ВІКІСТОРІНКА
Навигация:
Інформатика
Історія
Автоматизація
Адміністрування
Антропологія
Архітектура
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Військова наука
Виробництво
Географія
Геологія
Господарство
Демографія
Екологія
Економіка
Електроніка
Енергетика
Журналістика
Кінематографія
Комп'ютеризація
Креслення
Кулінарія
Культура
Культура
Лінгвістика
Література
Лексикологія
Логіка
Маркетинг
Математика
Медицина
Менеджмент
Металургія
Метрологія
Мистецтво
Музика
Наукознавство
Освіта
Охорона Праці
Підприємництво
Педагогіка
Поліграфія
Право
Приладобудування
Програмування
Психологія
Радіозв'язок
Релігія
Риторика
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Статистика
Технології
Торгівля
Транспорт
Фізіологія
Фізика
Філософія
Фінанси
Фармакологія


Влада повинна чітко уявляти проблеми, які погіршують інвестиційну привабливість держави, реформи повинні бути зрозумілі суспільству і повинні отримати підтримку і ньому.

 

33. Здійснювати відшкодування моральних або матеріальних збитків, яких зазнає особа через помилкові або неправомірні рішення органів державної влади, місцевого самоврядування та дії посадовців, у повному розмірі коштом винуватців. Відшкодовувати збитки за неправомірне судове рішення коштом судді, що його ухвалив. відродити престиж і пріоритет чесної праці, її гідну оплату згідно трудового й інтелектуального внеску кожного громадянина, від якого повинні залежати його прибуток, міра споживання і розмір пенсійного забезпечення.

 

34. Оптимізація системи виборів;

  • Запровадити мажоритарну систему виборів для депутатів сільських, селищних та міських рад, пропорційно-мажоритарну (змішану) – для депутатів повітових рад;
  • Обирати депутатом місцевої ради можна громадянина України, який на день виборів досяг 23 років, є дієздатним, не судимим і проживає на території громади не менше 5 років.

 

35. Розвиток й оптимізація місцевого самоврядування:

 

  • Запровадити практику якнайширшого прямого народовладдя у територіальних громадах – референдуми, плебісцити, загальні збори за бажанням громадян із життєво важливих питань;
  • Запровадити механізм вета громади щодо рішень органів місцевого самоврядування;
  • Поглибити вплив місцевого самоврядування на життєдіяльність громади шляхом створення будинкових, вуличних, квартальних комітетів та інших органів самоорганізації населення;
  • Дозволяти наділяння землі та нове будівництво у населених пунктах тільки за згодою цих органів;
  • Вирішувати спірні земельні та будівельні питання шляхом проведення місцевих референдумів;
  • Забезпечити вдосконалення системи місцевого самоврядування відповідно до Європейської хартії;
  • Розробити і реалізувати державну програму розвитку малих і середніх міст.

 

36. Правоохоронні органи. Очистити правоохоронні органи від корумпованих кадрів, забезпечити прозорість їхньої діяльності, громадський контроль за ними.

37. Забезпечити цілеспрямовану систематичну участь держави в житті молодого покоління, вирішити проблеми соціальної адаптації молоді у сучасному суспільстві.

 

II. Суспільство

Загальні

1. Забезпечити створення громадянського суспільства і громадянської єдності;

2. Підняти рівень соціального забезпечення населення;

3. Нейтралізувати певну нелюб’язність між заходом та сходом;

4. Знищити тотальну байдужість в українському суспільстві, забезпечити знання населення про інструменти захисту своїх прав;

5. Нейтралізувати свавілля чиновників і бізнесменів.

6. Нейтралізувати дезорієнтацію українського суспільства у питаннях самоіндентифікації й світоглядних орієнтирів.

7. Нейтралізувати низький рівень культури українців й відсутність законослухняності

 

Дискусійні теми суспільства

Головна ціль – пошук консенсусу й істини в дискусійних темах суспільства, вирішення історичних, культурних проблем тощо.

Історичний контекст

 

Головна ціль – забезпечити и створити цілісну, правдиву, методологічно вивірену картину історичного минулого України; відтворити її у наукових монографіях, науково-популярних працях, енциклопедичних і довідкових виданнях.

 

1. Створити спеціальну інтелектуальну незалежну комісію для розслідування питання з приводу правонаступності сучасної України від Київської Русі, Галицько-Волинського князівства, Козацької Республіки, Української Народної Республіки, Західноукраїнської Народної Республіки, Карпатської України тощо.

2. Відкрити архіви ДПУ-НКВС-МДБ-КДБ, які зберігаються у Центральному та обласних архівах Служби безпеки України.

3. Детальне розслідування суті комуністичної ідеології і історичної пам’яті часів СРСР[3] (1922-1991) шляхом створення спеціальної інтелектуальної незалежної комісії з нейтральної точки зору;

4. Вирішення питання щодо використання комуністичних символів, відзначень дат, радянських пам'ятників.

5. Проведення детального розслідування стосовно діяльності Організації Українських Націоналістів (ОУН) та Української Повстанської Армії (УПА) шляхом створення спеціальної інтелектуальної незалежної комісії.

6. Сприяти поверненню в Україну національних, культурних, історичних та інших цінностей, вивезених за кордон за часів СРСР і раніше.

1. Нейтралізувати суцільну дезорієнтацію суспільства в загальних питаннях самоіндентифікації і

 

Мовне питання. Статус російської мови та мов меншин.

Позаблоковий статус України. НАТО

 

ІІI. Економіка

Регіональний розвиток

 

Головна ціль - створення максимально сприятливих умов для розкриття економічного потенціалу кожного регіону та зниження міжрегіональних соціально-економічних диспропорцій.

 

1. Східна Україна – модернізація та технологічне оновлення вугільної й металургійної промисловості, розвиток високотехнологічного та наукомісткого машинобудування.

 

2. Західна Україна – використання потенціалу розташування на перехресті європейських шляхів, підвищення якості туристично-рекреаційних послуг у регіоні.

 

3. Центральна Україна – розвиток високотехнологічного та наукомісткого машинобудування, модернізація складних виробництв побутової та електронної техніки, високотехнологічне сільське господарство.

 

4. Південна Україна – технічне оновлення та розвиток суднобудування, судноремонту та суміжних галузей, формування суднобудівного кластеру; впровадження новітніх технологій у кольоровій металургії; розбудова рекреаційної сфери регіону.

 

Загальні

1. Ліквідувати значну зв'язаність економіки на колишніх республіках СРСР,

2. Забезпечити збалансованість збалансованість економіки;

3. Забезпечити максимальне використання експортного й транзитного потенціалу України. Див. детальніше «Транзитний потенціал України».

4. Забезпечити реалізацію й використання неактивованих, але готових, що знаходяться у сплячому режимі, незадействованных производственных мощностей.[4]

5. Максимально використовувати об’ємний внутрішній ринок.[5]

6. Забезпечити успішну інтеграцію в світову економіку, враховуючи національні інтереси України й принципи національної безпеки.

7. Забезпечити створення реалістичного фондового ринку, який покаже реальні дані й об’єктивні можливості українського бізнесу.

8. Максимально використовувати трудові ресурси України.

 

 

1. Зменшити економічний тиск держави на дрібне та середнє підприємництво, запровадивши прогресивну шкалу оподаткування за принципом: малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки.

2. Домогтися максимального скорочення тіньового сектору економіки шляхом легалізації національного капіталу.

3. Ліквідувати незаконні податкові пільги олігархам та розширити базу оподаткування, законодавчо перекрити можливість ухилятися від сплати податків.

4. Зберегти в державній власності стратегічні для національної безпеки об'єкти, впровадити нову ефективну модель управління державною власністю та систему реєстрації власності й оподаткування нерухомого майна; домогтися справедливого розподілу бюджетних коштів між центром і регіонами;

5. Знизити споживчі ціни на товари першої необхідності шляхом додаткового оподаткування предметів розкоші.

6. Обмежити законом лихварські відсотки за банківськими кредитами для населення та підприємств України.

7. Ліквідувати соціальну прірву між багатими та бідними шляхом стимулювання розвитку середнього класу (дрібні та середні підприємці, високооплачувані працівники).

8. Забезпечити безвідсоткові цільові державні кредити на відкриття власної справи та максимально спростити дозвільну систему.

9. Запровадити державну програму економічної просвіти громадян.

 

Промисловість

1. Розвивати конкурентоспроможні галузі української промислової та інноваційної діяльності (авіа-, судно-, верстатобудування, ВПК, енергетичне та сільськогосподарське машинобудування).

2. Стимулювати поетапну заміну імпортованої продукції на продукцію національного виробництва (насамперед – велика і мала сільськогосподарська техніка, легка промисловість, продукти харчування).

3. Запровадити комплексну державну програму переробки твердих побутових відходів.

4. Перевірити законність приватизації усіх великих підприємств. повернути у державну власність незаконно приватизовані.

5. Повертати у державну власність приватизовані підприємства, власники яких не виконують своїх соціальних зобов'язань.

6. Дозволяти передавати у власність об'єкти історично-культурної спадщини, з метою їх відновлення, збереження та ефективного функціонального використання, за умови виконання інвестором державних вимог реставраційних та інвестиційних зобов'язань. У разі їх невиконання повертати об'єкт у державну власність.

 

Енергетика

 

© 2013 wikipage.com.ua - Дякуємо за посилання на wikipage.com.ua | Контакти