто не говорив про СНІД, поки від цього захворювання не почали вмирати тисячі людей. Було б добре, якби із цим смертельним захворюванням до такого не дійшло. Саме тому про вірус папіломи людини тут подається більше інформації, щоб люди могли довідатися про те, про що ніколи не чули, і щоб були свідомі небезпеки, яка вже також є в Україні.

Ця невиліковна інфекція може спричинити різні форми раку статевих органів, особливо рак шийки матки у жінок. Часто трапляється що молода дівчина заразиться вірусом папіломи від якогось юнака коли її було 16 років. Коли її 22, вона хворіє на рака шийки матки. Це не є перебільшення. Таке стається не тільки у США але і в Україні. Коли дівчині менше 19 років, її шийка матки не є здатна боротися із тим вірусом, і в неї через кілька років може появитися передраковий стан, а якщо це не вилікується, тоді - рак і можливо смерть.

Слід знати що коли у жінки є передраковий стан, це ще можна вилікувати. А передраковий стан у шийці матки можна знайти коли жінка піде на цитологічне дослідження (мазь із шийки матки), щоб перевірити чи не з'являються передракові клітини. Якщо виявляється що все добре, жінка може повторити обстеження через 2-3 роки. Якщо виявляться клітини у передраковому стані, то обов'язково лікувати шийку. Якщо виявляється не передраковий стан, а дійсний рак, тоді мабуть виникає необхідність операції або променевого лікування.

Вірус папіломи теж пов'язаний із іншими формами раку статевих органів у жінок, як і в чоловіків.

Як передається вірус папіломи? ... Вірус передається від шкіри до шкіри, підчас статевого контакту. Проте повний статевий акт необов'язковий для зараження. Ніякий презерватив не покриває все тіло біля статевих органів, де може знаходитися цей вірус, тому презервативи дуже мало помагають. Лише справжнєстримання від будь-яких близьких заразливих контактів може запобігти зараженню.

Треба взяти до уваги, що багато тих захворювань живуть в устах людей, бо передались через орально-статеві стосунки. Тому треба бути дуже обережним кого цілувати.

Тут йшла мова про шість венеричних захворювань. А насправді їх є десь 50!

 

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти