ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Дайте оцінку операційній системі Windows.

Windows 7 Максимальна - це найідеальніший варіант. Тут поєднуються всі переваги попередніх версій, а також представлені нові можливості. Тут можна поєднувати роботу і розваги, і при цьому не треба вчиняти будь-яких зусиль, адже Windows 7 Ultimate створений спеціально для спрощення життя. Найбезпечніший випуск, плюс до всього найгнучкіший (підтримує 35 мов).

Операційна система Windows 7 Home Premium. З нею можна з легкістю організувати свою власну домашню мережу. Члени даної мережі зможуть без особливих зусиль обмінюватися цікавить їх інформацією. Також ключовою особливістю розширеної домашньої Windows 7 є те, що можна працювати з ТБ-передачами: переглядати, ставити на паузу, перемотувати і навіть записувати.

Якщо комп'ютер не тільки для розваг, але і для роботи, то підійде випуск Windows 7 Professional. У порівнянні з версією «Домашня розширена» безпеку операційної системи в професійному пакеті більш продумана. За допомогою даної версії Windows 7 можна запускати велику кількість програм, які призначені для Windows XP. У цьому допоможе спеціальний режим, який так і називається «Windows XP».

Версія Windows 7 Home базова (Windows 7 Home Basic) для домашнього користування. У ній відсутні деякі обмеження, які накладаються на Windows 7 Starter, але в той же час під цією ОС користувачам недоступні багато функції, включені в Windows 7 Home Premium. У версії Home Basic не буде підтримки інтерфейсу Aero Glass. Крім того, в цій версії немає всіх ефектів Aero-десктопа, "преміум"-ігор, а також ряду інших функцій.

ОС Windows 7 Starter спрощує роботу з ноутбуками, скорочуючи час очікування, кількість натискань, спрощує процедуру підключення до мережі. Windows 7 Starter поєднує в собі останні досягнення в області надійності і швидкості виконання операцій з традиційним зручністю і широкими можливостями сумісності операційних систем Windows.

4.2 Аналіз вразливостей Microsoft Windows 7

Відповідно до нового звіту, опублікованого нещодавно, 90% критичних вразливостей в Windows 7 можуть бути закриті за допомогою використання облікового запису стандартного користувача замість запису адміністратора.

Відповідно до аналізу вразливостей Microsoft за 2009 рік (PDF), проведеному BeyondTrust, позбавлення користувача прав адміністратора також може захистити від використання усіх дірок в захисті Office, виявлених у минулому році, 94% вразливостей Internet Explorer і 100%вразливостей IE8, виявлених у минулому році, і 64% від усіх вразливостей в продуктах Microsoft, виявлених за цей відрізок часу.

З віддаленням прав адміністратора пов'язано кілька компромісів. Віце-президент з управління BeyondTrust саурабга Бхатнагар (Saurabh Bhatnagar) сказав, що, наприклад, звичайні користувачі частіше за все не зможуть встановлювати програмне забезпечення і використовувати додатки, які вимагають підвищених привілеїв.

У Vista компанія Microsoft додала технологію User Account Control (UAC), щоб обмежити користувачів у використанні певних програм.

Коли ви стикаєтеся з чимось, що вимагає підвищених привілеїв, від вас вимагатимуть надати ваші адміністраторські облікові дані для входу в систему, але в більшості корпоративних конфігурацій у звичайних користувачів їх немає - сказав директор з маркетингу BeyondTrust Скотт МакКарлі (Scott McCarley). Він також додав, що недавні зміни в UAC в Windows 7 не торкнулися звичайних користувачів.

BeyondTrust пропонує продукт під назвою Privilege Manager, який дозволяє користувачам запускати процеси, які зазвичай вимагають підвищених привілеїв, без необхідності використання прав адміністратора.

Директор відділення Windows Client Product Management Пол Кук (Paul Cooke) у відповідь на прохання прокоментувати висновки, зроблені у звіті, сказав, що компанія дійсно дозволила користувачам виконувати додатковий набір операцій Windows без необхідності працювати з правами адміністратора.

Ми вважаємо, що робота користувачів в режимі стандартного користувача є хорошою практикою для Windows, її екосистеми і всіх наших користувачів "- сказав він. "Ми сподіваємося, що за допомогою UAC незалежні постачальники програмного забезпечення продовжать адаптувати свої програми під роботу з правами звичайних користувачів.

При складанні звіту BeyondTrust проаналізували близько 75 бюлетенів безпеки, опублікованих Microsoft за минулий рік, які усунули в загальному рахунку близько 200 вразливостей.

4.3 Особливості версій ОС Windows 7

Здійснення доступу до додатків в ОС Windows 7 Ultimate (Максимальна).

1. Необхідно відкрити віртуальну машину, якщо вона ще не запущена. У папці «Віртуальні машини» натискаємо правою кнопкою на імені віртуальної машини і з контекстного меню вибираємо команду Відкрити.

2. Встановлюємо програму. Наприклад, якщо додаток знаходиться на CD або DVD диску, вставляємо його в каретку приводу. Якщо програма автозапуску відкриється на хостової машині - закриваємо її вікно. На гостьовій операційній системі відкриваємо DVD диск і встановлюємо програмне забезпечення. Відкривати на хостової системі можна не тільки програми, які були встановлені на віртуальній машині, а навіть ті програми, які входять до складу самої операційної системи.

3. Після того, як додаток буде встановлено, виходимо з облікового запису користувача гостьової операційної системи і закриваємо віртуальну машину.

4. Відкриваємо додаток на хостової операційній системі. Для цього заходимо в меню «Пуск», відкриваємо «Усі програми», переходимо до «Windows Virtual PC», і відкриваємо додаток, яке було встановлено на віртуальній машині.

5. Через кілька секунд додаток відкриється. Якщо мінімізувати додаток, то воно відобразиться на панелі завдань хостової операційної системи як мінімізована віртуальна машина.

6. Можна використовувати додаток точно так само, як якщо б воно було встановлено безпосередньо на хостової системі. Щоб перевірити це можна спробувати зберегти файл у додатку. Виберіть опцію «Зберегти» з меню встановленої програми і у вас з'явиться можливість зберегти файл прямо на хостової системі.

ОС Windows 7 Home Basic: список переходів.

Список переходів - абсолютно нова функція, що з'явилася в Windows 7. Вона дозволяє з легкістю переміщатися до потрібних документів, папок, картинок, mp3-файлів або веб-сторінок. Для того, щоб увійти до списку переходів, потрібно натиснути правою кнопкою мишки на значку потрібної програми на панелі завдань Microsoft Windows 7 (також, списками переходів можна скористатися в меню "пуск".)

Внутрішній вміст списку переходів залежить тільки від самої програми. Наприклад, у списку переходів популярного браузера Internet Explorer 8 показані найчастіше використовуються веб-сторінки. У програвачі Windows Media 12 у списку переходів відображаються аудіо та відеозаписи, які найчастіше програються. Якщо в потрібному списку переходів не відображається потрібний елемент, то ви з легкістю можете закріпити на ньому будь-який файл.

Список переходів можна використовувати не тільки для швидкого доступу до ярликів файлів. Іноді, вони дають можливість отримати швидкий доступ до великої кількості команд, використовуваних для програвання музичних і відео файлів, а також для створення листів в електронній пошті.

Підвищено ефективність під час простою - Windows 7 знижує утилізацію ресурсів системи і сповільнює або зупиняє багато хто з фонових активностей в періоди неактивності користувача.

Коалесцирующие таймери - Фонові роботи, зупинити які не представляється можливим, групуються так, щоб їх виконання відбувалося одночасно.

Старт сервісів за подією - На відміну від попередніх версій Windows, багато сервісів після старту машини за умовчанням не запускаються взагалі. Запущені вони будуть тільки по виникненню тих чи інших подій. Прикладами таких подій може бути підключення пристрою, зміна ip адреси на мережному інтерфейсі і.т.д.

Покращене керування живленням процесора (PPM Processor Power Management) - Вибирайте нові драйвера, які підтримують останні технології.

Управління харчуванням пристроїв - Поетапне адаптивне зниження яскравості дисплея, підтримка специфікації пристроїв Intel HD Audio low power, режим "selective suspend" для пристроїв Bluetooth

Управління харчуванням мережевих пристроїв - Фізичне відключення мережного інтерфейсу від мережі з допомогою відключення мережевого кабелю переводить мережевий інтерфейс в режим зниженого споживання енергії.

Групові політики управління живленням - Режим зниженого споживання бездротових пристроїв тепер управляється за допомогою групових політик. Так само з їх допомогою змінюються настройки Device Power Management. Всі політики управління живленням доступні і через Group Policy Preferences.

Трасування подій і запитів зміни режиму харчування - Тепер доступна за допомогою powercfg.exe і дозволяє створювати звіти у форматі HTML.

Новий провайдер харчування WMI - Дозволяє управляти настройками живлення за допомогою сценаріїв Powershell 2.0 на локальної та віддалених машинах.

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти