ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Протизаплідні засоби не є безпечні

Презервативирідко захищають від зараження венеричними захворюваннями,

а часом ще й:

- не спрацьовують бо користувач не хоче або не вміє правильно їх вживати;

- тріскають або сповзають під час використання;

- погіршується їх якість через зберігання у невідповідних умовах (наприклад, у кишені, в сумці).

 

Ніякий презерватив не захистить від душевних страждань, що їх завдають дошлюбні статеві стосунки!

 

Протизаплідні таблеткишкідливі. Вони можуть спричинити інфаркт міокарду, крововилив у мозок, народження нездорових дітей, позаматкова вагітність, рак статевих органів, грудей, печінки, неплідність та ін.

 

Отож, тепер нехай хто-небудь скаже мені, зважаючи на всі ті наслідки, про які ми говорили, чи існує таке поняття як «безпечний секс?!»

 

Все це переконливо свідчить, що пропаганда та розмови про «безпечний секс» від друзів, мас-медіа та інших є великою брехнею!

 

Стриманість від дошлюбних статевих стосунків - це єдиний справді надійний спосіб запобігти "розбиванню" сердець, позашлюбній вагітності, венеричним захворюванням та іншим проблемам.

Міф 2. "СЕКС-ЦІКАВИЙ"

Спробуймо зрозуміти, що справжня цікавість і радість полягає у чистих подружніх стосунках із доброю дружиною / добрим чоловіком на ціле життя.

Статеві стосунки призначені тільки для одружених задля поглиблення любові і зачаття дітей.

 

Ми бачимо з сьогоднішньої дискусії про численні ризики і наслідки дошлюбних стосунків, що додержування вищезгаданого правила, мабуть, необхідно. До речі, цього правила вчить християнська віра. У щось дуже подібне вірять також мусульмани, євреї, індуси, це приймає і кожне суспільство яке хоче бути здоровим. Бо це не є таємницею що коли родина здорова, люди в тій родині щасливі і емоційно здорові. А суспільство, коли складається із таких одиниць є сильне і здорове.

Душпастир Вальтер Тробіш писав одному молодому мужчині:

... Я не маю наміру позбавити Тебе задоволення, але хотів би зберегти Тебе, щоб Ти не зіпсував собі однієї з найбільших радостей життя. Зірвавши квітку з помаранчевого дерева, ніколи не відчуєш смаку його плоду.. . . щоб потім Ти одержав нагороду, яка дасть Тобі набагато більше задоволення.[xxiv]

 

Міф 3. «ВСІ ЦИМ ЗАЙМАЮТСЯ»

 

Сьогодні мільйони молодих людей в цілому світі прилюдно присягають, що будуть дотримуватися чистоти. На подив багатьом скептикам, вони дійсно дотримуються своєї присяги і це підтверджує державна статистика.

 

Це велика брехня що "всі тим займаються." Все були молоді люди які вибирали справжню любов понад фальшиву любов дошлюбного сексу. Але сьогодні багато молоді довкола світу ще і постановляють стримуватися до шлюбу. Ось кілька доказів:

Ÿ У США майже 2,4 мільйон молоді вже прилюдно зробили постанову стримуватися до шлюбу із програмою "True Love Waits" ("Правдива любов чекає")Коло 16% дівчат і 10% хлопців в США склали подібну постанову.

Ÿ У США коло 52% молоді у середніх школах є діви (хлопці і дівчата). А із тих, що вже займалися сексом, 25% тепер стримуються. Це велика зміна у порівнянні з тим, що було десять років до того, як наслідок, кількість вагітностей між середньо-шкільною молоддю у США, хоч ще все є дуже високе, падає. Також зменшується кількість абортів.

Ÿ Навіть журнал Playboy (Плeйбой) пише, що сьогодні кількість осіб що додержуютьсядівицтва у суспільстві значно зросло. Britany Spears є популярна американська співачка, що каже, що вона додержується дівицтва. Не є важливо чи вона справді є дівою чи ні. І ми не пропагуємо ні її пісні, ні її поведінку як щось добре наслідувати для дівчат. Але що є дуже важливе і цікаве, це те що молодь цікавиться тим, що хтось каже що вона діва. Молодь цікавиться дівицтвом.

Ÿ У США це прийнято і нормально, і навіть класно щоб молода людина казала що буде стримуватися до шлюбу.[xxv]

 

ЧОМУ жити у чистоті? Жити у чистоті стосується не лише питання дошлюбної стриманості. Це, перш за все, стиль життя, основою якого є володіння собою. А це є умовою справжнього успіху у житті.

 

Дуже важливо є зрозуміти, що стриманість не є лише відмовляння від сексу до шлюбу, яке само по собі дуже важливе. Це цілий стиль життя, основою якого є володіння/панування над собою, опанування, самоконтроль, самодисципліна, і відкладення самозадоволення. А ці речі є необхідною умовою справжнього успіху у житті.[xxvi]

Твої батьки, твій народ твоє нутро (тіло, розум, чуття, дух), твій майбутній чоловік / дружина, твої майбутні діти, твоя Церква (яка б не була) сподіваються від тебе стриманості від дошлюбних зносин і додержання подружньої вірності.

"Твої батьки" – Звичайно батьки дуже хочуть щоб їх діти стримувалися, навіть якщо вони їм того безпосередньо не кажуть.

"Твій народ" – Незважаючи чи ми члени народу українського, російського, єврейського, чи навіть китайського, ніякий народ не користає коли їх молодь не стримується.

"Твоє нутро" – Ми збудовані для тільки одної жінки / одного чоловіка, і так будемо щасливі. Всяке інше буде лише творити проблеми.

"Твій майбутній чоловік / дружина" – Навіть якщо він/вона цього не скаже, фактом є що він / вона буде сподіватися.

"Твої майбутні діти" – Ніякий батько, ніяка мати не схоче перераховувати дитині своїх попередніх партнерів.

"Твоя Церква" - Не тільки християнська церква, але, як вже було згадано, багато інших релігійних спільнот у таке подібне вірять.

Ми щойно вичислили всіх тих, які сподіваються стриманості від вас.

А хто сподівається нестриманості?...

1. коханець/коханка, які насправді лише прагнуть власного самозадоволення та компанії, які заробляють гроші на сексі і на нашій нестриманості,

2. голлівудські "артисти", багато модерних співаків, деякі уряди, яким вигідно, щоб люди були слабі.

Хто вони такі, щоб ми їх мали слухати, і виконувати те, чого вони вчать ?!

«Відновлене дівицтво»

Ти вже втратив / втратила дівицтво? Ти можеш зробити постанову стримуватися від сексуальної активності, починаючи від сьогодні і так триматися до одруження. Дівицтво - це щось більше, ніж лише фізичний стан; це постанова, спосіб думання і стиль життя. Сьогодні вже багато молодих людей живуть таким «відновленим дівицтвом».

 

Слід знати: якщо ти вже почав статеве життя, можна і потрібно зупинитися, зробити постанову стримуватися до шлюбу і змінити своє життя щоб можна було так жити.

 

ЯК ТОДІ ЖИТИ У ЧИСТОТІ?

Ось декілька практичних кроків:

1. Зроби щиру постанову дотримуватися чистоти, і живи цим.Твоя постанова може бути тими словами, які є в кінці цієї брошури. Напиши листа майбутній дружині / чоловікові! Живи тією чистою мрією!

 

Не досить лише подумати, "мабуть буду стримуватися." Бо часто тоді знайдеться якась цікава людина, яка буде запрошувати тебе до безладдя звабними словами, кажучи: "Який ти нерозумний, та ж дошлюбний секс насправді є добра річ!" Тоді може закрутитися тобі в голові від емоцій, і ти можеш впасти у сумнів, і можеш дати себе звести.

Але коли ти зробив тверду постанову стримуватися до шлюбу, тоді, коли повстали б такі часи сумніву, ти пригадав би собі постанову, і що ти справді віриш.

Напиши листа своїй майбутній жінці / чоловікові. Читай того листа час від часу, щоб було зрозуміло що ти чекаєш когось вартісного, не лише кого попаде. Коли почнеш зустрічатися з кимось, перечитай того листа, і запитай себе, - "Чи та людина достойна мене і мого листа?" Якщо ти відчуватимеш відповідь "ні", мабуть час залишити її і іти далі.

 

*Для віруючого християнина: якщо є якісь гріхи чистоти, покайся перед Богом. Якщо ти православний або католик, не вагайся піти висповідатися. Будь певний, ти не шокуєш цим священика, який звик всяке чути.

Якщо були:

1) близькі зближення до статевого акту;

2) статевий акт – природний або неприродний (це великий гріх);

3) сексуальне фантазування, мастурбація, вживання порнографії;

За всі ці гріхи християнин повинен покаятися.

2. Розкажи про свою постанову чистоти комусь відповідальному, хто справді турбується твоєю долею. Підтримуй зв'язок з тією особою і дозволь їй пильнувати, чи ти дотримуєшся своєї постанови.

 

Боротьба за власну чистоту ніколи не була, і далі не є легкою, а тяжкою. Деколи, навіть коли бути уважним, можна непомітно падати крок за кроком, поки людина опиниться у нечистоті. Тому, було б дуже корисно мати підтримку, а не боротися самому.

Молода людина не починає безладне життя різким падінням від чистоти, оскільки в ній закладена природна інстинктивна самооборона і відраза до нечистоти, яка не дозволяє раптового падіння у безладдя. Насправді, людина падає у безладдя повільними кроками, спершу допускаючи нечисті думки, тоді малі нечисті фізичні акти, тоді більші, і так з часом опиняється повним учасником безладного життя.

Тому добре розказати про свою постанову чистоти і про свої межі комусь відповідальному, хто справді турбується твоєю долею: доброму другові, батькові, матері, вуйкові, душпастиреві. Мабуть, краще було б, щоб ця особа була тої самої статі що ти. Підтримуй зв'язок з тією особою і дозволь їй пильнувати, чи ти дотримуєшся своєї постанови і меж (про межі говориться більше в низу - точка 6).

Приклад: Дві дівчини, які є добрими і відповідальними приятельками, і обидві постановили, що будуть дотримуватися дошлюбної чистоти, також обіцяли і дали одна одній дозвіл, щоб пильнували одна одну.

Якщо перша буде зустрічатися з якимось хлопцем, нехай друга також приглядається, хто він такий. Вона зможе бачити в нього позитивні і негативні риси які перша можливо не побачить, тому що вона вже "закохується" в нього.

Якщо перша прийде до дому трохи пізно, нехай друга зразу запитається:

"Де ти вчора була? З ким? Як довго? Чому так довго? Що ти з ним там робила? Чи не думаєш ти, що ти є близько до переступу своєї власнопоставленої межі?"

Друзі, які так пильнували один одного стали найкращими друзями на ціле життя, бо вони не тільки дуже добре пізнали один одного, але також пильнували щастя одне для одного, а то може і врятували свого друга буквально від смерті.[xxvii] (р. 11, ст. 6)

3. Будь певний, що в тебе достатньо справжньої взаємної любові з членами родини, вірними і відповідальними друзями і з людьми в потребі. Любов отримаєш даруючи її іншим. (Коли бракує взаємної любові з тими особами, тоді людина часто, щоб заповнити ту порожнечу, шукає фальшиву самолюбну «любов», яка поступово спонукає до сексу).

 

Багато молоді попадає у дошлюбний секс, шукаючи справжньої любові. Щоб було достатньо справжньої любові, слід підтримувати нам сильні зв'язки із членами родини, із вірними відповідальними друзями і з людьми в потребі. Люди в потребі можуть бути матеріально бідні люди, яким ми повинні виявляти любов, допомагаючи їм. Це також можуть бути молоді люди у школі, яким добре не іде. Якщо будемо їм виділяти любов, навіть якщо вони не будуть показувати вдячності, нам в якийсь спосіб любов буде вертатися і нам буде спокійно на душі. Тоді буде набагато менше потягу до фальшивої любові через дошлюбний секс.

 

4. Тримайся осторонь алкоголю і наркотиків! Алкоголь відпускає всі гальми! Наркотики - це пекло!

Алкоголь

Щоб хлопець не йшов на зустріч із дівчиною із алкоголем!

Щоб дівчина ніколи не йшла на зустріч із хлопцем, коли виглядає що будуть пити алкоголь!

Чому?

Алкоголь притуплює розум і позбавляє розсудливості. Дуже важко скласти постанову чистоті, і справді додержуватися її. Але коли використовується алкоголь, тоді це набагато тяжче, бо алкоголь затуплює i виключає розсудливість у розумі, і тоді всякі постанови відпадають. Замість розсудливості, працюють лише самі потяги, між ними, сексуальний потяг. А метою сексуального потягу є лиш швидке, дешеве самозадоволення, особливо коли ти є близько гарної і цікавої особи.

Багато доброї молоді, під впливом алкоголю не тільки почали робити речі, яких вони не сподівалися, але декотрі в такий спосіб і зіпсули ціле своє життя.

Не кажи собі, "Це стосується тільки гулящих людей." Дуже багато доброї, щирої чистої молоді, що присвятили себе триматися незайманими до шлюбу на встид і розпач втратили дівицтво, а то і завагітніли, чи заразилися смертельними венеричними захворюваннями під впливом алкоголю.

Не кажи собі: "Я сильніший за це." Ніхто не є сильніший! Алкоголь відбирає силу бути сильним!

Не кажи собі: "Небезпека існує тільки тоді, коли дуже багато випити."

Не треба аж бути "п'яним" від цілої літри, щоб прийняти нездорове рішення від якого будуть наслідки на ціле життя. Вистачає 100г, або 50г, або і менше. Потрібно лише стільки алкоголю, щоб помішало тверезу розсудливість.

А треба щоб дівчата були дуже обережні, бо є такі хлопці, які мають цілу систему, як "напоювати даму". "Перше трохи шампанського. Воно слабоньке, воно як водичка, пий, пий, пий." А тоді далі і далі.

 

Наркотики

Треба щоб всі знали як люди стають наркоманом:

Якийсь друг (звичайно це друг якого довго знав) дає, безплатно цигарку маріхуани/коноплів, кажучи: "Я бачу, тобі погано. Покури це! Тобі буде так добре."

Ти береш, куриш, і тобі "добре." Але вже наступна цигарка не задарма, а за гроші. Тобі пояснять, "Коноплі треба косити, сушити, це коштує."

За якийсь час від тих цигарок не є достатньо "добре." Ти тоді починаєш змішувати пиття алкоголю із курінням тих цигарок маріхуани/коноплів. А це вже небезпечно. Через якийсь час, навіть цього не досить тобі. Тоді, жадатимеш героїну, кокаїну або ще чогось іншого. І тоді ти вже наркоман. А це пекло!

Не беріть ту першу цигарку маріхуани ! (яка, пригадую, звичайно від друга)

5. Навчися розпізнавати, що "споживаєш" у музиці, фільмах і літературі. Взагалі уникай порнографії, сексуального фантазування і мастурбації, бо кінець цих речей є гірший, ніж можна собі уявити. Ліпше навчися "споживати" чисту і благородну музику, фільми та літературу. "Споживай" те, що буде підсилювати в тобі твою нову постанову чистоти.

 

Як вже згадували, багато молоді сьогодні найбільше вчиться з мас-медіа, більше ніж від дому, школи, чи церкви. Мас-медіа це сучасні електронні вчителі - телебачення, фільми, модерна музика і комп'ютери (Інтернет), і нездорова література, яка щойно вчора вийшла.

Мас-медіа робить два речі із кожною темою:

1) Віддзеркалює тему. Мас-медіа віддзеркалює тему, яку молода людина вже відчуває, як наприклад: злість, мстивість, душевну порожнечу, сексуальну безладність, і так далі. Молодь "споживає" матеріал від мас-медіа, коли відчуває що артист співчуває таким їхнім почуттям. Мас-медіа також ...

2) Підсилює тему.Якщо молода людина повторно чує про щось, скажімо про злість, то це природно, що через повторення, будуть підсилюватимуться бодай ідеї про злість у неї, якщо не сама злість.[xxviii]

 

Візьмімо як живий приклад історію молодого чоловіка Джеймі Рус, який сидить у тюрмі у штаті Тенесі у США. Коли йому було 17 років, він будучи студентом середньої школи, взяв рушницю до школи і почав стріляти всіх підряд. Він тоді вбив двох осіб - студента і вчителя і поранив ще одного. Зараз, послухайте уривки з інтерв'ю із Джеймі, в якому він пояснює цілому світові, і нам, що саме на нього вплинуло тоді, і що на нас впливає тепер. Питали його - чому він таке вчинив?

Джеймі каже, що він не є [зовсім] певний чому. Але одне знає точно - він був сердитим і відчував душевну порожнечу[так як дуже багато молоді сьогодні]. Однак, не хоче звинувачувати ні когось із рідних, хоч були домашні проблеми, ні щось (вжиток наркотиків).

Але Джеймі є впевнений, що мас-медіа мали великий вплив на нього, особливо музика. А почалося усе із звукозаписів ансамблю "Нірвана" (Nirvana).

 

"Нірвана" є гурт, який співає що "все недобре, все лиш сумно і безнадійно," але не дає жодної ідеї про розв'язку, про покращення таких проблем. Курт Кобейн, головний співак цієї групи, співав пісні як наприклад, "I Hate Myself and I Want to Die." (Я ненавиджу самого себе і я хочу вмерти.) І воно так сталося, що цей співак закінчив своє життя самогубством. Він виконав це, що він проповідував. А коли молодій людині сумно, і вона слухає таку музику, деколи її здається, що співак її розуміє, і тоді молода людина слухає ще більше. А коли такі темні ідеї в такий спосіб повторяються, з часом слухач падає у ще темніший душевний стан.[xxix]

І так було із Джеймі. З часом його слухання гурту "Нірвана" привело до захоплення іншими музичними колективами з темними, насильницькими і нігілістичними напрямками як Nine Inch Nails, Pantera i Korn. З часом їх замінила музика колективів стилю "смертельного металу" як Morbid Angel (Паскудний ангел), Deicide (Боговбивство), та інших. Ось нам уривок із діалогу між Джеймі і двома працівниками молоді:[xxx]

Запитання: Яким був твій душевний стан від прослуховування музики [тяжкого металу]?

Дж. Р.: Я почувався сердитим, а деколи просто злим, у прямому значенні цього слова.

Запитання: Твій тато згадував, що ви десь за місяць до вбивства вдвох переглядали кіно Natural Born Killers (Вроджені вбивці). Чи цей фільм також мав вплив на твоє думання ?

Дж. Р.: Я сприймав цей фільм лише як розвагу. У ньому вбивство виглядало як щось "класне." І так я це сприйняв.

Запитання: Що стало причиною того, що ти приніс зброю до школи ?

Дж. Р.: Я прослухав звукозапис ансамблю Morbid Angel (Паскудний ангел) і від нього я відчув силу вчинити зло - хотілось когось вбити. [Джеймі також пояснив, що перед тим мав конфлікт із однокласником.]

Запитання: Яку пораду бажаєш ти дати молоді, яка дивляться на фільми про вбивства, слухає музику про насильство, грає в насильницькі комп'ютерні ігри і яка бачать це усе як просто забавка, як щось смішне ?

Дж. Р.: Колись я сам думав, "Це не має впливу на мене, хтось мусів би бути слабої волі щоб дати щоб таке вплинуло на нього." [Я так думав,] але весь час воно потайки робило свою справу [ воно впливало на мене] - воно [підсвідомо] формувало моє думання ... Усі пісні і фільми, що пропагують вбивство як щось "класне", - вони не показують наслідків для жертв вбивств та їх родин. І просидіти в тюрмі до кінця життя - зовсім не цікаво. ...

Запитання: Поясни [дійсність] молодій особі що каже, "Я слухаю таку негативну музику, і воно не має ніякого впливу на мене."

Дж. Р.: Воно вже мало вплив на тебе, ти тільки не є свідомим того. Я впевнений, що не кожен, що слухає цю музику, вчинить таке як я вчинив, але звідки ти знаєш, що це не є ти [що зробиш щось таке погане] ? . . . В такій музиці є слова проти Бога, а коли ти ненавидиш Бога, все здається безнадійне."

Так говорить мужчина-вбивця. А тепер обдумуймо лист від дівчини:

Його написала Барбара Абел (Barbara Abel), до часопису Plugged In (Плаґед ин) на це, щоб всі читачі зрозуміли наскільки модерна музика і кінофільми можуть вплинути на добру, нормальну школярку. Згадані артисти і кінофільми можливо пережили свою славу, сьогодні є інакші, але її свідчення є сильним [позачасним] прикладом впливу мас-медіа на життя молоді.

Шановні [читачі],

Будучи школяркою, я обороняла свою музику, фільми, і своїх улюблених голлівудських артистів. Я твердо вірила, що музику, що я слухала, фільми і телепередачі, які я бачила і ті книжки, які я читала не мали ніякого впливу на це, що я вірила і як я жила. Зараз мені 29-років, я є матір'ю, і я розумію життя по-інакшому. Життєвий досвід навчив мене, що розваги, які ми споживаємо, мають великий вплив на кожну частину нашого життя.

Я виростала у християнській сім'ї, і я розуміла різницю між тим, що можна і тим, що не можна. Я знала напам'ять цитати зі св. Письма, я знала, чого мої батьки і Бог сподіваються від мене. Але коли в нашому домі підключили кабельне телебачення, і я знайшла у ньому привабливий світ фільмів і MTV, мій погляд на світ почав роздвоюватися, моє життя думок почало коливатися. Із зовні, я все ще виглядала на "добру дівчинку," як і раніше: діставала найкращі оцінки в школі, слухала своїх батьків, спілкувалася із відповідальними друзями, ходила до церкви і дотримувалася чистоти. Але мій внутрішній стан ставав зовсім інакшим. Я б не сміла розповісти моїм батькам і церковним провідникам рід моїх думок. Я була впевнена що для них це було би жахом дізнатись що в такої доброї дівчинки можуть бути такі думки.

Я насолоджувалася музикою артистів Витні Гюстон (Whitney Houston), Мадона(Madonna), Ґлоріа Естефан(Gloria Estefan), Ричард Маркс(Richard Marx), Лайонел Ричі(Lionel Richie). Все стилю "поп" і "м'який рок", все на перший погляд "нешкідливе." Адже ж ніхто не губить себе слухаючи таку "м'яку" музику, чи не так? Фільми які я дивилась, уся молодь тоді дивилась: Grease, Dirty Dancing, Footloose, The Outsiders.Я не переглядала порнографічних фільмів. І мої улюблені телепередачі не були "без смаку." Та на жаль все що я переглядала, слухала і читала стало причиною того, що я надала іншу вартість тому, ким я була і у що я вірила.

Я не могла зрозуміти що твориться зі мною. Мені здавалося що я лише забавляла себе, що я вивчила світ. Почала відчувати прив'язаність до людей, з якими я "проводила час" [людей, яких слухала по мас-медіа]. Мені здавалось, що вони розуміють мене. Але чим старшою я ставала, тим більше темнішав мій внутрішній світ. Чим більше я шукала мудрості світу, то менше бачила світло віри. Я вірила в Бога і у те вірила що вчить св. Письмо, але в мене вже не було бажання жити згідно з [таким вченням]. Я замкнулась у собі і почала жити для моїх [ідолів, фальшивих богів].

Очевидно, що весь цей бруд, якнайшвидше мусів вийти на зовні. Одного разу, відразу після Різдва, я принесла свою першу велику жертву [ідолам]: віддала своє дівицтво. А було мені тоді всього 17 років. Я думала, що стану щасливішою. Але воно так не було.

Після цієї першої жертви, стало набагато легше жертвувати інші речі. Я почала пити, курити, експериментувати наркотиками, вибирати друзів що були деструктивними. Мої шкільні оцінки почали погіршуватися. Я пропускала лекції. Я почала слухати насильницьку музику дуже емоційну і повну ненависті. Я знаходила насолоду у фільмах жахів, і фільмах про сердитих, мстивих молодих людей. І десь у часі весняних канікул цього ж року, я спробувала перерізати свої вени (на зап'ястках). Я зненавиділа своє життя через те що не склалося так, як обіцяли мені мої улюблені артисти. Я почувалась обманутою, і використаною. Я була зла на кожного за це що, мені збрехали. А коли мені було 18 років, я завагітніла.

Мені потрібна була поміч, але люди з MTV, телебачення, книжок і фільмів, яким я довіряла, навіть не знали про моє існування. Але, біля мене були люди, які насправді ніколи мене не залишали, навіть коли я була збентежена і в пошуках правди. Це були люди, яких я обмовляла, принижувала і з якими сварилася. Це люди, яких я звинувачувала в тому, що вони не розуміють мене, що їм байдуже про моє почуття, і, як мені здавалося, ці люди мали намір знищити все, що мене цікавить. Ними були мої батьки, мої вчителі, моя родина, мій Ісус.

Зараз для мене є дивним, які речі ми жертвуємо тимчасовим ідолам - священним коровам. Дивно, що обороняємо і навіть віддаємо ціле наше життя людям і речам, що ніколи нам не принесуть справжньої радості або миру. Я лише шкодую за тим, що не зрозуміла цього кілька років тому.

Із великою вдячністю,

Barbara C. Abel (Барбара С. Абел) -з часопису Plugged In, липень, 2001p.

 

То ми бачимо настільки музика і фільми із модерного медіа негативно впливають на молодь. То ж яка є розв'язка? Розв'язкою не є, щоб лиш повиключати всю апаратуру і сидіти тихо. Музика не є примха (люксус), це корм. Тому, шкідливу музику треба поміняти доброю, здоровою музикою, яка буде підсилювати у нас чистоту. Щось подібне із кінофільмами: погані фільми повинні бути замінені добрими. Існує добра музика і добрі фільми на Заході, але дуже мало з них доходять до України.

А справжня українська музика ще все є на 99%, чиста і здорова. Але, на жаль, і її є дуже мало в Україні.

Так само, як люди відвикають від природної і здорової їжі, люди відвикли від здорової музики. Для їх власного здоров'я було б добре, щоб знову привчитись до здорової музики, як і до здорової їжі. Якщо ні то, далі будуть лише півживі, і будуть кінчати життя так як багато молоді на Заході, у сумний спосіб.

Музика і слова

Багато думають що модерна західна музика мало впливає на молодь в Україні, бо вони слова не розуміють. Але в пісні, сама музика / мелодія в такій самій мірі як слова, або в більшій мірі передає якусь ідею.

Якщо чуєш пісню / музику, звичайно слова лиш підтверджують це що сама музика вже передає. Наприклад:

Якщо чуєш декотрі пісні рок, навіть якщо забрати слова, чуєш звук бунту проти авторитету. А слова тільки роблять щоб це було очевидно.

Коли молодь слухає реп сьогодні, то навіть без слів, чуєш звук одвертої погрози. Слова тільки роблять це більше очевидним. Мабуть це пояснює чому молодь каже "Ми не слухаємо слова, ми тільки любимо звук і ритм." Мабуть сам звук і ритм вже все говорить.

Тому модерна музика впливає на молодь, незважаючи чи вони розуміють слова чи ні.[xxxi]

Розсудливість

Слід пам'ятати одну річ коли думати про мас-медіа: розсудливість - здібність розпізнавати що здорове для нас а що ні. Декотрі речі у мас-медіа є корисні і добрі для нас.

А є речі у мас-медіа, які є не корисні, а то і дуже шкідливі для нас. А розсудливість є здібність розпізнавати їх. Тому треба будувати розсудливість, постійно питаючи себе:

"Що вони справді тим говорять, яке є послання в тому фільмі, пісні?"

 

Порнографія

Порнографія є страшною отрутою. Під впливом порнографії, нормальний щасливий чоловік може стати викривленою людиною: недоброю і небезпечною для інших, і огидною навіть для себе.

Тед Банді був вбивця який замучив і замордував 30 дівчат і жінок, поки його не зловили і не присудили до страти в американському штаті Флорида. Кілька годин перед стратою, він розказав що саме на нього так вплинуло:

"[Kоли]...я ще [був] молодим юнаком, маю на увазі, хлопцем 12-13 років, неочікувано наштовхувався у місцевому продуктовому магазині, ... з так званою м'якою порнографією."

Він далі говорив що його (вбивцю) страшить те, що сьогодні порнографія, особливо по кабельному телебаченню, формує із хлопців, що мають таку саму схильність як він, вбивць таких самих як він:

"Мене,... страшить і насторожує те, що, коли я переглядаю, що [сьогодні] показує кабельне телебачення, бачу, що деякі фільми та насильство в цих фільмах входять сьогодні до домівок ... і такі матеріали стають доступні дітям, які, можливо, є без нагляду, чи не підозрюють, що вони можуть стати Тедом Банді."

Тоді він застерігав що будуть невинні діти в Америці, які будуть вбиті тими молодими вбивцями, навчені певними матеріалами мас-медіа:

"Є багато дітей, які граються на вулицях у різних куточках цієї країни сьогодні, і які будуть замордовані завтра, і наступного дня, і наступного місяця через те, що інша молода людина начитається відповідної літератури і надивиться відповідної відеопродукції, доступної із засобів масової інформації."[xxxii]

Подумаймо, чи ці сповіді, пояснення і застереження не стосуються України сьогодні. Якщо усвідомити, що більшість порнографії у світі продається хлопцям 12-17 років, а в Україні того повно продається, то мусимо визнати що це мабуть стосується і України.[xxxiii]

Візьмімо, як приклад, Австралію: Два австралійські штати мали строгі закони проти порнографії до 1964. Тоді один штат, Південна Австралія, пом'якшив закони про порнографію, а штат Квінзланд далі тримав строгі закони. Через 13 років, до 1977, кількість випадків зґвалтувань жінок зросло у шість разів у Південній Австралія, а в Квінзланд кількість лишилася так само низька як звичайно. Таких прикладів є багато по цілому світі.[xxxiv] Тоді подумаймо знову про Україну, або про будь яку іншу країну де думаємо мешкати.

Порнографія дуже швидко і підсвідомо міняє у мужчини ціле поняття "жінка." Якщо мужчина мав маму або і сестру, він зрозумів змалку, що жінка - це людина така ж як він, хоч дещо інакша людина. Але порнографія міняє в мужчини це здорове поняття жінки. Для нього жінка стає вже не людиною із почуттями, а:

1. Що? ... об'єкт, не людина, а річ до використання (сексуального)

2. На що? ...об'єкт для сексуального задоволення мужчини

3. Котрого мужчини? ... будь якого мужчини

4. Як? ... як мужчина забажає

5. Коли?...будь коли, незважаючи чи жінка того бажає чи ні (бо вона тільки об'єкт-річ).

 

Який з нього буде чоловік чи батько, якщо він так бачитиме свою і кожну жінку? Але таке стається у мужчин.

Через якийсь час вжитку порнографії, мужчина може виробити сексуальну залежність.Так само як алкоголік не зможе бути без алкоголю, він не зможе бути без такого сексу, якого він навчився від порнографії. Такі мужчини мусять іти на лікування до спеціальних клінік.

Від того нехай буде зрозуміло що порнографія з мужчини робить нездалого чоловіка (навіть у фізичному сенсі може дістати сексуальну дисфункцію - імпотенцію), як і нездалого батька, працівника / професіоналіста, чи громадянина.

Порнографія не робить ніякого добра нікому, тільки зло, і прибуток торговцям. Треба, щоб молода людина це добре зрозуміла і далеко від того трималася.

 

6. Будь обачний, вирішуючи, з яким хлопцем / дівчиною зустрічатись. Уникай людей низького морального рівня. Розвивай уміння говорити: "НІ!" Будуй щирі взаємини, а не сексуальне партнерство!

 

Яка ціль зустрічання із хлопцем / дівчиною? Щоб закохуватися? Ні. Щоб займатися всякими тілесними приємностями ? Ні. Ціль зустрічі - познайомитися одне з одним, щоб вони могли вирішити, чи було б їм добре одружитися. Питання має бути в їх голові, "Чи ця особа буде подругом, і найкращим товаришем на ціле життя? Чи ця особа була б добрим батьком / матір'ю моєї дитини?" До таких розсудливих питань потрібно тверезого розуму і свободи - свободи сказати "ні", якщо потрібно.

Дуже часто люди в такій ситуації помиляються і думають що пошук супруги - це лише справа відчуття серця. Ні, насправді це частково справа розуму, а частково серця. Серце не хоче слухати тверезого судження. А самі емоції, що йдуть від серця, часто змінюються. Їм не можна вірити.[xxxv] Хоч відчуття серця та емоції є важливі, але, все ж таки, треба вживати розумом, щоб прийняти вірне рішення. Від цього залежить ціле життя. Потрібно, щоб тверезий розум розсудив, а серце щоб відчуло: "так, з цією людиною можна одружитися." (p.3, c. 4)

 

7. Уникай нагоди до нечистоти - людей, речей, місця, особливо безлюдні, від яких послаблюється твій самоконтроль. Відмовляйся від фізичних актів (пристраснихдотиків, поцілунків...), які призводять до сексуального збудження, викликають нечисті думки і поведінку. Визнач собі мудрі межі фізичних дотиків і не переступай їх. Не думай, що ти досить сильний / сильна, щоб витримати. Втікай! Шукай нефізичні способи виявляти свої почуття!

 

Є обійми і поцілунки, які є щирими висловами прихильності. Але є такі, що є небезпечні. Питання: Коли чисті і щирі обійми і поцілунки стають небезпечними? Або, словами сучасної молоді – "як далеко є задалеко?"

Задалеко - це коли прихильність і ніжні почуття перетворюються у пристрасть і запал.[xxxvi]

По-перше все тіло що покривається купальним одягом є не до торкання!! (хлопців і дівчат).

У кожного є рівень, після якого фізичні вияви прихильності переходять у пристрасть і розпалення, тобто у сексуальне збудження. Нехай кожний усвідомлює при яких фізичних дотиках і при яких обставинах таке починається. Для декого це якісь певні поцілунки, для декотрого - певні дотики. Якщо знайдеться, що саме веде до розпалювання, тобто що є особистим рівнем, слід встановити межі. Межі, це постанова, котрі дотики можна дозволити щоб не переступити особистий рівень.

Практично: Якщо з поцілунком або з обійманням з'являється пристрасть, розпалення, тобто сексуальне збудження, це задалеко; - час зупинитися.

З фізичного огляду, система людського організму є створена так щоб при сексуальному збудженні не було зупинки. Дії, які викликають сексуальне збудження, так влаштовані, що одна дія веде до другої, і так аж до самого статевого акту. Чим дальше йти, тим важче буде зупинитися, а приходить такий момент, що людина, яка мала намір зупинитися, не хоче зупинитися. Багато людей, зовсім не сподіваючись цього, згубили своє дівицтво. (p.11,c.4)

Це стосується хлопців і дівчат. Постанови собі перед зустрічанням, чим будеш, а чим не будеш займатися. Якщо внаслідок фізичних дотиків, під час минулих зустрічань помітив у собі щось, що відноситься до особистого рівня дотиків, які ведуть до сексуального збудження, то будь певним, що межі є перед цим рівнем.

У якийсь спосіб дай знати про твої межі особі, з якою зустрічаєшся.

Вияснення: Рівень - це ті фізичні дотики, під час яких в тебе починається сексуальне збудження; межі - це наскільки ти дозволиш собі наблизитися до того рівня.

 

8. Нехай твоя постанова чистоти буде відома всім людям через:

- одяг - скромний, що приховує твою наготу;

- поведінку - не наслідуй брудних рухів і танців;

- мову - не принижуй себе вживанням «матюків».

Особливо для дівчини: якщо хоче дотримуватися чистоти, нехай все про неї каже "дотримуюся чистоти" - одяг, поведінка, і мова, і все інше.

Щодо одягу, було б добре щоб дівчина не носила спідницю подібну до пояса, ані нічого іншого, що виявляє її наготу.

Зараз розкажу, що робиться у мозку мужчини, коли він бачить легко вдягнуту жінку: Коли будь-який мужчина, добрий чи недобрий, бачить легко вдягнуту жінку - в його голові зразу з'являється сексуальна думка. Різниця є лише у реакції: Добрий мужчина таку думку відкидає. Це не легко, часом дуже тяжко, але він відкидає і ту сексуальну думку і ту сексуальну жінку, як нечисті речі. А інший мужчина любується такою думкою та ще думатиме про таку жінку як про "здобич." Жінки не є свідомі, що чоловіки настільки інакше думають як вони.

Ÿ У мужчин сексуальна стимуляція робиться через візуальну стимуляцію, тобто через саме бачення жінки. У жінок це не так. У них це проходить через чуття/емоції. (Тому, порнографія здебільшого є для мужчин. Для жінок її мало, бо у них це не так працює).

Ÿ У чоловіків, як вже згадано, сексуальні думки з’являються зразу, майже автоматично, коли бачать ціка

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти