ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Озеро Луїза, Національний парк Банфф, Канада

Озеро Луїза розташоване на території канадського Національного парку Банфф. Ця рекреація у самому серці Канади вважається одним із найкращих гірськолижних курортів Північної Америки. Тут неперевершені краєвиди і дика, чиста природа.

 

Шармоні, Франція

Місто приймало перші зимові Олімпійські ігри 1924 року. Шармоні належить до найелітніших лижних трас, що є кандидатами на звання «Найвідоміший лижний курорт світу». Розташоване місто біля підніжжя гори Монблан, найвищої

вершини Альп і другої за висотою в Європі. Курорт може похвалитися найдовшими у світі лижними доріжками – 22,05 км та вертикальним спуском заввишки 2807 м.

Велотуризм

Велосипедний туризм (велотуризм) — один з видів туризму, в якому велосипед служить головним або єдиним засобом пересування. Поняття «велосипедний туризм» багатозначне і стосується як до одного з видів активного відпочинку, так і до різновиду спортивного туризму.
Велотуризм як активний відпочинок полягає в проходженні на велосипеді маршрутів, що містять загальнотуристичні і специфічні для велотуризму об'єкти екскурсійного характеру. Складність таких походів може коливатися від простої до вкрай високої, маршрути прокладаються так, щоб використати переваги, які дає велосипед для швидкого пересування по маршруту. Головні відмінності таких велопоходів від спортивного велотуризму, орієнтованого на отримання спортивних розрядів і звань — відмова від навмисного ускладнення маршруту, поділу походів на категорії складності і суміщення спортивної складової походу з оглядом культурних та природних пам'яток. Серед видів активного відпочинку, велосипедний туризм є лідером за швидкістю пересування і протяжністю маршрутів.

Різновиди вело походів
Одноденний велопохід
— велопохід без ночівель. Як правило, виїзд вранці, приїзд — увечері того ж дня.
ПВД — «Похід вихідного дня» — велопохід із однією ночівлею, як правило,

 

виїзд у суботу вранці і приїзд у неділю ввечері.
Багатоденний велопохід — велопохід довжиною в кілька днів.

Морський курорт Коста дель Соль

Коста-дель-Соль, або «берег сонця» - саме південне середземноморське узбережжі Іспанії, що тягнеться від Малаги до Гібралтарської протоки. Всюди на Costa del Sol відчувається особлива атмосфера Андалусії - однієї з найцікавіших іспанських автономій, що володіє яскраво вираженим характером і дбайливо зберігає свою національну культуру, звичаї і традиції.

Цей регіон знаменитий чудовим кліматом, багатою історією, сучасною інфраструктурою розваг і комфортабельними готелями. Багато хто сприймає південь Іспанії як типове курортне місце - тепле море, ласкаве сонце, добре розвинена інфраструктура відпочинку. Але в той же самий час він вкрай цікавий і з точки зору історії і культури - більше ніде в Європі ви не знайдете куточка, де так тісно сплелися Захід і Схід. Римляни, вестготи, араби, католицькі королі. Тут змішалися різні архітектурні стилі - готика, бароко, ренесанс. Величезна кількість соборів, церков, монастирів - найчисленніших і величних пам'ятників середньовіччя, що характерно особливо для релігійної Іспанії, ви знайдете в кожному місті на узбережжі Коста дель Соль.

Цей курорт заслужив світову славу найпрестижніших і фешенебельних місць відпочинку на іспанському узбережжі. Багато заможні аристократи, бізнесмени, артисти вибрали Costa del Sol місцем своїх резиденцій. Добре обладнані піщані пляжі тягнуться на багато кілометрів.

Курорт Біарріц

Біарріц — одне з найкрасивіших міст Атлантичного побережжя. М’якість клімату Атлантики приваблювала і приваблює сюди людей зі всього світу. Біарріц став відомим європейським курортом в середині ХIХ століття і не залишає байдужим жодного відвідувача.
Модним курортом Біарріц зробила Євгенія Монтіхо, дружина імператора Наполеона III. У 1854 р. для неї там була збудована «вілла Євгенія». Зараз на її місці стоїть l’Hotel du Palais. За сталою з середини XIX століття традицією там влітку збирається весь вищий світ.
Самий «зоряний» і фешенебельний зі всіх курортів Атлантики, Біарріц, розташований на кордоні Франції і Іспанії, ось вже декілька століть щасливо лідерує в параді модних океанських курортів. Не дивлячись на дев’ятивікову історію, його блиск, молодість і чарівливість не згасають: Біарріц прекрасний в своєму умінні по-королевски прийняти і розважити гостей.

Особливий дух курорту додає його яскраве культурне життя — фестивалі, вернісажі, світові прем’єри, покази мод, концерти, легендарні шоу. Тут щодня перетворюється на свято — а ні з чим не порівнянний смак океану в повітрі, як ігристе вино, наповнює вся істота передчуттям радості.

 

Укріпивши сили за допомогою морських процедур, Ви з насолодою вдастеся до подорожей по Аквітанії — землі древніх басків, одній з чотирьох римських провінцій Галії, особливо відомою завдяки своїм чарівним винам.

Ви із задоволенням приєднаєтеся до аристократичних спортивних розваг — кінного спорту, гольфу, тенісу і серфінгу. І, нарешті, Ви зможете по гідності оцінити колекцію бутиков і всесвітньо відомих торгових домів, якою по праву гордиться Біарріц.

Спортивні анімації

Здоровий спосіб життя є основою спортивної анімації. Збереження і зміцнення здоров'я – це головні функції спортивної анімації. Особливе значення в комплексі заходів, спрямованих на розвагу туристів, приділяється всіляким спортивним заняттям, змаганням, конкурсам, рухливим іграм тощо. В іграх аніматори безпосередньо беруть участь у якості гравців, ведучих та суддів. В їх завдання також входить підігрів інтересу гравців і контроль за ходом гри, улагоджування можливих конфліктних ситуацій.

Під час гри аніматор чітко викладає правила, забезпечує її безперервність, безпеку, організований початок і закінчення з обов'язковим підведенням підсумків і оголошенням переможців.
Необхідно зазначити, що рухливі ігри супроводжують людину з самого народження і до глибокої старості. Через гру ми пізнаємо світ, навчаємося взаємодіяти в колективі, знайомимося з різними моделями поведінки, виявляємо свої знання, активність і багато чого іншого. Однозначно неможливо відповісти на запитання: „Що змушує людину грати?” Бажання активно відпочити? Одержати заряд гарного настрою? Побути у центрі уваги? Очевидно, всі ці відповіді, напевно, і ще багато інших будуть правильними. Але є мотив, про який потрібно пам'ятати завжди, і, мабуть, він буде одним з основних. Адже кожен граючий хоче одержати приз. Людину незмінно вабить можливість побути переможцем, прилюдно „бути увінчаним лавровим вінком”.

Аніматор повинен завжди ретельно підходити до вибору призів. Вони повинні бути такими, щоб ними хотілося володіти і зовсім необов'язково дорогими. Цікавий, забавний або престижний приз завжди буде служити могутньою мотивацією для гри. При виборі подарунків варто враховувати аудиторію: що добре старому, то не підходить дитині.

Помітний, яскравий або незвичайний реквізит теж найчастіше викликає інтерес до гри. Вгадати бажання аудиторії, зрозуміти, що їй необхідно в даний момент, який мотив керуватиме нею до участі в грі, - це і є завдання аніматора. Рухливі ігри входять практично в усі програми анімації. Як правило, туристи – не новички, і відкіля б не прибули на відпочинок, усі вони коли-небудь вже займалися спортивними іграми і мають необхідний досвід поведінки в колективі. Динамічність, заводний характер суперництва дозволяє людям розкріпачитися, виявити здібності та таланти, прояв яких стримується у повсякденному житті.

Аніматори в основному пропонують ігри зі швидкісними рухами, стрибками тощо. У зв'язку з тим, що, за твердженням вчених, у наш час фізичні можливості людей зросли в порівнянні з їх однолітками в минулому, у рухливих іграх бере участь усе більше і більше вікових груп відпочиваючих. Ефективність використання рухливих ігор в анімації підтверджується зростанням популярності, іміджем і затребуваністю підприємств гостинності, де є анімація. Бажання грати пов'язане з потребою людини постійно рухатися опановувати новою інформацією. Гра є бажаним супутником людини, засобом для придбання спортивної форми, що зумовлено психофізіологічною природою цього виду спорту. Ігри рекомендують використовувати у виді складових частин багатофункціональної програми аніматора.

Висновок

Під час проходження практики в туристично-інформаційному центрі я поглибла свої знання в туристичній галузі. Я ознайомилася з базою даних центру, докладніше вивчила туристичний потенціал і регіональні ресурси Львівщини, з того зробила висновок що наш регіон має достатньо розвинуту туристичну галузь і великий потенціал.

Також я ознайомилася з загальноукраїнськими і світовими ресурсами і дійшла висновку, що наша держава має непогані шанси знайти одне з провідних місць в туристичній галузі Європи і всього світу.

Під час практики я порівняла і ознайомилася з різними видами відпочинковими комплексів і туристичних об’єктів. Вивчаючи і порівнюючи їх діяльність і якість надання послуг, я отримала для себе багато нових і потрібних знань у сфері туристичної діяльності.

 

 

Міністерство освіти і науки України

Львівський інститут економіки і туризму

 

 

Звіт

З практики в Тіц

 

Виконала:

Студентка групи БОФ-10

Бригіцька Марта

 

Львів - 2012

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти