ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Частина 2 – Для чого є статевість?

Міф #1«Секс поза шлюбом є здоровим.»

 

Відповідь:

 

Статеві стосунки призначені тільки для одружених задля поглиблення поєднання подруг і задля зачаття дітей.

Навіть сама пожадливість не є здоровою. Пожадливість це насолода бажанням тіла (включно твого) як лише сексуального об’єкту. Пожадливість позбавлятиме тебе життя, і позбавлятиме тверезості бачити справжню красу і вартість і гідність людини. Насправді пожадливість є коренем цих всіх проблем.

Кожна людина шукає як залагодити «біль» самітності. Відповідь буває у глибокій спільноті чоловіка і жінки, яке не легко знайти. Ані сам секс, ані сексуальна пожадливість не залагодять «біль» самітності, а ще збільшує цей біль.

 

Міф #2«Секс обов’язковий для здоров’я.»

Відповідь: Немає «хвороби» від браку сексу. Але є наслідки від позащлюбного сексу, і навіть від самої пожадливості.

 

Цей міф закликає людей шукати всяких видів сексуального задоволення без уваги на взаємну любов чи на дітей, вживаючи причину «потреби здоров’я». Така поведінка деколи веде до сексуального узалежнення.

 

Секс не є обов’язковим, але взаємовідносини між людьми є обов’язковими. Неодружена людина можеперенаправитисвою сексуальну енергію у працю, мистецтво, науку, і спорт.

 

Міф #3«Молодята повинні ‘випробувати’ один одного сексуально перед шлюбом, щоб перевірити чи вони ‘підходять’ один одному.»

Відповідь: Справжня велика проблема у подружжі є коли молодята не можуть жити в згоді. А тоді всякі близькі стосунки стають їм гидкі. Молодята повинні під час побачень пізнавати один одного, чи підходять вони рисами характеру, по переконаннях, по спільних мріях, по здібності взаємно розв’язувати конфлікти і по іншому.

 

________________________________________________________________________________

 

Чому жити у чистоті? Жити у чистоті стосується не лише питання дошлюбної стриманості. Це, перш за все, стиль життя, основою якого є володіння собою. А це є умовою справжнього успіху у житті.

Хоч також є багато людей, що успішно володіють собою задля спорту, науки, бізнесу, але не у статевих аспектах. Хіба це не важливіше у житті?

 

Твої батьки, твій народ, твоє нутро (тіло, розум, душа), твій майбутній чоловік / дружина, твої майбутні діти і твоя церква сподіваються від тебе стриманості від дошлюбних статевих стосунків і дотримання подружньої вірності.

Найкращі«докази» всього цього є у щирих і чесних роздумах над твоїм власним досвідом і досвідом інших.

 

Міф #4«Якщо ти вже почав із сексом, то запізно або неможливо зупинити.»

 

Відповідь: Відкидай такі думки. Багато людей знайшли визволення від невчасного сексу. Ти також зможеш. Не сумнівайся у цьому. І коли будеш вільний, можливо здивуєшся, як життя стало кращим.

 

«Відновлене дівицтво» -Ти вже втратив / втратила дівицтво? Ти можеш зробити постанову стримуватися від сексуальної активності, починаючи від сьогодні і так триматися до одруження. Дівицтво – це щось більше, ніж лише фізичний стан; це постанова, спосіб думання істиль життя. Сьогодні вже багато молодих людей живуть таким «відновленим дівицтвом».

 

Для віруючого християнина: Покайся перед Богом, якщо є у тебе якісь гріхи проти чистоти: насолодження пожадливими думками (сексуальне фантазування), вживання порнографії, мастурбація, допускання до нечестивих дотиків, статевий акт – природний або неприродний. Якщо ти православний або католик, не вагайся висповідатися.

Частина 3 - Як тоді жити в чистоті ?

1. Перевірі буть певний що ти правильно розумієшчим чоловік і жінка, хлопець і дівчина повиннібути один для другого. Відкидай всі думки пожадливості.

Якщо не будеш відмовлятися від пожадливості і так одружишся - ти просто принесеш всі свої проблеми пожадливості до подружнього життя.

2.Добре обдумуй і визначай цілі твого життя, реально беручи під увагу 1) твої прагнення до добра 2) твої здібності 3) твої слабості. Це не легка, але житєдайна праця.

 

3. Перенаправляй свою молоду силудо праці над цілямитвого життяіна розвиток своїх здібностей до мистецтва, науки, і спорту.Не витрачай свою молоду силу на марні і небезпечні стосунки. Статевість є як ядерна енергія - в тебе є влада направити її до добра або до зла.

 

4. Зроби щирупостановудотримуватися чистотиіживи цим.Живучи постановою чистоти, знайдеш у собітверезістьдосягати цілі твого життя.Твоя постанова може бути висловлена такими словами, які є в кінці цього буклету. Записуй і роздумуй риси які сподіваєшся від твоєї майбутньої жінки/ майбутнього чоловіка. Живи тією благородною мрією!

 

5. а) Розкажи про свою постанову чистотикомусь відповідальному,хто справді турбується твоєю долею.Підтримуй зв’язок з тією особою і дозволь їй пильнувати, чи ти дотримуєшся своєї постанови.

 

б) Перевір своїх друзів. Чи вони спонукають тебе до доброго чи до злого? Можливо треба шукати кращих друзів.

 

6. Будь певний, що в тебе достатньо справжньої взаємної любові з членами родини, вірними і відповідальними друзями і з людьми в потребі. Любов отримаєш даруючи її іншим. Коли бракує взаємної любові з тими особами, тоді людина часто, щоб заповнити ту порожнечу, шукає фальшиву самолюбну «любов», яка поступово спонукає до сексу.

 

7. Будь обачний, вирішуючи, з яким хлопцем /дівчиною зустрічатись. Уникай людей низького морального рівня. Розвивай уміння говорити: «Ні!» Якщо будеш спостережливий, то через одну або дві зустрічі збагнеш чи варто продовжувати взаємовідносини. Якщо бачиш, що варто, то будуй щирі взаємини, а не сексуальне партнерство.

8. Уникай нагоди до нечистоти –людей, речей, місць, особливо безлюдних, від яких послаблюється твій самоконтроль. Відмовляйся від фізичних актів

(пристрастних дотиків, поцілунків...), які призводять до сексуального збудження, викликають нечисті думки і поведінку. Визнач собі мудрі межі фізичних дотиків і не переступай їх. Шукай нефізичні способи виявляти свої почуття. Пам’ятай, що якщо у вас обох спільні благородні цілі і мрії, то буде відносно легко кохати у чистоті. А якщо бракує взаємоповаги, ось тоді появляються сильні спокуси до сексу.

 

Не думай, що ти досить сильний / сильна, щоб витримати спокуси сексу. Втікай!

9.Тримайся остороньалкоголюпід часпобачень.Алкоголь відпускає всі гальма! Зовсімуникайнаркотиків.Наркотики – це жахливий тупік!

 

10. Навчися розпізнавати, що «споживаєш» у музиці, фільмах і літературі. Взагалі уникай порнографії, сексуального фантазування і мастурбації, бо кінець цих речей є гірший, ніж можна собі уявити. Ліпше навчайся «споживати» чисту і благородну музику, фільми та літературу. «Споживай» те, що буде підсилювати в тобі твою нову постанову чистоти.

 

Але і виробляй в собі любов до тишини.

 

У всьому що бачиш або чуєш у мас медії все питай себе що вони хочуть щоб ти прийняв на віру.

 

11. Нехай твоя постанова чистоти буде відома всім людям:

· одяг– скромний, щоб краса твого тіла не ставала спокусою іншим.

· мова– не жартуй ні про статеві стосунки, ні про подружжя. Бо жарти принижують цінність цих житєдайних речей.

 

12. Для віруючого християнина: Тримайся близько Бога. Перебувай у молитві, постійно усвідомлюй Божу присутність, бо в цьому полягає суть молитви. Не опускай богослужінь. Читай Святе Письмо. Живи вірою, не залишаючи місця на нечистоту. Пам’ятай, що декотрі проблеми без Божої ласки не можна подолати. Пам’ятай, що стриманість освячує віруючого.

 

13.Частороздумуйпроглибину цих знань. Тому що твоя справжня віра про ці речі прямо впливає на ціле твоє життя.

14. Давай добру порадуіншим молодим людям; розповідай їм пронебезпеку, наслідки і ціну нечистоти, і що можна визволитися із цього.

 

ПОСТАНОВА ЧИСТОТИ

Пам’ятаючи, що справжня любов довготерпелива і несамолюбна, постановляю Богові, моєму народові, собі, моїй майбутній дружині / чоловікові, моїм дітям і всім тим, з ким буду зустрічатися, що від сьогодні відмовляюся від пожадливих думок і нечистих вчинків.


ПОСИЛАННЯ


[i] Lakita Garth, "Speech to the U.S. House Committee’s Small Business Subcommittee on Empowerment," online at www.lovematters.com., p. 14 of 16.

 

[ii] Rebecca A. Maynard, Kids Having Kids. Robin Hood Foundaton. As quoted in L. Garth’s “Speech.”

 

[iii] Mary Beth Bonacci, Real Love (San Francisco: Ignatius Press, 1996), p. 41. Аlso see Allan Guttmacher Institute, yearly reports online. Also see CDC, especially: "Trends in Sexual Risk Behaviors Among High School Students -United States, 1991-1997".

 

[iv] CDC, "Trends".

 

[v] CDC.

 

[vi] Melvin Anchell M.D., What's Wrong With Sex Education ? (co-publishers Central Bureau of the Catholic Central Verein of America, St. Louis MO and Human Life International, Gaithersburg MD, 1991), p. 60. Психоаналітики це явище називають "imprinting" aбо "enthrallment" ("to captivate, to spellbind, to enslave, to subjugate" - Random House Webster's Dictionary).

 

[vii] Mary Beth Bonacci, Real Love (San Francisco: Ignatius Press, 1996), p. 86.

 

[viii] Melvin Anchell, M.D., What's Wrong With Sex Education ?. (co-publishers Central Bureau of the Catholic Central Verein of America, St. Louis MO and Human Life Int., Gaithersburg, MD in1991), p. 1.

 

[ix] Pam Stenzel, Video.

 

[x] "In all my years in chastity education and my entire life as a single person, I have never seen an unmarried relationship improve as a result of sexual activity . . .I have seen sexual activity hurt relationships. I have seen good relationships fall apart . . ." Mary Beth Bonacci, Real Love, p. 80, 83.

 

[xi] "TV teaches that the best way to kill sex life is to get married. While a well known study by the University of Chicago says that the people who are having the best sex, the happiest sex, and the most frequent sex are married people." - Bob Waliszewski, "Mind over Media" video.

 

[xii] Marylin Currie, "Cost / Benefit Analysis of Pre-Marital Sexual Activity." (program notes), p. 7.

 

[xiii] Mary Beth Bonacci, Real Love, p. 73.

 

[xiv] Mary Beth Bonacci, Real Love, p. 77.

 

[xv] "I am deeply convinced that any two people who choose to marry need to maintain clear minds until the moment they say "I do." Because of this, I believe in sexual abstinence prior to marriage. Sexual intercourse before marriage is a clear act of commitment! Once you have become sexually involved with a potential mate, your ability to think clearly and objectively becomes impossible." Neil Clark Warren, Finding the Love of Your Life(Wheaton, Illinois: Tyndale, 1992), p. 84.

 

[xvi] Marylin Currie, "Cost / Benefit Analysis of Pre-Marital Sexual Activity." (program notes), p. 7.

 

[xvii] Cтаття "Facts on Trafficking and Prostitution" на сайті www.catwinternational.org. Оригінальне джерелоо -United Press International, 21 April 1998.

 

[xviii] Державний комітет статистики України,Україна у цифрах у 2000 році(Київ:"Техніка", 2001), ст. 226.

 

[xix] Новина із сайту www.for.com.ua від 5 лютого 2002. З цього можна довести, що в Україні лише в 2001 році заразилося десь 50 тисяч осіб. Таким чином, в Україні вже є 200 тисяч заражених. Також глянь новини ITAR-TASS – відділ інформації від 20 березня.

 

[xx] Condom Sense (The Medical Institute for Sexual Health).

 

[xxi] George B. Eager, "Save Sex" (Toronto: Life Cycle Books, 1999) p.4, originally from Kevin Leman.

 

[xxii] "According to Dr. Hitchcock, scientists do not understand why, but condoms do not work as well against chlamydia as they do for some other STDs. In addition, condom use has little impact on reducing the risk of future infertility problems associated with chlamydial infection." - McIlhaney paraphrasing Dr. Penny Hitchcock, chief to the sexually transmitted diseases branch at the National Institute of Allergy and Infectious Diseases. p. 3.

 

[xxiii] "Twenty-eight expert panel members analyzed more than 138 peer-reviewed, published studies on the properties and user patterns of the male latex condom during penile-vaginal intercourse. ... Studies ... show a 49 percent to 100 percent reduction in risk of gonorrhea among men reporting condom use compared with non-users." - www.hhs.gov, press release for Friday, July 20, 2001.

 

[xxiv] Вальтер Тробіш, Я кохав дівчину (Львів: Видавництво «Свічадо», 1995), ст. 14.

 

Ÿ [xxv] See "Sexual Health Update"(Winter 1998) on www.medinstitute.org.

Ÿ

[xxvi] Garth, p. 2.

 

[xxvii] Вчителька стриманості Pam Stenzel у своєму відеофільмі розказує, що так робила вона і її товаришка Jody. Здається мали успіх. Очевидно, це так само стосується хлопців.

 

[xxviii] Stan Campbell, Randy Southern, Mind Over Media (Wheaton, Illinois: Tyndale House Publishers, 2001), p. 27.

 

[xxix] "Dare 2 Dig Deeper: What's the Alternative?" - article from www.pluggedinmag.org.

 

[xxx] З автором статті Боб Валишевскі і аналітиком музики із штату Огайо, Фил Чалмерс - із часопису Plugged In, із організації Focus on the Family.

 

[xxxi] David Orland, "When Music is Our Enemy" - www.boundless.org.

 

[xxxii] Judith A. Reisman, "Soft Porn" Plays Hardball (Lafayette, Louisiana: Huntington House Publishers, 1991), p. 7.

 

[xxxiii] Osanka and Johann, as quoted in Judith A. Reisman, "Soft Porn" Plays Hardball (Lafayette, Louisiana: Huntington House Publishers, 1991), p. 8.

 

[xxxiv] Work of John H. Court, described in Marshall, W.L. and Barrett, S. (1990) Criminal Neglect: Why Sex Offenders Go Free, Toronto: Doubleday, p. 141. as quoted in Bruce Watson and Shyla Rae Welch, "Just Harmless Fun?"' (see www.enough.org, Enough is Enough, 2000).

 

[xxxv] "Emotions: can you trust them"- video with Dr. James Dobson.

 

[xxxvi] Прихильність, ніжні почуття (affection); пристрасть і запал (passion-MBB, lust-me) Mary Beth Bonacci, Real Love, p. 190. "The minute that lustful desires hit and you want to go further, it becomes sin [...or rather, its about to become sin. The desire itself isn't a sin. It's the wrong response to it that is.]. Love waits. Lust wants. / Love can't wait to give what is true and honourable. Lust can't wait to take./ Love mends. Lust hurts. / Love is secure. Lust is selfish. Lust ends. Love lasts." - Joe White, Pure Excitement (Wheaton, Illinois: Tyndale, 1996), p. 37.

 

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти