ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Введення нового лексичного матеріалу

Подорожі

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Тема: Подорожі

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: використовувати нові ЛО в Мовленні; виконувати граматичні вправи на давальний і родовий відмінки.

- Освітня: ввести нові ЛО;вчити вживання прийменника in в Dativ і Akkusativ;

- Розвиваюча: розвивати навички усного мовлення, розвивати навички письма, розвивати лексичні навички, вміння співпрацювати один з одним;

- Виховна: виховувати повагу до інших країн.

Обладнання уроку: карти країн, підручники, граматична таблиця.

Тип уроку: урок формування лексичних навичок і навичок письма

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

Andere Länder, andere Sitten.(звичаї)

Es führen viele Wege nach Rom.

Hinter dem Berg wohnen auch Leute.

ІІІ. Основна частина.

Введення нового лексичного матеріалу

1.1 Робота з картами

 

die Ukraine, die Bundesrepublik, die Schweiz, die Türkei, die USA, die Niederlande, Österreich, Frankreich, Spanien

1.2 Викорристання нових ЛО в реченнях

Впр. 2 ст 155

Frau Renger lebt in der Schweiz. Sie möchte nach Österreich fahren.

Frau Fischer lebt …

Граматична хвилинка

2.1 Пояснення вчителя про прийменник “in” в Dativ і Akkusativ

2.2Робота з таблицею

Ст. 156 Впр 2(б)

2.3Виконання граматичних вправ

Впр 3 ст 156

Розвиток навичок говоріння

3.1Читання опорного тексту

Впр. 4 ст 157

3.2Складання речень з опорою на текст

John Smith ist 44 Jahre alt. Er lebt in den USA. …

Робота в групах

Впр. 5 ст 157

A: Wohin möchtest du fahren?

B: Ich möchte nach …/in die …/in den … fahren/fliegen.

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Впр. 6 , ст 157

 

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Тема: Як можна подорожувати?

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: практикувані ЛО теми в усному мовленні;

- Освітня: вчити складати власні речення за планом з новими ЛО та вивченими на минулому уроці;

- Розвиваюча: розвивати память, вміння виокремлювати найголовніше;

- Виховна: виховувати спостирежливість, повагу одне до одного; зацікавити учнів в подорожах.

Обладнання уроку: тематичні зображення транспорту, підручники.

Тип уроку: урок формування мовних навичок і навичок аудіювання

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

Es führen viele Wege nach Rom.

Hinter dem Berg wohnen auch Leute.

ІІІ. Основна частина.

Актуалізація навчальної діяльності

Was ist die Reisen?

Mögt ihr reisen?

Wo habt ihr das letzte Mal fahren?

Mit wem reist ihr?

Warum reisen die Menschen?

Welhe Lander weist ihr?

Введення нового лексичного матеріалу

2.1 Прослуховування слів

der Verkehr, das Verkehrsmittel -, die Bahn -en, der Zug -¨-e,

der Bus -se, das Auto -s, das Flugzeug -e, das Motorrad -¨-er,

das Schiff -e, bequem, die Fahrkarte -n

2.4 Використання слів в словосполученнях

die Bahn — mit der Bahn der Zug — mit dem Zug

der Bus — mit dem Bus das Auto — mit dem Auto

das Flugzeug — mit dem Flugzeug das Fahrrad — mit dem Fahrrad

das Motorrad — mit dem Motorrad das Schiff — mit dem Schiff

2.3 Використання слів в реченнях.Робота в ошитах

Впр 2 ст 158

Ровиток навичок мовлення

3.1 Повторення вивчених на попередньому уроці слів

3.2 Перевірка домашнього завдання

Впр. 6 , ст 157

Робота в групах

4.1 Повторення видів транспорту

4.2 Впр. 3 ст 158

Vergleicht die Verkehrsmittel und ergänzt die Sätze. Es gibt mehrere Varianten. Welche Gruppe hat die meisten Ideen?

Beispiel:

Der Zug ist schneller als der Bus. Der Bus ist schneller als das

Motorrad. Das Flugzeug ist am schnellsten.

4.3Впр 5 ст 159

… Personen in unserer Gruppe möchten mit … reisen, denn es ist…/

Man kann…

Робота в парах

Впр. 4 ст 159

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Впр 6 ст 159

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Тема: Німеччина. Країна та люди.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: використовувати вивчені слова в перекладі іншомовного тексту;

- Освітня: навчати читанню вголос; вчити розуміти прочитане;

- Розвиваюча: розвивати навички читання та мовлення;

- Виховна: виховувати повагу до крани мова якої вивчається.

Обладнання уроку: тематичний текст, малюнки, підручники

Тип уроку: урок формування навиків читання

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Актуалізація навчальної діяльності

In welchen Ländern spricht man Deutsch? (in Deutschland, in der Schweiz, in Liechtenstein, in Luxemburg)

Welches Land von diesen ist am größten?

Wo leben die meisten Menschen in Europa?

Введення нових ЛО

2.1Прослуховування слів

die Staatsfahne -n, die Hauptstadt -¨-e, die Bevölkerung -en,

die Mitte -n, die Größe -n, die Lage -n, das Nachbarland -¨-er

2.2Робота з новими ЛО

Впр 4 ст 161

Робота з текстом

3.1Повторення правил читання

3.2Читання тексту

Die Bundesrepublik Deutschland liegt in Mitteleuropa. Hier leben Deutsche. Ihre Sprache ist Deutsch. Deutschland hat neun ____________. Das Land grenzt im Osten an die Tschechische Republik. Im Süden grenzt es an die Schweiz und Österreich, _______ an die Niederlande, an Belgien, an Luxemburg und an Frankreich. Im Norden grenzt Deutschland an Dänemark.

Das Staatsgebiet Deutschlands ist 356 854 Quadratkilometer groß. Die Ausdehnung ________________ beträgt 876 Kilometer, von Westen nach Osten sind 640 Kilometer.

In der Bundesrepublik Deutschland leben 81,8 Millionen__________ , davon 42 Millionen Frauen und 39,8 Millionen Männer. In Deutschland leben über 7 Millionen Ausländer. Die größte Mehrzahl der Menschen lebt in den Städten.

Deutschland gliedert sich in einige Landschaftsteile, die wunderschön und __________ sind. Dazu gehören das Norddeutsche Tiefland, das deutsche Mittelgebirge, das Alpenvorland und auch ein schmales Alpenhochgebirge. Der höchste Berg ist __________ (2 962 Meter).

Im Norden gibt es zwei Meere:____________. Viele malerische Seen gibt es im Norden und im Süden des Landes. Die größten sind der Bodensee und der Königssee im Süden, der Müritz und der Schweriner See im Norden Deutschlands.

Die längsten Flüsse sind __________ (865 Kilometer), die Elbe (700 Kilometer) und der Main (524 Kilometer).

Einwohner , im Westen , Nachbarstaaten, von Norden nach Süden, vielfältig, die Zugspitze, der Rhein , die Nordsee und die Ostsee.

3.4Перевірка розуміння тексту

Was ist die Bundesrepublik Deutschland?

Wie viele Bundesländer hat die BRD?

Wo liegt Deutschland?

Wie heißt die Hauptstadt Deutschlands?

Wie viele Einwohner leben in Deutschland?

Перевірка домашнього завдання

Впр 6 ст 159

5. Гра «Deutschland-Kreuzworträtsel»

Впр 5 ст 161

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Впр 6 ст 161

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Тема: Берлін — столиця Німеччини

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: використовувати тематичну лексику в мовленні та прекладі текстів.

- Освітня: вчити словесної здогадки; повторити правила читання

- Розвиваюча: розвивати навички читання, розвивати інтерес до вивчення мови;

- Виховна: виховувати повагу до інших країн та міст

Обладнання уроку: підручники, зображення Берліну, відео про Берлін

Тип уроку: урок розвитку навичок читання

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

Die Stadt — die Hauptstadt; das Denkmal — das Humboldt-Denkmal;

der Turm — der Fernsehturm; der Reichstag — der deutsche Reichstag;

die Oper — die Staatsoper; das Parlament — das deutsche Parlament;

die Mauer — die Berliner Mauer; das Tor — das Brandenburger Tor.

ІІІ. Основна частина.

Актуалізація навчальної діяльності

Was ist die Bundesrepublik Deutschland?

Wie viele Bundesländer hat die BRD?

Wo liegt Deutschland?

Wie heißt die Hauptstadt Deutschlands?

Wie viele Einwohner leben in Deutschland?

Введення нового лексичного матеріалу

die Sehenswürdigkeit -en, das Tor -e, die Oper -n,

das Denkmal -¨-er, der Turm -¨-e, der Reichstag, das Parlament -e

2.1Використання нових ЛО в реченнях

Впр 2 ст 162

Перевірка домашнього завдання

3.1Повторення раніше вивчених ЛО

3.2Впр 6 ст 161

Читання тексту

4.1 Повторення правил читання

4.2 Читання тексту вголос

Впр 4 ст 164

4.3 Гра “Назви Визначні місця”

Впр 3 ст 163

Робота з відео

5.1 Повторити визначні місця Берліну

5.2 Перегляд учнями відео

Бесіда

Welche Sehenswürdigkeiten haben Sie gesehen?

Welche waren nicht genannt?

wollen Sie nach Berlin fahren?

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Тема: Україна моя батьківщина

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: практикувати учнів в вживанні нових слів на письмі;

- Освітня: вчити правильному формуванню речень.

- Розвиваюча: розвивати навики письма, мовлення; розвивати вміння співпраці.

- Виховна: виховувати повагу до рідної країни.

Обладнання уроку: підручники, аудіозапис (формування множини слів)

Тип уроку: урок лексичних навичок і навичок письма

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

die Fläche — die Flächen

der Einwohner — die Einwohner

das Gebiet — die Gebiete

die Halbinsel — die Halbinseln

das Herz — die Herzen

das Parlament — die Parlamente

ІІІ. Основна частина.

Розвиток навичок письма

3.1 Робота з словником

Russland, Meere, Wälder, Hauptstadt, Europa, Einwohner, die Slowakei, Fluss, Parlament, Halbinsel Krim, Karpaten, Moldawien

3.2 Виконання вправ

Впр 2 ст 165

Впр 3 ст 166

Робота в групах

4.1Повторення раныше вивченоъ лексики

4.2Впр 4 ст 166

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Тема: Українська столиця

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: практикувати учнів в діалогічномуі монолгічному мовленні.

- Освітня: вчити роботі з словником, способах формування множини іменників.

- Розвиваюча: розвивати навички аудіювання та мовлення; розвивати діалогччне мовлення.

- Виховна: виховувати повагу до столиці власної держави.

Обладнання уроку: аудіозапис, підручники, тематичні малюнки

Тип уроку: урок розвитку мовних навичок і навичок аудіювання

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Робота з лексикою

1.1Робота з словниками

die Kirche -n, das Kloster -¨-, das Höhlenkloster -¨-, die Kathedrale -n,

der Bau -ten, gründen (hat gegründet), die Stadtrundfahrt -en

1.2Прослуховування аудіозапису формування множини іменників

Впр 1 ст 167

das Kloster — die Klöster die Hauptstadt — die Hauptstädte

der Fluss — die Flüsse das Höhlenkloster — die Höhlenklöster

das Zentrum — die Zentren die Kathedrale — die Kathedralen

das Denkmal — die Denkmäler der Bau — die Bauten

Розвиток навичок мовлення

3.1Що я бачу?

Впр 2 ст 167

3.2Читання тексту вголос

Впр 3 ст 168

3.3З”єднай і скажи

Впр 4 ст 168

Робота в парах

Завдання : Скласти діалог по плану

1. Die Bekanntschaft

2. Das Land wo lebst du

3. Die Hauptstadt des Landes

4. Die Beziehung zum Land

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Тема: Моє село – моя Батьківщина

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: використання лексики з теми в усній і письмовій мові;

- Освітня: розвиток уміння виділяти необхідну інформацію з прослуханого тексту; розширення уявлення учнів про свою маленьку батьківщину;

- Розвиваюча: розвивати навички усного мовлення, навички читання, письма.

- Виховна: виховувати любов до свого села

Обладнання уроку: роздатковим матеріал, картки, тематичні малюнки

Тип уроку: урок систематизації знань

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

Schwarze Katze

Katzen kratzen

Kratzen schwarze Katzen?

ІІІ. Основна частина.

Мовлення

2.1Відгадай загадку

1. Das Tier ist groß. Es gibt Milch.
2. So heißt der Junge des Schweines.
3. Dieser Vogel legt viele Eier.
4. Dieses Tier hilft dem Bauern bei der Feldarbeit.
6. Was gibt das Schaf dem Menschen?
8. Der Junge des Pferdes heißt so.

2.2 Складання діалогу

1. Wie heist dein Dorf?- Mein Dorf heist:

a)Mankiwka
b) Kruschyniwka
2. Wie ist dein Dorf? – Mein Dorf ist:a)klein
b)gross
3.Wo liegt dein Dorf? – Mein Dorf liegt an:a) einem Fluss
b)einem See
c)einem Meer

4.Liegt dein Dorf weit von der Stadt oder nicht weit von der Stadt?-Mein Dorf liegt:a)weit von der Stadt
b)nicht weit von der Stadt
5. Was gibt es im Dorf?-Im Dorf gibt es:a)viele Garten
b)viele Baume
c)viele Blumen

2.3 Представлення діалогу.

3. Письмо

3.1 Доповнення речень

Ich wohne im _____________
Unser Dorf heist____________
Mankiwka liegt am Fluss______________________
Im Dorf gibt es_______________
Mankiwka ist ________________
Im Dorf leben _______________

3.2 Перевірка речень.

3.3 Розповідь учнів про село

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Тема: Моя Батьківщина – Моя Україна

Клас: 5

Цілі уроку:

- Освітня: навчити використовувати нову лексику в мовленні;

- Розвиваюча: розвивати навички аудіювання, письма, діалогічного та монологічного мовлення, розвивати в учнів інтерес до вивчення німецької мови.

- Виховна: виховувати в учнів любов до рідної країни

Обладнання уроку: аудіозапис, підручники, картки

Тип уроку: урок удосконалення умінь та навичок

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

Heimat ist ein sehr wichtiger Begriff, der uns das ganze Leben folgt

ІІІ. Основна частина.

Мовлення

2.1Прослуховування діалогу

A:Guten Tag! Ich heiße Iwan. Und du?

B: Guten Tag! Ich heiße Inna.

A: Wo lebst du Inna?

B: Ich lebe in der Stadt.

A: Wie heißt deine Stadt?

B: Meine Stadt heißt Chust. Und wo wohnst du?

A: Ich wohne in der Kyjiwstraße 12. Und du?

B: Ich wohne in der Tuhikovastraße 5.

2.2Читання діалогу

2.3Представлення діалогу учнями.

Аудіювання

3.1Прослуховування тексту

Die Ukraine

Die Ukraine ist unsere Heimat. Die Hauptstadt der Ukraine heißt Kyjiw. Kyjiw liegt am Dnipro. Die Flagge der Ukraine ist gelb-blau. Das nationale Wappen ist der Dreizack. Die nationale Hymne ist «Ще не вмерла України...». Die Ukraine ist das Land der Kultur, Wissenschaft und Kunst. ..

3.2 Перевірка розуміння прослуханого

1. Wie heißt unsere Heimat?

2. Wie heißt die Hauptstadt der Ukraine?

3. Wo liegt Kyjiw?

4. Wie ist die Flagge der Ukraine?

5. Wie heißt das nationale Wappen der Ukraine?

6. Wie heißt die nationale Hymne der Ukraine?

 

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Тема: Подорожі. Підсумковий урок

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: перевірити засвоєні знання теми «Подорожі»

- Освітня: навчати роботі в групах та окремо, вити використовувати знання ЛО та граматики в мовленні.

- Розвиваюча: розвивати навички усного мовлення; розвивати логічне мислення та увагу.

- Виховна: виховувати інтерес до різних видів подорожей.

Обладнання уроку:

Тип уроку: урок перевірки засвоєння знань

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Мовлення

2.1Бесіда

Wohin möchtest du reisen?

Womit reist du gern?

Was willst du in Berlin besuchen?

Was willst du in Kyjiw besuchen?

2.2 Впр. 2 Ст 169

«Wohin möchten wir fahren?»

Auf dem ersten Platz steht…/Die meisten Schüler in unserer Klasse

möchten nach …/in … fahren.

Den zweiten Platz hat…/Viele Schüler mögen…

An der dritten Stelle ist…/Populär ist auch…

Den vierten Platz hat…/Etwas weniger beliebt ist…

Am Ende steht…

Самостійна робота

Ст 172

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Тема:

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична:

- Освітня:

- Розвиваюча:

- Виховна:

Обладнання уроку:

Тип уроку:

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Тема:

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична:

- Освітня:

- Розвиваюча:

- Виховна:

Обладнання уроку:

Тип уроку:

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Подорожі

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Тема: Подорожі

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: використовувати нові ЛО в Мовленні; виконувати граматичні вправи на давальний і родовий відмінки.

- Освітня: ввести нові ЛО;вчити вживання прийменника in в Dativ і Akkusativ;

- Розвиваюча: розвивати навички усного мовлення, розвивати навички письма, розвивати лексичні навички, вміння співпрацювати один з одним;

- Виховна: виховувати повагу до інших країн.

Обладнання уроку: карти країн, підручники, граматична таблиця.

Тип уроку: урок формування лексичних навичок і навичок письма

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

Andere Länder, andere Sitten.(звичаї)

Es führen viele Wege nach Rom.

Hinter dem Berg wohnen auch Leute.

ІІІ. Основна частина.

Введення нового лексичного матеріалу

1.1 Робота з картами

 

die Ukraine, die Bundesrepublik, die Schweiz, die Türkei, die USA, die Niederlande, Österreich, Frankreich, Spanien

1.2 Викорристання нових ЛО в реченнях

Впр. 2 ст 155

Frau Renger lebt in der Schweiz. Sie möchte nach Österreich fahren.

Frau Fischer lebt …

Граматична хвилинка

2.1 Пояснення вчителя про прийменник “in” в Dativ і Akkusativ

2.2Робота з таблицею

Ст. 156 Впр 2(б)

2.3Виконання граматичних вправ

Впр 3 ст 156

Розвиток навичок говоріння

3.1Читання опорного тексту

Впр. 4 ст 157

3.2Складання речень з опорою на текст

John Smith ist 44 Jahre alt. Er lebt in den USA. …

Робота в групах

Впр. 5 ст 157

A: Wohin möchtest du fahren?

B: Ich möchte nach …/in die …/in den … fahren/fliegen.

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти