ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Характеристика енергетичної служби підприємства

 

На підприємстві об’єм енергогосподарства становить 250 умовних одиниць. Відповідальним за енергогосподарство являється технік електрик. Під його керівництвом працює три електромонтери, четвертого, п’ятого розрядів, які мають третю групу допуску по обслуговуванню електрообладнання.

 

 

Вони займаються технічним обслуговуванням і ремонтом електрообладнання

електроприводів, розподільчого обладнання, роботи по підключенню, монтажу і демонтажу силового і освітлювального електрообладнання, його технічне обслуговування і ремонт.

В розпорядженні електромонтерів є ремонтна майстерня для ТО і ремонту електрообладнання. Там же знаходиться сушильна камера для сушки деревини та іншого електрообладнання.

 

1.4 Вихідні данні для курсового проекту.

Об’єктом курсового проектування являється ремонтна майстерня, в якій знаходиться сушильна камера. Дане приміщення знаходиться на території підприємства.

Крім ремонтної майстерні, на даній території ще знаходяться такі приміщення як: центральне приміщення(офіси), гараж, їдальня, підсобні приміщення.

В сушильній камері в основному відбувається втрата вологи в деревині, призначеній для заміни дерев’яних опор, та сушіння різних деталей в тому числі й обмоток електродвигунів.

 

1.5 Обґрунтування вибору теми курсового проекту.

 

Проаналізувавши скільки затрат праці уходить на сушіння деревини, та те, що на різну породу деревини потрібний свій рівень сушіння, відносної вологості, одним словом один зазначений режим не підходить для виконання даного завдання, та й на різний вид деталей також потрібний свій режим.

Тому в даному курсовому проекті я пропоную ввести в експлуатацію трьох

 

режимну камеру сушіння, а саме:

· електрокалориферна сушка;

· водяним калорифером;

· газовим котлом.

Суть нововведення полягає в зменшенні затрат праці на виконання даного процесу, проведення сушіння в одному приміщенні (ті місця які після нововведення будуть звільнені, можна використовувати як складські приміщення, або для іншого технологічного процесу)

 

 

2. АВТОМАТИЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ СТВОРЕННЯ МІКРОКЛІМАТУ В СУШИЛЬНІЙ КАМЕРІ.

Технологія процесу сушіння

Нагрів та утримання потрібної температури в сушильній камері здійснюється на основі трьох теплогенераторів. Використовується спосіб сушки гарячим повітрям, за допомогою газу забезпечується подача нагрітого повітря, яке за допомогою відцентрового вентилятора подається в сушильну камеру.

Другий тепло генератор працює на основі водяного котла та двох радіаторів. Ці два тепло генератори застосовуються для грубого регулювання температури, а для більш точного регулювання використовують третій – електрокалорифер. Для регулювання вологості в сушильній камері використовують витяжки. Технологія камерного сушіння містить у собі підготовку штабеля сирого і збереження висушеного матеріалу, проведення

прогріву, кондиціонування і безпосередньо сушіння деревини.

В даний час існує достатня кількість режимів сушіння деревини різних порід. Вони відрізняються рівнем температурно-вологісних параметрів середовища і числом змін цих параметрів протягом процесу, тобто кількістю ступіней. Загальним є принцип побудови режимів, заснований на безпечному для цілісності деревини поступовому підвищенні температури і зниженні вологості агента сушіння.

Під час завантаження деревини в сушильну камеру, оператор визначає режим сушіння матеріалу:

· електрокалорифером;

 

· водяним калорифером;

· гарячим повітрям.

В електрокалориферному режимі, коли матеріал загружено, оператор виставляє перемикач в перший режим. В камері починає циркулювати гаряче повітря, за допомогою нагрівних елементів та відцентрового вентилятора.

Для запобігання пошкодження деревини, від високих температур, в схемі використовується датчик температури. При збільшенні температури вище норми, спрацює датчик температури, та й відключить нагрівні елементи.

В другому режимі використовується водяний калорифер. При загрузці матеріалу до камери, оператор ввімкне режим 2. В цьому режимі, нагріта вода до температури 70 градусів циркулює по трубам, які обдуваються вентиляторами. Нагріте повітря виводить вологу з деревини. В цьому режимі також використовується температурний датчик. При збільшенні температури повітря, більше норми, сушіння припиняється. Відмикається вентилятор, та припиняється подача нагрітої води по трубам.

В третьому режимі сушіння відбувається за допомогою підігрітого повітря. Нагріте за допомогою спалювання газу повітря потрапляє в камеру та

починає циркулювати по камері за допомогою витяжної камери. В цій схемі враховано також те, що газ може не поступати, й установка відімкнеться до приходу ремонтної служби, яка вияснить, в чому проблема.

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти