ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Впр. 6 , ст 157

 

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Тема: Як можна подорожувати?

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: практикувані ЛО теми в усному мовленні;

- Освітня: вчити складати власні речення за планом з новими ЛО та вивченими на минулому уроці;

- Розвиваюча: розвивати память, вміння виокремлювати найголовніше;

- Виховна: виховувати спостирежливість, повагу одне до одного; зацікавити учнів в подорожах.

Обладнання уроку: тематичні зображення транспорту, підручники.

Тип уроку: урок формування мовних навичок і навичок аудіювання

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

Es führen viele Wege nach Rom.

Hinter dem Berg wohnen auch Leute.

ІІІ. Основна частина.

Актуалізація навчальної діяльності

Was ist die Reisen?

Mögt ihr reisen?

Wo habt ihr das letzte Mal fahren?

Mit wem reist ihr?

Warum reisen die Menschen?

Welhe Lander weist ihr?

Введення нового лексичного матеріалу

2.1 Прослуховування слів

der Verkehr, das Verkehrsmittel -, die Bahn -en, der Zug -¨-e,

der Bus -se, das Auto -s, das Flugzeug -e, das Motorrad -¨-er,

das Schiff -e, bequem, die Fahrkarte -n

2.4 Використання слів в словосполученнях

die Bahn — mit der Bahn der Zug — mit dem Zug

der Bus — mit dem Bus das Auto — mit dem Auto

das Flugzeug — mit dem Flugzeug das Fahrrad — mit dem Fahrrad

das Motorrad — mit dem Motorrad das Schiff — mit dem Schiff

2.3 Використання слів в реченнях.Робота в ошитах

Впр 2 ст 158

Ровиток навичок мовлення

3.1 Повторення вивчених на попередньому уроці слів

3.2 Перевірка домашнього завдання

Впр. 6 , ст 157

Робота в групах

4.1 Повторення видів транспорту

4.2 Впр. 3 ст 158

Vergleicht die Verkehrsmittel und ergänzt die Sätze. Es gibt mehrere Varianten. Welche Gruppe hat die meisten Ideen?

Beispiel:

Der Zug ist schneller als der Bus. Der Bus ist schneller als das

Motorrad. Das Flugzeug ist am schnellsten.

4.3Впр 5 ст 159

… Personen in unserer Gruppe möchten mit … reisen, denn es ist…/

Man kann…

Робота в парах

Впр. 4 ст 159

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Впр 6 ст 159

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Тема: Німеччина. Країна та люди.

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: використовувати вивчені слова в перекладі іншомовного тексту;

- Освітня: навчати читанню вголос; вчити розуміти прочитане;

- Розвиваюча: розвивати навички читання та мовлення;

- Виховна: виховувати повагу до крани мова якої вивчається.

Обладнання уроку: тематичний текст, малюнки, підручники

Тип уроку: урок формування навиків читання

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Актуалізація навчальної діяльності

In welchen Ländern spricht man Deutsch? (in Deutschland, in der Schweiz, in Liechtenstein, in Luxemburg)

Welches Land von diesen ist am größten?

Wo leben die meisten Menschen in Europa?

Введення нових ЛО

2.1Прослуховування слів

die Staatsfahne -n, die Hauptstadt -¨-e, die Bevölkerung -en,

die Mitte -n, die Größe -n, die Lage -n, das Nachbarland -¨-er

2.2Робота з новими ЛО

Впр 4 ст 161

Робота з текстом

3.1Повторення правил читання

3.2Читання тексту

Die Bundesrepublik Deutschland liegt in Mitteleuropa. Hier leben Deutsche. Ihre Sprache ist Deutsch. Deutschland hat neun ____________. Das Land grenzt im Osten an die Tschechische Republik. Im Süden grenzt es an die Schweiz und Österreich, _______ an die Niederlande, an Belgien, an Luxemburg und an Frankreich. Im Norden grenzt Deutschland an Dänemark.

Das Staatsgebiet Deutschlands ist 356 854 Quadratkilometer groß. Die Ausdehnung ________________ beträgt 876 Kilometer, von Westen nach Osten sind 640 Kilometer.

In der Bundesrepublik Deutschland leben 81,8 Millionen__________ , davon 42 Millionen Frauen und 39,8 Millionen Männer. In Deutschland leben über 7 Millionen Ausländer. Die größte Mehrzahl der Menschen lebt in den Städten.

Deutschland gliedert sich in einige Landschaftsteile, die wunderschön und __________ sind. Dazu gehören das Norddeutsche Tiefland, das deutsche Mittelgebirge, das Alpenvorland und auch ein schmales Alpenhochgebirge. Der höchste Berg ist __________ (2 962 Meter).

Im Norden gibt es zwei Meere:____________. Viele malerische Seen gibt es im Norden und im Süden des Landes. Die größten sind der Bodensee und der Königssee im Süden, der Müritz und der Schweriner See im Norden Deutschlands.

Die längsten Flüsse sind __________ (865 Kilometer), die Elbe (700 Kilometer) und der Main (524 Kilometer).

Einwohner , im Westen , Nachbarstaaten, von Norden nach Süden, vielfältig, die Zugspitze, der Rhein , die Nordsee und die Ostsee.

3.4Перевірка розуміння тексту

Was ist die Bundesrepublik Deutschland?

Wie viele Bundesländer hat die BRD?

Wo liegt Deutschland?

Wie heißt die Hauptstadt Deutschlands?

Wie viele Einwohner leben in Deutschland?

Перевірка домашнього завдання

Впр 6 ст 159

5. Гра «Deutschland-Kreuzworträtsel»

Впр 5 ст 161

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Впр 6 ст 161

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Тема: Берлін — столиця Німеччини

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: використовувати тематичну лексику в мовленні та прекладі текстів.

- Освітня: вчити словесної здогадки; повторити правила читання

- Розвиваюча: розвивати навички читання, розвивати інтерес до вивчення мови;

- Виховна: виховувати повагу до інших країн та міст

Обладнання уроку: підручники, зображення Берліну, відео про Берлін

Тип уроку: урок розвитку навичок читання

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

Die Stadt — die Hauptstadt; das Denkmal — das Humboldt-Denkmal;

der Turm — der Fernsehturm; der Reichstag — der deutsche Reichstag;

die Oper — die Staatsoper; das Parlament — das deutsche Parlament;

die Mauer — die Berliner Mauer; das Tor — das Brandenburger Tor.

ІІІ. Основна частина.

Актуалізація навчальної діяльності

Was ist die Bundesrepublik Deutschland?

Wie viele Bundesländer hat die BRD?

Wo liegt Deutschland?

Wie heißt die Hauptstadt Deutschlands?

Wie viele Einwohner leben in Deutschland?

Введення нового лексичного матеріалу

die Sehenswürdigkeit -en, das Tor -e, die Oper -n,

das Denkmal -¨-er, der Turm -¨-e, der Reichstag, das Parlament -e

2.1Використання нових ЛО в реченнях

Впр 2 ст 162

Перевірка домашнього завдання

3.1Повторення раніше вивчених ЛО

3.2Впр 6 ст 161

Читання тексту

4.1 Повторення правил читання

4.2 Читання тексту вголос

Впр 4 ст 164

4.3 Гра “Назви Визначні місця”

Впр 3 ст 163

Робота з відео

5.1 Повторити визначні місця Берліну

5.2 Перегляд учнями відео

Бесіда

Welche Sehenswürdigkeiten haben Sie gesehen?

Welche waren nicht genannt?

wollen Sie nach Berlin fahren?

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Впр 5 ст 164

 

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Тема: Україна моя батьківщина

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: практикувати учнів в вживанні нових слів на письмі;

- Освітня: вчити правильному формуванню речень.

- Розвиваюча: розвивати навики письма, мовлення; розвивати вміння співпраці.

- Виховна: виховувати повагу до рідної країни.

Обладнання уроку: підручники, аудіозапис (формування множини слів)

Тип уроку: урок лексичних навичок і навичок письма

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

die Fläche — die Flächen

der Einwohner — die Einwohner

das Gebiet — die Gebiete

die Halbinsel — die Halbinseln

das Herz — die Herzen

das Parlament — die Parlamente

ІІІ. Основна частина.

Введення нового лексичного матеріалу

die Heimat, bestehen (hat bestanden), sich befinden (hat sich befunden), grenzen (hat gegrenzt), die Fläche -n, der Einwohner -, das Gebiet -e, die Halbinsel -n, das Gebirge -, das Heimatland -¨-er, rund

Перевірка домашнього завдання

2.1Бесіда

Welche Sehenswürdigkeiten gibt es in Berlin ?

Sie wollten zu Berlin fahren?

2.2 Впр 4 ст 164

Розвиток навичок письма

3.1 Робота з словником

Russland, Meere, Wälder, Hauptstadt, Europa, Einwohner, die Slowakei, Fluss, Parlament, Halbinsel Krim, Karpaten, Moldawien

3.2 Виконання вправ

Впр 2 ст 165

Впр 3 ст 166

Робота в групах

4.1Повторення раныше вивченоъ лексики

4.2Впр 4 ст 166

ІV. Підведення підсумків. Оцінювання.

V. Оголошення домашнього завдання.

Впр 5 ст 166

План-конспект уроку з німецької мови

Дата: _______________

Тема: Українська столиця

Клас: 5

Цілі уроку:

- Практична: практикувати учнів в діалогічномуі монолгічному мовленні.

- Освітня: вчити роботі з словником, способах формування множини іменників.

- Розвиваюча: розвивати навички аудіювання та мовлення; розвивати діалогччне мовлення.

- Виховна: виховувати повагу до столиці власної держави.

Обладнання уроку: аудіозапис, підручники, тематичні малюнки

Тип уроку: урок розвитку мовних навичок і навичок аудіювання

 

Хід уроку

І. Організація класу.

ІІ. Мовленнєва хвилинка.

ІІІ. Основна частина.

Робота з лексикою

1.1Робота з словниками

die Kirche -n, das Kloster -¨-, das Höhlenkloster -¨-, die Kathedrale -n,

der Bau -ten, gründen (hat gegründet), die Stadtrundfahrt -en

1.2Прослуховування аудіозапису формування множини іменників

Впр 1 ст 167

das Kloster — die Klöster die Hauptstadt — die Hauptstädte

der Fluss — die Flüsse das Höhlenkloster — die Höhlenklöster

das Zentrum — die Zentren die Kathedrale — die Kathedralen

das Denkmal — die Denkmäler der Bau — die Bauten

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти