ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


ТЕМА: «Реклама дошкільного автобусу»

МЕТА: роз’яснити дітям значення реклами – інформації про товари та

Послуги. Вчити дітей створювати рекламу, яка привертає увагу

Людей.

Під час заняття спиратися на досвід та знання вихованців з

Економіки та оточуючого світу.

Активізувати словник дітей словами «реклама», «інформація», «бігборд».

Організувати виставку з дитячих поробок «Салон дитячих автобусів».

В сюжетно-рольовій грі «Автобус» вчити дітей розраховуватися за проїзд «гривнями».

Розвивати пам'ять, мислення, словник, мову.

Виховувати інтерес до інформації з реклами, вміти аналізувати її зміст. Виховувати пошану до будь-якої професії; дбайливе ставлення до речей.

МАТЕРІАЛИ:дитячий велосипед, автобус для сюжетно-рольової гри, заготовка площинного автобусу, фломастери, картинки з зображенням автобусів, «гаманець з грішми».

 

ХІД ЗАНЯТТЯ

І. ВСТУП

Організаційний момент.

Вступне слово.

 

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА

Знайомство з рекламою»

(Стук у двері.)

Вихователь:

- Діти, до нас хтось завітав. Хто вгадав нашого гостя? Так, це Гном-Економ прийшов до нас на заняття. Він щось приніс і хоче про щось розповісти.

Гном-Економ:

- Я вітаю всіх дітей і хочу запитати, як називається транспорт, який я тримаю у руках? Так, це велосипед. Він маленький, тому що зроблений для дітей. Велосипед легко рухається, на ньому є сигнал звуку, щоб попередити про наближення транспорту. У нього світять фари, що допоможе їхати ввечері і освітлювати дорогу. Є місце для сумки та пляшки з водою. На ньому можна їхати сидячи, а не стоячи як на самокаті. Він такий яскравий, що хочеться на ньому їхати далеко і швидко. Велосипед допоможе доїхати до дитячого садка. Ви б хотіли придбати такий велосипед? (Так)

 

 

Вихователь:

- Діти, вам хочеться придбати велосипед, тому що Гном-Економ не просто розказав, а прорекламував його. Реклама – це інформація пор товари та послуги. Вона привертає до себе увагу людей, щоб вони хотіли придбати товар.

- А ви чули рекламу? Де? (по телевізору, радіо, в газетах, журналах, на плакатах).

- А чи знаєте ви, що великі плакати називають бігбордами. Рекламу на бігбордах роблять великою, яскравою, щоб приваблювала увагу людей.

- Реклами створюють для дорослих та дітей. Скажіть, які дитячі реклами ви знаєте? (реклама напоїв, солодощів, ліків для дітей, іграшок).

- Згадайте, а що сьогодні рекламував Гном-Економ? (Велосипед)

- Як ви вважаєте, це реклама для дітей чи дорослих? Чому? (Реклама для дітей, тому що велосипед дитячий.)

- Що Гном-Економ казав про велосипед? (розповідь дітей)

 

 

- Я бачу, що ви хочете придбати такий велосипед. А що треба робити, щоб речі довше прослужили людині? (Берегти)

- Скажіть, а чи завжди можна доїхати велосипедом до дитячого садка? Чому ні? (Якщо дитина живе дуже далеко, можуть втомитися ноги. Не зручно їхати під дощем. Зовсім не можна їхати взимку по снігу.)

- Яким транспортом краще добиратися дітям до дитячого садка, якщо вони живуть в інших селах? (Автобусом)

- Давайте розкажемо Гному-Економу, яким повинен бути автобус для дошкільнят. (Повинен бути маленький, з м’якими яскравими кріслами. Зовні розмальований, щоб всі знали, що це автобус дитсадка.)

 

2. Практична діяльність дітей

Гном-Економ:

- Діти, я уважно вислухав, яким повинен бути дитячий автобус. А зараз я пропоную вам роздивитися картинки, на яких зображені автобуси для дітей.

 

 

 

- У мене є заготовки автобусів, але майстри не знають, як його розмалювати. Ви допоможете? (діти розмальовують автобус)

 
 

 


- Діти, ви добре попрацювали і у вас вийшли гарні автобуси. А зараз ми з вами влаштуємо виставку «Салон автобусів», де ви буде рекламувати свій автобус. (розповіді дітей)

Рухлива гра «Автобус»

Вихователь:

- Діти, ви а зараз я запрошую вас пограти в гру «Автобус». Спочатку нам треба визначити зупинки автобусу і назвати їх («Дитячий садок», «Магазин», «Школа», «Лікарня», «Ринок»). Потім необхідно обрати водія. І хочу попередити, що проїзд коштую 1 гривню. Якщо у вас більше 1 гривні, то водій вам дасть здачу. Входячи до автобуса пасажир повинен попередити водія, до якої зупинки він їде.

 

(Гра дітей. Вихователь контролює вихід «пасажирів» на зупинках та оплату проїзду.)

 

 

 

ІІІ. ПІДСУМОК ЗАНЯТТЯ.

- Хто приходив до нас на заняття?

- Що ви дізналися про рекламу?

- Чи хотіли б ви мати дитячий автобус у дитсадку?

- Що вам найбільше сподобалося на занятті?

ВИКОРИСТОВАНА ЛІТЕРАТУРА

1. Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція)

2. Програма розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

3. Маленькі секрети бізнесу: зошит творчих завдань для дітей / Заг. Ред.. Соловйов Ю.І., Чернишов О.І. – Донецьк: «Витоки». – 2011.

4. Фесюкова Л. Б. Соціально-економічне виховання дошкільнят. – Х.: Веста: вид-во «Ранок», 2008.

 

 

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти